Revenue TOP 2020 · Muu loomakasvatus
Based on 2020 annual reports · Source: Estonian business register
- 122,401 €Muu loomakasvatus
- 75,707 €Muu loomakasvatus
- 51,171 €Muu loomakasvatus
- 28,640 €Muu loomakasvatus
- 26,090 €Muu loomakasvatus
- 9,846 €Muu loomakasvatus
- 7,640 €Muu loomakasvatus
- 5,007 €Muu loomakasvatus
- 4,108 €Muu loomakasvatus
- 10UTTI OÜ4,088 €Muu loomakasvatus
- 3,296 €Muu loomakasvatus
- 3,016 €Muu loomakasvatus
- 2,700 €Muu loomakasvatus
- 1,800 €Muu loomakasvatus
- 1,497 €Muu loomakasvatus
- 16OÜ 100kg224 €Muu loomakasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 122,401 € |
| 2 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 75,707 € |
| 3 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 51,171 € |
| 4 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 28,640 € |
| 5 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 26,090 € |
| 6 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 9,846 € |
| 7 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 7,640 € |
| 8 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 5,007 € |
| 9 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 4,108 € |
| 10 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 4,088 € |
| 11 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 3,296 € |
| 12 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 3,016 € |
| 13 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 2,700 € |
| 14 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | 1,800 € |
| 15 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | 1,497 € |
| 16 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 224 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.