Revenue TOP 2023 · Muu loomakasvatus
Based on 2023 annual reports · Source: Estonian business register
- 163,718 €Muu loomakasvatus
- 107,939 €Muu loomakasvatus
- 63,811 €Muu loomakasvatus
- 61,177 €Muu loomakasvatus
- 22,085 €Muu loomakasvatus
- 21,868 €Muu loomakasvatus
- 18,970 €Muu loomakasvatus
- 16,885 €Muu loomakasvatus
- 14,600 €Muu loomakasvatus
- 13,200 €Muu loomakasvatus
- 12,894 €Muu loomakasvatus
- 11,147 €Muu loomakasvatus
- 8,361 €Muu loomakasvatus
- 14UTTI OÜ6,800 €Muu loomakasvatus
- 6,250 €Muu loomakasvatus
- 6,173 €Muu loomakasvatus
- 4,613 €Muu loomakasvatus
- 3,285 €Muu loomakasvatus
- 2,650 €Muu loomakasvatus
- 1,300 €Muu loomakasvatus
- 1,200 €Muu loomakasvatus
- 978 €Muu loomakasvatus
- 892 €Muu loomakasvatus
- 790 €Muu loomakasvatus
- 660 €Muu loomakasvatus
- 617 €Muu loomakasvatus
- 176 €Muu loomakasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 163,718 € |
| 2 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 107,939 € |
| 3 | Ökomuld Grupp OÜ Muu loomakasvatus | 63,811 € |
| 4 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 61,177 € |
| 5 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 22,085 € |
| 6 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 21,868 € |
| 7 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 18,970 € |
| 8 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 16,885 € |
| 9 | MCO OÜ Muu loomakasvatus | 14,600 € |
| 10 | Tembuland OÜ Muu loomakasvatus | 13,200 € |
| 11 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 12,894 € |
| 12 | Dilina Royal OÜ Muu loomakasvatus | 11,147 € |
| 13 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 8,361 € |
| 14 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 6,800 € |
| 15 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 6,250 € |
| 16 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 6,173 € |
| 17 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 4,613 € |
| 18 | Macrory OÜ Muu loomakasvatus | 3,285 € |
| 19 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 2,650 € |
| 20 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | 1,300 € |
| 21 | OÜ Katalea Muu loomakasvatus | 1,200 € |
| 22 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | 978 € |
| 23 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 892 € |
| 24 | OÜ Soeva Hoburauatalu Muu loomakasvatus | 790 € |
| 25 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | 660 € |
| 26 | Tähekoer OÜ Muu loomakasvatus | 617 € |
| 27 | Tarantlikasvandus OÜ Muu loomakasvatus | 176 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.