Revenue TOP 2019 · Muu loomakasvatus
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 175,843 €Muu loomakasvatus
- 98,300 €Muu loomakasvatus
- 55,866 €Muu loomakasvatus
- 24,004 €Muu loomakasvatus
- 21,614 €Muu loomakasvatus
- 18,865 €Muu loomakasvatus
- 13,747 €Muu loomakasvatus
- 13,308 €Muu loomakasvatus
- 12,249 €Muu loomakasvatus
- 9,995 €Muu loomakasvatus
- 7,200 €Muu loomakasvatus
- 3,200 €Muu loomakasvatus
- 3,085 €Muu loomakasvatus
- 1,868 €Muu loomakasvatus
- 150 €Muu loomakasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 175,843 € |
| 2 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 98,300 € |
| 3 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 55,866 € |
| 4 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 24,004 € |
| 5 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 21,614 € |
| 6 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 18,865 € |
| 7 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 13,747 € |
| 8 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 13,308 € |
| 9 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 12,249 € |
| 10 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 9,995 € |
| 11 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 7,200 € |
| 12 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 3,200 € |
| 13 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | 3,085 € |
| 14 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | 1,868 € |
| 15 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | 150 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.