Profit TOP 2020 · Muu loomakasvatus
Based on 2020 annual reports · Source: Estonian business register
- 70,090 €Muu loomakasvatus
- 25,228 €Muu loomakasvatus
- 7,873 €Muu loomakasvatus
- 2,549 €Muu loomakasvatus
- 1,812 €Muu loomakasvatus
- 1,550 €Muu loomakasvatus
- 1,451 €Muu loomakasvatus
- 599 €Muu loomakasvatus
- 204 €Muu loomakasvatus
- 158 €Muu loomakasvatus
- 81 €Muu loomakasvatus
- 12OÜ 100kg47 €Muu loomakasvatus
- 0 €Muu loomakasvatus
- −180 €Muu loomakasvatus
- −846 €Muu loomakasvatus
- −1,280 €Muu loomakasvatus
- 17UTTI OÜ−5,167 €Muu loomakasvatus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 70,090 € |
| 2 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 25,228 € |
| 3 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 7,873 € |
| 4 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 2,549 € |
| 5 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 1,812 € |
| 6 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | 1,550 € |
| 7 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 1,451 € |
| 8 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 599 € |
| 9 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 204 € |
| 10 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 158 € |
| 11 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | 81 € |
| 12 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 47 € |
| 13 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 0 € |
| 14 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | −180 € |
| 15 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | −846 € |
| 16 | Dilfactor OÜ Muu loomakasvatus | −1,280 € |
| 17 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | −5,167 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.