Profit TOP 2021 · Muu loomakasvatus
Based on 2021 annual reports · Source: Estonian business register
- 69,353 €Muu loomakasvatus
- 36,675 €Muu loomakasvatus
- 22,315 €Muu loomakasvatus
- 15,161 €Muu loomakasvatus
- 8,927 €Muu loomakasvatus
- 7,825 €Muu loomakasvatus
- 4,315 €Muu loomakasvatus
- 3,329 €Muu loomakasvatus
- 864 €Muu loomakasvatus
- 816 €Muu loomakasvatus
- 11OÜ 100kg769 €Muu loomakasvatus
- 617 €Muu loomakasvatus
- 54 €Muu loomakasvatus
- 0 €Muu loomakasvatus
- 0 €Muu loomakasvatus
- 0 €Muu loomakasvatus
- −15 €Muu loomakasvatus
- −59 €Muu loomakasvatus
- −361 €Muu loomakasvatus
- −730 €Muu loomakasvatus
- −17,895 €Muu loomakasvatus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1 | AT SAGA SERVICE OÜ Muu loomakasvatus | 69,353 € |
| 2 | OÜ Päikese mesila Muu loomakasvatus | 36,675 € |
| 3 | OÜ Kelmiküla Muu loomakasvatus | 22,315 € |
| 4 | Eesti Loomade Klubi IKU OÜ Muu loomakasvatus | 15,161 € |
| 5 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 8,927 € |
| 6 | Rosenstar OÜ Muu loomakasvatus | 7,825 € |
| 7 | VESKIMÄE VK OÜ Muu loomakasvatus | 4,315 € |
| 8 | UTTI OÜ Muu loomakasvatus | 3,329 € |
| 9 | Osaühing IUVO Muu loomakasvatus | 864 € |
| 10 | Männiku Ussitalu OÜ Muu loomakasvatus | 816 € |
| 11 | OÜ 100kg Muu loomakasvatus | 769 € |
| 12 | OSAÜHING VIZAVI KINNISVARA Muu loomakasvatus | 617 € |
| 13 | Ülenurme valvekoerte OÜ Muu loomakasvatus | 54 € |
| 14 | Rock Four OÜ Muu loomakasvatus | 0 € |
| 15 | AT Saga Capital OÜ Muu loomakasvatus | 0 € |
| 16 | Dilfactor OÜ Muu loomakasvatus | 0 € |
| 17 | NAMVAM OÜ Muu loomakasvatus | −15 € |
| 18 | Annikafarm OÜ Muu loomakasvatus | −59 € |
| 19 | OÜ Nurmsalu talu Muu loomakasvatus | −361 € |
| 20 | Allika Koertehoid OÜ Muu loomakasvatus | −730 € |
| 21 | Farmstone OÜ Muu loomakasvatus | −17,895 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.