Revenue TOP 2019 · Saagikoristusjärgsed tegevused
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 1,495,201 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,450,813 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 634,664 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 239,374 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 216,424 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 203,642 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 180,303 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 174,081 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 136,833 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 127,524 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 116,542 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 104,693 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 95,868 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 90,500 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 80,856 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 64,968 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 46,192 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 44,639 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 25,510 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 21,623 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 21,073 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 20,216 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 18,253 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14,348 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14,330 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14,021 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 10,841 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5,405 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 4,794 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2,931 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,597 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,021 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 744 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 338 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,495,201 € |
| 2 | Lihaühistu Peekon Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,450,813 € |
| 3 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 634,664 € |
| 4 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 239,374 € |
| 5 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 216,424 € |
| 6 | Tulundusühistu Vooremaa Viljakasvatajad Saagikoristusjärgsed tegevused | 203,642 € |
| 7 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 180,303 € |
| 8 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 174,081 € |
| 9 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 136,833 € |
| 10 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 127,524 € |
| 11 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 116,542 € |
| 12 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 104,693 € |
| 13 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 95,868 € |
| 14 | PAJUSTI KUIVATI OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 90,500 € |
| 15 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 80,856 € |
| 16 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 64,968 € |
| 17 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 46,192 € |
| 18 | Alo Tehnika OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 44,639 € |
| 19 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 25,510 € |
| 20 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 21,623 € |
| 21 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 21,073 € |
| 22 | OÜ Seto Rügä Saagikoristusjärgsed tegevused | 20,216 € |
| 23 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 18,253 € |
| 24 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 14,348 € |
| 25 | METALLTEHNIK OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 14,330 € |
| 26 | OÜ Rõssa Põld ja Mets Saagikoristusjärgsed tegevused | 14,021 € |
| 27 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 10,841 € |
| 28 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 5,405 € |
| 29 | OÜ Transaare Saagikoristusjärgsed tegevused | 4,794 € |
| 30 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | 2,931 € |
| 31 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,597 € |
| 32 | OÜ KOILA AGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,021 € |
| 33 | JR Põllutegu OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 744 € |
| 34 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 338 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.