Profit TOP 2019 · Saagikoristusjärgsed tegevused
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 270,673 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 201,970 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 78,814 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 44,607 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 40,092 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 31,826 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 18,355 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 15,976 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 13,263 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 9,689 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 7,261 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 6,313 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5,893 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5,398 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 4,320 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 4,008 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,587 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,433 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,064 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 724 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 428 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 10 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 0 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 0 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −38 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −46 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −49 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −63 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −316 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −2,394 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −2,420 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −4,196 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −4,742 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −5,660 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −6,349 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −6,719 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −6,776 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −11,022 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- −85,172 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 270,673 € |
| 2 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 201,970 € |
| 3 | PAJUSTI KUIVATI OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 78,814 € |
| 4 | Alo Tehnika OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 44,607 € |
| 5 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 40,092 € |
| 6 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 31,826 € |
| 7 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 18,355 € |
| 8 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 15,976 € |
| 9 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 13,263 € |
| 10 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 9,689 € |
| 11 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 7,261 € |
| 12 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 6,313 € |
| 13 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 5,893 € |
| 14 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 5,398 € |
| 15 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 4,320 € |
| 16 | METALLTEHNIK OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 4,008 € |
| 17 | Lihaühistu Peekon Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,587 € |
| 18 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,433 € |
| 19 | OÜ Transaare Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,064 € |
| 20 | JR Põllutegu OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 724 € |
| 21 | Cobitex OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 428 € |
| 22 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 10 € |
| 23 | Lööne Mõis OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 0 € |
| 24 | OÜ Forega Saagikoristusjärgsed tegevused | 0 € |
| 25 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | −38 € |
| 26 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | −46 € |
| 27 | OÜ Pikaferr Saagikoristusjärgsed tegevused | −49 € |
| 28 | Küti Mäeveski OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | −63 € |
| 29 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | −316 € |
| 30 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | −2,394 € |
| 31 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | −2,420 € |
| 32 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | −4,196 € |
| 33 | OÜ Rõssa Põld ja Mets Saagikoristusjärgsed tegevused | −4,742 € |
| 34 | OÜ Seto Rügä Saagikoristusjärgsed tegevused | −5,660 € |
| 35 | OÜ KOILA AGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | −6,349 € |
| 36 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | −6,719 € |
| 37 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | −6,776 € |
| 38 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | −11,022 € |
| 39 | Tulundusühistu Vooremaa Viljakasvatajad Saagikoristusjärgsed tegevused | −85,172 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.