Revenue TOP 2025 · Saagikoristusjärgsed tegevused
Based on 2025 annual reports · Source: Estonian business register
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1,449,860 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 925,372 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 880,955 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 370,089 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 274,205 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 171,791 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 161,866 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 144,850 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 135,436 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 103,424 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 61,227 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 59,220 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 53,079 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 40,183 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 34,663 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 31,500 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 28,653 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 24,725 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 20,139 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 17,055 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 15,035 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14,311 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 10,163 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 9,600 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 7,442 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 5,694 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2,500 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,585 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,469 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 689 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 288 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,449,860 € |
| 2 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 925,372 € |
| 3 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 880,955 € |
| 4 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 370,089 € |
| 5 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 274,205 € |
| 6 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 171,791 € |
| 7 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 161,866 € |
| 8 | PR Varahaldus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 144,850 € |
| 9 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 135,436 € |
| 10 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 103,424 € |
| 11 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 61,227 € |
| 12 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 59,220 € |
| 13 | MABOPEST OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 53,079 € |
| 14 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 40,183 € |
| 15 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 34,663 € |
| 16 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 31,500 € |
| 17 | Mave Põllumajandusteenus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 28,653 € |
| 18 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 24,725 € |
| 19 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 20,139 € |
| 20 | MANMAR OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 17,055 € |
| 21 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 15,035 € |
| 22 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 14,311 € |
| 23 | OÜ MelMer Saagikoristusjärgsed tegevused | 10,163 € |
| 24 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 9,600 € |
| 25 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | 7,442 € |
| 26 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 5,694 € |
| 27 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | 2,500 € |
| 28 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,585 € |
| 29 | Küti Mäeveski OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,469 € |
| 30 | MakTrack OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 689 € |
| 31 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 288 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.