Revenue TOP 2022 · Saagikoristusjärgsed tegevused
Based on 2022 annual reports · Source: Estonian business register
- 2,280,935 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 950,625 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 652,970 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 297,601 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 256,953 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 239,331 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 198,966 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 173,110 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 149,577 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 110,413 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 107,777 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 93,787 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 55,651 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 42,426 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 39,090 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 35,762 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 32,593 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 26,551 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 25,807 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 20,273 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 18,520 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 17,287 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 16,100 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 15,999 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 14,390 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 13,749 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 9,620 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 3,840 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 3,050 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2,573 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 2,558 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,515 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 1,000 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 700 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 412 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 400 €Saagikoristusjärgsed tegevused
- 167 €Saagikoristusjärgsed tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Tulundusühistu Alvar MÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2,280,935 € |
| 2 | Osaühing Osa ja Tervik Saagikoristusjärgsed tegevused | 950,625 € |
| 3 | Osaühing JAHVATAJA Saagikoristusjärgsed tegevused | 652,970 € |
| 4 | Lähtru Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 297,601 € |
| 5 | Rakke Kuivati OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 256,953 € |
| 6 | OÜ Sahkapuu Saagikoristusjärgsed tegevused | 239,331 € |
| 7 | Tulundusühistu Vooremaa Viljakasvatajad Saagikoristusjärgsed tegevused | 198,966 € |
| 8 | Laane Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 173,110 € |
| 9 | OÜ MALDRA Saagikoristusjärgsed tegevused | 149,577 € |
| 10 | Teh Agro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 110,413 € |
| 11 | OÜ REOLA KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 107,777 € |
| 12 | OÜ TAMMIKUMÄEAGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 93,787 € |
| 13 | OÜ MelMer Saagikoristusjärgsed tegevused | 55,651 € |
| 14 | OÜ Jancis Saagikoristusjärgsed tegevused | 42,426 € |
| 15 | BerryMarket OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 39,090 € |
| 16 | Lustiagro OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 35,762 € |
| 17 | MABOPEST OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 32,593 € |
| 18 | Kavandi Masinaühistu Saagikoristusjärgsed tegevused | 26,551 € |
| 19 | OÜ HAINARITSIK Saagikoristusjärgsed tegevused | 25,807 € |
| 20 | OÜ Simmental Saagikoristusjärgsed tegevused | 20,273 € |
| 21 | OÜ Pikaferr Saagikoristusjärgsed tegevused | 18,520 € |
| 22 | Põllumajandusühistu VARBEVERE KUIVATI Saagikoristusjärgsed tegevused | 17,287 € |
| 23 | Osaühing Kihlevere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 16,100 € |
| 24 | METALLTEHNIK OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 15,999 € |
| 25 | PR Varahaldus OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 14,390 € |
| 26 | Pihtla Veskid OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 13,749 € |
| 27 | Osaühing Võivere Kuivati Saagikoristusjärgsed tegevused | 9,620 € |
| 28 | Põllumajandusühistu MEPU Saagikoristusjärgsed tegevused | 3,840 € |
| 29 | AIDU MASINAÜHISTU Saagikoristusjärgsed tegevused | 3,050 € |
| 30 | OÜ Transaare Saagikoristusjärgsed tegevused | 2,573 € |
| 31 | Forest K Production OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 2,558 € |
| 32 | MakTrack OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,515 € |
| 33 | OÜ Seto Rügä Saagikoristusjärgsed tegevused | 1,000 € |
| 34 | Cobitex OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused | 700 € |
| 35 | Osaühing Pahuvere Tera Saagikoristusjärgsed tegevused | 412 € |
| 36 | Lihaühistu Peekon Saagikoristusjärgsed tegevused | 400 € |
| 37 | OÜ KOILA AGRO Saagikoristusjärgsed tegevused | 167 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.