Profit TOP 2019 · Pärnu maakond
4,780 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 3001OÜ Vitro Vara2,340 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,336 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3003OÜ Meekas2,336 €Mesindus
- 2,328 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,327 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 3006KANTRAX OÜ2,320 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3007Lillelummus OÜ2,318 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 3008Quantumind OÜ2,305 €Muusikute lavaline tegevus
- 2,303 €Antiikesemete jaemüük
- 3010OÜ Halinga Puu2,302 €Küttepuude tootmine
- 3011Ehamex OÜ2,295 €Merekalapüük
- 3012OÜ Guvernant2,295 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3013OÜ Floriine2,294 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3014Silasmon OÜ2,293 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3015FoodieHouse OÜ2,293 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2,290 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,277 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3018Nõmmevara OÜ2,274 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3019Teenused 24 OÜ2,261 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3020Nonius Gas OÜ2,261 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,256 €Spordiklubide tegevus
- 3022osaühing Alder2,251 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3023Ebony OÜ2,250 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 3024osaühing OSBEK2,250 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3025osaühing Aly2,250 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 3026Primep OÜ2,244 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 3027OÜ Tuulemari2,243 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,242 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3029OÜ Karroland2,240 €Metsavarumine
- 3030KOPAJUPID OÜ2,239 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,237 €Meditsiini- ja hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 2,237 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 3033Hedron OÜ2,229 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3034Cotze OÜ2,229 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3035C Finance OÜ2,229 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3036Ilumen OÜ2,223 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3037Hundimaja OÜ2,222 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3038Mahedus OÜ2,219 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3039Utattoo OÜ2,213 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,209 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 2,206 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,201 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3043EV Consult OÜ2,199 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 3044Snif Trade OÜ2,199 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 3045Markri OÜ2,198 €Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- 3046OÜ Marino2,188 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3047Gulmeduld OÜ2,188 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 2,187 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 3049OÜ Jets2,178 €Telesaadete tootmine
- 2,177 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3051OPL Pärnu OÜ2,175 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3052KALEVIK OÜ2,175 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 3053ITkoda OÜ2,174 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3054Osaühing Are STK2,171 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,170 €Kala ja kalatoodete hulgimüük
- 3056MKU OÜ2,170 €Hoonete üldpuhastus
- 3057OÜ Tuulepuu2,167 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 3058Shopmasters OÜ2,167 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3059OÜ Võilille Köök2,167 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 3060Lumelle OÜ2,165 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2,162 €Kaubavedu maanteel
- 2,161 €Toitlustamine üritustel
- 3063QRuut OÜ2,160 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,160 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3065OÜ Mündi Talu.2,157 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 3066LEKA SMC OÜ2,155 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 3067Osaühing Neeglia2,154 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3068M-L REALEST OÜ2,154 €Fotograafia
- 3069Just Sinule OÜ2,153 €Muu puhastustegevus
- 3070Valge Versaal OÜ2,152 €Raamatukirjastamine
- 3071Vendihai OÜ2,150 €Muud eriehitustööd
- 3072Kelra OÜ2,147 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3073Airan Ehitus OÜ2,145 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3074OÜ Tiritammik2,140 €Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin
- 2,134 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3076Andervin OÜ2,131 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2,130 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 3078Rohelooming OÜ2,130 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3079Osaühing Paap2,123 €Tollimaaklerite tegevus
- 2,122 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,121 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,117 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 2,117 €Programmeerimine
- 3084NN Invest OÜ2,117 €Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent
- 3085Viatext OÜ2,115 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3086Sigmund Films OÜ2,114 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 3087St. Disain OÜ2,109 €Tekstiili viimistlemine
- 3088PTT OÜ2,109 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3089OÜ Esplarent2,106 €Külalistemajad
- 2,106 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 3091Deal4you OÜ2,102 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3092AveRMP OÜ2,093 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3093OÜ Nevocar2,089 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3094OÜ Hydrokoda2,086 €Hüdrauliliste ja pneumaatiliste jõuseadmete tootmine
- 3095Aukter OÜ2,085 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3096ETEK Ehitus OÜ2,083 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3097TKR Invest OÜ2,072 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3098Tregostar OÜ2,071 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3099Kjuub OÜ2,070 €Muu kunstiloome
- 3100Tee Südamega OÜ2,068 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3001 | OÜ Vitro Vara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,340 € |
| 3002 | Norelle Kaubandus OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,336 € |
| 3003 | OÜ Meekas Mesindus | 2,336 € |
| 3004 | Karleen Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,328 € |
| 3005 | Hooneühistu Täisnurk Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,327 € |
| 3006 | KANTRAX OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,320 € |
| 3007 | Lillelummus OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 2,318 € |
| 3008 | Quantumind OÜ Muusikute lavaline tegevus | 2,305 € |
| 3009 | Osaühing Silvia-I Antiikesemete jaemüük | 2,303 € |
| 3010 | OÜ Halinga Puu Küttepuude tootmine | 2,302 € |
| 3011 | Ehamex OÜ Merekalapüük | 2,295 € |
| 3012 | OÜ Guvernant Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,295 € |
| 3013 | OÜ Floriine Taimekasvatuse abitegevused | 2,294 € |
| 3014 | Silasmon OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,293 € |
| 3015 | FoodieHouse OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 2,293 € |
| 3016 | Tulud ja kulud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,290 € |
| 3017 | osaühing ARC Profit Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,277 € |
| 3018 | Nõmmevara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,274 € |
| 3019 | Teenused 24 OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,261 € |
| 3020 | Nonius Gas OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,261 € |
| 3021 | Vertical Fitness OÜ Spordiklubide tegevus | 2,256 € |
| 3022 | osaühing Alder Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,251 € |
| 3023 | Ebony OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 2,250 € |
| 3024 | osaühing OSBEK Taimekasvatuse abitegevused | 2,250 € |
| 3025 | osaühing Aly Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2,250 € |
| 3026 | Primep OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 2,244 € |
| 3027 | OÜ Tuulemari Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,243 € |
| 3028 | Osaühing PW Products Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,242 € |
| 3029 | OÜ Karroland Metsavarumine | 2,240 € |
| 3030 | KOPAJUPID OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,239 € |
| 3031 | Osaühing Pärnu Hambastuudio Meditsiini- ja hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 2,237 € |
| 3032 | ELLENI PAGARIÄRI Osaühing Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,237 € |
| 3033 | Hedron OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,229 € |
| 3034 | Cotze OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 2,229 € |
| 3035 | C Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,229 € |
| 3036 | Ilumen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,223 € |
| 3037 | Hundimaja OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,222 € |
| 3038 | Mahedus OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 2,219 € |
| 3039 | Utattoo OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,213 € |
| 3040 | Osaühing Lognet TR Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,209 € |
| 3041 | TREWE NATURALS OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,206 € |
| 3042 | Osaühing Mainor Fredi Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 2,201 € |
| 3043 | EV Consult OÜ Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 2,199 € |
| 3044 | Snif Trade OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,199 € |
| 3045 | Markri OÜ Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge | 2,198 € |
| 3046 | OÜ Marino Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,188 € |
| 3047 | Gulmeduld OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,188 € |
| 3048 | Saareõue Partner OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 2,187 € |
| 3049 | OÜ Jets Telesaadete tootmine | 2,178 € |
| 3050 | Pintdaly Consulting OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,177 € |
| 3051 | OPL Pärnu OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,175 € |
| 3052 | KALEVIK OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 2,175 € |
| 3053 | ITkoda OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,174 € |
| 3054 | Osaühing Are STK Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,171 € |
| 3055 | Osaühing Laska Estonia Kala ja kalatoodete hulgimüük | 2,170 € |
| 3056 | MKU OÜ Hoonete üldpuhastus | 2,170 € |
| 3057 | OÜ Tuulepuu Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 2,167 € |
| 3058 | Shopmasters OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,167 € |
| 3059 | OÜ Võilille Köök Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,167 € |
| 3060 | Lumelle OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,165 € |
| 3061 | Rikser Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,162 € |
| 3062 | OÜ Sookolli söögituba Toitlustamine üritustel | 2,161 € |
| 3063 | QRuut OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,160 € |
| 3064 | Aulex Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,160 € |
| 3065 | OÜ Mündi Talu. Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 2,157 € |
| 3066 | LEKA SMC OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 2,155 € |
| 3067 | Osaühing Neeglia Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,154 € |
| 3068 | M-L REALEST OÜ Fotograafia | 2,154 € |
| 3069 | Just Sinule OÜ Muu puhastustegevus | 2,153 € |
| 3070 | Valge Versaal OÜ Raamatukirjastamine | 2,152 € |
| 3071 | Vendihai OÜ Muud eriehitustööd | 2,150 € |
| 3072 | Kelra OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,147 € |
| 3073 | Airan Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,145 € |
| 3074 | OÜ Tiritammik Traditsiooniline, täiendav ja alternatiivmeditsiin | 2,140 € |
| 3075 | osaühing Joonas KT Restoranide ja kohvikute tegevus | 2,134 € |
| 3076 | Andervin OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 2,131 € |
| 3077 | osaühing Vändra Trepp Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 2,130 € |
| 3078 | Rohelooming OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,130 € |
| 3079 | Osaühing Paap Tollimaaklerite tegevus | 2,123 € |
| 3080 | Osaühing Hella ja Ahto Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,122 € |
| 3081 | OÜ VIX Viimistlus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,121 € |
| 3082 | Glertval Grupp OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 2,117 € |
| 3083 | Kreative Digital OÜ Programmeerimine | 2,117 € |
| 3084 | NN Invest OÜ Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent | 2,117 € |
| 3085 | Viatext OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,115 € |
| 3086 | Sigmund Films OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 2,114 € |
| 3087 | St. Disain OÜ Tekstiili viimistlemine | 2,109 € |
| 3088 | PTT OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,109 € |
| 3089 | OÜ Esplarent Külalistemajad | 2,106 € |
| 3090 | Lõo Agro osaühing Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 2,106 € |
| 3091 | Deal4you OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,102 € |
| 3092 | AveRMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,093 € |
| 3093 | OÜ Nevocar Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,089 € |
| 3094 | OÜ Hydrokoda Hüdrauliliste ja pneumaatiliste jõuseadmete tootmine | 2,086 € |
| 3095 | Aukter OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,085 € |
| 3096 | ETEK Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,083 € |
| 3097 | TKR Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,072 € |
| 3098 | Tregostar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,071 € |
| 3099 | Kjuub OÜ Muu kunstiloome | 2,070 € |
| 3100 | Tee Südamega OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 2,068 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.