Profit TOP 2019 · Pärnu maakond
4,780 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 2901OÜ JKM HALDUS2,643 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2902Suuroja Talu OÜ2,643 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,640 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,638 €Muu mujal liigitamata koolitus
- 2905Osaühing VT Nord2,632 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2906BetPro Grupp OÜ2,631 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2,628 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2908osaühing Välu2,627 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 2909Petrik RP OÜ2,626 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2910OÜ M.T. Autokoda2,623 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2911Rubi Lashes OÜ2,622 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 2912Goodare OSAÜHING2,619 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,617 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2914Garberi Osaühing2,613 €Puhkemajad
- 2915PR Rolls OÜ2,608 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 2916WMS Project OÜ2,603 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2917Fulgur OÜ2,601 €Elektriinstallatsioon
- 2,599 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 2,595 €Elektripaigaldustööd
- 2,595 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2921Esilar OÜ2,594 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2922Kohvivunts OÜ2,593 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 2,581 €Hambaravi
- 2924Tonditare OÜ2,573 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2925Osaühing Natali2,573 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,568 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2927Shameet OÜ2,567 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2928Bautechnik OÜ2,564 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,563 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2930OÜ Kuidas Elad2,561 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2931ROMU OÜ2,560 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2932POLARSPACE OÜ2,557 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2933Goldveritas OÜ2,556 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2934Xadoil OÜ2,555 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2,544 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2936Cater24 OÜ2,538 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2937Fragar OÜ2,538 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2938Delran OÜ2,538 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2,531 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,529 €Toitlustamine üritustel
- 2941Tuju On Ultra OÜ2,518 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2942Luft-Tec OÜ2,515 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2943Panksepp OÜ2,511 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2944Tantsuhing OÜ2,510 €Reklaami vahendamine meedias
- 2,509 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2946Sikeres OÜ2,503 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2947BLOND & co OÜ2,501 €Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük
- 2948Rae Kaubandus OÜ2,500 €Muud veondust abistavad tegevusalad
- 2949OÜ Asmari Veod2,498 €Kaubavedu maanteel
- 2950Chritech OÜ2,497 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2951Siskre OÜ2,495 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2952zlaidex OÜ2,493 €Kalapüüki ja vesiviljelust abistavad tegevusalad
- 2,489 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2954BeriMet OÜ2,478 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2955Osaühing Sandvik2,477 €Kaubavedu maanteel
- 2,472 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2957Ujuma OÜ2,469 €Muu spordiõpe
- 2,468 €Kaubavedu maanteel
- 2,468 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 2,461 €Kokkupandavate metallehitiste tootmine
- 2961OÜ Kriipsik2,456 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 2962Ivamis OÜ2,450 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
- 2963Nordic Loops OÜ2,448 €Hariduse tugiteenused
- 2964Tammekäära OÜ2,448 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2965OÜ Manosun2,445 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 2966Tigress OÜ2,443 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2967OÜ Uno Timberg2,439 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 2968Artrental OÜ2,438 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2969Rahvamoto OÜ2,434 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2970Gepri OÜ2,429 €Sõiduõpe
- 2,427 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2972EstFinner OÜ2,426 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,422 €Reisikorraldajate tegevus
- 2974Anupuu OÜ2,416 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2,414 €Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2976Osaühing RIKANDA2,413 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 2977Veorem OÜ2,410 €Mootorsõidukite jaemüük
- 2978Marofix OÜ2,405 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2979Osaühing Mettom2,402 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 2980OÜ Tiriak2,401 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 2,397 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2982ECUTHERA OÜ2,396 €Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
- 2983JKH Capital OÜ2,394 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,393 €Autopesu jms teenindus
- 2985Tulusus OÜ2,390 €Muu teenindus
- 2986Silvager OÜ2,389 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,382 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,382 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 2989Mexbus OÜ2,382 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2990OÜ Larii Keskus2,378 €Rõivaste jaemüük
- 2991GLT OÜ2,377 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 2992Ordumeister OÜ2,372 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 2993Kuldne Haldus OÜ2,368 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2994Osaühing Kuplung2,362 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2995OÜ Autokuut2,355 €Kaubavedu maanteel
- 2996MerkZino OÜ2,351 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 2997Firewall OÜ2,350 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2,350 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2999Smart Fence OÜ2,347 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2,346 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2901 | OÜ JKM HALDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,643 € |
| 2902 | Suuroja Talu OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,643 € |
| 2903 | Hilda Insights OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,640 € |
| 2904 | European Aviation Consultants OÜ Muu mujal liigitamata koolitus | 2,638 € |
| 2905 | Osaühing VT Nord Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,632 € |
| 2906 | BetPro Grupp OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 2,631 € |
| 2907 | OÜ Padari & Pojad Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,628 € |
| 2908 | osaühing Välu Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 2,627 € |
| 2909 | Petrik RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,626 € |
| 2910 | OÜ M.T. Autokoda Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,623 € |
| 2911 | Rubi Lashes OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 2,622 € |
| 2912 | Goodare OSAÜHING Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,619 € |
| 2913 | osaühing Bilansikontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,617 € |
| 2914 | Garberi Osaühing Puhkemajad | 2,613 € |
| 2915 | PR Rolls OÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 2,608 € |
| 2916 | WMS Project OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,603 € |
| 2917 | Fulgur OÜ Elektriinstallatsioon | 2,601 € |
| 2918 | Romulus Studios OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 2,599 € |
| 2919 | osaühing IP Elektro Elektripaigaldustööd | 2,595 € |
| 2920 | osaühing Enamark Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,595 € |
| 2921 | Esilar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,594 € |
| 2922 | Kohvivunts OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 2,593 € |
| 2923 | Hambaravi Viiking Osaühing Hambaravi | 2,581 € |
| 2924 | Tonditare OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,573 € |
| 2925 | Osaühing Natali Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,573 € |
| 2926 | osaühing RHR Group Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,568 € |
| 2927 | Shameet OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 2,567 € |
| 2928 | Bautechnik OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,564 € |
| 2929 | Teigar Holdings OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,563 € |
| 2930 | OÜ Kuidas Elad Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,561 € |
| 2931 | ROMU OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,560 € |
| 2932 | POLARSPACE OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 2,557 € |
| 2933 | Goldveritas OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,556 € |
| 2934 | Xadoil OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 2,555 € |
| 2935 | osaühing Ahkerson Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,544 € |
| 2936 | Cater24 OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 2,538 € |
| 2937 | Fragar OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,538 € |
| 2938 | Delran OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,538 € |
| 2939 | Osaühing "Jana Trink" Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,531 € |
| 2940 | Liisu Catering OÜ Toitlustamine üritustel | 2,529 € |
| 2941 | Tuju On Ultra OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 2,518 € |
| 2942 | Luft-Tec OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 2,515 € |
| 2943 | Panksepp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,511 € |
| 2944 | Tantsuhing OÜ Reklaami vahendamine meedias | 2,510 € |
| 2945 | osaühing Tregeron Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,509 € |
| 2946 | Sikeres OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 2,503 € |
| 2947 | BLOND & co OÜ Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük | 2,501 € |
| 2948 | Rae Kaubandus OÜ Muud veondust abistavad tegevusalad | 2,500 € |
| 2949 | OÜ Asmari Veod Kaubavedu maanteel | 2,498 € |
| 2950 | Chritech OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,497 € |
| 2951 | Siskre OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,495 € |
| 2952 | zlaidex OÜ Kalapüüki ja vesiviljelust abistavad tegevusalad | 2,493 € |
| 2953 | KLIIMAPAIGALDUS OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,489 € |
| 2954 | BeriMet OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,478 € |
| 2955 | Osaühing Sandvik Kaubavedu maanteel | 2,477 € |
| 2956 | osaühing Stella & Stas Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,472 € |
| 2957 | Ujuma OÜ Muu spordiõpe | 2,469 € |
| 2958 | Sinikas Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 2,468 € |
| 2959 | Väärikas Vanadus OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 2,468 € |
| 2960 | HEWORITZ TECHNICS OÜ Kokkupandavate metallehitiste tootmine | 2,461 € |
| 2961 | OÜ Kriipsik Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 2,456 € |
| 2962 | Ivamis OÜ Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 2,450 € |
| 2963 | Nordic Loops OÜ Hariduse tugiteenused | 2,448 € |
| 2964 | Tammekäära OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,448 € |
| 2965 | OÜ Manosun Alkohoolsete jookide hulgimüük | 2,445 € |
| 2966 | Tigress OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,443 € |
| 2967 | OÜ Uno Timberg Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 2,439 € |
| 2968 | Artrental OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,438 € |
| 2969 | Rahvamoto OÜ Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,434 € |
| 2970 | Gepri OÜ Sõiduõpe | 2,429 € |
| 2971 | OÜ TÕLKEKUNSTNIKUD Kirjalik ja suuline tõlge | 2,427 € |
| 2972 | EstFinner OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,426 € |
| 2973 | Viis aastaaega OÜ Reisikorraldajate tegevus | 2,422 € |
| 2974 | Anupuu OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,416 € |
| 2975 | Mirai Chemicals Europe OÜ Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,414 € |
| 2976 | Osaühing RIKANDA Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,413 € |
| 2977 | Veorem OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,410 € |
| 2978 | Marofix OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,405 € |
| 2979 | Osaühing Mettom Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 2,402 € |
| 2980 | OÜ Tiriak Muude esinejate lavaline tegevus | 2,401 € |
| 2981 | Grüne Garten osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,397 € |
| 2982 | ECUTHERA OÜ Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus | 2,396 € |
| 2983 | JKH Capital OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,394 € |
| 2984 | Härma autopesula OÜ Autopesu jms teenindus | 2,393 € |
| 2985 | Tulusus OÜ Muu teenindus | 2,390 € |
| 2986 | Silvager OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,389 € |
| 2987 | OÜ Richard Verlin Metsamajandust abistavad tegevused | 2,382 € |
| 2988 | Osaühing Nex Data Systems Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 2,382 € |
| 2989 | Mexbus OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,382 € |
| 2990 | OÜ Larii Keskus Rõivaste jaemüük | 2,378 € |
| 2991 | GLT OÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 2,377 € |
| 2992 | Ordumeister OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 2,372 € |
| 2993 | Kuldne Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,368 € |
| 2994 | Osaühing Kuplung Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,362 € |
| 2995 | OÜ Autokuut Kaubavedu maanteel | 2,355 € |
| 2996 | MerkZino OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 2,351 € |
| 2997 | Firewall OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,350 € |
| 2998 | osaühing Germiston Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 2,350 € |
| 2999 | Smart Fence OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 2,347 € |
| 3000 | Osaühing Polertrans Kaubavedu maanteel | 2,346 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.