EMTAK 38321
Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
EMTAK 38321 · 60 companies operate in this sector. 45 of them have revenue. Median revenue is 206,716 € and median revenue per employee 103,087 €. 6 companies have tax debt.
- Companies
- 60
- With revenue
- 45
- Median revenue
- 206,716 €
- Median revenue per employee
- 103,087 €
- Monthly labour cost per employee (median)
- 1,404 €
- With tax debt
- 6
Highest-revenue companies
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 23,490,890 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 5,105,154 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,979,355 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,841,729 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,818,472 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 1,465,011 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 927,442 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 856,836 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 435,178 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 411,926 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 335,580 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 129,940 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 120,000 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 102,815 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 47,513 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 24,149 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 16,745 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 624 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
| # | Year | Revenue | |
|---|---|---|---|
| 1 | METRUNA OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 23,490,890 € |
| 2 | OÜ AMESTOP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 5,105,154 € |
| 3 | Sibelco Green Solutions Estonia OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 2,979,355 € |
| 4 | OÜ Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 2,841,729 € |
| 5 | Hansfer Recycling OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 2,818,472 € |
| 6 | OÜ BATA Servis Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 1,465,011 € |
| 7 | Metallieksport OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 927,442 € |
| 8 | Osaühing VAITORG Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 856,836 € |
| 9 | METALLIST TRADE OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 435,178 € |
| 10 | OÜ MOTLEY GROUP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 411,926 € |
| 11 | Seliger Grupp OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 335,580 € |
| 12 | SRM Ressursid OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 129,940 € |
| 13 | EVR Metall OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 120,000 € |
| 14 | Glosters OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 102,815 € |
| 15 | SKYFER OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 47,513 € |
| 16 | osaühing Traudel Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 24,149 € |
| 17 | Osaühing GEKTOR-GRUPP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 16,745 € |
| 18 | Osaühing EUROBALT-TRADE Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2025 | 624 € |
Related sectors
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.