Turnover TOP — last 12 months · Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 42,208,196 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 39,150,683 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 5,809,129 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 4,099,745 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,704,460 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,259,289 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 1,357,620 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 1,109,904 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 295,719 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 250,914 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 158,752 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 130,304 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 120,000 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 115,336 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 108,892 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 78,090 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 17KPF OÜ71,976 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 67,607 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 62,942 €Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine
- 38,025 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 31,089 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 2,376 €Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine
- 633 €Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1 | Grandmet OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 42,208,196 € |
| 2 | METRUNA OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 39,150,683 € |
| 3 | OÜ AMESTOP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 5,809,129 € |
| 4 | Sibelco Green Solutions Estonia OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 4,099,745 € |
| 5 | OÜ Pandipakendi Automatiseeritud Käitlussüsteem Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2,704,460 € |
| 6 | Hansfer Recycling OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 2,259,289 € |
| 7 | OÜ BATA Servis Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 1,357,620 € |
| 8 | Osaühing VAITORG Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 1,109,904 € |
| 9 | METALLIST TRADE OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 295,719 € |
| 10 | SKYFER OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 250,914 € |
| 11 | Glosters OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 158,752 € |
| 12 | SRM Ressursid OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 130,304 € |
| 13 | EVR Metall OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 120,000 € |
| 14 | Seliger Grupp OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 115,336 € |
| 15 | PAL Plast OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 108,892 € |
| 16 | Metallieksport OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 78,090 € |
| 17 | KPF OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 71,976 € |
| 18 | Osaühing GEKTOR-GRUPP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 67,607 € |
| 19 | SIA "TOLMETS" Eesti filiaal Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine | 62,942 € |
| 20 | osaühing Traudel Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 38,025 € |
| 21 | OÜ MOTLEY GROUP Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 31,089 € |
| 22 | OÜ WASTEPLAST Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine | 2,376 € |
| 23 | NovoSys OÜ Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine | 633 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.