Labour cost per employee — TOP 2024 · Tartu maakond
7,412 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3801iCapital OÜ1,124 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3802Elixir OÜ1,123 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1,123 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,123 €Kaubavedu maanteel
- 3805JEKATERINA OÜ1,122 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3806Alfadecor OÜ1,122 €Muud eriehitustööd
- 3807Solaarne OÜ1,122 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3808osaühing KUMMIX1,122 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3809RYNOTEB OÜ1,122 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1,121 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 1,121 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3812Pilli töökoda OÜ1,121 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3813JAXER OÜ1,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3814OÜ A ja D Grupp1,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3815Damper Trans OÜ1,120 €Kaubavedu maanteel
- 3816OÜ AVF TÖÖD1,119 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,119 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3818Marvic Grupp OÜ1,119 €Peakontorite tegevus
- 3819RRH Profiil OÜ1,119 €Müüritööd
- 3820SKYPLAST OÜ1,119 €Muu disainerite tegevus
- 1,118 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1,118 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1,118 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 3824Rootslane OÜ1,118 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3825S-Proffs OÜ1,118 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3826EheTehe OÜ1,118 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3827Getrix VAT OÜ1,117 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 3828TOPFIVE OÜ1,117 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3829Agent OÜ1,117 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 3830Osaühing Bilmac1,117 €Metsavarumine
- 1,117 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 3832osaühing RAAKEL1,117 €Pandimajad
- 1,117 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1,116 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3835SIRLEP OÜ1,116 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3836TrendSpace OÜ1,116 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3837AADALBERT OÜ1,116 €Muud ehituspaigaldustööd
- 3838Pepeko OÜ1,116 €Muud eriehitustööd
- 3839DECKOL TRANS OÜ1,116 €Kaubavedu maanteel
- 3840PUHJA KOHVIK OÜ1,115 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1,115 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1,115 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 3843Remondime OÜ1,115 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3844OÜ Karmet Grupp1,115 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 3845JAP Transport OÜ1,115 €Kaubavedu maanteel
- 3846Vastalo OÜ1,115 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3847OÜ Judin Agro1,115 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 3848OÜ Hilaris1,114 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3849Pinecco OÜ1,114 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1,114 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3851OÜ FABRICOR1,114 €Muu disainerite tegevus
- 1,114 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3853ProFish OÜ1,114 €Mageveekalapüük
- 3854OÜ Unisoon1,113 €Heliloome
- 3855EURANIA OÜ1,113 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3856OÜ Holistica1,113 €Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 1,113 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 3858OÜ Uniport1,113 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1,113 €Metsavarumine
- 1,113 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3861Geo Ehitus OÜ1,112 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3862OÜ Vedamine1,112 €Kaubavedu maanteel
- 1,112 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3864osaühing Salkur1,112 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,112 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 3866Diana ilunurk OÜ1,112 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 3867TMF Wood OÜ1,112 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3868TIMEFOOD OÜ1,112 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1,111 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 3870osaühing Tarva1,111 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1,111 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 3872UUSTON OÜ1,111 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1,111 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,111 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 3875Bauser OÜ1,111 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3876Romei OÜ1,111 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1,110 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3878OÜ JUSTINA1,110 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1,110 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 3880HAGRA OÜ1,110 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 3881Kõikkivist24 OÜ1,110 €Muud eriehitustööd
- 1,110 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3883Spordimaailm OÜ1,109 €Sporditarvete jaemüük
- 1,109 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 3885TRIITAR OÜ1,109 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 38863d Viimistlus OÜ1,109 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3887Krein OÜ1,109 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3888Bonestion OÜ1,109 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3889Meble OÜ1,109 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3890Cleanpro OÜ1,108 €Hoonete üldpuhastus
- 1,108 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1,108 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3893ELAMUS RESTO OÜ1,108 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1,108 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 3895Ojatrom OÜ1,108 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3896OÜ HELIXCODE1,107 €Programmeerimine
- 3897Fulla OÜ1,107 €Külaliskorterid
- 3898Ingate OÜ1,107 €Muud eriehitustööd
- 3899D.U.K.E.M. OÜ1,107 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3900OÜ Greta1,107 €Reisikorraldajate tegevus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3801 | iCapital OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 1,124 € |
| 3802 | Elixir OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 1,123 € |
| 3803 | Osaühing Tartu Metallivabrik Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,123 € |
| 3804 | OSAÜHING INTRAVER Kaubavedu maanteel | 1,123 € |
| 3805 | JEKATERINA OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,122 € |
| 3806 | Alfadecor OÜ Muud eriehitustööd | 1,122 € |
| 3807 | Solaarne OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,122 € |
| 3808 | osaühing KUMMIX Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,122 € |
| 3809 | RYNOTEB OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,122 € |
| 3810 | Raudsepa Gemüse OÜ Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 1,121 € |
| 3811 | Nordic Classiccars OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,121 € |
| 3812 | Pilli töökoda OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,121 € |
| 3813 | JAXER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,120 € |
| 3814 | OÜ A ja D Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,120 € |
| 3815 | Damper Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,120 € |
| 3816 | OÜ AVF TÖÖD Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,119 € |
| 3817 | Parenting Solutions OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,119 € |
| 3818 | Marvic Grupp OÜ Peakontorite tegevus | 1,119 € |
| 3819 | RRH Profiil OÜ Müüritööd | 1,119 € |
| 3820 | SKYPLAST OÜ Muu disainerite tegevus | 1,119 € |
| 3821 | DiseLLa Ilustuudio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,118 € |
| 3822 | Optiman Ehitus OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 1,118 € |
| 3823 | Fortuuna Teenused OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,118 € |
| 3824 | Rootslane OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,118 € |
| 3825 | S-Proffs OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,118 € |
| 3826 | EheTehe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,118 € |
| 3827 | Getrix VAT OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 1,117 € |
| 3828 | TOPFIVE OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 1,117 € |
| 3829 | Agent OÜ Muude kasutatud kaupade jaemüük | 1,117 € |
| 3830 | Osaühing Bilmac Metsavarumine | 1,117 € |
| 3831 | Talent Recruitment Agency OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 1,117 € |
| 3832 | osaühing RAAKEL Pandimajad | 1,117 € |
| 3833 | Produktiivsusklubi OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,117 € |
| 3834 | Põlva Wakepark OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,116 € |
| 3835 | SIRLEP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,116 € |
| 3836 | TrendSpace OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,116 € |
| 3837 | AADALBERT OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 1,116 € |
| 3838 | Pepeko OÜ Muud eriehitustööd | 1,116 € |
| 3839 | DECKOL TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 1,116 € |
| 3840 | PUHJA KOHVIK OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,115 € |
| 3841 | Advokaadibüroo Rein Napa Osaühing Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 1,115 € |
| 3842 | OÜ TABIVERE KOMMUNAAL Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,115 € |
| 3843 | Remondime OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,115 € |
| 3844 | OÜ Karmet Grupp Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 1,115 € |
| 3845 | JAP Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 1,115 € |
| 3846 | Vastalo OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,115 € |
| 3847 | OÜ Judin Agro Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 1,115 € |
| 3848 | OÜ Hilaris Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,114 € |
| 3849 | Pinecco OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,114 € |
| 3850 | Järvemõisa Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,114 € |
| 3851 | OÜ FABRICOR Muu disainerite tegevus | 1,114 € |
| 3852 | ROPKA AUTOMOBILE OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 1,114 € |
| 3853 | ProFish OÜ Mageveekalapüük | 1,114 € |
| 3854 | OÜ Unisoon Heliloome | 1,113 € |
| 3855 | EURANIA OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 1,113 € |
| 3856 | OÜ Holistica Eakate ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 1,113 € |
| 3857 | Hooneühistu "Kaunase Keskus" Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 1,113 € |
| 3858 | OÜ Uniport Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,113 € |
| 3859 | KOPLIMETSAGRUPP OÜ Metsavarumine | 1,113 € |
| 3860 | OJM Consulting OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,113 € |
| 3861 | Geo Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,112 € |
| 3862 | OÜ Vedamine Kaubavedu maanteel | 1,112 € |
| 3863 | Eesti Metsahindaja OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,112 € |
| 3864 | osaühing Salkur Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,112 € |
| 3865 | MK Valdusfirma OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 1,112 € |
| 3866 | Diana ilunurk OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,112 € |
| 3867 | TMF Wood OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,112 € |
| 3868 | TIMEFOOD OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,112 € |
| 3869 | Semper Furniture OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 1,111 € |
| 3870 | osaühing Tarva Kirjalik ja suuline tõlge | 1,111 € |
| 3871 | OÜ Alkes Kaubandus Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 1,111 € |
| 3872 | UUSTON OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,111 € |
| 3873 | JaanaK juuksur OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,111 € |
| 3874 | Gent Grupp Invest OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 1,111 € |
| 3875 | Bauser OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 1,111 € |
| 3876 | Romei OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 1,111 € |
| 3877 | osaühing Fellander Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,110 € |
| 3878 | OÜ JUSTINA Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,110 € |
| 3879 | OÜ Krause&Hendrikson Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,110 € |
| 3880 | HAGRA OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 1,110 € |
| 3881 | Kõikkivist24 OÜ Muud eriehitustööd | 1,110 € |
| 3882 | OÜ Lülekar solutions Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,110 € |
| 3883 | Spordimaailm OÜ Sporditarvete jaemüük | 1,109 € |
| 3884 | Hemely Practika OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 1,109 € |
| 3885 | TRIITAR OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,109 € |
| 3886 | 3d Viimistlus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,109 € |
| 3887 | Krein OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,109 € |
| 3888 | Bonestion OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,109 € |
| 3889 | Meble OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,109 € |
| 3890 | Cleanpro OÜ Hoonete üldpuhastus | 1,108 € |
| 3891 | Lüüsa mahetalu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,108 € |
| 3892 | E&P Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,108 € |
| 3893 | ELAMUS RESTO OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,108 € |
| 3894 | Mäger Poegadega OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 1,108 € |
| 3895 | Ojatrom OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,108 € |
| 3896 | OÜ HELIXCODE Programmeerimine | 1,107 € |
| 3897 | Fulla OÜ Külaliskorterid | 1,107 € |
| 3898 | Ingate OÜ Muud eriehitustööd | 1,107 € |
| 3899 | D.U.K.E.M. OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,107 € |
| 3900 | OÜ Greta Reisikorraldajate tegevus | 1,107 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.