Labour cost per employee — TOP 2024 · Tartu maakond
7,412 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3701Ott Trade OÜ1,144 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3702OÜ Conwest BI1,143 €Muu infoalane tegevus
- 3703OÜ Laidmõis1,143 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3704Andora OÜ1,143 €Fotograafia
- 3705OÜ Alsound1,143 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3706OÜ Rasler Grupp1,142 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3707SANE OÜ1,142 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 3708Makett OÜ1,141 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1,141 €Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus
- 3710Netti MyD OÜ1,140 €Peakontorite tegevus
- 1,140 €Taastusravi
- 3712Aleki OÜ1,140 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3713Sinihelmikas OÜ1,140 €Looduskaitsealade tegevus
- 3714Raspel OÜ1,140 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3715OÜ EVELAIN KÖÖK1,140 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 3716Mardi Lilled OÜ1,140 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 3717A-Telgirent OÜ1,139 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3718Accestor OÜ1,139 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3719Õnnelik Juhus OÜ1,138 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 3720Aikom OÜ1,138 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 3721Advance OÜ1,138 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3722Novarek OÜ1,138 €Elektripaigaldustööd
- 3723Corande Grupp OÜ1,138 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3724RT RUSTIC OÜ1,138 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3725OÜ JUNO1,138 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3726OÜ Tontkandlane1,138 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3727OÜ SANDAUTO1,138 €Mootorsõidukite jaemüük
- 3728Osaühing TaffMet1,137 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3729osaühing MAREMAA1,137 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3730SL TEENUSED OÜ1,137 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 1,137 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3732Metsristik OÜ1,137 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 3733OÜ Tiverni1,137 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 1,137 €Raamatute kirjastamine
- 3735Viisaastak OÜ1,137 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3736OÜ EHITOR1,137 €Arhitektitegevused
- 3737BIR Europe OÜ1,137 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,137 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 3739Arte OÜ1,137 €Kaubavedu maanteel
- 3740TERP OÜ1,137 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3741Plantvert OÜ1,137 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3742KEEVITUS OÜ1,137 €Muud eriehitustööd
- 1,137 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3744EhRem OÜ1,137 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,137 €Visuaalkunstiloome
- 3746Arende OÜ1,137 €Hoonete üldpuhastus
- 1,137 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad
- 3748PIART OÜ1,137 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3749OÜ LUMIRA1,137 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,137 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 3751OÜ VARIKU VILI1,137 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3752SAILE OÜ1,137 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 3753Expowill OÜ1,137 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3754Ihtio OÜ1,137 €Mageveekalapüük
- 3755TimTam OÜ1,136 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 3756VHR Projekt OÜ1,136 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,136 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3758AP Torutööd OÜ1,136 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 3759HB Tammel OÜ1,136 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3760Falsit OÜ1,136 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3761Kursi OÜ1,135 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3762Tomkris OÜ1,135 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,135 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3764Ärivara OÜ1,135 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 1,135 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 3766Anipen OÜ1,135 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,134 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3768I.V.I OÜ1,134 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3769OÜ Slim Music1,133 €Muusikute lavaline tegevus
- 1,132 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 3771Geolynx OÜ1,132 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 1,132 €Reisibüroode tegevus
- 3773Langholz OÜ1,132 €Tööjõurent
- 3774Kohvipoint OÜ1,131 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 3775OÜ Green Magic1,131 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1,131 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3777Tasku MC OÜ1,131 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3778VM Motors OÜ1,130 €Kaubavedu maanteel
- 3779Indworks OÜ1,130 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3780KCV Ventures OÜ1,130 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3781Legoehitus OÜ1,130 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,129 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3783Rute OÜ1,129 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3784OÜ MEGILIUS1,129 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 3785LOG House OÜ1,129 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,129 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1,129 €Fotograafia
- 1,129 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 3789PISIPIIGA OÜ1,128 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 3790OÜ KARO1,128 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,128 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3792Toetaja Talu OÜ1,127 €Metsavarumine
- 3793Gerax OÜ1,126 €Krohvimine
- 3794Stokor OÜ1,126 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1,126 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 3796LOODUSILU OÜ1,126 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1,125 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3798Kodutec OÜ1,124 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3799OÜ Ilutriin1,124 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 3800MERLEKAS OÜ1,124 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 3701 | Ott Trade OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,144 € |
| 3702 | OÜ Conwest BI Muu infoalane tegevus | 1,143 € |
| 3703 | OÜ Laidmõis Muu mujal liigitamata teenindus | 1,143 € |
| 3704 | Andora OÜ Fotograafia | 1,143 € |
| 3705 | OÜ Alsound Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 1,143 € |
| 3706 | OÜ Rasler Grupp Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,142 € |
| 3707 | SANE OÜ Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 1,142 € |
| 3708 | Makett OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 1,141 € |
| 3709 | OÜ Mööblirestauraator Mööbli ja sisustusesemete parandus ning hooldus | 1,141 € |
| 3710 | Netti MyD OÜ Peakontorite tegevus | 1,140 € |
| 3711 | Mardo Physiotherapy OÜ Taastusravi | 1,140 € |
| 3712 | Aleki OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,140 € |
| 3713 | Sinihelmikas OÜ Looduskaitsealade tegevus | 1,140 € |
| 3714 | Raspel OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 1,140 € |
| 3715 | OÜ EVELAIN KÖÖK Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 1,140 € |
| 3716 | Mardi Lilled OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 1,140 € |
| 3717 | A-Telgirent OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,139 € |
| 3718 | Accestor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,139 € |
| 3719 | Õnnelik Juhus OÜ Muude seadmete remont ja hooldus | 1,138 € |
| 3720 | Aikom OÜ Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 1,138 € |
| 3721 | Advance OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,138 € |
| 3722 | Novarek OÜ Elektripaigaldustööd | 1,138 € |
| 3723 | Corande Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,138 € |
| 3724 | RT RUSTIC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,138 € |
| 3725 | OÜ JUNO Mootorsõidukite jaemüük | 1,138 € |
| 3726 | OÜ Tontkandlane Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,138 € |
| 3727 | OÜ SANDAUTO Mootorsõidukite jaemüük | 1,138 € |
| 3728 | Osaühing TaffMet Mehaaniline metallitöötlus | 1,137 € |
| 3729 | osaühing MAREMAA Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,137 € |
| 3730 | SL TEENUSED OÜ Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 1,137 € |
| 3731 | OÜ ARTEX TORUTÖÖD Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,137 € |
| 3732 | Metsristik OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 1,137 € |
| 3733 | OÜ Tiverni Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 1,137 € |
| 3734 | Eesti Loodusfoto Osaühing Raamatute kirjastamine | 1,137 € |
| 3735 | Viisaastak OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,137 € |
| 3736 | OÜ EHITOR Arhitektitegevused | 1,137 € |
| 3737 | BIR Europe OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,137 € |
| 3738 | TERVISEKOMPASS OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 1,137 € |
| 3739 | Arte OÜ Kaubavedu maanteel | 1,137 € |
| 3740 | TERP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,137 € |
| 3741 | Plantvert OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,137 € |
| 3742 | KEEVITUS OÜ Muud eriehitustööd | 1,137 € |
| 3743 | Koitmaa Metsakorraldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,137 € |
| 3744 | EhRem OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,137 € |
| 3745 | Graphite Rabbit OÜ Visuaalkunstiloome | 1,137 € |
| 3746 | Arende OÜ Hoonete üldpuhastus | 1,137 € |
| 3747 | Semantic Lines OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad | 1,137 € |
| 3748 | PIART OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,137 € |
| 3749 | OÜ LUMIRA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,137 € |
| 3750 | Karels Consultancy OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 1,137 € |
| 3751 | OÜ VARIKU VILI Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,137 € |
| 3752 | SAILE OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 1,137 € |
| 3753 | Expowill OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,137 € |
| 3754 | Ihtio OÜ Mageveekalapüük | 1,137 € |
| 3755 | TimTam OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,136 € |
| 3756 | VHR Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,136 € |
| 3757 | osaühing DEA- WER Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,136 € |
| 3758 | AP Torutööd OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 1,136 € |
| 3759 | HB Tammel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,136 € |
| 3760 | Falsit OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,136 € |
| 3761 | Kursi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,135 € |
| 3762 | Tomkris OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,135 € |
| 3763 | OÜ Moonlight Film Kinofilmide ja videote tootmine | 1,135 € |
| 3764 | Ärivara OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 1,135 € |
| 3765 | Osaühing Helikindlus Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,135 € |
| 3766 | Anipen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,135 € |
| 3767 | Pedaja mahetalu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,134 € |
| 3768 | I.V.I OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,134 € |
| 3769 | OÜ Slim Music Muusikute lavaline tegevus | 1,133 € |
| 3770 | OÜ TERMINUS EHITUS Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 1,132 € |
| 3771 | Geolynx OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 1,132 € |
| 3772 | Reisibüroo Atlas OÜ Reisibüroode tegevus | 1,132 € |
| 3773 | Langholz OÜ Tööjõurent | 1,132 € |
| 3774 | Kohvipoint OÜ Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 1,131 € |
| 3775 | OÜ Green Magic Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,131 € |
| 3776 | Palmere Projekt OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,131 € |
| 3777 | Tasku MC OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,131 € |
| 3778 | VM Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 1,130 € |
| 3779 | Indworks OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 1,130 € |
| 3780 | KCV Ventures OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 1,130 € |
| 3781 | Legoehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,130 € |
| 3782 | SPO Viimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,129 € |
| 3783 | Rute OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,129 € |
| 3784 | OÜ MEGILIUS Puu- ja köögivilja hulgimüük | 1,129 € |
| 3785 | LOG House OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,129 € |
| 3786 | Metsalangetuse OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,129 € |
| 3787 | Kukeke Klõpsutab OÜ Fotograafia | 1,129 € |
| 3788 | Haga Perepagar OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 1,129 € |
| 3789 | PISIPIIGA OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 1,128 € |
| 3790 | OÜ KARO Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,128 € |
| 3791 | OÜ Roviilia Viimistlus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,128 € |
| 3792 | Toetaja Talu OÜ Metsavarumine | 1,127 € |
| 3793 | Gerax OÜ Krohvimine | 1,126 € |
| 3794 | Stokor OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,126 € |
| 3795 | OÜ Mobiilne jalahooldus Muud iluhooldused ja iluteenused | 1,126 € |
| 3796 | LOODUSILU OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,126 € |
| 3797 | osaühing Deil-Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 1,125 € |
| 3798 | Kodutec OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,124 € |
| 3799 | OÜ Ilutriin Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,124 € |
| 3800 | MERLEKAS OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,124 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.