Labour cost per employee — TOP 2019
53,090 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 2,977 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1702Kliimatooted OÜ2,977 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1703net4game OÜ2,976 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1704OÜ Rembatas2,974 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,974 €Muud eriehitustööd
- 1706TRAFFEST OÜ2,974 €Elektripaigaldustööd
- 2,973 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 2,973 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1709Tieto Estonia AS2,973 €Programmeerimine
- 2,973 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1711RTS Baltic OÜ2,972 €Kaubavedu maanteel
- 1712Kirbla Mahe OÜ2,972 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,972 €Ravimite jaemüük
- 1714Osaühing DZIDRA2,972 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2,970 ۆldarstiabi
- 1716Intral OÜ2,969 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1717Silveston OÜ2,969 €Tööjõurent
- 2,969 €Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine
- 1719OÜ HIILER2,969 €Ajakirjade jm perioodika kirjastamine
- 2,969 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1721UrMet OÜ2,968 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 1722Xolo OÜ2,968 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1723osaühing OORIS2,967 €Hambaravi
- 1724OÜ PL 5002,966 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1725Fixatol OÜ2,966 €Katusetööd
- 2,966 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 1727OÜ Hainvest2,966 €Pandimajad
- 1728Album OÜ2,965 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 2,965 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,965 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1731Forest Farm OÜ2,964 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,964 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,963 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,963 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,962 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,961 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1737Brightspark OÜ2,961 €Programmeerimine
- 1738RL Grupp OÜ2,961 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,961 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1740Heino Ehitus OÜ2,961 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1741Otsiturundus OÜ2,960 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2,960 €Programmeerimine
- 2,960 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,959 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1745Pireka Eesti OÜ2,958 €Puhastusvahendite hulgimüük
- 1746Have it OÜ2,958 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1747Viruvärvid OÜ2,958 €Lõike- ja söögiriistade tootmine
- 2,958 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 2,958 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2,958 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1751Silverplanet OÜ2,957 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2,957 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 1753Devtailor OÜ2,956 €Programmeerimine
- 2,955 €Ajalehtede kirjastamine
- 2,954 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 1756Kanniku OÜ2,952 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2,951 €Rõivaste ja jalatsite hulgimüük
- 1758Hydroline OÜ2,950 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1759Electrobit OÜ2,950 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 1760Novamed OÜ2,950 €Hambaravi
- 1761Etin OÜ2,949 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 2,949 €Elektripaigaldustööd
- 1763OÜ Eldostar2,948 €Lammutamine
- 1764Osaühing KMA2,948 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1765VELVET DP OÜ2,948 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1766ELKO Eesti OÜ2,948 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük
- 1767STUWE Service OÜ2,947 €Muu inimressursiga varustamine
- 1768Mastercon OÜ2,947 €Tööjõurent
- 1769AS Aasta Auto2,947 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2,947 ۆldarstiabi
- 2,947 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1772Stoneful OÜ2,947 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2,946 €Jookide hulgimüük
- 2,946 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1775OÜ MediTrials2,946 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2,945 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2,944 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1778Sumet OÜ2,944 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2,944 €Muu puhastustegevus
- 2,942 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2,942 €Eriarstiabi
- 1782Rouk OÜ2,942 €Programmeerimine
- 2,941 €Tavajäätmete kogumine
- 1784Stagehunt OÜ2,941 €Lavakunsti abitegevused
- 1785Tollchains OÜ2,940 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1786Lejos Eesti OÜ2,939 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 1787Altos Teed OÜ2,938 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2,937 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2,936 €Põhikoolid
- 1790CityTech OÜ2,935 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2,933 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2,933 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,932 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 1794Fotovideo OÜ2,931 €Fotograafia
- 1795Polyship OÜ2,931 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 2,930 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 1797AS Nurme Turvas2,930 €Turba tootmine
- 2,929 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 1799OÜ Eltolex2,928 €Elektripaigaldustööd
- 2,927 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 1701 | Osaühing Piira Talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,977 € |
| 1702 | Kliimatooted OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,977 € |
| 1703 | net4game OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,976 € |
| 1704 | OÜ Rembatas Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,974 € |
| 1705 | Pronos Ripplaed OÜ Muud eriehitustööd | 2,974 € |
| 1706 | TRAFFEST OÜ Elektripaigaldustööd | 2,974 € |
| 1707 | Nordic Ship Services Osaühing Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 2,973 € |
| 1708 | Nordic Spedition OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 2,973 € |
| 1709 | Tieto Estonia AS Programmeerimine | 2,973 € |
| 1710 | OÜ Hamburg ja Partnerid Suhtekorraldus ja teabevahetus | 2,973 € |
| 1711 | RTS Baltic OÜ Kaubavedu maanteel | 2,972 € |
| 1712 | Kirbla Mahe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,972 € |
| 1713 | osaühing Kuressaare Apteek Ravimite jaemüük | 2,972 € |
| 1714 | Osaühing DZIDRA Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,972 € |
| 1715 | Kehra Tervisekeskus OÜ Üldarstiabi | 2,970 € |
| 1716 | Intral OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,969 € |
| 1717 | Silveston OÜ Tööjõurent | 2,969 € |
| 1718 | Osaühing RIVA LAB Hambaraviinstrumentide ning materjalide tootmine | 2,969 € |
| 1719 | OÜ HIILER Ajakirjade jm perioodika kirjastamine | 2,969 € |
| 1720 | BMG Power Systems OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 2,969 € |
| 1721 | UrMet OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 2,968 € |
| 1722 | Xolo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,968 € |
| 1723 | osaühing OORIS Hambaravi | 2,967 € |
| 1724 | OÜ PL 500 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,966 € |
| 1725 | Fixatol OÜ Katusetööd | 2,966 € |
| 1726 | Promobucks Group OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 2,966 € |
| 1727 | OÜ Hainvest Pandimajad | 2,966 € |
| 1728 | Album OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 2,965 € |
| 1729 | Aeronautical & Nautical Services OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,965 € |
| 1730 | Aktsiaselts "RAUBRI" Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,965 € |
| 1731 | Forest Farm OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,964 € |
| 1732 | Ehitus ja Remonditööd OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,964 € |
| 1733 | CLIMATE BLOCKCHAINS INNOVATION CENTRE OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,963 € |
| 1734 | Aktsiaselts EVORE Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,963 € |
| 1735 | EUROKRUNT OSAÜHING Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,962 € |
| 1736 | OÜ Tartu Kesklinna Perearstikeskus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,961 € |
| 1737 | Brightspark OÜ Programmeerimine | 2,961 € |
| 1738 | RL Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,961 € |
| 1739 | Osaühing E-Inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,961 € |
| 1740 | Heino Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,961 € |
| 1741 | Otsiturundus OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 2,960 € |
| 1742 | Osaühing ASA Quality Services Programmeerimine | 2,960 € |
| 1743 | Lunden Eesti Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,960 € |
| 1744 | Osaühing ELGETRON Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,959 € |
| 1745 | Pireka Eesti OÜ Puhastusvahendite hulgimüük | 2,958 € |
| 1746 | Have it OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,958 € |
| 1747 | Viruvärvid OÜ Lõike- ja söögiriistade tootmine | 2,958 € |
| 1748 | OÜ Baltcap Growth Fund Management Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 2,958 € |
| 1749 | osaühing BAV Engineering Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,958 € |
| 1750 | Osaühing CERTEX Eesti Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 2,958 € |
| 1751 | Silverplanet OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,957 € |
| 1752 | Alis Co Estonia OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 2,957 € |
| 1753 | Devtailor OÜ Programmeerimine | 2,956 € |
| 1754 | AS Postimees Grupp Ajalehtede kirjastamine | 2,955 € |
| 1755 | Kurvet Consult OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 2,954 € |
| 1756 | Kanniku OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,952 € |
| 1757 | Aktsiaselts Becky Rõivaste ja jalatsite hulgimüük | 2,951 € |
| 1758 | Hydroline OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 2,950 € |
| 1759 | Electrobit OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 2,950 € |
| 1760 | Novamed OÜ Hambaravi | 2,950 € |
| 1761 | Etin OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 2,949 € |
| 1762 | Aktsiaselts Stik-Elekter Elektripaigaldustööd | 2,949 € |
| 1763 | OÜ Eldostar Lammutamine | 2,948 € |
| 1764 | Osaühing KMA Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 2,948 € |
| 1765 | VELVET DP OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,948 € |
| 1766 | ELKO Eesti OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük | 2,948 € |
| 1767 | STUWE Service OÜ Muu inimressursiga varustamine | 2,947 € |
| 1768 | Mastercon OÜ Tööjõurent | 2,947 € |
| 1769 | AS Aasta Auto Mootorsõidukite hulgimüük | 2,947 € |
| 1770 | OÜ Häädemeeste Perearstikeskus Üldarstiabi | 2,947 € |
| 1771 | OSAÜHING HTR SUPPORT Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,947 € |
| 1772 | Stoneful OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,947 € |
| 1773 | Tridensi Kuressaare Kaubalao Osaühing Jookide hulgimüük | 2,946 € |
| 1774 | OSAÜHING KVALITON Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,946 € |
| 1775 | OÜ MediTrials Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 2,946 € |
| 1776 | Voller Kaubandus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,945 € |
| 1777 | osaühing SCAND SERVICE Muude vahetoodete hulgimüük | 2,944 € |
| 1778 | Sumet OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,944 € |
| 1779 | osaühing Taararing Muu puhastustegevus | 2,944 € |
| 1780 | osaühing Vaigu Farm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 2,942 € |
| 1781 | Tiiu Tandre Osaühing Eriarstiabi | 2,942 € |
| 1782 | Rouk OÜ Programmeerimine | 2,942 € |
| 1783 | Aktsiaselts GREEN MARINE Tavajäätmete kogumine | 2,941 € |
| 1784 | Stagehunt OÜ Lavakunsti abitegevused | 2,941 € |
| 1785 | Tollchains OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,940 € |
| 1786 | Lejos Eesti OÜ Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 2,939 € |
| 1787 | Altos Teed OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 2,938 € |
| 1788 | Change Partners OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,937 € |
| 1789 | Tallinn International School OÜ Põhikoolid | 2,936 € |
| 1790 | CityTech OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,935 € |
| 1791 | MAIKA GOOD SOUND OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 2,933 € |
| 1792 | osaühing G.W.Berg Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,933 € |
| 1793 | OÜ FAIRFIELD GLOBAL Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 2,932 € |
| 1794 | Fotovideo OÜ Fotograafia | 2,931 € |
| 1795 | Polyship OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 2,931 € |
| 1796 | Nordast Marinen OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 2,930 € |
| 1797 | AS Nurme Turvas Turba tootmine | 2,930 € |
| 1798 | Aktsiaselts TRIDENS Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete hulgimüügi vahendusteenus | 2,929 € |
| 1799 | OÜ Eltolex Elektripaigaldustööd | 2,928 € |
| 1800 | Aktsiaselts MALMERK FASSAADID Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 2,927 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.