Labour cost per employee — TOP 2019 · Harju maakond
29,534 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 4401Usina Kodu OÜ1,905 €Kinnisvarabüroode tegevus
- 4402FM Consulting OÜ1,904 €Muu infoalane tegevus
- 4403ANTARIYAMIN OÜ1,903 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 4404OÜ Sanfiks1,903 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4405Osaühing Faloret1,903 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 4406UNILOG OÜ1,903 €Kaubavedu maanteel
- 1,902 €Arhitektitegevused
- 1,902 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4409Viking Beard OÜ1,902 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1,902 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4411CNC Stuudio OÜ1,901 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 4412S.F.P. Group OÜ1,901 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 4413OÜ TORU ARST1,901 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4414BTI Service OÜ1,901 €Isolatsioonitööd
- 1,901 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1,901 €Arhitektitegevused
- 1,900 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,900 €Kaubavedu maanteel
- 1,900 €Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- 1,900 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 4421Credit Invest OÜ1,899 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1,899 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1,898 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 4424OÜ Humalakoda1,898 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4425Kaliniak OÜ1,898 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,898 €Arvutialased konsultatsioonid
- 4427Geekchester OÜ1,898 €Programmeerimine
- 4428osaühing GASPRE1,897 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4429OÜ Etiger1,897 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 1,897 €Tööjõurent
- 1,896 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1,896 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4433OÜ MERMEEDIA1,896 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1,896 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,895 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1,895 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1,895 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 4438OÜ G.E.O Grupp1,895 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 4439Pelm Grupp OÜ1,895 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4440OÜ Daelift1,894 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1,894 €Arhitektitegevused
- 4442Rozert OÜ1,894 €Programmeerimine
- 4443OÜ Suured Sõnad1,893 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4444OÜ Oknavet1,893 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 4445KAAL Konsult OÜ1,893 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1,893 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4447BANOS GRUPP OÜ1,892 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4448RA Koolitused OÜ1,892 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4449Tycroc OÜ1,892 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 4450Eratunnid OÜ1,891 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4451Terena OÜ1,891 €Eriarstiabi
- 4452VisioVet OÜ1,891 €Veterinaaria
- 1,891 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1,890 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1,890 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 4456ADELAID OÜ1,890 €Auditeerimine
- 4457Leadpau OÜ1,890 €Värvimine ja klaasimine
- 1,890 €Katusetööd
- 4459Fennec OÜ1,889 €Programmeerimine
- 4460OÜ Haltron Grupp1,889 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 1,889 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1,889 €Mööblitootmine
- 4463Pox OÜ1,888 €Muud eriehitustööd
- 1,888 €Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd
- 1,887 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1,887 €Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 4467OÜ ITT GROUP1,887 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1,887 €Metallide kuumtöötlemine
- 4469Rehvid Pluss OÜ1,887 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 4470Tag OÜ1,887 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük
- 4471T&L Group OÜ1,887 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4472Arvila OÜ1,887 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1,886 €Hotellid
- 1,886 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 44754 Teams OÜ1,885 €Sporditarvete jaemüük
- 1,885 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1,885 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 4478Puitest Grupp OÜ1,885 €Puituste ja -akende tootmine
- 4479Licht OÜ1,885 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4480Ostwind Grupp OÜ1,885 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4481E.P. Systems OÜ1,884 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 1,884 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 4483Circaloop OÜ1,884 €Programmeerimine
- 4484NUPULA OÜ1,883 €Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused
- 4485Rentaltrade OÜ1,883 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1,883 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 1,883 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1,882 €Alusrõivaste tootmine
- 4489OÜ OOKER REKLAAM1,882 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4490NCS Estonia OÜ1,881 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 4491OSAÜHING INSIDE1,881 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 4492Osaühing SAXAMER1,881 €Kaubavedu maanteel
- 4493OÜ ARKOGREN1,881 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 4494Osaühing FORMORA1,880 €Hambaravi
- 1,880 €Kindlustusagentide tegevus
- 4496Mainten OÜ1,880 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 1,880 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 1,880 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4499OÜ Datatark1,880 €Programmeerimine
- 1,880 €Muu mujal liigitamata teenindus
| # | Labour cost / month | |
|---|---|---|
| 4401 | Usina Kodu OÜ Kinnisvarabüroode tegevus | 1,905 € |
| 4402 | FM Consulting OÜ Muu infoalane tegevus | 1,904 € |
| 4403 | ANTARIYAMIN OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,903 € |
| 4404 | OÜ Sanfiks Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,903 € |
| 4405 | Osaühing Faloret Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,903 € |
| 4406 | UNILOG OÜ Kaubavedu maanteel | 1,903 € |
| 4407 | osaühing Architec Arhitektitegevused | 1,902 € |
| 4408 | OÜ Tibrette Trading Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,902 € |
| 4409 | Viking Beard OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,902 € |
| 4410 | Guzang Balikumbat OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,902 € |
| 4411 | CNC Stuudio OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 1,901 € |
| 4412 | S.F.P. Group OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 1,901 € |
| 4413 | OÜ TORU ARST Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,901 € |
| 4414 | BTI Service OÜ Isolatsioonitööd | 1,901 € |
| 4415 | Reklaamiagentuur Steam Osaühing Reklaamiagentuuride tegevus | 1,901 € |
| 4416 | Peeter Pere Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 1,901 € |
| 4417 | PROJEKTIDE AGENTUUR OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,900 € |
| 4418 | Ahren Transport Eesti Aktsiaselts Kaubavedu maanteel | 1,900 € |
| 4419 | Aktsiaselts SINISUKK Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine | 1,900 € |
| 4420 | osaühing Puhastuslux Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 1,900 € |
| 4421 | Credit Invest OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,899 € |
| 4422 | KR Puitehituse Osaühing Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 1,899 € |
| 4423 | Advokaadibüroo Biin ja Biin osaühing Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 1,898 € |
| 4424 | OÜ Humalakoda Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,898 € |
| 4425 | Kaliniak OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,898 € |
| 4426 | my coaching company OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,898 € |
| 4427 | Geekchester OÜ Programmeerimine | 1,898 € |
| 4428 | osaühing GASPRE Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,897 € |
| 4429 | OÜ Etiger Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,897 € |
| 4430 | St.Michel taxiservice OÜ Tööjõurent | 1,897 € |
| 4431 | Creativity Lab OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,896 € |
| 4432 | Restate Property Advisors OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,896 € |
| 4433 | OÜ MERMEEDIA Reklaamiagentuuride tegevus | 1,896 € |
| 4434 | Koivuaho accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,896 € |
| 4435 | Baltasar Consulting OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 1,895 € |
| 4436 | osaühing Viimistleja Põranda- ja seinakatete paigaldus | 1,895 € |
| 4437 | HOTRONIC LÄÄNE OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 1,895 € |
| 4438 | OÜ G.E.O Grupp Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 1,895 € |
| 4439 | Pelm Grupp OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,895 € |
| 4440 | OÜ Daelift Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 1,894 € |
| 4441 | Arhitektuuribüroo JVR Osaühing Arhitektitegevused | 1,894 € |
| 4442 | Rozert OÜ Programmeerimine | 1,894 € |
| 4443 | OÜ Suured Sõnad Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,893 € |
| 4444 | OÜ Oknavet Muude toidukaupade hulgimüük | 1,893 € |
| 4445 | KAAL Konsult OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,893 € |
| 4446 | Revalcrew Holding OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,893 € |
| 4447 | BANOS GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,892 € |
| 4448 | RA Koolitused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,892 € |
| 4449 | Tycroc OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 1,892 € |
| 4450 | Eratunnid OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,891 € |
| 4451 | Terena OÜ Eriarstiabi | 1,891 € |
| 4452 | VisioVet OÜ Veterinaaria | 1,891 € |
| 4453 | Osaühing Renneks Kaubandus Mootorsõidukite jaemüük | 1,891 € |
| 4454 | osaühing Vanalinna Advokaadibüroo Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 1,890 € |
| 4455 | KtradeCommerce OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 1,890 € |
| 4456 | ADELAID OÜ Auditeerimine | 1,890 € |
| 4457 | Leadpau OÜ Värvimine ja klaasimine | 1,890 € |
| 4458 | Aktsiaselts Maleko Katusetööd | 1,890 € |
| 4459 | Fennec OÜ Programmeerimine | 1,889 € |
| 4460 | OÜ Haltron Grupp Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 1,889 € |
| 4461 | ART of LOGISTICS OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 1,889 € |
| 4462 | Meediagrupi Osaühing Mööblitootmine | 1,889 € |
| 4463 | Pox OÜ Muud eriehitustööd | 1,888 € |
| 4464 | Yamdfo Boulmiou OÜ Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd | 1,888 € |
| 4465 | Sunny Galandrex Tõlkebüroo OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,887 € |
| 4466 | ST. LUCAS GALLERY OÜ Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 1,887 € |
| 4467 | OÜ ITT GROUP Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,887 € |
| 4468 | OÜ HEATMASTERS BALTIC Metallide kuumtöötlemine | 1,887 € |
| 4469 | Rehvid Pluss OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,887 € |
| 4470 | Tag OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük | 1,887 € |
| 4471 | T&L Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,887 € |
| 4472 | Arvila OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 1,887 € |
| 4473 | Osaühing Fortuna Travel Hotellid | 1,886 € |
| 4474 | Magma Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,886 € |
| 4475 | 4 Teams OÜ Sporditarvete jaemüük | 1,885 € |
| 4476 | Groupage Cargo Service OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 1,885 € |
| 4477 | Viispluss Hooldus OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 1,885 € |
| 4478 | Puitest Grupp OÜ Puituste ja -akende tootmine | 1,885 € |
| 4479 | Licht OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 1,885 € |
| 4480 | Ostwind Grupp OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,885 € |
| 4481 | E.P. Systems OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 1,884 € |
| 4482 | Illumination Team OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 1,884 € |
| 4483 | Circaloop OÜ Programmeerimine | 1,884 € |
| 4484 | NUPULA OÜ Mujal liigitamata haridust abistavad tegevused | 1,883 € |
| 4485 | Rentaltrade OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 1,883 € |
| 4486 | osaühing SOFTWARE ENGINEERING CENTER Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 1,883 € |
| 4487 | INDUSTECH BALTIC OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,883 € |
| 4488 | Osaühing Friends Textile Alusrõivaste tootmine | 1,882 € |
| 4489 | OÜ OOKER REKLAAM Reklaamiagentuuride tegevus | 1,882 € |
| 4490 | NCS Estonia OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 1,881 € |
| 4491 | OSAÜHING INSIDE Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 1,881 € |
| 4492 | Osaühing SAXAMER Kaubavedu maanteel | 1,881 € |
| 4493 | OÜ ARKOGREN Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 1,881 € |
| 4494 | Osaühing FORMORA Hambaravi | 1,880 € |
| 4495 | Premium Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusagentide tegevus | 1,880 € |
| 4496 | Mainten OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 1,880 € |
| 4497 | Automation Help OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 1,880 € |
| 4498 | TJ Retail Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,880 € |
| 4499 | OÜ Datatark Programmeerimine | 1,880 € |
| 4500 | OÜ Mirrow Institute Muu mujal liigitamata teenindus | 1,880 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Monthly labour cost per employee includes employer taxes. It is not take-home pay.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.