Profit TOP 2022 · Viljandi maakond
2,648 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1,610 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1902Velde Kala OÜ1,601 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 1903Narumby OÜ1,599 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1,571 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 1905Mahe Pagar OÜ1,571 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1906Raisan Group OÜ1,569 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,569 €Metsavarumine
- 1908MARMAN OÜ1,565 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1909Infopesa OÜ1,554 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1910HRM Tootmine OÜ1,553 €Muude plasttoodete tootmine
- 1911Osaühing Barbar1,545 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1912SALERS OÜ1,537 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1913E.N. Consult OÜ1,532 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1914OLLKOLM OÜ1,529 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1915OÜ Kompressioon1,525 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 1916Autokratt OÜ1,524 €Muude mootorsõidukite müük
- 1917OÜ KAMK1,523 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1918OÜ Hirvize1,523 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1919Piit ja Pross OÜ1,522 €Muud eriehitustööd
- 1920OÜ Metsaleid1,512 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 1921Lulutex OÜ1,500 €Muuseumide tegevus
- 1922OÜ Demeriina1,489 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1923OÜ LLSM Media1,485 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1924ATIBA OÜ1,481 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1925elmor OÜ1,477 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 1926OÜ KEMP1,467 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1927OÜ Gloss1,461 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 1928OÜ Paleus1,458 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1929KMO Ehitus OÜ1,457 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1930Iluteadus OÜ1,452 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1931MillAir OÜ1,448 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1932OÜ RobotHai1,445 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 1933Rõõmutee OÜ1,445 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1934Freyton OÜ1,441 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 1935Elizar OÜ1,437 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1936Mäekuningad OÜ1,432 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1937KPTrans OÜ1,418 €Kaubavedu maanteel
- 1938HMB Holdings OÜ1,410 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1939Kapitalimaja OÜ1,406 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1940AtelierH OÜ1,400 €Muusikute lavaline tegevus
- 1,394 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1942KS Meedia OÜ1,392 €Fotograafia
- 1943E4 Bellezza OÜ1,388 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1944Maxirem OÜ1,377 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1945MA&KK OÜ1,373 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1,373 €Metallpindade katmine
- 1947Marellus OÜ1,369 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1948Weix Systems OÜ1,367 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1949Tamelli OÜ1,362 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1950Töökas Koda OÜ1,362 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1951Rajalind OÜ1,357 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1952OÜ ALFAGRAMM1,355 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1953Osaühing Merike1,353 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1954Veebiait OÜ1,351 €Programmeerimine
- 1955Menukas OÜ1,349 €Muusikute lavaline tegevus
- 1,344 €Toitlustamine üritustel
- 1957Osaühing Triolux1,337 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 1,334 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1959ITBase OÜ1,331 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1960OÜ Rixwell1,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1961Gregand OÜ1,325 €Elektripaigaldustööd
- 1962Lantana OÜ1,324 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,319 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1964Vistekel OÜ1,319 €Toitlustamine üritustel
- 1965Arniston OÜ1,316 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1966KNgrupp OÜ1,313 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1967Krants OÜ1,311 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1968FILIAS OÜ1,308 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 1,300 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1970Velmotors OÜ1,297 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1971S.I.N.A. OÜ1,293 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1972OÜ Oppa KV1,292 €Muude toidukaupade jaemüük
- 1973Kalamell OÜ1,291 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1974Fysioteenused OÜ1,289 €Taastusravi
- 1,289 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1976Valguslapsed OÜ1,288 €Muu spordiõpe
- 1977BalticTrophy OÜ1,286 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1978Pohlatare OÜ1,283 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1,282 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 1980VIIS&SÕNAD OÜ1,281 €Muusikute lavaline tegevus
- 1981Rokeby OÜ1,280 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1982C.R. Projekt OÜ1,275 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1983Hoolin OÜ1,275 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1984Mervit OÜ1,269 €Muud eriehitustööd
- 1,267 €Ravimite jaemüük
- 1,265 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1987Väike Tegija OÜ1,265 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1988Riinis OÜ1,264 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1989Aubrette OÜ1,251 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1990Kolmvaade OÜ1,250 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1991Xanie osaühing1,247 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1992UVG OÜ1,243 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1993Margveid OÜ1,243 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1994Osaühing Saldo1,239 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1995AaldeStudio OÜ1,231 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1996Anvelt Varad OÜ1,228 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1997OÜ H.E.A1,227 €Muusikute lavaline tegevus
- 1998Anni OÜ1,222 €Restoranitegevus
- 1999Metalworld OÜ1,221 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2000Tribuutor OÜ1,221 €Muu sisu levitamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1901 | Markris Invest OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,610 € |
| 1902 | Velde Kala OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 1,601 € |
| 1903 | Narumby OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,599 € |
| 1904 | OÜ Food Industry Services Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 1,571 € |
| 1905 | Mahe Pagar OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 1,571 € |
| 1906 | Raisan Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,569 € |
| 1907 | Revilo OT grupp OÜ Metsavarumine | 1,569 € |
| 1908 | MARMAN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,565 € |
| 1909 | Infopesa OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,554 € |
| 1910 | HRM Tootmine OÜ Muude plasttoodete tootmine | 1,553 € |
| 1911 | Osaühing Barbar Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,545 € |
| 1912 | SALERS OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 1,537 € |
| 1913 | E.N. Consult OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,532 € |
| 1914 | OLLKOLM OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 1,529 € |
| 1915 | OÜ Kompressioon Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 1,525 € |
| 1916 | Autokratt OÜ Muude mootorsõidukite müük | 1,524 € |
| 1917 | OÜ KAMK Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,523 € |
| 1918 | OÜ Hirvize Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,523 € |
| 1919 | Piit ja Pross OÜ Muud eriehitustööd | 1,522 € |
| 1920 | OÜ Metsaleid Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 1,512 € |
| 1921 | Lulutex OÜ Muuseumide tegevus | 1,500 € |
| 1922 | OÜ Demeriina Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,489 € |
| 1923 | OÜ LLSM Media Reklaamiagentuuride tegevus | 1,485 € |
| 1924 | ATIBA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,481 € |
| 1925 | elmor OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 1,477 € |
| 1926 | OÜ KEMP Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,467 € |
| 1927 | OÜ Gloss Muud iluhooldused ja iluteenused | 1,461 € |
| 1928 | OÜ Paleus Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,458 € |
| 1929 | KMO Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,457 € |
| 1930 | Iluteadus OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,452 € |
| 1931 | MillAir OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,448 € |
| 1932 | OÜ RobotHai Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 1,445 € |
| 1933 | Rõõmutee OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 1,445 € |
| 1934 | Freyton OÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 1,441 € |
| 1935 | Elizar OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 1,437 € |
| 1936 | Mäekuningad OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,432 € |
| 1937 | KPTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,418 € |
| 1938 | HMB Holdings OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,410 € |
| 1939 | Kapitalimaja OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,406 € |
| 1940 | AtelierH OÜ Muusikute lavaline tegevus | 1,400 € |
| 1941 | Osaühing Männa Farm Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,394 € |
| 1942 | KS Meedia OÜ Fotograafia | 1,392 € |
| 1943 | E4 Bellezza OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,388 € |
| 1944 | Maxirem OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,377 € |
| 1945 | MA&KK OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,373 € |
| 1946 | INNOVARE MITTAL OÜ Metallpindade katmine | 1,373 € |
| 1947 | Marellus OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,369 € |
| 1948 | Weix Systems OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 1,367 € |
| 1949 | Tamelli OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,362 € |
| 1950 | Töökas Koda OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,362 € |
| 1951 | Rajalind OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 1,357 € |
| 1952 | OÜ ALFAGRAMM Metsamajandust abistavad tegevused | 1,355 € |
| 1953 | Osaühing Merike Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,353 € |
| 1954 | Veebiait OÜ Programmeerimine | 1,351 € |
| 1955 | Menukas OÜ Muusikute lavaline tegevus | 1,349 € |
| 1956 | Original Decor OÜ Toitlustamine üritustel | 1,344 € |
| 1957 | Osaühing Triolux Muud insener-tehnilised tegevusalad | 1,337 € |
| 1958 | OÜ Aktiva Systems Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,334 € |
| 1959 | ITBase OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,331 € |
| 1960 | OÜ Rixwell Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,327 € |
| 1961 | Gregand OÜ Elektripaigaldustööd | 1,325 € |
| 1962 | Lantana OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,324 € |
| 1963 | Agricola Fortuna OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,319 € |
| 1964 | Vistekel OÜ Toitlustamine üritustel | 1,319 € |
| 1965 | Arniston OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,316 € |
| 1966 | KNgrupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,313 € |
| 1967 | Krants OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,311 € |
| 1968 | FILIAS OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 1,308 € |
| 1969 | Osaühing Andry MT Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,300 € |
| 1970 | Velmotors OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 1,297 € |
| 1971 | S.I.N.A. OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,293 € |
| 1972 | OÜ Oppa KV Muude toidukaupade jaemüük | 1,292 € |
| 1973 | Kalamell OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,291 € |
| 1974 | Fysioteenused OÜ Taastusravi | 1,289 € |
| 1975 | Sirje Õmblustööd UÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,289 € |
| 1976 | Valguslapsed OÜ Muu spordiõpe | 1,288 € |
| 1977 | BalticTrophy OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 1,286 € |
| 1978 | Pohlatare OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 1,283 € |
| 1979 | Hooneühistu "Garaažid Viljandi Männimäe 24" Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 1,282 € |
| 1980 | VIIS&SÕNAD OÜ Muusikute lavaline tegevus | 1,281 € |
| 1981 | Rokeby OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,280 € |
| 1982 | C.R. Projekt OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,275 € |
| 1983 | Hoolin OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,275 € |
| 1984 | Mervit OÜ Muud eriehitustööd | 1,269 € |
| 1985 | Osaühing Laine Apteek Ravimite jaemüük | 1,267 € |
| 1986 | OÜ Significant Change Muu mujal liigitamata teenindus | 1,265 € |
| 1987 | Väike Tegija OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,265 € |
| 1988 | Riinis OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 1,264 € |
| 1989 | Aubrette OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 1,251 € |
| 1990 | Kolmvaade OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,250 € |
| 1991 | Xanie osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,247 € |
| 1992 | UVG OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 1,243 € |
| 1993 | Margveid OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 1,243 € |
| 1994 | Osaühing Saldo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,239 € |
| 1995 | AaldeStudio OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,231 € |
| 1996 | Anvelt Varad OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 1,228 € |
| 1997 | OÜ H.E.A Muusikute lavaline tegevus | 1,227 € |
| 1998 | Anni OÜ Restoranitegevus | 1,222 € |
| 1999 | Metalworld OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 1,221 € |
| 2000 | Tribuutor OÜ Muu sisu levitamine | 1,221 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.