Profit TOP 2022 · Valga maakond
1,391 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 901Iluvõlur OÜ2,259 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,242 €Alkoholivaba joogi tootmine; mineraalvee ja muu villitud vee tootmine
- 903INFRATEC OÜ2,241 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2,236 €Mageveekalapüük
- 2,228 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 2,220 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 907KOIVAMES OÜ2,215 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete vahendamine
- 908WarmAp OÜ2,209 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2,186 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 910KÜP OÜ2,173 €Konverentside ja messide korraldamine
- 911OÜ NIKA2,153 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 912OÜ Kaprea2,135 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,115 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2,096 €Muu majutus
- 2,090 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 916OÜ Suzette2,089 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 917VIRKLIISI OÜ2,087 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 918OÜ SYSTION2,080 €Programmeerimine
- 919OÜ Meigan2,054 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,037 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 921GlobWest OÜ2,012 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1,991 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 1,969 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,927 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 925OÜ Netpak1,900 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 926OÜ TIANCHI1,894 €Taastusravi
- 927Pukalane OÜ1,874 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 928OÜ Puulaast1,873 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1,867 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1,856 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1,856 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,841 €Hoonete üldpuhastus
- 1,837 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 934M-kuubis OÜ1,832 €Mesindus
- 935Fragarius OÜ1,822 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1,808 €Külalistemajad
- 937vpteim OÜ1,802 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1,789 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1,781 €Taimede paljundamine
- 1,766 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1,766 €Tekstiili, rõivaste ja jalatsite jaemüük kioskites ja turgudel
- 942Viirg OÜ1,754 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 943RoheValge OÜ1,754 €Muu mujal liigitamata õpe
- 944OÜ MARVEST1,729 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1,722 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 946OÜ ESPERANCE1,715 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1,714 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 948HeKiTo OÜ1,695 €Lillekasvatus
- 1,694 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1,680 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1,678 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 952ALENNA OÜ1,676 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1,674 €Jookide serveerimine
- 954Tentum OÜ1,670 €Eriehitustööd rajatiste ehitusel
- 955Tikuti OÜ1,655 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1,645 €Eriarstiabi
- 957Vasak OÜ1,642 €Muu disainerite tegevus
- 958Põhjalill OÜ1,627 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,604 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 960SigmaPin OÜ1,590 €Programmeerimine
- 961Tõrvela OÜ1,578 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,566 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 963JK3 OÜ1,563 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 1,558 €Muud ehituspaigaldustööd
- 965LuxM OÜ1,554 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 966SARAPIKU OÜ1,547 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 967Vergara OÜ1,545 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 968Pemate OÜ1,545 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 969Trapeza OÜ1,530 €Muud juriidilised toimingud
- 970OÜ Ulukiköök1,528 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 971Batu OÜ1,520 €Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent
- 972SORANDA OÜ1,519 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 973SHOWTECH OÜ1,501 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 974Agetra OÜ1,497 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1,494 €Spordiõpe
- 976Seirpac OÜ1,486 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 977Luzifer OÜ1,480 €Kaubavedu maanteel
- 978Krismeen OÜ1,473 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1,465 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1,463 €Elektriinstallatsioon
- 981OÜ udujutt1,461 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,451 €Elektripaigaldustööd
- 1,447 €Muud eriehitustööd
- 1,442 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1,441 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1,440 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,437 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 1,437 €Prillide, läätsede ja nende osade tootmine
- 989Jarvfin OÜ1,422 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 990Puiduhunt OÜ1,420 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,407 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 992Metskass OÜ1,399 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 993Novelin OÜ1,394 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 1,389 €Lillekasvatus
- 995OÜ TABATUBA1,386 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 1,386 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 997OÜ DIKSTRUM1,381 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 998IMSIGNI OÜ1,379 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1,376 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 1000Ars Scientia OÜ1,354 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 901 | Iluvõlur OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,259 € |
| 902 | ASTELPAJUTOOTED OÜ Alkoholivaba joogi tootmine; mineraalvee ja muu villitud vee tootmine | 2,242 € |
| 903 | INFRATEC OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 2,241 € |
| 904 | OÜ Vahtramäe Kalatalu Mageveekalapüük | 2,236 € |
| 905 | FlowersFloree OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 2,228 € |
| 906 | Oskar Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,220 € |
| 907 | KOIVAMES OÜ Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete vahendamine | 2,215 € |
| 908 | WarmAp OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 2,209 € |
| 909 | Sool&Suhkur OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,186 € |
| 910 | KÜP OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 2,173 € |
| 911 | OÜ NIKA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,153 € |
| 912 | OÜ Kaprea Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,135 € |
| 913 | Tõrva A.R.T. OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,115 € |
| 914 | osaühing CAVI Muu majutus | 2,096 € |
| 915 | OÜ Beautyroom Iluhooldus ja muud iluteenused | 2,090 € |
| 916 | OÜ Suzette Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,089 € |
| 917 | VIRKLIISI OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 2,087 € |
| 918 | OÜ SYSTION Programmeerimine | 2,080 € |
| 919 | OÜ Meigan Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,054 € |
| 920 | Väikeekskavaator OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 2,037 € |
| 921 | GlobWest OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 2,012 € |
| 922 | OÜ Sibul Grupp Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 1,991 € |
| 923 | OÜ Ehitustalitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,969 € |
| 924 | Savikoja Vara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,927 € |
| 925 | OÜ Netpak Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 1,900 € |
| 926 | OÜ TIANCHI Taastusravi | 1,894 € |
| 927 | Pukalane OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,874 € |
| 928 | OÜ Puulaast Metsamajandust abistavad tegevused | 1,873 € |
| 929 | QualityWorks OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,867 € |
| 930 | TorettoKoolitus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,856 € |
| 931 | KM FINACCEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,856 € |
| 932 | Fractal Asset OÜ Hoonete üldpuhastus | 1,841 € |
| 933 | Forest Berry OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 1,837 € |
| 934 | M-kuubis OÜ Mesindus | 1,832 € |
| 935 | Fragarius OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 1,822 € |
| 936 | osaühing TAULI TORUPILLITALU Külalistemajad | 1,808 € |
| 937 | vpteim OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 1,802 € |
| 938 | MRB Business OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,789 € |
| 939 | ForestField OÜ Taimede paljundamine | 1,781 € |
| 940 | Käpa Metsateenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,766 € |
| 941 | Est Trading OÜ Tekstiili, rõivaste ja jalatsite jaemüük kioskites ja turgudel | 1,766 € |
| 942 | Viirg OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 1,754 € |
| 943 | RoheValge OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 1,754 € |
| 944 | OÜ MARVEST Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 1,729 € |
| 945 | Nospli Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,722 € |
| 946 | OÜ ESPERANCE Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 1,715 € |
| 947 | OÜ Kolm Hunti Reklaamiagentuuride tegevus | 1,714 € |
| 948 | HeKiTo OÜ Lillekasvatus | 1,695 € |
| 949 | Timberlust OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,694 € |
| 950 | Salong Sahtel OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 1,680 € |
| 951 | VPEST Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,678 € |
| 952 | ALENNA OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 1,676 € |
| 953 | OÜ Mägestiku Grupp Jookide serveerimine | 1,674 € |
| 954 | Tentum OÜ Eriehitustööd rajatiste ehitusel | 1,670 € |
| 955 | Tikuti OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 1,655 € |
| 956 | SILMAARST VILJAR VIHMANN OÜ Eriarstiabi | 1,645 € |
| 957 | Vasak OÜ Muu disainerite tegevus | 1,642 € |
| 958 | Põhjalill OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,627 € |
| 959 | Maalrimehed OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,604 € |
| 960 | SigmaPin OÜ Programmeerimine | 1,590 € |
| 961 | Tõrvela OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,578 € |
| 962 | ILVESehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 1,566 € |
| 963 | JK3 OÜ Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | 1,563 € |
| 964 | TBB Forvart OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 1,558 € |
| 965 | LuxM OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,554 € |
| 966 | SARAPIKU OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 1,547 € |
| 967 | Vergara OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,545 € |
| 968 | Pemate OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,545 € |
| 969 | Trapeza OÜ Muud juriidilised toimingud | 1,530 € |
| 970 | OÜ Ulukiköök Restoranide ja kohvikute tegevus | 1,528 € |
| 971 | Batu OÜ Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent | 1,520 € |
| 972 | SORANDA OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 1,519 € |
| 973 | SHOWTECH OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 1,501 € |
| 974 | Agetra OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 1,497 € |
| 975 | Golden Minds OÜ Spordiõpe | 1,494 € |
| 976 | Seirpac OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 1,486 € |
| 977 | Luzifer OÜ Kaubavedu maanteel | 1,480 € |
| 978 | Krismeen OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 1,473 € |
| 979 | Caddie Consulting OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 1,465 € |
| 980 | Ariva Ehituse OÜ Elektriinstallatsioon | 1,463 € |
| 981 | OÜ udujutt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,461 € |
| 982 | SkyBuilding OÜ Elektripaigaldustööd | 1,451 € |
| 983 | Kelts & Co. OÜ Muud eriehitustööd | 1,447 € |
| 984 | Rahupesake OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 1,442 € |
| 985 | Karula Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,441 € |
| 986 | Arveraamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,440 € |
| 987 | Keretehnik OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 1,437 € |
| 988 | Cool Optics OÜ Prillide, läätsede ja nende osade tootmine | 1,437 € |
| 989 | Jarvfin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,422 € |
| 990 | Puiduhunt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,420 € |
| 991 | OAK Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,407 € |
| 992 | Metskass OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,399 € |
| 993 | Novelin OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 1,394 € |
| 994 | Otepää lilled OÜ Lillekasvatus | 1,389 € |
| 995 | OÜ TABATUBA Muude esinejate lavaline tegevus | 1,386 € |
| 996 | osaühing OTEPÄÄ EHITAJA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,386 € |
| 997 | OÜ DIKSTRUM Mootorsõidukite hooldus ja remont | 1,381 € |
| 998 | IMSIGNI OÜ Puittaara ja puitaluste tootmine | 1,379 € |
| 999 | osaühing PLANETEKSPRESS Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 1,376 € |
| 1000 | Ars Scientia OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 1,354 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.