Profit TOP 2022 · Pärnu maakond
5,820 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1,131 €Reisikorraldajate tegevus
- 4402OÜ Minikorter1,131 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4403VANITE OÜ1,130 €Muud eriehitustööd
- 4404DGC OÜ1,129 €Disainerite tegevus
- 1,128 €Kaubavedu maanteel
- 1,127 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4407Eluisu OÜ1,126 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 4408osaühing Rongout1,124 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4409OÜ Sarnarand1,123 €Esituskunstid
- 1,121 €Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine
- 4411OÜ Lebell1,121 €Arhitektitegevused
- 4412Reviks osaühing1,117 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1,111 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 4414OÜ Enno1,110 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4415Beam OÜ1,108 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 4416Wood Plus OÜ1,107 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4417Raumerk OÜ1,106 €Tööjõurent
- 4418Thormets OÜ1,102 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4419Generatum OÜ1,100 €Arhitektitegevused
- 1,100 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 4421OÜ Wikstrom1,098 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 4422Ctrl+J OÜ1,095 €Muu disainerite tegevus
- 4423Müller Media OÜ1,093 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad
- 4424SALMAR TRANS OÜ1,090 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4425MT Haldus OÜ1,089 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4426Neele OÜ1,089 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1,089 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4428PARTON OÜ1,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4429LVG OÜ1,088 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4430AMKWay OÜ1,086 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 4431osaühing Pootsel1,085 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 4432Alnet OÜ1,082 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4433Läbirändaja OÜ1,081 €Jookide jaemüük
- 4434Joli OÜ1,077 €Küünetehnikuteenused
- 4435ESTONIBIZ OÜ1,076 €Muu infoalane tegevus
- 4436NOVI OÜ1,072 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 4437Faya OÜ1,072 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4438Osaühing Remator1,072 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4439EVERTNURM OÜ1,071 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4440Printeriabi OÜ1,070 €Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus
- 4441Lisei OÜ1,070 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4442Poanse OÜ1,069 €Fotograafia
- 4443Nidaba OÜ1,064 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 4444PTT OÜ1,064 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4445Tantsuhing OÜ1,063 €Reklaami vahendamine meedias
- 4446SkyStep OÜ1,060 €Fotograafia
- 4447Mahespelta OÜ1,059 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 4448OÜ Virkvorst1,058 €Arhitektitegevused
- 1,058 €Hotellid
- 4450Koduzen OÜ1,056 €Sisekujundus
- 1,056 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4452AGlam OÜ1,056 €Ripsme- ja kulmutehnikuteenused
- 1,051 €Kaubavedu maanteel
- 1,050 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 4455LS Music OÜ1,049 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 4456mareda OÜ1,047 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4457Viiratamme OÜ1,044 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4458Rolvexor OÜ1,042 €Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük
- 1,037 €Kirjandusloome
- 4460PUHAS TUBA OÜ1,037 €Hoonete üldpuhastus
- 4461Nuut toidud OÜ1,037 €Toitlustamine üritustel
- 4462Luhtel OÜ1,036 €Katusetööd
- 4463Punase Tehase OÜ1,036 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4464Monkey Detail OÜ1,035 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4465NEFF OÜ1,034 €Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
- 1,033 €Külaliskorterid
- 4467OÜ Lorelaini1,032 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4468HELINOR OÜ1,030 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 4469MARGTECH OÜ1,028 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 1,027 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 4471Osaühing Markna1,027 €Puhkemajad
- 4472Shokolaad OÜ1,026 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 4473Bestiola OÜ1,025 €Lemmikloomade hooldamine
- 4474TJ Finantsist OÜ1,024 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4475RIVERAND OÜ1,022 €Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad
- 4476OÜ HLN1,018 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4477Jõe Puhketalu OÜ1,018 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 4478osaühing Janteri1,017 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4479Suvekivi OÜ1,017 €Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus
- 4480Okram Peat OÜ1,016 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 4481New IT OÜ1,005 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1,004 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4483OÜ Lasteklubi1,003 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4484OÜ TMremont998 €Isolatsioonitööd
- 4485Aftun OÜ998 €Külaliskorterid
- 4486R&O Ehitus OÜ997 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 995 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4488Netamo OÜ994 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 4489Kerstock OÜ989 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 988 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4491OÜ Trege986 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4492Alerkson OÜ985 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4493Insap OÜ982 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4494Merikoger OÜ980 €Merekalapüük
- 4495Estam Capital OÜ980 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4496Euro Network OÜ979 €Eriehitustööde vahendusteenus
- 4497Triinworks OÜ979 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4498VK Metals OÜ978 €Mehaaniline metallitöötlus
- 4499osaühing Tevanti978 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 4500Priitransport OÜ978 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 4401 | Osaühing Eurotravel Reisikorraldajate tegevus | 1,131 € |
| 4402 | OÜ Minikorter Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,131 € |
| 4403 | VANITE OÜ Muud eriehitustööd | 1,130 € |
| 4404 | DGC OÜ Disainerite tegevus | 1,129 € |
| 4405 | P & J Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 1,128 € |
| 4406 | Enesekontrolliplaan OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 1,127 € |
| 4407 | Eluisu OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 1,126 € |
| 4408 | osaühing Rongout Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,124 € |
| 4409 | OÜ Sarnarand Esituskunstid | 1,123 € |
| 4410 | Kauni Knittings OÜ Silmkoe- ja heegelrõivaste tootmine | 1,121 € |
| 4411 | OÜ Lebell Arhitektitegevused | 1,121 € |
| 4412 | Reviks osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,117 € |
| 4413 | Lõo Agro osaühing Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 1,111 € |
| 4414 | OÜ Enno Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,110 € |
| 4415 | Beam OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 1,108 € |
| 4416 | Wood Plus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,107 € |
| 4417 | Raumerk OÜ Tööjõurent | 1,106 € |
| 4418 | Thormets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,102 € |
| 4419 | Generatum OÜ Arhitektitegevused | 1,100 € |
| 4420 | osaühing Mexin Baltic Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 1,100 € |
| 4421 | OÜ Wikstrom Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 1,098 € |
| 4422 | Ctrl+J OÜ Muu disainerite tegevus | 1,095 € |
| 4423 | Müller Media OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad | 1,093 € |
| 4424 | SALMAR TRANS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 1,090 € |
| 4425 | MT Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,089 € |
| 4426 | Neele OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,089 € |
| 4427 | OÜ RRCC Investeeringud Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,089 € |
| 4428 | PARTON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,089 € |
| 4429 | LVG OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,088 € |
| 4430 | AMKWay OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 1,086 € |
| 4431 | osaühing Pootsel Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 1,085 € |
| 4432 | Alnet OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,082 € |
| 4433 | Läbirändaja OÜ Jookide jaemüük | 1,081 € |
| 4434 | Joli OÜ Küünetehnikuteenused | 1,077 € |
| 4435 | ESTONIBIZ OÜ Muu infoalane tegevus | 1,076 € |
| 4436 | NOVI OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 1,072 € |
| 4437 | Faya OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 1,072 € |
| 4438 | Osaühing Remator Mootorsõidukite remont ja hooldus | 1,072 € |
| 4439 | EVERTNURM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,071 € |
| 4440 | Printeriabi OÜ Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | 1,070 € |
| 4441 | Lisei OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,070 € |
| 4442 | Poanse OÜ Fotograafia | 1,069 € |
| 4443 | Nidaba OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 1,064 € |
| 4444 | PTT OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,064 € |
| 4445 | Tantsuhing OÜ Reklaami vahendamine meedias | 1,063 € |
| 4446 | SkyStep OÜ Fotograafia | 1,060 € |
| 4447 | Mahespelta OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 1,059 € |
| 4448 | OÜ Virkvorst Arhitektitegevused | 1,058 € |
| 4449 | osaühing Aurigena Hotellid | 1,058 € |
| 4450 | Koduzen OÜ Sisekujundus | 1,056 € |
| 4451 | Tomson Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 1,056 € |
| 4452 | AGlam OÜ Ripsme- ja kulmutehnikuteenused | 1,056 € |
| 4453 | OÜ R.V Ehituse ja Transpordi Grupp Kaubavedu maanteel | 1,051 € |
| 4454 | Turundushaldjad OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 1,050 € |
| 4455 | LS Music OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | 1,049 € |
| 4456 | mareda OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 1,047 € |
| 4457 | Viiratamme OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 1,044 € |
| 4458 | Rolvexor OÜ Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 1,042 € |
| 4459 | Osaühing Matilda Records Kirjandusloome | 1,037 € |
| 4460 | PUHAS TUBA OÜ Hoonete üldpuhastus | 1,037 € |
| 4461 | Nuut toidud OÜ Toitlustamine üritustel | 1,037 € |
| 4462 | Luhtel OÜ Katusetööd | 1,036 € |
| 4463 | Punase Tehase OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,036 € |
| 4464 | Monkey Detail OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 1,035 € |
| 4465 | NEFF OÜ Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel | 1,034 € |
| 4466 | Osaühing NOIRAM EST Külaliskorterid | 1,033 € |
| 4467 | OÜ Lorelaini Muu mujal liigitamata teenindus | 1,032 € |
| 4468 | HELINOR OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 1,030 € |
| 4469 | MARGTECH OÜ Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 1,028 € |
| 4470 | Õigusbüroo Vindex Osaühing Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 1,027 € |
| 4471 | Osaühing Markna Puhkemajad | 1,027 € |
| 4472 | Shokolaad OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 1,026 € |
| 4473 | Bestiola OÜ Lemmikloomade hooldamine | 1,025 € |
| 4474 | TJ Finantsist OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,024 € |
| 4475 | RIVERAND OÜ Mujal liigitamata kindlustuse ja pensionifondide abitegevusalad | 1,022 € |
| 4476 | OÜ HLN Reklaamiagentuuride tegevus | 1,018 € |
| 4477 | Jõe Puhketalu OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 1,018 € |
| 4478 | osaühing Janteri Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 1,017 € |
| 4479 | Suvekivi OÜ Kivilõikamine, -vormimine ja -viimistlus | 1,017 € |
| 4480 | Okram Peat OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 1,016 € |
| 4481 | New IT OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 1,005 € |
| 4482 | Tulundusühistu Lehhem Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,004 € |
| 4483 | OÜ Lasteklubi Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 1,003 € |
| 4484 | OÜ TMremont Isolatsioonitööd | 998 € |
| 4485 | Aftun OÜ Külaliskorterid | 998 € |
| 4486 | R&O Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 997 € |
| 4487 | Energia Autoremont OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 995 € |
| 4488 | Netamo OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 994 € |
| 4489 | Kerstock OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 989 € |
| 4490 | Eliitehitus Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 988 € |
| 4491 | OÜ Trege Kosmeetiku iluhooldusteenused | 986 € |
| 4492 | Alerkson OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 985 € |
| 4493 | Insap OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 982 € |
| 4494 | Merikoger OÜ Merekalapüük | 980 € |
| 4495 | Estam Capital OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 980 € |
| 4496 | Euro Network OÜ Eriehitustööde vahendusteenus | 979 € |
| 4497 | Triinworks OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 979 € |
| 4498 | VK Metals OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 978 € |
| 4499 | osaühing Tevanti Iluhooldus ja muud iluteenused | 978 € |
| 4500 | Priitransport OÜ Kaubavedu maanteel | 978 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.