Profit TOP 2019 · Pärnu maakond
4,780 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 2101Villegrupp OÜ6,233 €Kaubavedu maanteel
- 2102Alektant OÜ6,228 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 6,224 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 6,211 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2105Veermik OÜ6,199 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 6,197 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 6,191 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 6,186 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2109Eranthe OÜ6,180 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 6,176 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 6,173 €Isolatsioonitööd
- 2112Sandost OÜ6,168 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2113Osaühing Revdeco6,156 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2114Heto Consult OÜ6,151 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2115Herbs OÜ6,151 €Muude toidukaupade jaemüük
- 2116Osaühing Fiadore6,137 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2117LINVAL OÜ6,131 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,123 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 2119Popaction OÜ6,118 €Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 6,116 €Kaubavedu maanteel
- 2121osaühing Kenwalt6,114 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2122EK Kaubandus OÜ6,108 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 2123Hagerton OÜ6,105 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2124OÜ JOSEPHINE6,096 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2125VIP Büroo OÜ6,095 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,080 €Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- 2127Poro Puit OÜ6,064 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2128Mitot Partner OÜ6,064 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 6,058 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2130Kalvest Wood OÜ6,053 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2131WEKKAN OÜ6,043 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2132OÜ Composition6,037 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 6,032 €Hambaravi
- 6,026 €Kaubavedu maanteel
- 6,019 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2136Teab&Aitab OÜ6,019 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2137TKO Service OÜ6,014 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2138OÜ Strap6,010 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2139KangaHaldjas OÜ6,001 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 2140Dexitor OÜ6,000 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 5,995 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2142Leana OÜ5,983 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2143Interior Wood OÜ5,982 €Muude puitplaatide tootmine
- 2144Asaar OÜ5,972 €Elektripaigaldustööd
- 2145RNL Ehitus OÜ5,961 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,944 €Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas
- 2147Aalken OÜ5,937 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2148ML BUILDING OÜ5,934 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2149BitiMaailm OÜ5,930 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 2150OÜ VEVA5,909 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2151Villa Meri OÜ5,898 €Hotellid
- 5,888 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 2153PUR24 OÜ5,883 €Isolatsioonitööd
- 2154Urgest OÜ5,883 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2155Filmitegija OÜ5,875 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 2156Teie Kodu 19 OÜ5,868 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2157Mehpar OÜ5,868 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 5,867 €Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus
- 2159Osaühing Arkinet5,860 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 5,848 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2161OÜ PALPACK5,846 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 5,843 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2163Puust Büroo OÜ5,826 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2164Osaühing Tage5,819 €Metsavarumine
- 5,818 €Veterinaaria
- 5,799 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 5,791 €Motellid ja muu sarnane majutus
- 2168Marool OÜ5,787 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2169Bonus Motors OÜ5,785 €Kaubavedu maanteel
- 2170Osaühing Wenkaru5,783 €Kodumajutused
- 5,778 €Raamatute kirjastamine
- 2172OÜ 8feh5,775 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2173Valge Aurik OÜ5,773 €Programmeerimine
- 5,762 ۆldarstiabi
- 2175Pesuliisu OÜ5,761 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 5,758 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 5,754 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 2178AT Light OÜ5,738 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 2179Persistence OÜ5,727 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2180OÜ Revinek5,713 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine
- 2181M.J.M.S. OÜ5,709 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 5,706 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 5,695 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2184Riseene OÜ5,694 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 5,689 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2186OÜ AUGUSTA ANA5,682 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2187PARADIISISAAR OÜ5,669 €Reisikorraldajate tegevus
- 2188Millioncino OÜ5,665 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2189OÜ Lapimaja5,663 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2190Morton OÜ5,659 €Kaubavedu maanteel
- 2191Will Do OÜ5,659 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2192Ojamets OÜ5,657 €Küttepuude tootmine
- 5,656 €Kaubavedu maanteel
- 2194Karaal OÜ5,650 €Hoonehalduse abitegevused
- 5,649 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,644 €Muud eriehitustööd
- 2197osaühing Signum5,640 €Metsaraie
- 2198OÜ Ecorent5,640 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2199OÜ Aare Autod5,633 €Muu majutus
- 2200Osaühing Kreidi5,627 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2101 | Villegrupp OÜ Kaubavedu maanteel | 6,233 € |
| 2102 | Alektant OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 6,228 € |
| 2103 | TMR Investments OÜ Jaemüük posti või Interneti teel | 6,224 € |
| 2104 | Osaühing Privalon Mootorsõidukite remont ja hooldus | 6,211 € |
| 2105 | Veermik OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 6,199 € |
| 2106 | Profile Risk Management OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 6,197 € |
| 2107 | Ülle Nettani Raamatupidamise osaühing Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 6,191 € |
| 2108 | Aktsiaselts Espak Pärnu Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,186 € |
| 2109 | Eranthe OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 6,180 € |
| 2110 | Space8 by Tero OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,176 € |
| 2111 | Puistevilla Paigaldus OÜ Isolatsioonitööd | 6,173 € |
| 2112 | Sandost OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 6,168 € |
| 2113 | Osaühing Revdeco Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,156 € |
| 2114 | Heto Consult OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,151 € |
| 2115 | Herbs OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 6,151 € |
| 2116 | Osaühing Fiadore Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 6,137 € |
| 2117 | LINVAL OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,131 € |
| 2118 | OÜ Karmeni Mööblistuudio Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 6,123 € |
| 2119 | Popaction OÜ Muud lõbustus- ja vaba aja tegevused | 6,118 € |
| 2120 | Osaühing Mervin Grupp Kaubavedu maanteel | 6,116 € |
| 2121 | osaühing Kenwalt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,114 € |
| 2122 | EK Kaubandus OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 6,108 € |
| 2123 | Hagerton OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,105 € |
| 2124 | OÜ JOSEPHINE Muu mujal liigitamata õpe | 6,096 € |
| 2125 | VIP Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,095 € |
| 2126 | OÜ Timotek Trading Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge | 6,080 € |
| 2127 | Poro Puit OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 6,064 € |
| 2128 | Mitot Partner OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 6,064 € |
| 2129 | Kiire ja tubli OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 6,058 € |
| 2130 | Kalvest Wood OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 6,053 € |
| 2131 | WEKKAN OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 6,043 € |
| 2132 | OÜ Composition Kinofilmide ja videote tootmine | 6,037 € |
| 2133 | Hambaravi Kätlin Reinart osaühing Hambaravi | 6,032 € |
| 2134 | Osaühing Ordimer Trans Kaubavedu maanteel | 6,026 € |
| 2135 | Osaühing Lääne Arenduse Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 6,019 € |
| 2136 | Teab&Aitab OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,019 € |
| 2137 | TKO Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,014 € |
| 2138 | OÜ Strap Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,010 € |
| 2139 | KangaHaldjas OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 6,001 € |
| 2140 | Dexitor OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 6,000 € |
| 2141 | Suike Metsakasvatuse Osaühing Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 5,995 € |
| 2142 | Leana OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,983 € |
| 2143 | Interior Wood OÜ Muude puitplaatide tootmine | 5,982 € |
| 2144 | Asaar OÜ Elektripaigaldustööd | 5,972 € |
| 2145 | RNL Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,961 € |
| 2146 | Ratione Konsultatsioonid OÜ Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallas | 5,944 € |
| 2147 | Aalken OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 5,937 € |
| 2148 | ML BUILDING OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,934 € |
| 2149 | BitiMaailm OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 5,930 € |
| 2150 | OÜ VEVA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,909 € |
| 2151 | Villa Meri OÜ Hotellid | 5,898 € |
| 2152 | OÜ Ormello Kaubandus Restoranid jm toitlustuskohad | 5,888 € |
| 2153 | PUR24 OÜ Isolatsioonitööd | 5,883 € |
| 2154 | Urgest OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 5,883 € |
| 2155 | Filmitegija OÜ Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 5,875 € |
| 2156 | Teie Kodu 19 OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,868 € |
| 2157 | Mehpar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,868 € |
| 2158 | osaühing VELGANDA Büroohaldus, kombineeritud sekretäriteenus | 5,867 € |
| 2159 | Osaühing Arkinet Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 5,860 € |
| 2160 | R.K Santehnika OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,848 € |
| 2161 | OÜ PALPACK Muude vahetoodete hulgimüük | 5,846 € |
| 2162 | TaMi Automatics OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 5,843 € |
| 2163 | Puust Büroo OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 5,826 € |
| 2164 | Osaühing Tage Metsavarumine | 5,819 € |
| 2165 | OÜ Vändra Veterinaar Veterinaaria | 5,818 € |
| 2166 | OÜ Lacree Kaubandus Muude toidukaupade hulgimüük | 5,799 € |
| 2167 | Osaühing Romvelli Motellid ja muu sarnane majutus | 5,791 € |
| 2168 | Marool OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,787 € |
| 2169 | Bonus Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 5,785 € |
| 2170 | Osaühing Wenkaru Kodumajutused | 5,783 € |
| 2171 | Kriimu Kiisu Kirjastus OÜ Raamatute kirjastamine | 5,778 € |
| 2172 | OÜ 8feh Muu mujal liigitamata õpe | 5,775 € |
| 2173 | Valge Aurik OÜ Programmeerimine | 5,773 € |
| 2174 | Osaühing Perearst Merike Roseniit Üldarstiabi | 5,762 € |
| 2175 | Pesuliisu OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 5,761 € |
| 2176 | osaühing Tervisoft Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,758 € |
| 2177 | OSAÜHING WILLYTEX Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 5,754 € |
| 2178 | AT Light OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 5,738 € |
| 2179 | Persistence OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,727 € |
| 2180 | OÜ Revinek Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine | 5,713 € |
| 2181 | M.J.M.S. OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 5,709 € |
| 2182 | Osaühing Munga Õigusbüroo Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 5,706 € |
| 2183 | Osaühing NORDIUM EST Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 5,695 € |
| 2184 | Riseene OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 5,694 € |
| 2185 | Camelito Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,689 € |
| 2186 | OÜ AUGUSTA ANA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,682 € |
| 2187 | PARADIISISAAR OÜ Reisikorraldajate tegevus | 5,669 € |
| 2188 | Millioncino OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 5,665 € |
| 2189 | OÜ Lapimaja Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,663 € |
| 2190 | Morton OÜ Kaubavedu maanteel | 5,659 € |
| 2191 | Will Do OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,659 € |
| 2192 | Ojamets OÜ Küttepuude tootmine | 5,657 € |
| 2193 | Osaühing Karu Trans Kaubavedu maanteel | 5,656 € |
| 2194 | Karaal OÜ Hoonehalduse abitegevused | 5,650 € |
| 2195 | Osaühing AKSM Raamatupidamisbüroo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,649 € |
| 2196 | Osaühing MLepp Ehitus Muud eriehitustööd | 5,644 € |
| 2197 | osaühing Signum Metsaraie | 5,640 € |
| 2198 | OÜ Ecorent Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,640 € |
| 2199 | OÜ Aare Autod Muu majutus | 5,633 € |
| 2200 | Osaühing Kreidi Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 5,627 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.