Profit TOP 2019 · Pärnu maakond
4,780 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1101Brendan OÜ20,880 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1102AP Holding OÜ20,852 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1103AndMer OÜ20,848 €Elektripaigaldustööd
- 1104Voortum OÜ20,793 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1105Kindel Vedu OÜ20,774 €Muud eriehitustööd
- 1106OÜ SAIBERG20,771 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1107OMAL Projekt OÜ20,751 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1108Avissoni OÜ20,751 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1109Eriku Agro OÜ20,744 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1110Lenvor OÜ20,735 €Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- 1111Metsmeri OÜ20,728 €Metsavarumine
- 1112OÜ Roomeistrid20,673 €Katusetööd
- 20,620 €Ravimite jaemüük
- 1114Morten Group OÜ20,579 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1115Võpsik UÜ20,513 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1116Ek Trans OÜ20,497 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 1117Majad Korda OÜ20,473 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 20,461 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 20,403 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1120Gaidian OÜ20,389 €Auditeerimine
- 20,357 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1122OÜ KVW DENTAL20,344 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 11234A Lux OÜ20,335 €Elektripaigaldustööd
- 1124osaühing Lancy20,284 €Hariduse tugiteenused
- 1125Proversium OÜ20,267 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1126Pully OÜ20,249 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1127Goya osaühing20,208 €Kaubavedu maanteel
- 1128Transcoy OÜ20,150 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1129Devspree OÜ20,094 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1130Itto OÜ20,094 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 20,092 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1132Kultuuriväli OÜ20,075 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1133ViroSan OÜ20,051 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 1134Äripartnerid OÜ20,017 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1135Masinõppimine OÜ20,001 €Programmeerimine
- 1136Võrukas OÜ19,984 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1137Vändra Tehno OÜ19,955 €Tehniline katsetamine ja analüüs
- 1138Alfabuild OÜ19,852 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1139Kihnu Trans OÜ19,845 €Kaubavedu maanteel
- 19,831 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 1141Robiron OÜ19,826 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1142Internos OÜ19,809 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1143Võlvdisain OÜ19,750 €Reklaamiagentuurid
- 19,732 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1145BALTRACK OÜ19,705 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1146osaühing HM Mets19,657 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 1147Nordclassic OÜ19,624 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 19,623 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 19,610 €Mootorsõidukite tootmine
- 1150Kingcar OÜ19,605 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 19,543 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 1152OÜ Herakos19,520 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1153Profas Grupp OÜ19,498 €Katusetööd
- 19,462 €Tavajäätmete kogumine
- 19,415 €Kaubavedu maanteel
- 19,396 €Programmeerimine
- 19,373 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 1158Tamme-Nigula OÜ19,343 €Metsavarumine
- 19,340 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 1160OÜ FranMir19,327 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1161Agrovedur OÜ19,316 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1162Osaühing Emilios19,290 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1163Getgive OÜ19,277 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1164Promis OÜ19,223 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1165LASON OÜ19,197 €Külaliskorter
- 19,142 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1167OÜ Maramir19,136 €Metsavarumine
- 1168OÜ Maytree19,113 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1169ROLEKA OÜ19,081 €Metsavarumine
- 19,077 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1171osaühing ORMVIK19,045 €Puhkemajad
- 1172OÜ A-Tekstiil19,045 €Kodutekstiilide ja valmis sisustustarvete tootmine
- 19,035 €Elektripaigaldustööd
- 1174ProfitOne OÜ19,003 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 18,997 €Merekalapüük
- 18,993 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 18,915 €Kaubavedu maanteel
- 18,898 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1179DRR Hambaravi OÜ18,871 €Hambaravi
- 1180Mukk Teenused OÜ18,865 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 18,840 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1182Pireal OÜ18,811 €Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus
- 1183OÜ BERA Ehitus18,776 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 18,734 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1185OÜ Kriskivi18,715 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 18,708 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1187Enkotal OÜ18,669 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1188S.D.S. Ehitus OÜ18,634 €Krohvimine
- 1189OÜ Kerent18,624 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1190RABASAKH OÜ18,594 €Restoranitegevus
- 18,578 €Mootorsõidukite jaemüük
- 18,542 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 18,491 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 18,455 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1195Osaühing Svelia18,445 €Kellade ja ehete jaemüük
- 1196Sirelle OÜ18,427 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 18,421 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1198Cartec Auto OÜ18,409 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1199KIHNUMARE OÜ18,362 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 18,353 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1101 | Brendan OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,880 € |
| 1102 | AP Holding OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 20,852 € |
| 1103 | AndMer OÜ Elektripaigaldustööd | 20,848 € |
| 1104 | Voortum OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 20,793 € |
| 1105 | Kindel Vedu OÜ Muud eriehitustööd | 20,774 € |
| 1106 | OÜ SAIBERG Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 20,771 € |
| 1107 | OMAL Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,751 € |
| 1108 | Avissoni OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 20,751 € |
| 1109 | Eriku Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 20,744 € |
| 1110 | Lenvor OÜ Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse | 20,735 € |
| 1111 | Metsmeri OÜ Metsavarumine | 20,728 € |
| 1112 | OÜ Roomeistrid Katusetööd | 20,673 € |
| 1113 | Osaühing Ranna Apteek Ravimite jaemüük | 20,620 € |
| 1114 | Morten Group OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 20,579 € |
| 1115 | Võpsik UÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 20,513 € |
| 1116 | Ek Trans OÜ Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 20,497 € |
| 1117 | Majad Korda OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 20,473 € |
| 1118 | RM Betoonpõrand OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 20,461 € |
| 1119 | osaühing WILLREISID Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 20,403 € |
| 1120 | Gaidian OÜ Auditeerimine | 20,389 € |
| 1121 | Suves Vuuk REN OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 20,357 € |
| 1122 | OÜ KVW DENTAL Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 20,344 € |
| 1123 | 4A Lux OÜ Elektripaigaldustööd | 20,335 € |
| 1124 | osaühing Lancy Hariduse tugiteenused | 20,284 € |
| 1125 | Proversium OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 20,267 € |
| 1126 | Pully OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 20,249 € |
| 1127 | Goya osaühing Kaubavedu maanteel | 20,208 € |
| 1128 | Transcoy OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,150 € |
| 1129 | Devspree OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 20,094 € |
| 1130 | Itto OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 20,094 € |
| 1131 | osaühing Ehitustarvik Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 20,092 € |
| 1132 | Kultuuriväli OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 20,075 € |
| 1133 | ViroSan OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 20,051 € |
| 1134 | Äripartnerid OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 20,017 € |
| 1135 | Masinõppimine OÜ Programmeerimine | 20,001 € |
| 1136 | Võrukas OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 19,984 € |
| 1137 | Vändra Tehno OÜ Tehniline katsetamine ja analüüs | 19,955 € |
| 1138 | Alfabuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,852 € |
| 1139 | Kihnu Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 19,845 € |
| 1140 | OSAÜHING ROCKSTICK PRODUCTION Televisiooniteenused ja videote levitamine | 19,831 € |
| 1141 | Robiron OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 19,826 € |
| 1142 | Internos OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 19,809 € |
| 1143 | Võlvdisain OÜ Reklaamiagentuurid | 19,750 € |
| 1144 | Vanamurru mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 19,732 € |
| 1145 | BALTRACK OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 19,705 € |
| 1146 | osaühing HM Mets Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 19,657 € |
| 1147 | Nordclassic OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,624 € |
| 1148 | osaühing Teraekspert Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 19,623 € |
| 1149 | Kalmar Automotive OÜ Mootorsõidukite tootmine | 19,610 € |
| 1150 | Kingcar OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 19,605 € |
| 1151 | osaühing Fooneks Holding Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 19,543 € |
| 1152 | OÜ Herakos Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,520 € |
| 1153 | Profas Grupp OÜ Katusetööd | 19,498 € |
| 1154 | OÜ Tehnomarket & Co Tavajäätmete kogumine | 19,462 € |
| 1155 | Osaühing Telvak Äri Kaubavedu maanteel | 19,415 € |
| 1156 | Kodulehe optimeerimine OÜ Programmeerimine | 19,396 € |
| 1157 | Osaühing Akvedukt Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 19,373 € |
| 1158 | Tamme-Nigula OÜ Metsavarumine | 19,343 € |
| 1159 | OÜ Advokaadibüroo TAMAR Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 19,340 € |
| 1160 | OÜ FranMir Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 19,327 € |
| 1161 | Agrovedur OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,316 € |
| 1162 | Osaühing Emilios Restoranide ja kohvikute tegevus | 19,290 € |
| 1163 | Getgive OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 19,277 € |
| 1164 | Promis OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 19,223 € |
| 1165 | LASON OÜ Külaliskorter | 19,197 € |
| 1166 | LIS Financial Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 19,142 € |
| 1167 | OÜ Maramir Metsavarumine | 19,136 € |
| 1168 | OÜ Maytree Metsamajandust abistavad tegevused | 19,113 € |
| 1169 | ROLEKA OÜ Metsavarumine | 19,081 € |
| 1170 | SAAG Shareholding OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 19,077 € |
| 1171 | osaühing ORMVIK Puhkemajad | 19,045 € |
| 1172 | OÜ A-Tekstiil Kodutekstiilide ja valmis sisustustarvete tootmine | 19,045 € |
| 1173 | Osaühing Gentroon Elektripaigaldustööd | 19,035 € |
| 1174 | ProfitOne OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 19,003 € |
| 1175 | Playters Grupp OÜ Merekalapüük | 18,997 € |
| 1176 | osaühing Maver Varahaldus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,993 € |
| 1177 | RASCH TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 18,915 € |
| 1178 | Osaühing Vidaalia Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,898 € |
| 1179 | DRR Hambaravi OÜ Hambaravi | 18,871 € |
| 1180 | Mukk Teenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 18,865 € |
| 1181 | osaühing TERMITOR Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 18,840 € |
| 1182 | Pireal OÜ Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus | 18,811 € |
| 1183 | OÜ BERA Ehitus Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 18,776 € |
| 1184 | osaühing Kiire Tehnoabi Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,734 € |
| 1185 | OÜ Kriskivi Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,715 € |
| 1186 | Forendum Ehitus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 18,708 € |
| 1187 | Enkotal OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 18,669 € |
| 1188 | S.D.S. Ehitus OÜ Krohvimine | 18,634 € |
| 1189 | OÜ Kerent Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,624 € |
| 1190 | RABASAKH OÜ Restoranitegevus | 18,594 € |
| 1191 | Osaühing Merisaare Autod Mootorsõidukite jaemüük | 18,578 € |
| 1192 | Osaühing S.S. Estate Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 18,542 € |
| 1193 | Pärnu Kinnisvarapartner OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 18,491 € |
| 1194 | osaühing A & O Puit Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,455 € |
| 1195 | Osaühing Svelia Kellade ja ehete jaemüük | 18,445 € |
| 1196 | Sirelle OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 18,427 € |
| 1197 | Tulundusühistu Tige Pull Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 18,421 € |
| 1198 | Cartec Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,409 € |
| 1199 | KIHNUMARE OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 18,362 € |
| 1200 | Osaühing Rabeca Invest Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 18,353 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.