Revenue TOP 2025 · Kaubavedu maanteel
2,947 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 72,623 €Kaubavedu maanteel
- 1702Transamees OÜ72,618 €Kaubavedu maanteel
- 1703OÜ Kiire Kärbes72,576 €Kaubavedu maanteel
- 1704Osaühing VJANA72,511 €Kaubavedu maanteel
- 72,504 €Kaubavedu maanteel
- 1706EIRA Veod OÜ72,492 €Kaubavedu maanteel
- 1707OÜ AleksVedu72,484 €Kaubavedu maanteel
- 1708Grace trans OÜ72,468 €Kaubavedu maanteel
- 1709Sipelgas Veod OÜ72,379 €Kaubavedu maanteel
- 72,328 €Kaubavedu maanteel
- 72,310 €Kaubavedu maanteel
- 1712FOXMOTOR OÜ72,307 €Kaubavedu maanteel
- 1713osaühing OTOMIX72,196 €Kaubavedu maanteel
- 1714Vapstrans OÜ72,182 €Kaubavedu maanteel
- 1715Umzuge OÜ72,152 €Kaubavedu maanteel
- 72,136 €Kaubavedu maanteel
- 72,024 €Kaubavedu maanteel
- 1718Osaühing Tronmet71,865 €Kaubavedu maanteel
- 1719OÜ NIVA Transit71,857 €Kaubavedu maanteel
- 71,770 €Kaubavedu maanteel
- 1721OÜ Veo-Värk71,760 €Kaubavedu maanteel
- 1722OÜ RGNgrupp71,752 €Kaubavedu maanteel
- 1723OÜ SALA VEOD71,728 €Kaubavedu maanteel
- 1724OÜ Navarro Grupp71,681 €Kaubavedu maanteel
- 1725VIRKSET OÜ71,480 €Kaubavedu maanteel
- 1726Siimark OÜ71,460 €Kaubavedu maanteel
- 1727PMB TRANS OÜ71,451 €Kaubavedu maanteel
- 1728Osaühing Sandvik71,358 €Kaubavedu maanteel
- 1729Kovsertrans OÜ71,061 €Kaubavedu maanteel
- 70,917 €Kaubavedu maanteel
- 70,816 €Kaubavedu maanteel
- 1732AN Autotrans OÜ70,798 €Kaubavedu maanteel
- 1733K-Transport OÜ70,782 €Kaubavedu maanteel
- 1734Pikva Veod OÜ70,683 €Kaubavedu maanteel
- 1735Newlife OÜ70,656 €Kaubavedu maanteel
- 1736Torneks OÜ70,480 €Kaubavedu maanteel
- 1737SPEEDCARGO OÜ70,461 €Kaubavedu maanteel
- 1738KMKW UU79 015 OÜ70,288 €Kaubavedu maanteel
- 70,270 €Kaubavedu maanteel
- 70,251 €Kaubavedu maanteel
- 1741RUNFORD OÜ70,206 €Kaubavedu maanteel
- 1742THT Trans OÜ70,096 €Kaubavedu maanteel
- 1743RC Veod OÜ69,595 €Kaubavedu maanteel
- 69,544 €Kaubavedu maanteel
- 1745Soosalu Group OÜ69,529 €Kaubavedu maanteel
- 69,475 €Kaubavedu maanteel
- 69,420 €Kaubavedu maanteel
- 1748YES POINT OÜ69,181 €Kaubavedu maanteel
- 1749Tartsi Veod OÜ69,141 €Kaubavedu maanteel
- 1750JURED Trans OÜ69,078 €Kaubavedu maanteel
- 1751DEF Trans OÜ69,022 €Kaubavedu maanteel
- 68,993 €Kaubavedu maanteel
- 68,941 €Kaubavedu maanteel
- 1754OÜ Alventero68,776 €Kaubavedu maanteel
- 68,758 €Kaubavedu maanteel
- 1756R.P Logistics OÜ68,757 €Kaubavedu maanteel
- 1757JAAN TALTS OÜ68,705 €Kaubavedu maanteel
- 1758OÜ Sanek68,688 €Kaubavedu maanteel
- 68,415 €Kaubavedu maanteel
- 68,320 €Kaubavedu maanteel
- 1761Vahter Grupp OÜ68,186 €Kaubavedu maanteel
- 1762osaühing PAPPEL67,897 €Kaubavedu maanteel
- 1763Osaühing A-Auto67,876 €Kaubavedu maanteel
- 1764OÜ HEIGVEL67,784 €Kaubavedu maanteel
- 1765Kihli Sport OÜ67,772 €Kaubavedu maanteel
- 1766ADT Prime OÜ67,733 €Kaubavedu maanteel
- 1767OÜ Transler67,690 €Kaubavedu maanteel
- 1768Turu Trans OÜ67,461 €Kaubavedu maanteel
- 67,428 €Kaubavedu maanteel
- 1770osaühing Surtees67,390 €Kaubavedu maanteel
- 67,274 €Kaubavedu maanteel
- 67,123 €Kaubavedu maanteel
- 1773TibuExpress OÜ67,087 €Kaubavedu maanteel
- 66,735 €Kaubavedu maanteel
- 1775EsSky OÜ66,619 €Kaubavedu maanteel
- 66,542 €Kaubavedu maanteel
- 1777RMV Team OÜ66,530 €Kaubavedu maanteel
- 1778Valgelehe OÜ66,460 €Kaubavedu maanteel
- 1779Estveod OÜ66,315 €Kaubavedu maanteel
- 1780RAS Cargo OÜ66,197 €Kaubavedu maanteel
- 1781Priidu veod OÜ66,182 €Kaubavedu maanteel
- 66,015 €Kaubavedu maanteel
- 1783OÜ ETARON GRUPP66,012 €Kaubavedu maanteel
- 1784Puserik OÜ65,978 €Kaubavedu maanteel
- 1785Papa Cargo OÜ65,888 €Kaubavedu maanteel
- 1786NOVIX OÜ65,880 €Kaubavedu maanteel
- 1787U.V. Veod OÜ65,760 €Kaubavedu maanteel
- 65,588 €Kaubavedu maanteel
- 1789Abimehe OÜ65,507 €Kaubavedu maanteel
- 65,502 €Kaubavedu maanteel
- 1791Alfastream OÜ65,479 €Kaubavedu maanteel
- 1792Meirek EST OÜ65,274 €Kaubavedu maanteel
- 65,252 €Kaubavedu maanteel
- 1794Enkar Veod OÜ65,071 €Kaubavedu maanteel
- 1795SIMONRO OÜ64,954 €Kaubavedu maanteel
- 1796Logilink OÜ64,885 €Kaubavedu maanteel
- 1797OÜ DiKSCargo64,750 €Kaubavedu maanteel
- 1798Kihnu Trans OÜ64,737 €Kaubavedu maanteel
- 1799Sillaste OÜ64,736 €Kaubavedu maanteel
- 1800EUROCARBON OÜ64,446 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1701 | KaubaLogistics OÜ Kaubavedu maanteel | 72,623 € |
| 1702 | Transamees OÜ Kaubavedu maanteel | 72,618 € |
| 1703 | OÜ Kiire Kärbes Kaubavedu maanteel | 72,576 € |
| 1704 | Osaühing VJANA Kaubavedu maanteel | 72,511 € |
| 1705 | Roheline Pealinn OÜ Kaubavedu maanteel | 72,504 € |
| 1706 | EIRA Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 72,492 € |
| 1707 | OÜ AleksVedu Kaubavedu maanteel | 72,484 € |
| 1708 | Grace trans OÜ Kaubavedu maanteel | 72,468 € |
| 1709 | Sipelgas Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 72,379 € |
| 1710 | Osaühing INGEMAR AUTO Kaubavedu maanteel | 72,328 € |
| 1711 | osaühing Dimarex Trans Kaubavedu maanteel | 72,310 € |
| 1712 | FOXMOTOR OÜ Kaubavedu maanteel | 72,307 € |
| 1713 | osaühing OTOMIX Kaubavedu maanteel | 72,196 € |
| 1714 | Vapstrans OÜ Kaubavedu maanteel | 72,182 € |
| 1715 | Umzuge OÜ Kaubavedu maanteel | 72,152 € |
| 1716 | Osaühing RAJAS-AT Kaubavedu maanteel | 72,136 € |
| 1717 | Osaühing SAUTLER GRUPP Kaubavedu maanteel | 72,024 € |
| 1718 | Osaühing Tronmet Kaubavedu maanteel | 71,865 € |
| 1719 | OÜ NIVA Transit Kaubavedu maanteel | 71,857 € |
| 1720 | osaühing MICRAFOR Kaubavedu maanteel | 71,770 € |
| 1721 | OÜ Veo-Värk Kaubavedu maanteel | 71,760 € |
| 1722 | OÜ RGNgrupp Kaubavedu maanteel | 71,752 € |
| 1723 | OÜ SALA VEOD Kaubavedu maanteel | 71,728 € |
| 1724 | OÜ Navarro Grupp Kaubavedu maanteel | 71,681 € |
| 1725 | VIRKSET OÜ Kaubavedu maanteel | 71,480 € |
| 1726 | Siimark OÜ Kaubavedu maanteel | 71,460 € |
| 1727 | PMB TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 71,451 € |
| 1728 | Osaühing Sandvik Kaubavedu maanteel | 71,358 € |
| 1729 | Kovsertrans OÜ Kaubavedu maanteel | 71,061 € |
| 1730 | Respontex Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 70,917 € |
| 1731 | TakeOff SerGel OÜ Kaubavedu maanteel | 70,816 € |
| 1732 | AN Autotrans OÜ Kaubavedu maanteel | 70,798 € |
| 1733 | K-Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 70,782 € |
| 1734 | Pikva Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 70,683 € |
| 1735 | Newlife OÜ Kaubavedu maanteel | 70,656 € |
| 1736 | Torneks OÜ Kaubavedu maanteel | 70,480 € |
| 1737 | SPEEDCARGO OÜ Kaubavedu maanteel | 70,461 € |
| 1738 | KMKW UU79 015 OÜ Kaubavedu maanteel | 70,288 € |
| 1739 | Osaühing RATAS NARVA Kaubavedu maanteel | 70,270 € |
| 1740 | Urban Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 70,251 € |
| 1741 | RUNFORD OÜ Kaubavedu maanteel | 70,206 € |
| 1742 | THT Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 70,096 € |
| 1743 | RC Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 69,595 € |
| 1744 | Road Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 69,544 € |
| 1745 | Soosalu Group OÜ Kaubavedu maanteel | 69,529 € |
| 1746 | M H Energysyn Company OÜ Kaubavedu maanteel | 69,475 € |
| 1747 | Saare Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 69,420 € |
| 1748 | YES POINT OÜ Kaubavedu maanteel | 69,181 € |
| 1749 | Tartsi Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 69,141 € |
| 1750 | JURED Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 69,078 € |
| 1751 | DEF Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 69,022 € |
| 1752 | Black Knight Express OÜ Kaubavedu maanteel | 68,993 € |
| 1753 | FinEst Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 68,941 € |
| 1754 | OÜ Alventero Kaubavedu maanteel | 68,776 € |
| 1755 | ME AITAME TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 68,758 € |
| 1756 | R.P Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 68,757 € |
| 1757 | JAAN TALTS OÜ Kaubavedu maanteel | 68,705 € |
| 1758 | OÜ Sanek Kaubavedu maanteel | 68,688 € |
| 1759 | ALFA COMPANY SERVICES OÜ Kaubavedu maanteel | 68,415 € |
| 1760 | Richard Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 68,320 € |
| 1761 | Vahter Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 68,186 € |
| 1762 | osaühing PAPPEL Kaubavedu maanteel | 67,897 € |
| 1763 | Osaühing A-Auto Kaubavedu maanteel | 67,876 € |
| 1764 | OÜ HEIGVEL Kaubavedu maanteel | 67,784 € |
| 1765 | Kihli Sport OÜ Kaubavedu maanteel | 67,772 € |
| 1766 | ADT Prime OÜ Kaubavedu maanteel | 67,733 € |
| 1767 | OÜ Transler Kaubavedu maanteel | 67,690 € |
| 1768 | Turu Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 67,461 € |
| 1769 | Osaühing Reimani Grupp Kaubavedu maanteel | 67,428 € |
| 1770 | osaühing Surtees Kaubavedu maanteel | 67,390 € |
| 1771 | Baltic Carrier OÜ Kaubavedu maanteel | 67,274 € |
| 1772 | Finesale Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 67,123 € |
| 1773 | TibuExpress OÜ Kaubavedu maanteel | 67,087 € |
| 1774 | Group Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 66,735 € |
| 1775 | EsSky OÜ Kaubavedu maanteel | 66,619 € |
| 1776 | osaühing Meikra Trans Kaubavedu maanteel | 66,542 € |
| 1777 | RMV Team OÜ Kaubavedu maanteel | 66,530 € |
| 1778 | Valgelehe OÜ Kaubavedu maanteel | 66,460 € |
| 1779 | Estveod OÜ Kaubavedu maanteel | 66,315 € |
| 1780 | RAS Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 66,197 € |
| 1781 | Priidu veod OÜ Kaubavedu maanteel | 66,182 € |
| 1782 | Talama Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 66,015 € |
| 1783 | OÜ ETARON GRUPP Kaubavedu maanteel | 66,012 € |
| 1784 | Puserik OÜ Kaubavedu maanteel | 65,978 € |
| 1785 | Papa Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 65,888 € |
| 1786 | NOVIX OÜ Kaubavedu maanteel | 65,880 € |
| 1787 | U.V. Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 65,760 € |
| 1788 | Osaühing Ordimer Trans Kaubavedu maanteel | 65,588 € |
| 1789 | Abimehe OÜ Kaubavedu maanteel | 65,507 € |
| 1790 | Osaühing Ilanda-Auto Kaubavedu maanteel | 65,502 € |
| 1791 | Alfastream OÜ Kaubavedu maanteel | 65,479 € |
| 1792 | Meirek EST OÜ Kaubavedu maanteel | 65,274 € |
| 1793 | Ethic Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 65,252 € |
| 1794 | Enkar Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 65,071 € |
| 1795 | SIMONRO OÜ Kaubavedu maanteel | 64,954 € |
| 1796 | Logilink OÜ Kaubavedu maanteel | 64,885 € |
| 1797 | OÜ DiKSCargo Kaubavedu maanteel | 64,750 € |
| 1798 | Kihnu Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 64,737 € |
| 1799 | Sillaste OÜ Kaubavedu maanteel | 64,736 € |
| 1800 | EUROCARBON OÜ Kaubavedu maanteel | 64,446 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.