Revenue TOP 2025 · Kaubavedu maanteel
2,947 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1601osaühing MEITROL83,657 €Kaubavedu maanteel
- 1602Diva Trans OÜ83,600 €Kaubavedu maanteel
- 1603Irek Trans OÜ83,374 €Kaubavedu maanteel
- 83,271 €Kaubavedu maanteel
- 1605Osaühing Pumbuti83,265 €Kaubavedu maanteel
- 1606Sofik Trans OÜ83,221 €Kaubavedu maanteel
- 83,178 €Kaubavedu maanteel
- 1608OÜ ROSSVEOD83,137 €Kaubavedu maanteel
- 1609JN Transport OÜ83,107 €Kaubavedu maanteel
- 83,068 €Kaubavedu maanteel
- 1611Laserlink OÜ83,050 €Kaubavedu maanteel
- 1612KTV TRUCK OÜ83,029 €Kaubavedu maanteel
- 83,025 €Kaubavedu maanteel
- 1614USIN Osaühing82,833 €Kaubavedu maanteel
- 82,555 €Kaubavedu maanteel
- 1616RENAI Osaühing82,397 €Kaubavedu maanteel
- 1617Silveks OÜ82,337 €Kaubavedu maanteel
- 1618OÜ Rixartis82,086 €Kaubavedu maanteel
- 1619OÜ Autokuut81,880 €Kaubavedu maanteel
- 81,831 €Kaubavedu maanteel
- 1621Umbal Auto OÜ81,705 €Kaubavedu maanteel
- 1622Elramos OÜ81,678 €Kaubavedu maanteel
- 81,658 €Kaubavedu maanteel
- 1624VLADAR OÜ81,590 €Kaubavedu maanteel
- 1625PST Motors OÜ81,561 €Kaubavedu maanteel
- 81,496 €Kaubavedu maanteel
- 81,428 €Kaubavedu maanteel
- 1628Kranoff OÜ81,426 €Kaubavedu maanteel
- 81,224 €Kaubavedu maanteel
- 1630OÜ Agave Grupp81,199 €Kaubavedu maanteel
- 81,179 €Kaubavedu maanteel
- 1632Osaühing Jetekor80,942 €Kaubavedu maanteel
- 1633T.A. Varuosad OÜ80,925 €Kaubavedu maanteel
- 80,854 €Kaubavedu maanteel
- 1635OÜ MILLERBO80,787 €Kaubavedu maanteel
- 1636BATUMI OÜ80,612 €Kaubavedu maanteel
- 1637OÜ KAIDO AUTO80,437 €Kaubavedu maanteel
- 1638Kivikapital OÜ80,288 €Kaubavedu maanteel
- 1639ALARGO TRANS OÜ80,230 €Kaubavedu maanteel
- 80,185 €Kaubavedu maanteel
- 1641OÜ Nordisk80,140 €Kaubavedu maanteel
- 1642A-Mobile OÜ79,947 €Kaubavedu maanteel
- 1643Sparexport OÜ79,007 €Kaubavedu maanteel
- 1644SILSTROY OÜ78,984 €Kaubavedu maanteel
- 1645FLW OÜ78,981 €Kaubavedu maanteel
- 1646osaühing TRISTAN78,885 €Kaubavedu maanteel
- 1647ANSO Invest OÜ78,859 €Kaubavedu maanteel
- 1648KIVO OÜ78,840 €Kaubavedu maanteel
- 1649OÜ VELTSI REISID78,773 €Kaubavedu maanteel
- 1650Expo Trans OÜ78,735 €Kaubavedu maanteel
- 1651Long Haul OÜ78,534 €Kaubavedu maanteel
- 78,302 €Kaubavedu maanteel
- 1653Gappy OÜ78,186 €Kaubavedu maanteel
- 1654Laager Grupp OÜ77,939 €Kaubavedu maanteel
- 1655Rõuma OÜ77,901 €Kaubavedu maanteel
- 77,880 €Kaubavedu maanteel
- 1657A&J Dinero OÜ77,512 €Kaubavedu maanteel
- 1658Traneks OÜ77,194 €Kaubavedu maanteel
- 1659HAULNETIC OÜ77,135 €Kaubavedu maanteel
- 77,089 €Kaubavedu maanteel
- 76,938 €Kaubavedu maanteel
- 1662OÜ A&M VIAMED76,716 €Kaubavedu maanteel
- 1663Heicar OÜ76,514 €Kaubavedu maanteel
- 76,465 €Kaubavedu maanteel
- 1665Kraufman OÜ76,330 €Kaubavedu maanteel
- 1666OÜ Berato Invest76,299 €Kaubavedu maanteel
- 76,219 €Kaubavedu maanteel
- 1668Ameros OÜ76,182 €Kaubavedu maanteel
- 1669Multikallur OÜ76,163 €Kaubavedu maanteel
- 1670Kamtrans OÜ76,035 €Kaubavedu maanteel
- 1671NBL Trans OÜ75,795 €Kaubavedu maanteel
- 1672Hemtax OÜ75,678 €Kaubavedu maanteel
- 1673OÜ Tavar Veod75,640 €Kaubavedu maanteel
- 1674Truup & Pojad OÜ75,524 €Kaubavedu maanteel
- 75,455 €Kaubavedu maanteel
- 1676OÜ Sõiduvees75,348 €Kaubavedu maanteel
- 75,258 €Kaubavedu maanteel
- 1678A-LOGG Osaühing75,087 €Kaubavedu maanteel
- 1679Osaühing Tiitser75,072 €Kaubavedu maanteel
- 1680Gaja Pluss OÜ74,930 €Kaubavedu maanteel
- 1681KrisTransport OÜ74,712 €Kaubavedu maanteel
- 1682Kohvik Ave OÜ74,618 €Kaubavedu maanteel
- 74,593 €Kaubavedu maanteel
- 1684Pisikuller OÜ74,576 €Kaubavedu maanteel
- 1685OÜ Saffarino74,570 €Kaubavedu maanteel
- 74,393 €Kaubavedu maanteel
- 74,368 €Kaubavedu maanteel
- 74,326 €Kaubavedu maanteel
- 73,875 €Kaubavedu maanteel
- 1690Tk ept OÜ73,826 €Kaubavedu maanteel
- 1691Rimeelin OÜ73,732 €Kaubavedu maanteel
- 1692MLK-TRANS OÜ73,729 €Kaubavedu maanteel
- 1693OÜ Malinis AT73,575 €Kaubavedu maanteel
- 73,261 €Kaubavedu maanteel
- 1695VV Transport OÜ73,227 €Kaubavedu maanteel
- 1696Vabistrans OÜ73,200 €Kaubavedu maanteel
- 1697Roosi Veod OÜ73,178 €Kaubavedu maanteel
- 1698Marttel OÜ73,168 €Kaubavedu maanteel
- 73,091 €Kaubavedu maanteel
- 1700OÜ Alik Veod73,041 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1601 | osaühing MEITROL Kaubavedu maanteel | 83,657 € |
| 1602 | Diva Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 83,600 € |
| 1603 | Irek Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 83,374 € |
| 1604 | HelleH Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 83,271 € |
| 1605 | Osaühing Pumbuti Kaubavedu maanteel | 83,265 € |
| 1606 | Sofik Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 83,221 € |
| 1607 | ATES Partnerid OÜ Kaubavedu maanteel | 83,178 € |
| 1608 | OÜ ROSSVEOD Kaubavedu maanteel | 83,137 € |
| 1609 | JN Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 83,107 € |
| 1610 | Tuuliku Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 83,068 € |
| 1611 | Laserlink OÜ Kaubavedu maanteel | 83,050 € |
| 1612 | KTV TRUCK OÜ Kaubavedu maanteel | 83,029 € |
| 1613 | Isekallur Tartu OÜ Kaubavedu maanteel | 83,025 € |
| 1614 | USIN Osaühing Kaubavedu maanteel | 82,833 € |
| 1615 | Osaühing FORINTOS Kaubavedu maanteel | 82,555 € |
| 1616 | RENAI Osaühing Kaubavedu maanteel | 82,397 € |
| 1617 | Silveks OÜ Kaubavedu maanteel | 82,337 € |
| 1618 | OÜ Rixartis Kaubavedu maanteel | 82,086 € |
| 1619 | OÜ Autokuut Kaubavedu maanteel | 81,880 € |
| 1620 | Osaühing Vaarol Puit Kaubavedu maanteel | 81,831 € |
| 1621 | Umbal Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 81,705 € |
| 1622 | Elramos OÜ Kaubavedu maanteel | 81,678 € |
| 1623 | Haritonov Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 81,658 € |
| 1624 | VLADAR OÜ Kaubavedu maanteel | 81,590 € |
| 1625 | PST Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 81,561 € |
| 1626 | Osaühing PEVO GRUPP Kaubavedu maanteel | 81,496 € |
| 1627 | Kerberos Group OÜ Kaubavedu maanteel | 81,428 € |
| 1628 | Kranoff OÜ Kaubavedu maanteel | 81,426 € |
| 1629 | Osaühing Otimardi Kaubavedu maanteel | 81,224 € |
| 1630 | OÜ Agave Grupp Kaubavedu maanteel | 81,199 € |
| 1631 | Osaühing Avellana Kaubavedu maanteel | 81,179 € |
| 1632 | Osaühing Jetekor Kaubavedu maanteel | 80,942 € |
| 1633 | T.A. Varuosad OÜ Kaubavedu maanteel | 80,925 € |
| 1634 | Kewor Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 80,854 € |
| 1635 | OÜ MILLERBO Kaubavedu maanteel | 80,787 € |
| 1636 | BATUMI OÜ Kaubavedu maanteel | 80,612 € |
| 1637 | OÜ KAIDO AUTO Kaubavedu maanteel | 80,437 € |
| 1638 | Kivikapital OÜ Kaubavedu maanteel | 80,288 € |
| 1639 | ALARGO TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 80,230 € |
| 1640 | Osaühing Coral Trans Kaubavedu maanteel | 80,185 € |
| 1641 | OÜ Nordisk Kaubavedu maanteel | 80,140 € |
| 1642 | A-Mobile OÜ Kaubavedu maanteel | 79,947 € |
| 1643 | Sparexport OÜ Kaubavedu maanteel | 79,007 € |
| 1644 | SILSTROY OÜ Kaubavedu maanteel | 78,984 € |
| 1645 | FLW OÜ Kaubavedu maanteel | 78,981 € |
| 1646 | osaühing TRISTAN Kaubavedu maanteel | 78,885 € |
| 1647 | ANSO Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 78,859 € |
| 1648 | KIVO OÜ Kaubavedu maanteel | 78,840 € |
| 1649 | OÜ VELTSI REISID Kaubavedu maanteel | 78,773 € |
| 1650 | Expo Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 78,735 € |
| 1651 | Long Haul OÜ Kaubavedu maanteel | 78,534 € |
| 1652 | R.Kalmus Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 78,302 € |
| 1653 | Gappy OÜ Kaubavedu maanteel | 78,186 € |
| 1654 | Laager Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 77,939 € |
| 1655 | Rõuma OÜ Kaubavedu maanteel | 77,901 € |
| 1656 | OÜ LOGISTIKAMEISTER Kaubavedu maanteel | 77,880 € |
| 1657 | A&J Dinero OÜ Kaubavedu maanteel | 77,512 € |
| 1658 | Traneks OÜ Kaubavedu maanteel | 77,194 € |
| 1659 | HAULNETIC OÜ Kaubavedu maanteel | 77,135 € |
| 1660 | Quickport Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 77,089 € |
| 1661 | Osaühing Estlaider Kaubavedu maanteel | 76,938 € |
| 1662 | OÜ A&M VIAMED Kaubavedu maanteel | 76,716 € |
| 1663 | Heicar OÜ Kaubavedu maanteel | 76,514 € |
| 1664 | Foralstek Osaühing Kaubavedu maanteel | 76,465 € |
| 1665 | Kraufman OÜ Kaubavedu maanteel | 76,330 € |
| 1666 | OÜ Berato Invest Kaubavedu maanteel | 76,299 € |
| 1667 | Osaühing Baltcom Cargo Kaubavedu maanteel | 76,219 € |
| 1668 | Ameros OÜ Kaubavedu maanteel | 76,182 € |
| 1669 | Multikallur OÜ Kaubavedu maanteel | 76,163 € |
| 1670 | Kamtrans OÜ Kaubavedu maanteel | 76,035 € |
| 1671 | NBL Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 75,795 € |
| 1672 | Hemtax OÜ Kaubavedu maanteel | 75,678 € |
| 1673 | OÜ Tavar Veod Kaubavedu maanteel | 75,640 € |
| 1674 | Truup & Pojad OÜ Kaubavedu maanteel | 75,524 € |
| 1675 | NIK TRANS SERVICE OÜ Kaubavedu maanteel | 75,455 € |
| 1676 | OÜ Sõiduvees Kaubavedu maanteel | 75,348 € |
| 1677 | OÜ S.H.Headmost Runner Kaubavedu maanteel | 75,258 € |
| 1678 | A-LOGG Osaühing Kaubavedu maanteel | 75,087 € |
| 1679 | Osaühing Tiitser Kaubavedu maanteel | 75,072 € |
| 1680 | Gaja Pluss OÜ Kaubavedu maanteel | 74,930 € |
| 1681 | KrisTransport OÜ Kaubavedu maanteel | 74,712 € |
| 1682 | Kohvik Ave OÜ Kaubavedu maanteel | 74,618 € |
| 1683 | OSAÜHING ARKONA GRUPP Kaubavedu maanteel | 74,593 € |
| 1684 | Pisikuller OÜ Kaubavedu maanteel | 74,576 € |
| 1685 | OÜ Saffarino Kaubavedu maanteel | 74,570 € |
| 1686 | Osaühing Jalak Transport Kaubavedu maanteel | 74,393 € |
| 1687 | Osaühing NAVISTAR Kaubavedu maanteel | 74,368 € |
| 1688 | OSAÜHING City Trust Kaubavedu maanteel | 74,326 € |
| 1689 | Osaühing Transnautic Kaubavedu maanteel | 73,875 € |
| 1690 | Tk ept OÜ Kaubavedu maanteel | 73,826 € |
| 1691 | Rimeelin OÜ Kaubavedu maanteel | 73,732 € |
| 1692 | MLK-TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 73,729 € |
| 1693 | OÜ Malinis AT Kaubavedu maanteel | 73,575 € |
| 1694 | Maxkat teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 73,261 € |
| 1695 | VV Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 73,227 € |
| 1696 | Vabistrans OÜ Kaubavedu maanteel | 73,200 € |
| 1697 | Roosi Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 73,178 € |
| 1698 | Marttel OÜ Kaubavedu maanteel | 73,168 € |
| 1699 | ABC Nordik Osaühing Kaubavedu maanteel | 73,091 € |
| 1700 | OÜ Alik Veod Kaubavedu maanteel | 73,041 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.