Revenue TOP 2023 · Spordiklubide tegevus
Based on 2023 annual reports · Source: Estonian business register
- 153,864 €Spordiklubide tegevus
- 125,577 €Spordiklubide tegevus
- 115,782 €Spordiklubide tegevus
- 39,550 €Spordiklubide tegevus
- 39,535 €Spordiklubide tegevus
- 38,555 €Spordiklubide tegevus
- 21,915 €Spordiklubide tegevus
- 20,388 €Spordiklubide tegevus
- 15,751 €Spordiklubide tegevus
- 14,580 €Spordiklubide tegevus
- 12,800 €Spordiklubide tegevus
- 12,588 €Spordiklubide tegevus
- 11,198 €Spordiklubide tegevus
- 11,052 €Spordiklubide tegevus
- 10,564 €Spordiklubide tegevus
- 10,337 €Spordiklubide tegevus
- 10,241 €Spordiklubide tegevus
- 18CFBP OÜ9,160 €Spordiklubide tegevus
- 7,000 €Spordiklubide tegevus
- 6,572 €Spordiklubide tegevus
- 5,570 €Spordiklubide tegevus
- 4,682 €Spordiklubide tegevus
- 3,136 €Spordiklubide tegevus
- 2,902 €Spordiklubide tegevus
- 2,526 €Spordiklubide tegevus
- 1,030 €Spordiklubide tegevus
- 568 €Spordiklubide tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Pace Motorsport Estonia OÜ Spordiklubide tegevus | 153,864 € |
| 2 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 125,577 € |
| 3 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 115,782 € |
| 4 | TrekGnar Consult OÜ Spordiklubide tegevus | 39,550 € |
| 5 | HRS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 39,535 € |
| 6 | OÜ Orca Swim Club Spordiklubide tegevus | 38,555 € |
| 7 | OÜ BoxingEnergySystem Spordiklubide tegevus | 21,915 € |
| 8 | KHNUTRIFIT OÜ Spordiklubide tegevus | 20,388 € |
| 9 | Martialsports OÜ Spordiklubide tegevus | 15,751 € |
| 10 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 14,580 € |
| 11 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | 12,800 € |
| 12 | Fitbook OÜ Spordiklubide tegevus | 12,588 € |
| 13 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | 11,198 € |
| 14 | Kuressaare Padeliväljakud OÜ Spordiklubide tegevus | 11,052 € |
| 15 | Benestante OÜ Spordiklubide tegevus | 10,564 € |
| 16 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 10,337 € |
| 17 | Veilin OÜ Spordiklubide tegevus | 10,241 € |
| 18 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 9,160 € |
| 19 | OÜ ORSC Holding Spordiklubide tegevus | 7,000 € |
| 20 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 6,572 € |
| 21 | Plaan DL OÜ Spordiklubide tegevus | 5,570 € |
| 22 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | 4,682 € |
| 23 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 3,136 € |
| 24 | OÜ Voimann Spordiklubide tegevus | 2,902 € |
| 25 | Lähte United OÜ Spordiklubide tegevus | 2,526 € |
| 26 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | 1,030 € |
| 27 | KR Cooking OÜ Spordiklubide tegevus | 568 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.