Revenue TOP 2019 · Spordiklubide tegevus
Based on 2019 annual reports · Source: Estonian business register
- 131,893 €Spordiklubide tegevus
- 48,262 €Spordiklubide tegevus
- 40,000 €Spordiklubide tegevus
- 40,000 €Spordiklubide tegevus
- 39,973 €Spordiklubide tegevus
- 23,383 €Spordiklubide tegevus
- 9,837 €Spordiklubide tegevus
- 7,352 €Spordiklubide tegevus
- 5,176 €Spordiklubide tegevus
- 4,340 €Spordiklubide tegevus
- 4,020 €Spordiklubide tegevus
- 3,690 €Spordiklubide tegevus
- 50 €Spordiklubide tegevus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 131,893 € |
| 2 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 48,262 € |
| 3 | OÜ Orca Swim Club Spordiklubide tegevus | 40,000 € |
| 4 | OÜ ORSC Holding Spordiklubide tegevus | 40,000 € |
| 5 | OÜ TANTSUSTAARID Spordiklubide tegevus | 39,973 € |
| 6 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 23,383 € |
| 7 | Fitbook OÜ Spordiklubide tegevus | 9,837 € |
| 8 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | 7,352 € |
| 9 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 5,176 € |
| 10 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | 4,340 € |
| 11 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | 4,020 € |
| 12 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | 3,690 € |
| 13 | Tantsuklubi K-Dance OÜ Spordiklubide tegevus | 50 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.