Revenue TOP 2021 · Kosmeetiku iluhooldusteenused
433 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 7,025 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 302OÜ Dellora6,988 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 303Helendia OÜ6,970 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,946 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,875 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 306Õlelill OÜ6,839 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,770 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,766 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,685 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 310BeautyFae OÜ6,665 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,596 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,520 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,471 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,382 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,250 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 316Siendo OÜ6,133 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 317OÜ A&A Stile6,130 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 318Ramaela OÜ6,087 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 319OÜ Laeta6,017 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 6,007 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 5,923 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 322Lucia OÜ5,915 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 323AksaVita OÜ5,766 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 324Bastienna OÜ5,725 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 325Ganapati OÜ5,609 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 326Ivika OÜ5,600 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 5,554 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 328UÜ Kat&Kat5,537 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 329Fenus OÜ5,531 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 330OÜ FORMALUX5,473 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 331AFKA OÜ5,458 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 5,406 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 5,367 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 334Ilubisnis OÜ5,306 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 5,135 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 336Aivi OÜ5,043 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,876 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,786 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,761 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,566 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 341REESI OÜ4,529 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,494 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,460 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,310 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,302 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,073 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 4,062 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 348Bestnord OÜ4,044 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 349Krisland OÜ3,986 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 350Ilumeik OÜ3,976 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,950 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 352OÜ Sigmel3,922 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,900 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 354True cost OÜ3,850 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 355Denelar OÜ3,820 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,774 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,754 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,604 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,543 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 360MGI OÜ3,403 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,294 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 362IM studio OÜ3,235 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 363Soft line OÜ3,200 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,179 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,120 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 366BeautyByK OÜ3,095 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 367Ame Ilu OÜ3,059 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 368Lumeingel OÜ3,037 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 369Cosmetpro OÜ3,035 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3,034 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 371SESIILE OÜ3,021 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 372Erly OÜ2,950 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 373KUU RING OÜ2,840 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 374OÜ NATAIS2,785 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 375Buterfly OÜ2,700 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 376Travlt OÜ2,670 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,630 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,628 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 379NP Abi OÜ2,565 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,528 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,492 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,477 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 383Tuisk OÜ2,416 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 384Imperada OÜ2,413 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,353 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,325 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,321 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,262 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,200 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,120 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,096 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 2,012 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 393Süsi OÜ1,943 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1,845 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 395Monarca OÜ1,750 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 396Ineroos OÜ1,700 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 397OÜ BeautyFun1,669 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 398Ruuž OÜ1,630 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1,616 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1,538 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | Chic&Charm OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,025 € |
| 302 | OÜ Dellora Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,988 € |
| 303 | Helendia OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,970 € |
| 304 | V&V ILUSTUUDIO OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,946 € |
| 305 | Sillak beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,875 € |
| 306 | Õlelill OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,839 € |
| 307 | Beauty Advisor OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,770 € |
| 308 | MV Ilutuba OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,766 € |
| 309 | Merit Lash&Beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,685 € |
| 310 | BeautyFae OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,665 € |
| 311 | Tallinna Ilukool OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,596 € |
| 312 | Alfabeauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,520 € |
| 313 | Split Eesti OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,471 € |
| 314 | Adventures Trading OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,382 € |
| 315 | M Foundation OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,250 € |
| 316 | Siendo OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,133 € |
| 317 | OÜ A&A Stile Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,130 € |
| 318 | Ramaela OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,087 € |
| 319 | OÜ Laeta Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,017 € |
| 320 | BeautyZONE OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 6,007 € |
| 321 | Heleni Ilusalong OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,923 € |
| 322 | Lucia OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,915 € |
| 323 | AksaVita OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,766 € |
| 324 | Bastienna OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,725 € |
| 325 | Ganapati OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,609 € |
| 326 | Ivika OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,600 € |
| 327 | Primavera beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,554 € |
| 328 | UÜ Kat&Kat Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,537 € |
| 329 | Fenus OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,531 € |
| 330 | OÜ FORMALUX Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,473 € |
| 331 | AFKA OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,458 € |
| 332 | Skin in Balance OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,406 € |
| 333 | OÜ Beauty Innstyle Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,367 € |
| 334 | Ilubisnis OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,306 € |
| 335 | Veta Cosmetology OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,135 € |
| 336 | Aivi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 5,043 € |
| 337 | Delena Ilustuudio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,876 € |
| 338 | MARI SKINCARE OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,786 € |
| 339 | Kosmetoloog OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,761 € |
| 340 | Esthetic Line OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,566 € |
| 341 | REESI OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,529 € |
| 342 | Janne Pajuri Osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,494 € |
| 343 | Iconic Web OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,460 € |
| 344 | FACEART STUDIO OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,310 € |
| 345 | Fashionita OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,302 € |
| 346 | Cosmed Line OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,073 € |
| 347 | Sahvri Kaubad OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,062 € |
| 348 | Bestnord OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,044 € |
| 349 | Krisland OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,986 € |
| 350 | Ilumeik OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,976 € |
| 351 | Amai Cosmetics OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,950 € |
| 352 | OÜ Sigmel Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,922 € |
| 353 | Foxbeauty Osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,900 € |
| 354 | True cost OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,850 € |
| 355 | Denelar OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,820 € |
| 356 | OÜ The World of Art Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,774 € |
| 357 | Triinu Ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,754 € |
| 358 | Lisell Ilusalong OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,604 € |
| 359 | Skin Iluteenused OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,543 € |
| 360 | MGI OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,403 € |
| 361 | Osaühing RANSMIS Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,294 € |
| 362 | IM studio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,235 € |
| 363 | Soft line OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,200 € |
| 364 | Osaühing JMA ESTETIC GRUPP Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,179 € |
| 365 | Marleeni Ilutuba OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,120 € |
| 366 | BeautyByK OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,095 € |
| 367 | Ame Ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,059 € |
| 368 | Lumeingel OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,037 € |
| 369 | Cosmetpro OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,035 € |
| 370 | Osaühing SARA MIA Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,034 € |
| 371 | SESIILE OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 3,021 € |
| 372 | Erly OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,950 € |
| 373 | KUU RING OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,840 € |
| 374 | OÜ NATAIS Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,785 € |
| 375 | Buterfly OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,700 € |
| 376 | Travlt OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,670 € |
| 377 | Excellent Plus OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,630 € |
| 378 | Marjana Beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,628 € |
| 379 | NP Abi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,565 € |
| 380 | MD & OR Beauty UÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,528 € |
| 381 | Yvette iluteenused OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,492 € |
| 382 | Osaühing Airmar Grupp Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,477 € |
| 383 | Tuisk OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,416 € |
| 384 | Imperada OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,413 € |
| 385 | Merton Accounts OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,353 € |
| 386 | TrioTeenus OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,325 € |
| 387 | Sinu Ilupesa OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,321 € |
| 388 | Osaühing Merkos Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,262 € |
| 389 | A&A Business OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,200 € |
| 390 | Luna Ilusalong OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,120 € |
| 391 | Body Expert OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,096 € |
| 392 | Osaühing Arvikas Plus Kosmeetiku iluhooldusteenused | 2,012 € |
| 393 | Süsi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,943 € |
| 394 | OÜ Julia Kuslap MUA Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,845 € |
| 395 | Monarca OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,750 € |
| 396 | Ineroos OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,700 € |
| 397 | OÜ BeautyFun Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,669 € |
| 398 | Ruuž OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,630 € |
| 399 | Raidan Beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,616 € |
| 400 | White Jewel OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 1,538 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.