Revenue TOP 2021 · Kosmeetiku iluhooldusteenused
433 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 201Kleotera OÜ15,010 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 202OÜ Elixandra14,985 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 203Ingrelle OÜ14,937 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 204Brigitte OÜ14,927 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 205OÜ Marimee14,773 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 14,610 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 14,598 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 14,539 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 14,311 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 210Harlet OÜ14,086 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 14,017 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 212A Pmu TÜ13,996 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 213Violete OÜ13,681 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 214EFFIMAX OÜ13,613 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 215Charmskin OÜ13,613 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 216OÜ IlusOlen13,567 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 13,529 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 218Aurika OÜ13,395 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 13,318 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 220Eddeco OÜ13,036 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,990 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 222TENERITAS OÜ12,961 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 223Laurella OÜ12,947 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 224Milaekos OÜ12,933 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,831 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 226OÜ SS Beauty12,772 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,686 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,664 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 229OÜ Beautizen12,612 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,588 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 231GA Beauty OÜ12,464 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,450 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 233OÜ TULKA12,416 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 234OÜ Trege12,392 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 235BeautyMe OÜ12,318 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 236Caddi OÜ12,187 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 12,127 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 238Angeliit OÜ12,020 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 11,997 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 240Tarilus OÜ11,916 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 241Nice Face OÜ11,835 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 11,570 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 243Densil OÜ11,565 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 244Tindimumm OÜ11,479 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 11,448 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 11,447 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 247LuumiRuum OÜ11,425 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 248Moepood OÜ11,296 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 249Tiraana OÜ11,085 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 250Waxoff OÜ11,077 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,820 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,707 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,687 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 254OÜ Refresh10,587 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,530 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,415 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,395 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 258AFB OÜ10,219 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 259Epataaž OÜ10,200 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,191 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 261KDY OÜ10,176 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,100 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 263GLABELLA OÜ10,100 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 10,044 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 265OÜ BRAAVO9,800 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,782 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 267OÜ Sunetra9,749 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 268Ilusepp OÜ9,665 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,652 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,544 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,537 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 272Craftbox OÜ9,444 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 273OÜ Nobo9,364 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,351 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 9,335 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 276HSM ILU OÜ9,325 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 277ProfiKo OÜ9,276 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 8,966 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 8,914 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 280Loome ilu OÜ8,730 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 281Sirle OÜ8,675 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 8,662 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 8,523 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 284Marmelin OÜ8,457 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 285Al Arrab OÜ8,353 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 286OÜ ARUVALD8,292 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 8,269 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 288Yuhuu OÜ8,250 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 289ManiPedi OÜ8,012 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,979 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 291ILUSAMA OÜ7,919 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,598 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,562 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,440 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,428 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 296ARMA OÜ7,410 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,270 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,270 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 299LT Ilumaa OÜ7,202 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 300Aromii OÜ7,176 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 201 | Kleotera OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 15,010 € |
| 202 | OÜ Elixandra Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,985 € |
| 203 | Ingrelle OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,937 € |
| 204 | Brigitte OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,927 € |
| 205 | OÜ Marimee Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,773 € |
| 206 | osaühing Antanna Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,610 € |
| 207 | Beauty Company OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,598 € |
| 208 | ILUS NÄGU OSAÜHING Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,539 € |
| 209 | Galateja Ilustuudio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,311 € |
| 210 | Harlet OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,086 € |
| 211 | 5+ Masters OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 14,017 € |
| 212 | A Pmu TÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,996 € |
| 213 | Violete OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,681 € |
| 214 | EFFIMAX OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,613 € |
| 215 | Charmskin OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,613 € |
| 216 | OÜ IlusOlen Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,567 € |
| 217 | Osaühing Ilustuudio LOF Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,529 € |
| 218 | Aurika OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,395 € |
| 219 | Anna Ilustudio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,318 € |
| 220 | Eddeco OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 13,036 € |
| 221 | Profiluteenused OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,990 € |
| 222 | TENERITAS OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,961 € |
| 223 | Laurella OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,947 € |
| 224 | Milaekos OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,933 € |
| 225 | Inxu Iluteenused OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,831 € |
| 226 | OÜ SS Beauty Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,772 € |
| 227 | Larissa Babii OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,686 € |
| 228 | MM Iluteenused OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,664 € |
| 229 | OÜ Beautizen Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,612 € |
| 230 | GalaStuudio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,588 € |
| 231 | GA Beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,464 € |
| 232 | Liisa Nurk OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,450 € |
| 233 | OÜ TULKA Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,416 € |
| 234 | OÜ Trege Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,392 € |
| 235 | BeautyMe OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,318 € |
| 236 | Caddi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,187 € |
| 237 | Kersti Osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,127 € |
| 238 | Angeliit OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 12,020 € |
| 239 | A.TREASURE OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,997 € |
| 240 | Tarilus OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,916 € |
| 241 | Nice Face OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,835 € |
| 242 | OÜ Pärli Ilusalong Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,570 € |
| 243 | Densil OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,565 € |
| 244 | Tindimumm OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,479 € |
| 245 | Ilu Südames OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,448 € |
| 246 | Kadriko Grupp OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,447 € |
| 247 | LuumiRuum OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,425 € |
| 248 | Moepood OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,296 € |
| 249 | Tiraana OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,085 € |
| 250 | Waxoff OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 11,077 € |
| 251 | Osaühing Xenios Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,820 € |
| 252 | Hansastone OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,707 € |
| 253 | Lada Ilustuudio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,687 € |
| 254 | OÜ Refresh Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,587 € |
| 255 | AMBASSADE DE LA BEAUTE OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,530 € |
| 256 | Sommerland OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,415 € |
| 257 | Kristina Ilutuba OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,395 € |
| 258 | AFB OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,219 € |
| 259 | Epataaž OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,200 € |
| 260 | Osaühing L'Esperance K.A.OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,191 € |
| 261 | KDY OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,176 € |
| 262 | OÜ Belleza Piel Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,100 € |
| 263 | GLABELLA OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,100 € |
| 264 | OSAÜHING KRISTIINA KOOLITUSED Kosmeetiku iluhooldusteenused | 10,044 € |
| 265 | OÜ BRAAVO Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,800 € |
| 266 | Metdoor Trading OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,782 € |
| 267 | OÜ Sunetra Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,749 € |
| 268 | Ilusepp OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,665 € |
| 269 | Osaühing Ilu Infinity Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,652 € |
| 270 | Mägine Ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,544 € |
| 271 | Advenced Skincare OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,537 € |
| 272 | Craftbox OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,444 € |
| 273 | OÜ Nobo Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,364 € |
| 274 | Northern Lights Trading OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,351 € |
| 275 | OÜ Kuidas Elad Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,335 € |
| 276 | HSM ILU OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,325 € |
| 277 | ProfiKo OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 9,276 € |
| 278 | Bote Ilusalong OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,966 € |
| 279 | Aromariin osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,914 € |
| 280 | Loome ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,730 € |
| 281 | Sirle OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,675 € |
| 282 | Ilu loojad OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,662 € |
| 283 | Osaühing Nature Mobilis Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,523 € |
| 284 | Marmelin OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,457 € |
| 285 | Al Arrab OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,353 € |
| 286 | OÜ ARUVALD Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,292 € |
| 287 | Faina Kinnisvara OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,269 € |
| 288 | Yuhuu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,250 € |
| 289 | ManiPedi OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 8,012 € |
| 290 | OÜ Telle Vilderseni Iluteenused Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,979 € |
| 291 | ILUSAMA OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,919 € |
| 292 | KÜLLI ILUTUBA osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,598 € |
| 293 | Jana Ilutuba OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,562 € |
| 294 | Elite Cosmetics OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,440 € |
| 295 | OÜ Ilurituaal Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,428 € |
| 296 | ARMA OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,410 € |
| 297 | Estetic Beauty OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,270 € |
| 298 | Venice Studio OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,270 € |
| 299 | LT Ilumaa OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,202 € |
| 300 | Aromii OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,176 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.