Revenue TOP 2021 · Mujal liigitamata turvatöö
59 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 2,728,534 €Mujal liigitamata turvatöö
- 2,002,521 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,299,236 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,276,024 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,150,780 €Mujal liigitamata turvatöö
- 582,498 €Mujal liigitamata turvatöö
- 484,099 €Mujal liigitamata turvatöö
- 371,207 €Mujal liigitamata turvatöö
- 344,178 €Mujal liigitamata turvatöö
- 307,489 €Mujal liigitamata turvatöö
- 299,216 €Mujal liigitamata turvatöö
- 298,788 €Mujal liigitamata turvatöö
- 276,818 €Mujal liigitamata turvatöö
- 236,628 €Mujal liigitamata turvatöö
- 221,389 €Mujal liigitamata turvatöö
- 208,392 €Mujal liigitamata turvatöö
- 187,792 €Mujal liigitamata turvatöö
- 178,615 €Mujal liigitamata turvatöö
- 157,045 €Mujal liigitamata turvatöö
- 155,741 €Mujal liigitamata turvatöö
- 139,238 €Mujal liigitamata turvatöö
- 133,564 €Mujal liigitamata turvatöö
- 97,562 €Mujal liigitamata turvatöö
- 24Asluk OÜ75,149 €Mujal liigitamata turvatöö
- 69,937 €Mujal liigitamata turvatöö
- 67,546 €Mujal liigitamata turvatöö
- 59,496 €Mujal liigitamata turvatöö
- 54,719 €Mujal liigitamata turvatöö
- 54,172 €Mujal liigitamata turvatöö
- 30ANDUR OÜ52,309 €Mujal liigitamata turvatöö
- 46,755 €Mujal liigitamata turvatöö
- 42,251 €Mujal liigitamata turvatöö
- 40,913 €Mujal liigitamata turvatöö
- 37,925 €Mujal liigitamata turvatöö
- 37,650 €Mujal liigitamata turvatöö
- 33,236 €Mujal liigitamata turvatöö
- 32,464 €Mujal liigitamata turvatöö
- 30,435 €Mujal liigitamata turvatöö
- 30,345 €Mujal liigitamata turvatöö
- 28,794 €Mujal liigitamata turvatöö
- 23,035 €Mujal liigitamata turvatöö
- 22,685 €Mujal liigitamata turvatöö
- 17,752 €Mujal liigitamata turvatöö
- 17,235 €Mujal liigitamata turvatöö
- 16,165 €Mujal liigitamata turvatöö
- 14,348 €Mujal liigitamata turvatöö
- 13,591 €Mujal liigitamata turvatöö
- 13,368 €Mujal liigitamata turvatöö
- 10,862 €Mujal liigitamata turvatöö
- 7,336 €Mujal liigitamata turvatöö
- 7,099 €Mujal liigitamata turvatöö
- 3,700 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,710 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,500 €Mujal liigitamata turvatöö
- 500 €Mujal liigitamata turvatöö
- 429 €Mujal liigitamata turvatöö
- 205 €Mujal liigitamata turvatöö
- 143 €Mujal liigitamata turvatöö
- 100 €Mujal liigitamata turvatöö
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | Osaühing Rapid Security Mujal liigitamata turvatöö | 2,728,534 € |
| 2 | OÜ ESC Mujal liigitamata turvatöö | 2,002,521 € |
| 3 | ESC Risk Management OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,299,236 € |
| 4 | Tondi Tulekaitse OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,276,024 € |
| 5 | VA Systems OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,150,780 € |
| 6 | 123tracking OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 582,498 € |
| 7 | FLS OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 484,099 € |
| 8 | Holdfast OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 371,207 € |
| 9 | Antifire Hooldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 344,178 € |
| 10 | Onetor Hooldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 307,489 € |
| 11 | NordicEye OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 299,216 € |
| 12 | OÜ Incatex Mujal liigitamata turvatöö | 298,788 € |
| 13 | Osaühing Multilink Group Mujal liigitamata turvatöö | 276,818 € |
| 14 | Digisec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 236,628 € |
| 15 | Protective Seals Solutions OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 221,389 € |
| 16 | Osaühing Heis Mujal liigitamata turvatöö | 208,392 € |
| 17 | Ohutuskontrolli Keskus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 187,792 € |
| 18 | OÜ VL Puhastus Mujal liigitamata turvatöö | 178,615 € |
| 19 | Tresec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 157,045 € |
| 20 | Farest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 155,741 € |
| 21 | Lineus Group OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 139,238 € |
| 22 | Lukuabi Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 133,564 € |
| 23 | Osaühing Kartafone Mujal liigitamata turvatöö | 97,562 € |
| 24 | Asluk OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 75,149 € |
| 25 | Faentador OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 69,937 € |
| 26 | 4Partner OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 67,546 € |
| 27 | OÜ Easyfix Mujal liigitamata turvatöö | 59,496 € |
| 28 | Tarkvarahaldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 54,719 € |
| 29 | Tuleohutusmeetmed OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 54,172 € |
| 30 | ANDUR OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 52,309 € |
| 31 | Osaühing Securitec Mujal liigitamata turvatöö | 46,755 € |
| 32 | SVGtec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 42,251 € |
| 33 | Kineltur OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 40,913 € |
| 34 | OÜ EUROCREDIT Mujal liigitamata turvatöö | 37,925 € |
| 35 | Elliot OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 37,650 € |
| 36 | City Grupi Osaühing Mujal liigitamata turvatöö | 33,236 € |
| 37 | Osaühing Elkerg Mujal liigitamata turvatöö | 32,464 € |
| 38 | N-Video OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 30,435 € |
| 39 | Sentech Estonia OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 30,345 € |
| 40 | EDIAL SÜSTEEMID OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 28,794 € |
| 41 | AVANTIUS OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 23,035 € |
| 42 | Admitter OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 22,685 € |
| 43 | OÜ Kiilson Mujal liigitamata turvatöö | 17,752 € |
| 44 | KD Solutions OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 17,235 € |
| 45 | Fundify Invest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 16,165 € |
| 46 | MENTOR KONTROLLSÜSTEEMI OSAÜHING Mujal liigitamata turvatöö | 14,348 € |
| 47 | OÜ KAHELE Mujal liigitamata turvatöö | 13,591 € |
| 48 | A.S.B Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 13,368 € |
| 49 | RDX Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 10,862 € |
| 50 | RV TEHNIK OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 7,336 € |
| 51 | A-Valvest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 7,099 € |
| 52 | Osaühing Elnateks Teenused Mujal liigitamata turvatöö | 3,700 € |
| 53 | Armsec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,710 € |
| 54 | Close Protection Baltics OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,500 € |
| 55 | Osaühing TAFFUDI Mujal liigitamata turvatöö | 500 € |
| 56 | Kord Security OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 429 € |
| 57 | AltSec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 205 € |
| 58 | OÜ Nord Guard Mujal liigitamata turvatöö | 143 € |
| 59 | IO Solutions OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 100 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.