Revenue TOP 2020 · Mujal liigitamata turvatöö
52 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 10,288,888 €Mujal liigitamata turvatöö
- 2,521,359 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,012,723 €Mujal liigitamata turvatöö
- 551,170 €Mujal liigitamata turvatöö
- 547,699 €Mujal liigitamata turvatöö
- 473,182 €Mujal liigitamata turvatöö
- 398,034 €Mujal liigitamata turvatöö
- 325,665 €Mujal liigitamata turvatöö
- 293,428 €Mujal liigitamata turvatöö
- 291,858 €Mujal liigitamata turvatöö
- 268,306 €Mujal liigitamata turvatöö
- 254,177 €Mujal liigitamata turvatöö
- 244,963 €Mujal liigitamata turvatöö
- 215,923 €Mujal liigitamata turvatöö
- 213,330 €Mujal liigitamata turvatöö
- 151,217 €Mujal liigitamata turvatöö
- 140,819 €Mujal liigitamata turvatöö
- 140,734 €Mujal liigitamata turvatöö
- 130,880 €Mujal liigitamata turvatöö
- 20Asluk OÜ120,592 €Mujal liigitamata turvatöö
- 118,252 €Mujal liigitamata turvatöö
- 100,143 €Mujal liigitamata turvatöö
- 65,315 €Mujal liigitamata turvatöö
- 60,291 €Mujal liigitamata turvatöö
- 55,404 €Mujal liigitamata turvatöö
- 44,386 €Mujal liigitamata turvatöö
- 42,822 €Mujal liigitamata turvatöö
- 39,700 €Mujal liigitamata turvatöö
- 39,633 €Mujal liigitamata turvatöö
- 30ANDUR OÜ39,377 €Mujal liigitamata turvatöö
- 36,224 €Mujal liigitamata turvatöö
- 34,576 €Mujal liigitamata turvatöö
- 30,973 €Mujal liigitamata turvatöö
- 27,564 €Mujal liigitamata turvatöö
- 26,361 €Mujal liigitamata turvatöö
- 23,264 €Mujal liigitamata turvatöö
- 22,619 €Mujal liigitamata turvatöö
- 17,074 €Mujal liigitamata turvatöö
- 15,648 €Mujal liigitamata turvatöö
- 15,525 €Mujal liigitamata turvatöö
- 14,016 €Mujal liigitamata turvatöö
- 12,112 €Mujal liigitamata turvatöö
- 10,880 €Mujal liigitamata turvatöö
- 9,285 €Mujal liigitamata turvatöö
- 8,688 €Mujal liigitamata turvatöö
- 7,662 €Mujal liigitamata turvatöö
- 6,173 €Mujal liigitamata turvatöö
- 5,546 €Mujal liigitamata turvatöö
- 2,425 €Mujal liigitamata turvatöö
- 2,140 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,137 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1,132 €Mujal liigitamata turvatöö
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | ESC Risk Management OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 10,288,888 € |
| 2 | Osaühing Rapid Security Mujal liigitamata turvatöö | 2,521,359 € |
| 3 | VA Systems OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,012,723 € |
| 4 | 123tracking OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 551,170 € |
| 5 | Tondi Tulekaitse OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 547,699 € |
| 6 | FLS OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 473,182 € |
| 7 | Holdfast OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 398,034 € |
| 8 | OÜ Incatex Mujal liigitamata turvatöö | 325,665 € |
| 9 | Onetor Hooldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 293,428 € |
| 10 | Antifire Hooldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 291,858 € |
| 11 | NordicEye OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 268,306 € |
| 12 | Osaühing Multilink Group Mujal liigitamata turvatöö | 254,177 € |
| 13 | Digisec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 244,963 € |
| 14 | Osaühing Heis Mujal liigitamata turvatöö | 215,923 € |
| 15 | Protective Seals Solutions OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 213,330 € |
| 16 | OÜ VL Puhastus Mujal liigitamata turvatöö | 151,217 € |
| 17 | Ohutuskontrolli Keskus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 140,819 € |
| 18 | Lineus Group OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 140,734 € |
| 19 | Lukuabi Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 130,880 € |
| 20 | Asluk OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 120,592 € |
| 21 | Tresec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 118,252 € |
| 22 | Osaühing Kartafone Mujal liigitamata turvatöö | 100,143 € |
| 23 | Farest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 65,315 € |
| 24 | Osaühing Securitec Mujal liigitamata turvatöö | 60,291 € |
| 25 | SVGtec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 55,404 € |
| 26 | Kineltur OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 44,386 € |
| 27 | OÜ Easyfix Mujal liigitamata turvatöö | 42,822 € |
| 28 | Elliot OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 39,700 € |
| 29 | Tuleohutusmeetmed OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 39,633 € |
| 30 | ANDUR OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 39,377 € |
| 31 | EDIAL SÜSTEEMID OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 36,224 € |
| 32 | OÜ EUROCREDIT Mujal liigitamata turvatöö | 34,576 € |
| 33 | 4Partner OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 30,973 € |
| 34 | City Grupi Osaühing Mujal liigitamata turvatöö | 27,564 € |
| 35 | Tarkvarahaldus OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 26,361 € |
| 36 | AVANTIUS OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 23,264 € |
| 37 | Osaühing Elkerg Mujal liigitamata turvatöö | 22,619 € |
| 38 | OÜ KAHELE Mujal liigitamata turvatöö | 17,074 € |
| 39 | MENTOR KONTROLLSÜSTEEMI OSAÜHING Mujal liigitamata turvatöö | 15,648 € |
| 40 | RDX Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 15,525 € |
| 41 | Fundify Invest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 14,016 € |
| 42 | N-Video OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 12,112 € |
| 43 | OÜ Kiilson Mujal liigitamata turvatöö | 10,880 € |
| 44 | A-Valvest OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 9,285 € |
| 45 | A.S.B Grupp OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 8,688 € |
| 46 | Sentech Estonia OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 7,662 € |
| 47 | RV TEHNIK OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 6,173 € |
| 48 | Close Protection Baltics OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 5,546 € |
| 49 | IO Solutions OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 2,425 € |
| 50 | Osaühing Elnateks Teenused Mujal liigitamata turvatöö | 2,140 € |
| 51 | OÜ Nord Guard Mujal liigitamata turvatöö | 1,137 € |
| 52 | Kord Security OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 1,132 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.