Revenue TOP 2020 · Kaubavedu maanteel
2,859 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1301OÜ Meie Grupp123,078 €Kaubavedu maanteel
- 1302Osaühing JULVERK122,939 €Kaubavedu maanteel
- 1303OÜ Vetricon122,834 €Kaubavedu maanteel
- 1304Elyar OÜ122,670 €Kaubavedu maanteel
- 1305OÜ Intofas122,544 €Kaubavedu maanteel
- 122,475 €Kaubavedu maanteel
- 1307TRIDL OÜ122,075 €Kaubavedu maanteel
- 122,057 €Kaubavedu maanteel
- 1309OÜ Cooldrive121,867 €Kaubavedu maanteel
- 1310Cargoskop OÜ121,709 €Kaubavedu maanteel
- 1311PrahiVedu OÜ121,681 €Kaubavedu maanteel
- 1312UQ auto OÜ121,435 €Kaubavedu maanteel
- 120,569 €Kaubavedu maanteel
- 120,559 €Kaubavedu maanteel
- 120,210 €Kaubavedu maanteel
- 1316DREA Grupp OÜ120,168 €Kaubavedu maanteel
- 120,101 €Kaubavedu maanteel
- 119,751 €Kaubavedu maanteel
- 119,557 €Kaubavedu maanteel
- 119,323 €Kaubavedu maanteel
- 1321FlyBird OÜ119,309 €Kaubavedu maanteel
- 118,873 €Kaubavedu maanteel
- 117,926 €Kaubavedu maanteel
- 1324Tõsteveod OÜ117,896 €Kaubavedu maanteel
- 117,874 €Kaubavedu maanteel
- 117,474 €Kaubavedu maanteel
- 1327LifterTrans OÜ117,352 €Kaubavedu maanteel
- 1328Osaühing R Cargo117,011 €Kaubavedu maanteel
- 1329Varsatalu OÜ116,819 €Kaubavedu maanteel
- 116,239 €Kaubavedu maanteel
- 1331SKANTRANSIT OÜ115,393 €Kaubavedu maanteel
- 1332OSAÜHING LOGTERA115,213 €Kaubavedu maanteel
- 115,079 €Kaubavedu maanteel
- 1334GekoTrans OÜ115,018 €Kaubavedu maanteel
- 1335Lotra Grupp OÜ114,882 €Kaubavedu maanteel
- 1336OÜ PRINGU114,817 €Kaubavedu maanteel
- 1337Harvest Group OÜ114,559 €Kaubavedu maanteel
- 1338AB Nordum OÜ114,548 €Kaubavedu maanteel
- 114,417 €Kaubavedu maanteel
- 1340FARTO OÜ114,208 €Kaubavedu maanteel
- 1341JH Veod OÜ114,161 €Kaubavedu maanteel
- 1342OÜ EURUS CARGO113,940 €Kaubavedu maanteel
- 113,938 €Kaubavedu maanteel
- 1344MR metsaveod OÜ113,579 €Kaubavedu maanteel
- 113,409 €Kaubavedu maanteel
- 1346Dementon OÜ113,370 €Kaubavedu maanteel
- 113,359 €Kaubavedu maanteel
- 1348OÜ Sassi Trans113,286 €Kaubavedu maanteel
- 1349TDS Group OÜ113,264 €Kaubavedu maanteel
- 1350HNO Trans OÜ112,956 €Kaubavedu maanteel
- 112,406 €Kaubavedu maanteel
- 1352Osaühing Emering112,365 €Kaubavedu maanteel
- 1353Salamaa Trans OÜ112,225 €Kaubavedu maanteel
- 1354OÜ Veivol Trans112,206 €Kaubavedu maanteel
- 1355ACargoGroup OÜ112,056 €Kaubavedu maanteel
- 111,613 €Kaubavedu maanteel
- 111,135 €Kaubavedu maanteel
- 111,088 €Kaubavedu maanteel
- 110,911 €Kaubavedu maanteel
- 110,870 €Kaubavedu maanteel
- 1361MRK OÜ110,845 €Kaubavedu maanteel
- 1362Marfola OÜ110,805 €Kaubavedu maanteel
- 110,657 €Kaubavedu maanteel
- 1364Peebu Veod OÜ110,633 €Kaubavedu maanteel
- 110,401 €Kaubavedu maanteel
- 109,932 €Kaubavedu maanteel
- 1367Staff trans OÜ109,928 €Kaubavedu maanteel
- 1368Jeeger Auto OÜ109,654 €Kaubavedu maanteel
- 1369OÜ VELTSI REISID109,422 €Kaubavedu maanteel
- 1370Howard Grupp OÜ109,366 €Kaubavedu maanteel
- 1371Lumbar Trans OÜ109,354 €Kaubavedu maanteel
- 1372Bereka Trans OÜ109,074 €Kaubavedu maanteel
- 1373KV-Lanatrans OÜ109,039 €Kaubavedu maanteel
- 108,989 €Kaubavedu maanteel
- 108,267 €Kaubavedu maanteel
- 108,216 €Kaubavedu maanteel
- 1377T. Tetrix OÜ108,197 €Kaubavedu maanteel
- 1378Puupoisid OÜ107,969 €Kaubavedu maanteel
- 1379TuisuTrans OÜ107,870 €Kaubavedu maanteel
- 1380Osaühing Sermak107,577 €Kaubavedu maanteel
- 107,353 €Kaubavedu maanteel
- 1382OÜ APenTrans107,300 €Kaubavedu maanteel
- 107,202 €Kaubavedu maanteel
- 1384Grejalis OÜ107,076 €Kaubavedu maanteel
- 106,996 €Kaubavedu maanteel
- 1386Alutrak OÜ106,987 €Kaubavedu maanteel
- 1387Laura Invest OÜ106,811 €Kaubavedu maanteel
- 106,769 €Kaubavedu maanteel
- 106,286 €Kaubavedu maanteel
- 106,051 €Kaubavedu maanteel
- 1391Osaühing EKSIMER106,032 €Kaubavedu maanteel
- 1392Estonyx OÜ105,980 €Kaubavedu maanteel
- 1393osaühing ardyana105,840 €Kaubavedu maanteel
- 1394TAT Trans OÜ105,543 €Kaubavedu maanteel
- 105,495 €Kaubavedu maanteel
- 104,759 €Kaubavedu maanteel
- 1397STEINAR OÜ104,726 €Kaubavedu maanteel
- 104,500 €Kaubavedu maanteel
- 1399OÜ ESKU104,358 €Kaubavedu maanteel
- 104,131 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | OÜ Meie Grupp Kaubavedu maanteel | 123,078 € |
| 1302 | Osaühing JULVERK Kaubavedu maanteel | 122,939 € |
| 1303 | OÜ Vetricon Kaubavedu maanteel | 122,834 € |
| 1304 | Elyar OÜ Kaubavedu maanteel | 122,670 € |
| 1305 | OÜ Intofas Kaubavedu maanteel | 122,544 € |
| 1306 | OSAÜHING KT GRUPP Kaubavedu maanteel | 122,475 € |
| 1307 | TRIDL OÜ Kaubavedu maanteel | 122,075 € |
| 1308 | Osaühing NAVISTAR Kaubavedu maanteel | 122,057 € |
| 1309 | OÜ Cooldrive Kaubavedu maanteel | 121,867 € |
| 1310 | Cargoskop OÜ Kaubavedu maanteel | 121,709 € |
| 1311 | PrahiVedu OÜ Kaubavedu maanteel | 121,681 € |
| 1312 | UQ auto OÜ Kaubavedu maanteel | 121,435 € |
| 1313 | Osaühing GAND Enterprise Kaubavedu maanteel | 120,569 € |
| 1314 | X-Trans Grupp Osaühing Kaubavedu maanteel | 120,559 € |
| 1315 | OSAÜHING HÜDROKOP Kaubavedu maanteel | 120,210 € |
| 1316 | DREA Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 120,168 € |
| 1317 | NTV Transgroup osaühing Kaubavedu maanteel | 120,101 € |
| 1318 | Osaühing FORINTOS Kaubavedu maanteel | 119,751 € |
| 1319 | osaühing Kello Talu Kaubavedu maanteel | 119,557 € |
| 1320 | Osaühing MINDRENTRANS Kaubavedu maanteel | 119,323 € |
| 1321 | FlyBird OÜ Kaubavedu maanteel | 119,309 € |
| 1322 | Usaldusühing KITLASS Kaubavedu maanteel | 118,873 € |
| 1323 | MT Kiirkullerteenused OÜ Kaubavedu maanteel | 117,926 € |
| 1324 | Tõsteveod OÜ Kaubavedu maanteel | 117,896 € |
| 1325 | EU TRANSPORT GROUP OÜ Kaubavedu maanteel | 117,874 € |
| 1326 | KOLUVAN-VEOD OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 117,474 € |
| 1327 | LifterTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 117,352 € |
| 1328 | Osaühing R Cargo Kaubavedu maanteel | 117,011 € |
| 1329 | Varsatalu OÜ Kaubavedu maanteel | 116,819 € |
| 1330 | Dynamic Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 116,239 € |
| 1331 | SKANTRANSIT OÜ Kaubavedu maanteel | 115,393 € |
| 1332 | OSAÜHING LOGTERA Kaubavedu maanteel | 115,213 € |
| 1333 | Osaühing PULRARI COM Kaubavedu maanteel | 115,079 € |
| 1334 | GekoTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 115,018 € |
| 1335 | Lotra Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 114,882 € |
| 1336 | OÜ PRINGU Kaubavedu maanteel | 114,817 € |
| 1337 | Harvest Group OÜ Kaubavedu maanteel | 114,559 € |
| 1338 | AB Nordum OÜ Kaubavedu maanteel | 114,548 € |
| 1339 | OÜ Regalis Transport Kaubavedu maanteel | 114,417 € |
| 1340 | FARTO OÜ Kaubavedu maanteel | 114,208 € |
| 1341 | JH Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 114,161 € |
| 1342 | OÜ EURUS CARGO Kaubavedu maanteel | 113,940 € |
| 1343 | Osaühing Jalak Transport Kaubavedu maanteel | 113,938 € |
| 1344 | MR metsaveod OÜ Kaubavedu maanteel | 113,579 € |
| 1345 | Osaühing RL TEENUSED Kaubavedu maanteel | 113,409 € |
| 1346 | Dementon OÜ Kaubavedu maanteel | 113,370 € |
| 1347 | Logitec Baltic OÜ Kaubavedu maanteel | 113,359 € |
| 1348 | OÜ Sassi Trans Kaubavedu maanteel | 113,286 € |
| 1349 | TDS Group OÜ Kaubavedu maanteel | 113,264 € |
| 1350 | HNO Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 112,956 € |
| 1351 | Osaühing VikiVeod Kaubavedu maanteel | 112,406 € |
| 1352 | Osaühing Emering Kaubavedu maanteel | 112,365 € |
| 1353 | Salamaa Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 112,225 € |
| 1354 | OÜ Veivol Trans Kaubavedu maanteel | 112,206 € |
| 1355 | ACargoGroup OÜ Kaubavedu maanteel | 112,056 € |
| 1356 | Osaühing Avellana Kaubavedu maanteel | 111,613 € |
| 1357 | Osaühing Ispo Transport Kaubavedu maanteel | 111,135 € |
| 1358 | OSAÜHING KADAK AUTOD Kaubavedu maanteel | 111,088 € |
| 1359 | OSAÜHING MVT VEOD Kaubavedu maanteel | 110,911 € |
| 1360 | Teravilja Agro OÜ Kaubavedu maanteel | 110,870 € |
| 1361 | MRK OÜ Kaubavedu maanteel | 110,845 € |
| 1362 | Marfola OÜ Kaubavedu maanteel | 110,805 € |
| 1363 | osaühing Rannasaar Kaubavedu maanteel | 110,657 € |
| 1364 | Peebu Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 110,633 € |
| 1365 | OÜ S.H.Headmost Runner Kaubavedu maanteel | 110,401 € |
| 1366 | Osaühing Otimardi Kaubavedu maanteel | 109,932 € |
| 1367 | Staff trans OÜ Kaubavedu maanteel | 109,928 € |
| 1368 | Jeeger Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 109,654 € |
| 1369 | OÜ VELTSI REISID Kaubavedu maanteel | 109,422 € |
| 1370 | Howard Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 109,366 € |
| 1371 | Lumbar Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 109,354 € |
| 1372 | Bereka Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 109,074 € |
| 1373 | KV-Lanatrans OÜ Kaubavedu maanteel | 109,039 € |
| 1374 | osaühing Helerein-L Kaubavedu maanteel | 108,989 € |
| 1375 | osaühing Empani Ehitus Kaubavedu maanteel | 108,267 € |
| 1376 | DŽ Transport Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 108,216 € |
| 1377 | T. Tetrix OÜ Kaubavedu maanteel | 108,197 € |
| 1378 | Puupoisid OÜ Kaubavedu maanteel | 107,969 € |
| 1379 | TuisuTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 107,870 € |
| 1380 | Osaühing Sermak Kaubavedu maanteel | 107,577 € |
| 1381 | ABELO VEOD OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 107,353 € |
| 1382 | OÜ APenTrans Kaubavedu maanteel | 107,300 € |
| 1383 | Osaühing ART-TRANSLINE Kaubavedu maanteel | 107,202 € |
| 1384 | Grejalis OÜ Kaubavedu maanteel | 107,076 € |
| 1385 | Maasikaoru Talu OÜ Kaubavedu maanteel | 106,996 € |
| 1386 | Alutrak OÜ Kaubavedu maanteel | 106,987 € |
| 1387 | Laura Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 106,811 € |
| 1388 | OÜ PRIMATE CAPITAL Kaubavedu maanteel | 106,769 € |
| 1389 | Speedy Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 106,286 € |
| 1390 | Osaühing Halko Auto Kaubavedu maanteel | 106,051 € |
| 1391 | Osaühing EKSIMER Kaubavedu maanteel | 106,032 € |
| 1392 | Estonyx OÜ Kaubavedu maanteel | 105,980 € |
| 1393 | osaühing ardyana Kaubavedu maanteel | 105,840 € |
| 1394 | TAT Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 105,543 € |
| 1395 | DT Eesti Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 105,495 € |
| 1396 | OÜ Silvanus Hakkeveod Kaubavedu maanteel | 104,759 € |
| 1397 | STEINAR OÜ Kaubavedu maanteel | 104,726 € |
| 1398 | Western Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 104,500 € |
| 1399 | OÜ ESKU Kaubavedu maanteel | 104,358 € |
| 1400 | Bier Haus Osaühing Kaubavedu maanteel | 104,131 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.