Revenue TOP 2020 · Kaubavedu maanteel
2,859 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 146,137 €Kaubavedu maanteel
- 1202Negotiator OÜ145,776 €Kaubavedu maanteel
- 145,000 €Kaubavedu maanteel
- 1204RS Betoon OÜ144,962 €Kaubavedu maanteel
- 144,741 €Kaubavedu maanteel
- 144,667 €Kaubavedu maanteel
- 143,901 €Kaubavedu maanteel
- 143,819 €Kaubavedu maanteel
- 1209OÜ EasyTrans143,442 €Kaubavedu maanteel
- 1210Osaühing Comtek143,203 €Kaubavedu maanteel
- 1211Tinolog OÜ143,166 €Kaubavedu maanteel
- 1212Pummel Meilon OÜ142,956 €Kaubavedu maanteel
- 1213I.P.Logistics OÜ142,905 €Kaubavedu maanteel
- 1214EcomTransport OÜ142,646 €Kaubavedu maanteel
- 142,358 €Kaubavedu maanteel
- 142,213 €Kaubavedu maanteel
- 142,196 €Kaubavedu maanteel
- 1218TransMariami OÜ141,462 €Kaubavedu maanteel
- 1219Millimax OÜ141,396 €Kaubavedu maanteel
- 140,968 €Kaubavedu maanteel
- 1221VIVAZONE OÜ140,682 €Kaubavedu maanteel
- 1222KT Teenused OÜ139,499 €Kaubavedu maanteel
- 139,425 €Kaubavedu maanteel
- 1224PST Motors OÜ139,336 €Kaubavedu maanteel
- 139,195 €Kaubavedu maanteel
- 1226OÜ Anmar Trans139,121 €Kaubavedu maanteel
- 139,019 €Kaubavedu maanteel
- 139,017 €Kaubavedu maanteel
- 1229NRN Trans OÜ138,565 €Kaubavedu maanteel
- 1230OÜ TÄHE TRANS138,502 €Kaubavedu maanteel
- 138,188 €Kaubavedu maanteel
- 1232A Grupp OÜ137,563 €Kaubavedu maanteel
- 136,974 €Kaubavedu maanteel
- 1234OÜ Sternweg136,774 €Kaubavedu maanteel
- 1235Simple Trans OÜ136,532 €Kaubavedu maanteel
- 136,126 €Kaubavedu maanteel
- 1237FAS Logistics OÜ135,717 €Kaubavedu maanteel
- 1238Talvis Trans OÜ135,197 €Kaubavedu maanteel
- 134,994 €Kaubavedu maanteel
- 134,761 €Kaubavedu maanteel
- 1241Saverna Auto OÜ134,609 €Kaubavedu maanteel
- 1242OÜ Kreeks134,419 €Kaubavedu maanteel
- 134,107 €Kaubavedu maanteel
- 1244Fineway Trans OÜ134,072 €Kaubavedu maanteel
- 1245KarmenTrans OÜ133,940 €Kaubavedu maanteel
- 1246Ardemar OÜ133,561 €Kaubavedu maanteel
- 1247TJU NT OÜ133,215 €Kaubavedu maanteel
- 133,075 €Kaubavedu maanteel
- 1249ANSO Invest OÜ132,908 €Kaubavedu maanteel
- 132,860 €Kaubavedu maanteel
- 1251OÜ MOOTORSÕIDUK132,424 €Kaubavedu maanteel
- 132,061 €Kaubavedu maanteel
- 131,850 €Kaubavedu maanteel
- 1254ATEK Trans EU OÜ131,683 €Kaubavedu maanteel
- 1255Transport N OÜ131,362 €Kaubavedu maanteel
- 131,355 €Kaubavedu maanteel
- 131,220 €Kaubavedu maanteel
- 1258Viatica Grupp OÜ130,991 €Kaubavedu maanteel
- 1259Nomiaska OÜ130,918 €Kaubavedu maanteel
- 130,904 €Kaubavedu maanteel
- 1261VINTEHNIC OÜ130,789 €Kaubavedu maanteel
- 130,737 €Kaubavedu maanteel
- 1263Osaühing N B T130,694 €Kaubavedu maanteel
- 1264Remo Trans OÜ130,570 €Kaubavedu maanteel
- 1265Aker Teenused OÜ130,212 €Kaubavedu maanteel
- 1266OÜ LCA129,716 €Kaubavedu maanteel
- 1267RIINBREND OÜ129,687 €Kaubavedu maanteel
- 1268Vanline OÜ129,676 €Kaubavedu maanteel
- 129,400 €Kaubavedu maanteel
- 1270OÜ K.E.I.S.129,331 €Kaubavedu maanteel
- 1271osaühing TRISTAN129,328 €Kaubavedu maanteel
- 1272N.V SOLUTION OÜ129,265 €Kaubavedu maanteel
- 1273Vestex Group OÜ129,102 €Kaubavedu maanteel
- 1274S.D.T. trans OÜ128,635 €Kaubavedu maanteel
- 1275Autokallur OÜ128,076 €Kaubavedu maanteel
- 127,632 €Kaubavedu maanteel
- 1277DiNastia OÜ127,418 €Kaubavedu maanteel
- 1278NA TRANS OÜ126,782 €Kaubavedu maanteel
- 126,773 €Kaubavedu maanteel
- 1280OÜ Teoreem126,625 €Kaubavedu maanteel
- 1281LEGANIKO OÜ126,433 €Kaubavedu maanteel
- 1282Postitrans OÜ126,365 €Kaubavedu maanteel
- 1283osaühing ENDRON126,044 €Kaubavedu maanteel
- 1284Cardos OÜ126,024 €Kaubavedu maanteel
- 1285Damper Trans OÜ125,527 €Kaubavedu maanteel
- 1286M500 Grupp OÜ125,481 €Kaubavedu maanteel
- 1287OÜ STIVALTRANS125,345 €Kaubavedu maanteel
- 124,886 €Kaubavedu maanteel
- 124,828 €Kaubavedu maanteel
- 124,734 €Kaubavedu maanteel
- 124,586 €Kaubavedu maanteel
- 124,568 €Kaubavedu maanteel
- 1293GVPRO GROUP OÜ124,419 €Kaubavedu maanteel
- 124,276 €Kaubavedu maanteel
- 123,687 €Kaubavedu maanteel
- 123,687 €Kaubavedu maanteel
- 1297RAS Cargo OÜ123,685 €Kaubavedu maanteel
- 1298Versan Veod OÜ123,367 €Kaubavedu maanteel
- 123,267 €Kaubavedu maanteel
- 1300ViaScandic OÜ123,156 €Kaubavedu maanteel
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1201 | EstoLink Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 146,137 € |
| 1202 | Negotiator OÜ Kaubavedu maanteel | 145,776 € |
| 1203 | OÜ Baltic Fish Trade Kaubavedu maanteel | 145,000 € |
| 1204 | RS Betoon OÜ Kaubavedu maanteel | 144,962 € |
| 1205 | Bricker Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 144,741 € |
| 1206 | OÜ Render Service Kaubavedu maanteel | 144,667 € |
| 1207 | osaühing Mildestar Kaubavedu maanteel | 143,901 € |
| 1208 | Osaühing SLAVADA GRUPP Kaubavedu maanteel | 143,819 € |
| 1209 | OÜ EasyTrans Kaubavedu maanteel | 143,442 € |
| 1210 | Osaühing Comtek Kaubavedu maanteel | 143,203 € |
| 1211 | Tinolog OÜ Kaubavedu maanteel | 143,166 € |
| 1212 | Pummel Meilon OÜ Kaubavedu maanteel | 142,956 € |
| 1213 | I.P.Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 142,905 € |
| 1214 | EcomTransport OÜ Kaubavedu maanteel | 142,646 € |
| 1215 | Trade Way Hal-Tal AS Kaubavedu maanteel | 142,358 € |
| 1216 | AndMar medservice OÜ Kaubavedu maanteel | 142,213 € |
| 1217 | TEHNO logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 142,196 € |
| 1218 | TransMariami OÜ Kaubavedu maanteel | 141,462 € |
| 1219 | Millimax OÜ Kaubavedu maanteel | 141,396 € |
| 1220 | Osaühing Tragoman Kaubavedu maanteel | 140,968 € |
| 1221 | VIVAZONE OÜ Kaubavedu maanteel | 140,682 € |
| 1222 | KT Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 139,499 € |
| 1223 | Vokos Transport Company OÜ Kaubavedu maanteel | 139,425 € |
| 1224 | PST Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 139,336 € |
| 1225 | OÜ Silvanus Metsaveod Kaubavedu maanteel | 139,195 € |
| 1226 | OÜ Anmar Trans Kaubavedu maanteel | 139,121 € |
| 1227 | Vaur Grupp Osaühing Kaubavedu maanteel | 139,019 € |
| 1228 | osaühing Alfreedia Kaubavedu maanteel | 139,017 € |
| 1229 | NRN Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 138,565 € |
| 1230 | OÜ TÄHE TRANS Kaubavedu maanteel | 138,502 € |
| 1231 | Osaühing Hugotrans Kaubavedu maanteel | 138,188 € |
| 1232 | A Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 137,563 € |
| 1233 | T.S. Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 136,974 € |
| 1234 | OÜ Sternweg Kaubavedu maanteel | 136,774 € |
| 1235 | Simple Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 136,532 € |
| 1236 | Viru Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 136,126 € |
| 1237 | FAS Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 135,717 € |
| 1238 | Talvis Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 135,197 € |
| 1239 | Träm Teenus Osaühing Kaubavedu maanteel | 134,994 € |
| 1240 | Osaühing Mallos Grupp Kaubavedu maanteel | 134,761 € |
| 1241 | Saverna Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 134,609 € |
| 1242 | OÜ Kreeks Kaubavedu maanteel | 134,419 € |
| 1243 | Ethic Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 134,107 € |
| 1244 | Fineway Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 134,072 € |
| 1245 | KarmenTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 133,940 € |
| 1246 | Ardemar OÜ Kaubavedu maanteel | 133,561 € |
| 1247 | TJU NT OÜ Kaubavedu maanteel | 133,215 € |
| 1248 | 24Express Transport & Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 133,075 € |
| 1249 | ANSO Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 132,908 € |
| 1250 | Nibacrepu Dakbaxdup OÜ Kaubavedu maanteel | 132,860 € |
| 1251 | OÜ MOOTORSÕIDUK Kaubavedu maanteel | 132,424 € |
| 1252 | Osaühing Lorry Service Kaubavedu maanteel | 132,061 € |
| 1253 | ABC Nordik Osaühing Kaubavedu maanteel | 131,850 € |
| 1254 | ATEK Trans EU OÜ Kaubavedu maanteel | 131,683 € |
| 1255 | Transport N OÜ Kaubavedu maanteel | 131,362 € |
| 1256 | Osaühing KUKK-VEOD Kaubavedu maanteel | 131,355 € |
| 1257 | Osaühing INGEMAR AUTO Kaubavedu maanteel | 131,220 € |
| 1258 | Viatica Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 130,991 € |
| 1259 | Nomiaska OÜ Kaubavedu maanteel | 130,918 € |
| 1260 | Osaühing Revarton Kaubavedu maanteel | 130,904 € |
| 1261 | VINTEHNIC OÜ Kaubavedu maanteel | 130,789 € |
| 1262 | Cargo-SV Osaühing Kaubavedu maanteel | 130,737 € |
| 1263 | Osaühing N B T Kaubavedu maanteel | 130,694 € |
| 1264 | Remo Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 130,570 € |
| 1265 | Aker Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 130,212 € |
| 1266 | OÜ LCA Kaubavedu maanteel | 129,716 € |
| 1267 | RIINBREND OÜ Kaubavedu maanteel | 129,687 € |
| 1268 | Vanline OÜ Kaubavedu maanteel | 129,676 € |
| 1269 | BCE TRANSPORT GRUPP OÜ Kaubavedu maanteel | 129,400 € |
| 1270 | OÜ K.E.I.S. Kaubavedu maanteel | 129,331 € |
| 1271 | osaühing TRISTAN Kaubavedu maanteel | 129,328 € |
| 1272 | N.V SOLUTION OÜ Kaubavedu maanteel | 129,265 € |
| 1273 | Vestex Group OÜ Kaubavedu maanteel | 129,102 € |
| 1274 | S.D.T. trans OÜ Kaubavedu maanteel | 128,635 € |
| 1275 | Autokallur OÜ Kaubavedu maanteel | 128,076 € |
| 1276 | Osaühing ARTSELON Kaubavedu maanteel | 127,632 € |
| 1277 | DiNastia OÜ Kaubavedu maanteel | 127,418 € |
| 1278 | NA TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 126,782 € |
| 1279 | Veiner Transport osaühing Kaubavedu maanteel | 126,773 € |
| 1280 | OÜ Teoreem Kaubavedu maanteel | 126,625 € |
| 1281 | LEGANIKO OÜ Kaubavedu maanteel | 126,433 € |
| 1282 | Postitrans OÜ Kaubavedu maanteel | 126,365 € |
| 1283 | osaühing ENDRON Kaubavedu maanteel | 126,044 € |
| 1284 | Cardos OÜ Kaubavedu maanteel | 126,024 € |
| 1285 | Damper Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 125,527 € |
| 1286 | M500 Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 125,481 € |
| 1287 | OÜ STIVALTRANS Kaubavedu maanteel | 125,345 € |
| 1288 | Osaühing Linnakse Kaubavedu maanteel | 124,886 € |
| 1289 | Kupp Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 124,828 € |
| 1290 | aktsiaselts Kaiu Auto Kaubavedu maanteel | 124,734 € |
| 1291 | SR TRANSPORTATION OÜ Kaubavedu maanteel | 124,586 € |
| 1292 | OSAÜHING Lecoster Kaubavedu maanteel | 124,568 € |
| 1293 | GVPRO GROUP OÜ Kaubavedu maanteel | 124,419 € |
| 1294 | StormTech Logistic OÜ Kaubavedu maanteel | 124,276 € |
| 1295 | Osaühing Jürgeni Kaubavedu Kaubavedu maanteel | 123,687 € |
| 1296 | ShaSha Professional OÜ Kaubavedu maanteel | 123,687 € |
| 1297 | RAS Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 123,685 € |
| 1298 | Versan Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 123,367 € |
| 1299 | Leotal Service OÜ Kaubavedu maanteel | 123,267 € |
| 1300 | ViaScandic OÜ Kaubavedu maanteel | 123,156 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.