Revenue TOP 2019 · Pärnu maakond
6,359 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 4801Janrand OÜ7,643 €Merekalapüük
- 4802Aecetia OÜ7,634 €Tekstiili, rõivaste ja jalatsite jaemüük kioskites ja turgudel
- 7,615 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 4804Osaühing Sanvar7,607 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 7,600 €Külaliskorterid
- 4806PUURUUT OÜ7,579 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 7,578 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- 4808RPV OÜ7,569 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 4809OÜ LUMEMEMM7,562 €Mesindus
- 4810LL Mastering OÜ7,554 €Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine
- 4811CarShine OÜ7,550 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4812PR Rolls OÜ7,545 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 4813Kuremetsa OÜ7,545 €Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4814Aliide Lilled OÜ7,545 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 4815Toytwister OÜ7,545 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4816Lilles Grupp OÜ7,522 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,517 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,510 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4819Exailos OÜ7,507 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,501 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 7,500 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4822LEONEK OÜ7,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4823Getgive OÜ7,500 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4824OÜ Janhes7,500 €Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 4825Victoria OÜ7,492 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 4826Töööööökija OÜ7,490 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,484 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 7,481 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 7,479 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 4830SAAG Consult OÜ7,461 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4831Gepri OÜ7,454 €Sõiduõpe
- 7,453 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4833Anna Disain OÜ7,452 €Pealisrõivaste tootmine
- 4834Ereliin OÜ7,449 €Muu puhastustegevus
- 7,448 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4836Rohesaar OÜ7,440 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 4837Mepida OÜ7,436 €Juuksuri- ja muu iluteenindus
- 4838OÜ Savimajutus7,435 €Kodumajutused
- 4839Minu Kätetööd OÜ7,435 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 4840Ledcentrum OÜ7,435 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,430 €Külaliskorterid
- 4842Harjaka OÜ7,424 €Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 7,423 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4844Snif Trade OÜ7,417 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 4845Osaühing EXT7,407 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 7,407 €Muu disainerite tegevus
- 4847Ignes OÜ7,400 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 4848Ranna Majutus OÜ7,370 €Kodumajutused
- 4849OÜ Vadekas7,361 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 7,353 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 7,342 €Muu mujal liigitamata õpe
- 7,331 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 4853OÜ Põllumäe7,330 €Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus
- 4854T2L OÜ7,326 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4855Priger Grupp OÜ7,324 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4856ProfiMed OÜ7,322 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 4857osaühing Homeset7,298 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 7,281 €Sisekujundus
- 4859GTA Ehitus OÜ7,275 €Teede ja kiirteede ehitus
- 4860Krisselo OÜ7,273 €Muu disainerite tegevus
- 4861OÜ Ecorent7,271 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4862Foora OÜ7,260 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 4863OÜ Reelwa7,255 €Muud ehituspaigaldustööd
- 4864EL MANTE OÜ7,250 €Jookide serveerimine
- 7,240 €Jalatsite ja nahktoodete parandus
- 7,240 €Taimede paljundamine
- 4867Tuju On Ultra OÜ7,231 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 4868OÜ Ra Veod7,209 €Taksovedu
- 7,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4870OÜ 4CLOTHING7,200 €Jaemüük posti või Interneti teel
- 4871OÜ Harpten7,198 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4872SkyStep OÜ7,196 €Fotograafia
- 4873BelMaare OÜ7,194 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4874Savimäe OÜ7,194 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4875GreenBalance OÜ7,166 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4876Lexar OÜ7,158 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 4877Happy Balance OÜ7,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4878Sooprojekt OÜ7,142 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 7,135 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 7,134 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 4881Estranda Mesi OÜ7,134 €Mesindus
- 4882OÜ Ülle Ilutuba7,134 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 7,133 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 4884osaühing Plutos7,114 €Küünetehnikuteenused
- 4885Lashionista OÜ7,110 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4886Osaühing Rosliin7,106 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 7,100 €Arhitektitegevused
- 7,085 €Peakontorite tegevus
- 7,080 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 4890OÜ Strap7,060 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4891Tuka turism OÜ7,060 €Puhkemajad
- 4892OÜ Ohakas7,015 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 4893OÜ KOOL STUUDIO7,012 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4894AKET Projects OÜ7,012 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 7,002 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 4896OÜ Sairam7,000 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 4897Lillesaare OÜ7,000 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 4898Elar OÜ6,994 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 6,989 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4900OÜ Repmes6,982 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 4801 | Janrand OÜ Merekalapüük | 7,643 € |
| 4802 | Aecetia OÜ Tekstiili, rõivaste ja jalatsite jaemüük kioskites ja turgudel | 7,634 € |
| 4803 | osaühing Hitsaaja S.A. Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 7,615 € |
| 4804 | Osaühing Sanvar Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 7,607 € |
| 4805 | J.R Varahalduse osaühing Külaliskorterid | 7,600 € |
| 4806 | PUURUUT OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,579 € |
| 4807 | Elevate Entertainment OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | 7,578 € |
| 4808 | RPV OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 7,569 € |
| 4809 | OÜ LUMEMEMM Mesindus | 7,562 € |
| 4810 | LL Mastering OÜ Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | 7,554 € |
| 4811 | CarShine OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 7,550 € |
| 4812 | PR Rolls OÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 7,545 € |
| 4813 | Kuremetsa OÜ Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,545 € |
| 4814 | Aliide Lilled OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 7,545 € |
| 4815 | Toytwister OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 7,545 € |
| 4816 | Lilles Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,522 € |
| 4817 | osaühing Ehala Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,517 € |
| 4818 | Osaühing Traivit Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,510 € |
| 4819 | Exailos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,507 € |
| 4820 | Osaühing KLEINHAUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,501 € |
| 4821 | Metsa ja Põllumaa Majandamise OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,500 € |
| 4822 | LEONEK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,500 € |
| 4823 | Getgive OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 7,500 € |
| 4824 | OÜ Janhes Teadus- ja arendustegevus muude loodus- ja tehnikateaduste vallas | 7,500 € |
| 4825 | Victoria OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 7,492 € |
| 4826 | Töööööökija OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,490 € |
| 4827 | osaühing HEK M.V. Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 7,484 € |
| 4828 | OÜ Seemare Arendus Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,481 € |
| 4829 | OÜ Bond Marketing Muude keemiatoodete hulgimüük | 7,479 € |
| 4830 | SAAG Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,461 € |
| 4831 | Gepri OÜ Sõiduõpe | 7,454 € |
| 4832 | osaühing Trisvat Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,453 € |
| 4833 | Anna Disain OÜ Pealisrõivaste tootmine | 7,452 € |
| 4834 | Ereliin OÜ Muu puhastustegevus | 7,449 € |
| 4835 | Osaühing Ainulaadsed Puutööd Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,448 € |
| 4836 | Rohesaar OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 7,440 € |
| 4837 | Mepida OÜ Juuksuri- ja muu iluteenindus | 7,436 € |
| 4838 | OÜ Savimajutus Kodumajutused | 7,435 € |
| 4839 | Minu Kätetööd OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 7,435 € |
| 4840 | Ledcentrum OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,435 € |
| 4841 | Osaühing NOIRAM EST Külaliskorterid | 7,430 € |
| 4842 | Harjaka OÜ Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 7,424 € |
| 4843 | SurReal Estate OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,423 € |
| 4844 | Snif Trade OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,417 € |
| 4845 | Osaühing EXT Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 7,407 € |
| 4846 | Olmerk Kujundus OÜ Muu disainerite tegevus | 7,407 € |
| 4847 | Ignes OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 7,400 € |
| 4848 | Ranna Majutus OÜ Kodumajutused | 7,370 € |
| 4849 | OÜ Vadekas Hoonehalduse kombineeritud teenus | 7,361 € |
| 4850 | Grüne Garten osaühing Kosmeetiku iluhooldusteenused | 7,353 € |
| 4851 | MarMer Koolitused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 7,342 € |
| 4852 | Osaühing Oldtrees Veokite rentimine ja kasutusrent | 7,331 € |
| 4853 | OÜ Põllumäe Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus | 7,330 € |
| 4854 | T2L OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,326 € |
| 4855 | Priger Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,324 € |
| 4856 | ProfiMed OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 7,322 € |
| 4857 | osaühing Homeset Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 7,298 € |
| 4858 | OÜ Peast Paberile Sisekujundus | 7,281 € |
| 4859 | GTA Ehitus OÜ Teede ja kiirteede ehitus | 7,275 € |
| 4860 | Krisselo OÜ Muu disainerite tegevus | 7,273 € |
| 4861 | OÜ Ecorent Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,271 € |
| 4862 | Foora OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 7,260 € |
| 4863 | OÜ Reelwa Muud ehituspaigaldustööd | 7,255 € |
| 4864 | EL MANTE OÜ Jookide serveerimine | 7,250 € |
| 4865 | osaühing King Artur Jalatsite ja nahktoodete parandus | 7,240 € |
| 4866 | Segasumma Talu OÜ Taimede paljundamine | 7,240 € |
| 4867 | Tuju On Ultra OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 7,231 € |
| 4868 | OÜ Ra Veod Taksovedu | 7,209 € |
| 4869 | Tiina ja Pojad OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,200 € |
| 4870 | OÜ 4CLOTHING Jaemüük posti või Interneti teel | 7,200 € |
| 4871 | OÜ Harpten Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,198 € |
| 4872 | SkyStep OÜ Fotograafia | 7,196 € |
| 4873 | BelMaare OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,194 € |
| 4874 | Savimäe OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,194 € |
| 4875 | GreenBalance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,166 € |
| 4876 | Lexar OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 7,158 € |
| 4877 | Happy Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,150 € |
| 4878 | Sooprojekt OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,142 € |
| 4879 | LauMar Lambatalu OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 7,135 € |
| 4880 | OSAÜHING E.A. RAAMATUPIDAMISTEENUSED Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 7,134 € |
| 4881 | Estranda Mesi OÜ Mesindus | 7,134 € |
| 4882 | OÜ Ülle Ilutuba Muud iluhooldused ja iluteenused | 7,134 € |
| 4883 | Rannaliisu Talu OÜ Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 7,133 € |
| 4884 | osaühing Plutos Küünetehnikuteenused | 7,114 € |
| 4885 | Lashionista OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,110 € |
| 4886 | Osaühing Rosliin Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 7,106 € |
| 4887 | Maie Kais Projekt OÜ Arhitektitegevused | 7,100 € |
| 4888 | usaldusühing 2SP Varahaldus Peakontorite tegevus | 7,085 € |
| 4889 | TMG Collection osaühing Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 7,080 € |
| 4890 | OÜ Strap Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,060 € |
| 4891 | Tuka turism OÜ Puhkemajad | 7,060 € |
| 4892 | OÜ Ohakas Muud kaeve- ja mullatööd | 7,015 € |
| 4893 | OÜ KOOL STUUDIO Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,012 € |
| 4894 | AKET Projects OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 7,012 € |
| 4895 | Licence Baltic OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,002 € |
| 4896 | OÜ Sairam Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 7,000 € |
| 4897 | Lillesaare OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 7,000 € |
| 4898 | Elar OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 6,994 € |
| 4899 | osaühing Vuhti Maja Galerii Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,989 € |
| 4900 | OÜ Repmes Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 6,982 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.