Revenue TOP 2019 · Pärnu maakond
6,359 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 3001Baltic Floor OÜ32,669 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3002Raimer OÜ32,663 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3003House & Wood OÜ32,643 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3004IRINGO OÜ32,592 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 32,564 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 3006CarWizard OÜ32,544 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3007OÜ Naud32,530 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3008Osaühing Kuplung32,521 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3009OÜ Kuldvõti32,421 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3010Persistence OÜ32,418 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 32,400 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3012Kadar Grupp OÜ32,389 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3013Fedevelop OÜ32,340 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 3014OÜ Naturum32,332 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3015KP Partnerid OÜ32,253 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 32,243 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3017Meister Arle OÜ32,228 €Muud eriehitustööd
- 32,154 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 32,135 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3020COOLWORLD OÜ32,067 €Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- 32,060 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 31,982 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 3023OÜ LV Venter31,973 €Eriarstiabi
- 3024Tuuletäht OÜ31,952 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 3025Mahe Mandala OÜ31,896 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3026Osaühing Pilberg31,830 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3027osaühing Omiran31,815 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3028OÜ Filmvisuals31,812 €Kinofilmide ja videote levitamine
- 3029DermCorrect OÜ31,789 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3030KRK Grupp OÜ31,719 €Hoonete üldpuhastus
- 31,682 €Spordiehitiste käitus
- 3032Osaühing Natali31,635 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 31,607 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3034Moto majutus OÜ31,604 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3035Tee Südamega OÜ31,601 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 3036Urusalu OÜ31,583 €Tööjõurent
- 3037KIHNUMARE OÜ31,546 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 3038Heiknel OÜ31,463 €Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
- 3039Osaühing Helcon31,447 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 3040OÜ Autokuut31,447 €Kaubavedu maanteel
- 31,443 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3042SuitsuSound OÜ31,399 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3043APR OÜ31,393 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 31,392 €Segapõllumajandus
- 3045Hene OÜ31,343 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3046JD Projekt OÜ31,342 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3047Osaühing Ramise31,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,329 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3049GLT OÜ31,311 €Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine
- 3050OÜ KT Agro31,303 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 31,269 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3052OÜ Silnaris31,239 €Muud eriehitustööd
- 31,212 €Auditeerimine
- 3054Kannu Stuudio OÜ31,206 €Telesaadete tootmine
- 3055OÜ Marino31,186 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 31,145 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3057Ramadok teel OÜ31,110 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 3058FIDCON OÜ31,079 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3059Reiveltol OÜ31,073 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3060Audru Aiand OÜ31,072 €Lillekasvatus
- 30,962 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3062Insegnante OÜ30,944 €Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- 3063OÜ Fortnoks30,926 €Restoranitegevus
- 3064TAHMAKRATT OÜ30,895 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3065MiniFarm OÜ30,891 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 30,887 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 3067OÜ Hingemaa30,852 €Matusebüroode ja krematooriumide tegevus
- 3068Ottobre OÜ30,840 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 3069Fiberman OÜ30,838 €Muud elektroonilise side teenused
- 3070INSAN Grupp OÜ30,815 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 3071Osaühing Kanon-S30,812 €Valguskoopiad, dokumentide koostamine ja muud büroo abitegevused
- 3072osaühing Remning30,811 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 30,724 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3074OÜ OnWoods30,713 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3075Cointrade OÜ30,648 €Antiikesemete jaemüük
- 3076Allra Ehitus OÜ30,638 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3077Med-Field OÜ30,610 €Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus
- 3078OÜ SAIBERG30,573 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3079Inventrum OÜ30,572 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 30,550 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 3081Lenok Holding OÜ30,525 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3082DiscBirdie OÜ30,494 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3083OÜ Esplarent30,484 €Külalistemajad
- 3084OÜ Abramson30,478 €Keeleõpe
- 3085Ahjusüda OÜ30,462 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3086Autolift OÜ30,404 €Loomakasvatuse abitegevused
- 30,394 €Lapsehoiuteenus
- 30,390 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3089RopeBox Eesti OÜ30,359 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3090Panksepp OÜ30,340 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,307 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3092OMAL Projekt OÜ30,290 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 30,264 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 3094Ajuventiil OÜ30,249 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 3095Arison OÜ30,247 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3096OÜ FoMe30,239 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3097VURR OÜ30,198 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 3098WheelMaster OÜ30,178 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 30,145 €Kaubavedu maanteel
- 3100Haviloom OÜ30,135 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3001 | Baltic Floor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,669 € |
| 3002 | Raimer OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,663 € |
| 3003 | House & Wood OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 32,643 € |
| 3004 | IRINGO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 32,592 € |
| 3005 | OÜ TÕLKEKUNSTNIKUD Kirjalik ja suuline tõlge | 32,564 € |
| 3006 | CarWizard OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,544 € |
| 3007 | OÜ Naud Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 32,530 € |
| 3008 | Osaühing Kuplung Mootorsõidukite remont ja hooldus | 32,521 € |
| 3009 | OÜ Kuldvõti Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 32,421 € |
| 3010 | Persistence OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 32,418 € |
| 3011 | Osaühing ALADONIA HALDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 32,400 € |
| 3012 | Kadar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,389 € |
| 3013 | Fedevelop OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 32,340 € |
| 3014 | OÜ Naturum Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 32,332 € |
| 3015 | KP Partnerid OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 32,253 € |
| 3016 | Osaühing Balti Metall Muu mujal liigitamata teenindus | 32,243 € |
| 3017 | Meister Arle OÜ Muud eriehitustööd | 32,228 € |
| 3018 | osaühing Tregeron Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 32,154 € |
| 3019 | Osaühing Kota Grupp Metsamajandust abistavad tegevused | 32,135 € |
| 3020 | COOLWORLD OÜ Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge | 32,067 € |
| 3021 | Life By Design OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 32,060 € |
| 3022 | Osaühing Elenora Invest Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 31,982 € |
| 3023 | OÜ LV Venter Eriarstiabi | 31,973 € |
| 3024 | Tuuletäht OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 31,952 € |
| 3025 | Mahe Mandala OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 31,896 € |
| 3026 | Osaühing Pilberg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,830 € |
| 3027 | osaühing Omiran Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,815 € |
| 3028 | OÜ Filmvisuals Kinofilmide ja videote levitamine | 31,812 € |
| 3029 | DermCorrect OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 31,789 € |
| 3030 | KRK Grupp OÜ Hoonete üldpuhastus | 31,719 € |
| 3031 | Pauluse spordibaasid OÜ Spordiehitiste käitus | 31,682 € |
| 3032 | Osaühing Natali Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 31,635 € |
| 3033 | osaühing MADEN VARAHALDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,607 € |
| 3034 | Moto majutus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,604 € |
| 3035 | Tee Südamega OÜ Alkohoolsete jookide hulgimüük | 31,601 € |
| 3036 | Urusalu OÜ Tööjõurent | 31,583 € |
| 3037 | KIHNUMARE OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 31,546 € |
| 3038 | Heiknel OÜ Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük | 31,463 € |
| 3039 | Osaühing Helcon Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 31,447 € |
| 3040 | OÜ Autokuut Kaubavedu maanteel | 31,447 € |
| 3041 | Vennad Pressid OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 31,443 € |
| 3042 | SuitsuSound OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 31,399 € |
| 3043 | APR OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 31,393 € |
| 3044 | OÜ Tautsi Farming Segapõllumajandus | 31,392 € |
| 3045 | Hene OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 31,343 € |
| 3046 | JD Projekt OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 31,342 € |
| 3047 | Osaühing Ramise Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,340 € |
| 3048 | Osaühing Kolm Investorit Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,329 € |
| 3049 | GLT OÜ Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine | 31,311 € |
| 3050 | OÜ KT Agro Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 31,303 € |
| 3051 | ProCom Ehitus Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,269 € |
| 3052 | OÜ Silnaris Muud eriehitustööd | 31,239 € |
| 3053 | Audiitorbüroo Roy Vaimand OÜ Auditeerimine | 31,212 € |
| 3054 | Kannu Stuudio OÜ Telesaadete tootmine | 31,206 € |
| 3055 | OÜ Marino Muu spetsialiseerimata jaemüük | 31,186 € |
| 3056 | Osaühing KADJASTE FARMER Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 31,145 € |
| 3057 | Ramadok teel OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 31,110 € |
| 3058 | FIDCON OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 31,079 € |
| 3059 | Reiveltol OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,073 € |
| 3060 | Audru Aiand OÜ Lillekasvatus | 31,072 € |
| 3061 | E Korraldamised OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 30,962 € |
| 3062 | Insegnante OÜ Muu kunsti- ja kultuuriõpe | 30,944 € |
| 3063 | OÜ Fortnoks Restoranitegevus | 30,926 € |
| 3064 | TAHMAKRATT OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 30,895 € |
| 3065 | MiniFarm OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 30,891 € |
| 3066 | Tervisetaastaja Grupp OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 30,887 € |
| 3067 | OÜ Hingemaa Matusebüroode ja krematooriumide tegevus | 30,852 € |
| 3068 | Ottobre OÜ Maakuivendus- ja maaparandustööd | 30,840 € |
| 3069 | Fiberman OÜ Muud elektroonilise side teenused | 30,838 € |
| 3070 | INSAN Grupp OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 30,815 € |
| 3071 | Osaühing Kanon-S Valguskoopiad, dokumentide koostamine ja muud büroo abitegevused | 30,812 € |
| 3072 | osaühing Remning Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 30,811 € |
| 3073 | Osaühing Merkuris Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 30,724 € |
| 3074 | OÜ OnWoods Muu mujal liigitamata teenindus | 30,713 € |
| 3075 | Cointrade OÜ Antiikesemete jaemüük | 30,648 € |
| 3076 | Allra Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,638 € |
| 3077 | Med-Field OÜ Piltdiagnostika teenused ja meditsiinilaborite tegevus | 30,610 € |
| 3078 | OÜ SAIBERG Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,573 € |
| 3079 | Inventrum OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 30,572 € |
| 3080 | Ascended Media OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 30,550 € |
| 3081 | Lenok Holding OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,525 € |
| 3082 | DiscBirdie OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 30,494 € |
| 3083 | OÜ Esplarent Külalistemajad | 30,484 € |
| 3084 | OÜ Abramson Keeleõpe | 30,478 € |
| 3085 | Ahjusüda OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 30,462 € |
| 3086 | Autolift OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 30,404 € |
| 3087 | Kiisu & Miisu osaühing Lapsehoiuteenus | 30,394 € |
| 3088 | Osaühing MSP Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 30,390 € |
| 3089 | RopeBox Eesti OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,359 € |
| 3090 | Panksepp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,340 € |
| 3091 | Duo Mööblivabrik OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 30,307 € |
| 3092 | OMAL Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 30,290 € |
| 3093 | Osaühing Bristol Takso Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 30,264 € |
| 3094 | Ajuventiil OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 30,249 € |
| 3095 | Arison OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,247 € |
| 3096 | OÜ FoMe Metsamajandust abistavad tegevused | 30,239 € |
| 3097 | VURR OÜ Muude esinejate lavaline tegevus | 30,198 € |
| 3098 | WheelMaster OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,178 € |
| 3099 | OÜ Lilleoru Turismitalu Kaubavedu maanteel | 30,145 € |
| 3100 | Haviloom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,135 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.