Revenue TOP 2019 · Pärnu maakond
6,359 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 101,003 €Toitlustamine üritustel
- 100,770 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 100,753 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1704Abel Group OÜ100,629 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1705Osaühing Dreklan100,392 €Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine
- 100,267 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 100,123 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 1708Storytime OÜ100,000 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1709Baltreisen OÜ99,995 €Reisikorraldajate tegevus
- 1710Oomega Baltic OÜ99,839 €Muu mujal liigitamata õpe
- 99,665 €Restoranitegevus
- 1712osaühing EMG EST99,438 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 99,435 €Rõivaste jaemüük
- 1714BALTRACK OÜ99,296 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 99,072 €Hambaravi
- 1716Arilo OÜ98,858 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 98,564 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 98,330 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 98,300 €Muu loomakasvatus
- 1720Kernu Metall OÜ98,249 €Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine
- 98,141 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1722Rozzo OÜ97,955 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1723Osaühing Ratmont97,799 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1724Afterhours OÜ97,755 €Heliloome
- 1725MaxWave OÜ97,728 €Sporditarvete jaemüük
- 1726Peremetsad OÜ97,499 €Metsavarumine
- 1727POLARSPACE OÜ97,484 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1728Leivakas OÜ97,422 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1729SPARK Social OÜ97,228 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1730Kirjatäht OÜ97,071 €Keeleõpe
- 1731OÜ Levor97,056 €Kaubavedu maanteel
- 1732Osireum OÜ96,940 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1733Nõmme Agro OÜ96,829 €Piimakarjakasvatus
- 96,756 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1735Kihnu Trans OÜ96,691 €Kaubavedu maanteel
- 1736TERA Trans OÜ96,633 €Kaubavedu maanteel
- 1737Laurex Grupp OÜ96,558 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1738OÜ ASPO SPORT96,484 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1739Teab&Aitab OÜ96,436 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1740Mukk Teenused OÜ96,420 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 96,303 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 96,235 €Kaubavedu maanteel
- 1743Urmtex Grupp OÜ96,084 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 96,058 €Hambaravi
- 1745Smart Agri OÜ96,041 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 96,039 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1747Patchstack OÜ95,946 €Programmeerimine
- 95,935 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1749Evedco OÜ95,928 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 1750osaühing MERKVIK95,758 €Elektriinstallatsioon
- 95,713 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1752Rewalstrand OÜ95,679 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1753Avielle OÜ95,603 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1754Autotark OÜ95,432 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1755TLAuto OÜ95,231 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1756MML Logistics OÜ95,225 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 1757OÜ Prolink95,114 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 95,080 €Kaubavedu maanteel
- 1759Marofix OÜ95,049 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1760Osaühing Kalarn95,000 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1761Metsmeri OÜ94,890 €Metsavarumine
- 1762Autohandel OÜ94,834 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1763SalNõmm OÜ94,786 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1764OÜ E-Trading94,775 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 94,658 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1766Põhjala Tehno OÜ94,586 €Autode tehniline ülevaatus
- 1767Craivon OÜ94,510 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1768AMARRO OÜ94,475 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1769ELEROS group OÜ94,442 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1770Roivald OÜ94,420 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 94,401 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1772Osaühing Mettom94,174 €Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia
- 94,138 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1774OÜ Recro Varad93,687 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1775ML BUILDING OÜ93,630 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1776Tempico Labs OÜ93,418 €Arvutialased konsultatsioonid
- 93,334 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1778Marendow OÜ93,322 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1779Puitma Ehitus OÜ93,282 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1780Prolekto OÜ93,118 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 93,107 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 93,045 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 92,848 €Programmeerimine
- 92,692 €Muude mitmeaastaste taimede kasvatus
- 1785Osaühing Urmenn92,551 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1786Almeku OÜ92,417 €Maakuivendus- ja maaparandustööd
- 1787Saksatoa OÜ92,400 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1788OÜ Uno Timberg92,105 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1789EVERTNURM OÜ92,056 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1790Medicate Est OÜ91,801 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 91,735 €Finantsnõustamine
- 1792Teine Tee OÜ91,734 €Külalistemajad
- 91,614 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1794Osaühing Vaiste91,410 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1795Kivi-Arne OÜ91,323 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 91,159 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 1797HENRI PROJEKT OÜ91,150 €Arhitektitegevused
- 1798OÜ Hüntal Auto90,938 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 90,877 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 1800osaühing Traudel90,803 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1701 | osaühing Euro Cactus Toitlustamine üritustel | 101,003 € |
| 1702 | Osaühing Alistair Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 100,770 € |
| 1703 | Osaühing Rondohause Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 100,753 € |
| 1704 | Abel Group OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 100,629 € |
| 1705 | Osaühing Dreklan Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine | 100,392 € |
| 1706 | OÜ Majamees ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 100,267 € |
| 1707 | Osaühing Faatum-Talu Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 100,123 € |
| 1708 | Storytime OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 100,000 € |
| 1709 | Baltreisen OÜ Reisikorraldajate tegevus | 99,995 € |
| 1710 | Oomega Baltic OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 99,839 € |
| 1711 | Osaühing EKA Toitlustus Restoranitegevus | 99,665 € |
| 1712 | osaühing EMG EST Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 99,438 € |
| 1713 | osaühing STEFFING Rõivaste jaemüük | 99,435 € |
| 1714 | BALTRACK OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 99,296 € |
| 1715 | Männi Hambaravi OÜ Hambaravi | 99,072 € |
| 1716 | Arilo OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 98,858 € |
| 1717 | osaühing Fenser Holding Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 98,564 € |
| 1718 | Osaühing Advokaadibüroo Kaire Aus Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 98,330 € |
| 1719 | Osaühing Taimgrupp Muu loomakasvatus | 98,300 € |
| 1720 | Kernu Metall OÜ Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine | 98,249 € |
| 1721 | osaühing R-Masinagrupp Mujal liigitamata sporditegevus | 98,141 € |
| 1722 | Rozzo OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 97,955 € |
| 1723 | Osaühing Ratmont Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 97,799 € |
| 1724 | Afterhours OÜ Heliloome | 97,755 € |
| 1725 | MaxWave OÜ Sporditarvete jaemüük | 97,728 € |
| 1726 | Peremetsad OÜ Metsavarumine | 97,499 € |
| 1727 | POLARSPACE OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 97,484 € |
| 1728 | Leivakas OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 97,422 € |
| 1729 | SPARK Social OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 97,228 € |
| 1730 | Kirjatäht OÜ Keeleõpe | 97,071 € |
| 1731 | OÜ Levor Kaubavedu maanteel | 97,056 € |
| 1732 | Osireum OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 96,940 € |
| 1733 | Nõmme Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 96,829 € |
| 1734 | Volmetec Grupp OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 96,756 € |
| 1735 | Kihnu Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 96,691 € |
| 1736 | TERA Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 96,633 € |
| 1737 | Laurex Grupp OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 96,558 € |
| 1738 | OÜ ASPO SPORT Maastiku hooldus ja korrashoid | 96,484 € |
| 1739 | Teab&Aitab OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 96,436 € |
| 1740 | Mukk Teenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 96,420 € |
| 1741 | Metsakasvatustööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 96,303 € |
| 1742 | osaühing Sirvidas Kaubavedu maanteel | 96,235 € |
| 1743 | Urmtex Grupp OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 96,084 € |
| 1744 | Hambaravi Raili Koiksoon OÜ Hambaravi | 96,058 € |
| 1745 | Smart Agri OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 96,041 € |
| 1746 | OÜ MyDent Hambaravikliinik Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 96,039 € |
| 1747 | Patchstack OÜ Programmeerimine | 95,946 € |
| 1748 | Osaühing Haldjakroon Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 95,935 € |
| 1749 | Evedco OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 95,928 € |
| 1750 | osaühing MERKVIK Elektriinstallatsioon | 95,758 € |
| 1751 | Osaühing Põlluaasa Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 95,713 € |
| 1752 | Rewalstrand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,679 € |
| 1753 | Avielle OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 95,603 € |
| 1754 | Autotark OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95,432 € |
| 1755 | TLAuto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95,231 € |
| 1756 | MML Logistics OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 95,225 € |
| 1757 | OÜ Prolink Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 95,114 € |
| 1758 | OÜ Indrek Transport Kaubavedu maanteel | 95,080 € |
| 1759 | Marofix OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,049 € |
| 1760 | Osaühing Kalarn Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 95,000 € |
| 1761 | Metsmeri OÜ Metsavarumine | 94,890 € |
| 1762 | Autohandel OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 94,834 € |
| 1763 | SalNõmm OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 94,786 € |
| 1764 | OÜ E-Trading Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 94,775 € |
| 1765 | Osaühing Nektar L Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 94,658 € |
| 1766 | Põhjala Tehno OÜ Autode tehniline ülevaatus | 94,586 € |
| 1767 | Craivon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 94,510 € |
| 1768 | AMARRO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 94,475 € |
| 1769 | ELEROS group OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 94,442 € |
| 1770 | Roivald OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 94,420 € |
| 1771 | Osaühing Tõruke R.M. Muu mujal liigitamata teenindus | 94,401 € |
| 1772 | Osaühing Mettom Metalli sepistamine ja vormimine ning pulbermetallurgia | 94,174 € |
| 1773 | osaühing Kristjani Äri Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 94,138 € |
| 1774 | OÜ Recro Varad Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 93,687 € |
| 1775 | ML BUILDING OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 93,630 € |
| 1776 | Tempico Labs OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 93,418 € |
| 1777 | osaühing A & P Projekt Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 93,334 € |
| 1778 | Marendow OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 93,322 € |
| 1779 | Puitma Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 93,282 € |
| 1780 | Prolekto OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 93,118 € |
| 1781 | Siirius Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 93,107 € |
| 1782 | Osaühing Arvutiproff Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 93,045 € |
| 1783 | Butterfly Development OÜ Programmeerimine | 92,848 € |
| 1784 | VIHTRA AGRO OSAÜHING Muude mitmeaastaste taimede kasvatus | 92,692 € |
| 1785 | Osaühing Urmenn Mootorsõidukite remont ja hooldus | 92,551 € |
| 1786 | Almeku OÜ Maakuivendus- ja maaparandustööd | 92,417 € |
| 1787 | Saksatoa OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 92,400 € |
| 1788 | OÜ Uno Timberg Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 92,105 € |
| 1789 | EVERTNURM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 92,056 € |
| 1790 | Medicate Est OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 91,801 € |
| 1791 | osaühing Campa Food Finantsnõustamine | 91,735 € |
| 1792 | Teine Tee OÜ Külalistemajad | 91,734 € |
| 1793 | J.A.K.O. STUDY & SURVEY OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 91,614 € |
| 1794 | Osaühing Vaiste Metsamajandust abistavad tegevused | 91,410 € |
| 1795 | Kivi-Arne OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 91,323 € |
| 1796 | Osaühing Olari MODUS Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 91,159 € |
| 1797 | HENRI PROJEKT OÜ Arhitektitegevused | 91,150 € |
| 1798 | OÜ Hüntal Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 90,938 € |
| 1799 | Osaühing Tõnis ja Pojad Puhkekülad ja puhkelaagrid | 90,877 € |
| 1800 | osaühing Traudel Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 90,803 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.