Revenue TOP 2019 · Pärnu maakond
6,359 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1501ANTREMO OÜ126,665 €Katusetööd
- 1502Peebu Veod OÜ126,647 €Kaubavedu maanteel
- 1503Gerade OÜ126,270 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 126,230 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1505Kohvilett OÜ125,439 €Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük
- 125,374 €Hotellid
- 125,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1508OÜ Steadico124,904 €Taimekasvatuse abitegevused
- 124,830 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1510osaühing AKJK124,486 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1511Cater24 OÜ124,226 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 1512RABASAKH OÜ124,223 €Restoranitegevus
- 1513BIOLY OÜ124,209 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 123,960 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 123,872 €Hoonete üldpuhastus
- 1516Baltic Doors OÜ123,732 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1517osaühing Tabular123,689 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1518Pakiauto24 OÜ123,515 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1519Finster OÜ123,448 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 123,407 €Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine
- 1521Rismar OÜ123,259 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1522Tirelix OÜ122,841 €Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus
- 122,799 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1524PUIDUSPETSID OÜ122,797 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1525OÜ K-Trans122,782 €Kaubavedu maanteel
- 1526LINVAL OÜ122,777 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 122,775 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1528osaühing Uueda122,410 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1529Osaühing SuFe122,391 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 122,185 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1531Osaühing Reldor122,089 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 121,831 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 1533Joonase Mets OÜ121,807 €Metsavarumine
- 1534Osaühing Emering121,566 €Kaubavedu maanteel
- 1535GERBAU OÜ121,476 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1536SK Green OÜ121,461 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 121,206 €Hambaravi
- 121,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1539Pärl Invest OÜ121,076 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1540Berg Ehitus OÜ120,555 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 120,521 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 120,466 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1543Vateb Trading OÜ120,346 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 120,329 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 1545R&O Ehitus OÜ120,276 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 120,081 €Hotellid
- 1547OÜ Margaa120,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1548TRIDL OÜ120,051 €Kaubavedu maanteel
- 1549Osaühing Omitron120,045 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 1550Ironweld OÜ119,984 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 119,771 €Muud elektroonilise side teenused
- 1552Kindel Vedu OÜ119,739 €Muud eriehitustööd
- 119,554 €Kaubavedu maanteel
- 119,266 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1555osaühing ENDRON119,113 €Kaubavedu maanteel
- 1556Juesmi OÜ118,790 €Tekstiili-, rõiva- ja nahatööstusmasinate tootmine
- 1557Sildrem OÜ118,683 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 118,522 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1559Automatic OÜ118,471 €Programmeerimine
- 1560VihurMoto OÜ118,318 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 118,209 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 118,204 €Kaubavedu maanteel
- 118,203 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1564Lenovor OÜ118,154 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1565Ulberg OÜ117,491 €Restoranitegevus
- 117,360 €Metsavarumine
- 1567osaühing Pinvet117,283 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 116,982 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1569osaühing Kelkmer116,803 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1570OÜ Ehtel116,585 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 116,409 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1572Propatent OÜ116,370 €Lapsehoiuteenus
- 1573OÜ Joska115,966 €Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine
- 115,964 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont
- 115,886 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 115,800 €Kindlustusmaaklerite tegevus
- 115,480 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 115,468 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1579renovest OÜ115,436 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 115,366 €Reisikorraldajate tegevus
- 1581Menitol OÜ115,216 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 115,177 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1583CM Consult OÜ114,942 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 114,912 €Eriarstiabi osutamine
- 1585Wildoffice OÜ114,677 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1586Virko Ehitus OÜ114,608 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1587Klaasvärk OÜ114,459 €Muu klaasi tootmine ja töötlemine, sh tehniline klaas
- 1588Kiltri OÜ114,428 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 114,092 €Kaubavedu maanteel
- 1590SE Varahaldus OÜ113,898 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1591OÜ Oviro113,728 €Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine
- 113,622 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 113,606 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 1594All Build OÜ113,381 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 113,224 €Muu teenindus
- 1596OÜ Evo Kala113,212 €Merekalapüük
- 113,105 €Hambaravi
- 1598AleReg Plus OÜ112,970 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1599Hüppa OÜ112,956 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1600REK.RAM OÜ112,810 €Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1501 | ANTREMO OÜ Katusetööd | 126,665 € |
| 1502 | Peebu Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 126,647 € |
| 1503 | Gerade OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 126,270 € |
| 1504 | osaühing Klen Vara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 126,230 € |
| 1505 | Kohvilett OÜ Kohvi, tee, kakao ja maitseainete hulgimüük | 125,439 € |
| 1506 | Osaühing Carolina Tuur Hotellid | 125,374 € |
| 1507 | Proff Nordinvest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,165 € |
| 1508 | OÜ Steadico Taimekasvatuse abitegevused | 124,904 € |
| 1509 | Offsite Konsult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 124,830 € |
| 1510 | osaühing AKJK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,486 € |
| 1511 | Cater24 OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 124,226 € |
| 1512 | RABASAKH OÜ Restoranitegevus | 124,223 € |
| 1513 | BIOLY OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 124,209 € |
| 1514 | osaühing Easy Agency Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 123,960 € |
| 1515 | AQmel Holdings OÜ Hoonete üldpuhastus | 123,872 € |
| 1516 | Baltic Doors OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 123,732 € |
| 1517 | osaühing Tabular Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 123,689 € |
| 1518 | Pakiauto24 OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 123,515 € |
| 1519 | Finster OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 123,448 € |
| 1520 | Osaühing KEISRI KÖÖK Alkoholivaba joogi ja villitud vee tootmine | 123,407 € |
| 1521 | Rismar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,259 € |
| 1522 | Tirelix OÜ Spetsialiseeritud jaemüügi vahendusteenus | 122,841 € |
| 1523 | Osaühing RIA Holding Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 122,799 € |
| 1524 | PUIDUSPETSID OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 122,797 € |
| 1525 | OÜ K-Trans Kaubavedu maanteel | 122,782 € |
| 1526 | LINVAL OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 122,777 € |
| 1527 | osaühing Joonas KT Restoranide ja kohvikute tegevus | 122,775 € |
| 1528 | osaühing Uueda Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 122,410 € |
| 1529 | Osaühing SuFe Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 122,391 € |
| 1530 | Haava Consulting OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 122,185 € |
| 1531 | Osaühing Reldor Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 122,089 € |
| 1532 | Osaühing Nell Arvutid Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 121,831 € |
| 1533 | Joonase Mets OÜ Metsavarumine | 121,807 € |
| 1534 | Osaühing Emering Kaubavedu maanteel | 121,566 € |
| 1535 | GERBAU OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,476 € |
| 1536 | SK Green OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 121,461 € |
| 1537 | Hambaravi Viiking Osaühing Hambaravi | 121,206 € |
| 1538 | osaühing Eleks Invest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 121,120 € |
| 1539 | Pärl Invest OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 121,076 € |
| 1540 | Berg Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,555 € |
| 1541 | Osaühing Nelirehvi24 Mootorsõidukite hulgimüük | 120,521 € |
| 1542 | osaühing Kiire Tehnoabi Mootorsõidukite remont ja hooldus | 120,466 € |
| 1543 | Vateb Trading OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 120,346 € |
| 1544 | Osaühing L.U. Konsult Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 120,329 € |
| 1545 | R&O Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,276 € |
| 1546 | Kuninga Kapital OÜ Hotellid | 120,081 € |
| 1547 | OÜ Margaa Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,053 € |
| 1548 | TRIDL OÜ Kaubavedu maanteel | 120,051 € |
| 1549 | Osaühing Omitron Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 120,045 € |
| 1550 | Ironweld OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 119,984 € |
| 1551 | Osaühing Syd-West Muud elektroonilise side teenused | 119,771 € |
| 1552 | Kindel Vedu OÜ Muud eriehitustööd | 119,739 € |
| 1553 | Lenini Abiauto OÜ Kaubavedu maanteel | 119,554 € |
| 1554 | OÜ River Kinnisvara Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 119,266 € |
| 1555 | osaühing ENDRON Kaubavedu maanteel | 119,113 € |
| 1556 | Juesmi OÜ Tekstiili-, rõiva- ja nahatööstusmasinate tootmine | 118,790 € |
| 1557 | Sildrem OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 118,683 € |
| 1558 | Osaühing EAST HIGHWAY Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 118,522 € |
| 1559 | Automatic OÜ Programmeerimine | 118,471 € |
| 1560 | VihurMoto OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 118,318 € |
| 1561 | GOTO Construction OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 118,209 € |
| 1562 | Osaühing Elkovar Grupp Kaubavedu maanteel | 118,204 € |
| 1563 | Osaühing Storefront Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 118,203 € |
| 1564 | Lenovor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 118,154 € |
| 1565 | Ulberg OÜ Restoranitegevus | 117,491 € |
| 1566 | Osaühing Mittiros Metsavarumine | 117,360 € |
| 1567 | osaühing Pinvet Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 117,283 € |
| 1568 | OÜ Teehoiu Partnerid Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 116,982 € |
| 1569 | osaühing Kelkmer Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 116,803 € |
| 1570 | OÜ Ehtel Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 116,585 € |
| 1571 | Aeronautical & Nautical Services OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 116,409 € |
| 1572 | Propatent OÜ Lapsehoiuteenus | 116,370 € |
| 1573 | OÜ Joska Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine | 115,966 € |
| 1574 | Loodus ja Hobused OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete müük, hooldus ja remont | 115,964 € |
| 1575 | OÜ Raudsepa Maastikuhooldus Maastiku hooldus ja korrashoid | 115,886 € |
| 1576 | Avor Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusmaaklerite tegevus | 115,800 € |
| 1577 | osaühing Redesmar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 115,480 € |
| 1578 | OÜ Sauga Seemnekeskus Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 115,468 € |
| 1579 | renovest OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 115,436 € |
| 1580 | Venderloo Reisid OÜ Reisikorraldajate tegevus | 115,366 € |
| 1581 | Menitol OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 115,216 € |
| 1582 | Osaühing Vändra Karu Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 115,177 € |
| 1583 | CM Consult OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 114,942 € |
| 1584 | osaühing Villa Medica Eriarstiabi osutamine | 114,912 € |
| 1585 | Wildoffice OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 114,677 € |
| 1586 | Virko Ehitus OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 114,608 € |
| 1587 | Klaasvärk OÜ Muu klaasi tootmine ja töötlemine, sh tehniline klaas | 114,459 € |
| 1588 | Kiltri OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 114,428 € |
| 1589 | osaühing Kello Talu Kaubavedu maanteel | 114,092 € |
| 1590 | SE Varahaldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 113,898 € |
| 1591 | OÜ Oviro Sorteeritud materjali taaskasutusele võtmine | 113,728 € |
| 1592 | Osaühing Valmaden Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 113,622 € |
| 1593 | Osaühing Peetri Auto Puidu saagimine ja hööveldamine | 113,606 € |
| 1594 | All Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 113,381 € |
| 1595 | Everet Consult OÜ Muu teenindus | 113,224 € |
| 1596 | OÜ Evo Kala Merekalapüük | 113,212 € |
| 1597 | Hambaravi Piret Rossner OÜ Hambaravi | 113,105 € |
| 1598 | AleReg Plus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 112,970 € |
| 1599 | Hüppa OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 112,956 € |
| 1600 | REK.RAM OÜ Muud mujal liigitamata veondust abistavad tegevusalad | 112,810 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.