Revenue per employee — TOP 2022 · Tartu maakond
8,067 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2301OÜ E-429,089 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 29,062 €Arhitektitegevused
- 2303OÜ ETNIKA29,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 28,880 €Alusrõivaste tootmine
- 28,870 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2306Osaühing Bellre28,835 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2307Astri Buffet OÜ28,689 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 28,653 €Jookide serveerimine
- 2309J Metall OÜ28,540 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2310BubblyBoba OÜ28,489 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2311Trix OÜ28,425 €Muu disainerite tegevus
- 28,386 €Muu puhastustegevus
- 2313Wulcan OÜ28,367 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2314Vermuteria OÜ28,356 €Restoranitegevus
- 2315Rivning OÜ28,310 €Lammutamine
- 2316OÜ Magnum & Co28,197 €Hambaravi
- 27,837 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2318Pro-Decor OÜ27,833 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2319Baumeister OÜ27,827 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 27,820 €Lasteaiad
- 27,781 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2322ASN SERVICE OÜ27,779 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2323TaviteOne OÜ27,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2324OÜ DIGIGRAMM27,688 €Isolatsioonitööd
- 27,483 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 2326Toprexal OÜ27,427 €Elektriinstallatsioon
- 27,418 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2328OÜ FATMON27,352 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2329ESTSCAPE OÜ27,184 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 27,096 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2331OÜ CHRISTON27,091 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2332osaühing RODRIGO26,769 €Mootorsõidukite jaemüük
- 26,755 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 26,705 €Hotellid
- 2335Geko Cycling OÜ26,667 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
- 2336OÜ TT Labor26,664 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2337Faceman OÜ26,658 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 23383D Punkt OÜ26,634 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 2339OÜ Quretec26,628 €Programmeerimine
- 26,600 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2341Sims ehitus OÜ26,587 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2342Avirox OÜ26,560 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2343OÜ Soliidne Kodu26,512 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2344OÜ EVELAIN KÖÖK26,507 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 26,483 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2346OÜ AJK Kliinik26,470 €Eriarstiabi
- 26,438 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 2348OÜ Ö Stuudio26,405 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 26,336 €Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus
- 2350Badaam OÜ26,274 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2351Martin Stone OÜ26,240 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2352Estpro Ehitus OÜ26,163 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2353MetsaMen OÜ26,054 €Metsavarumine
- 2354BetaMed OÜ26,035 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2355Real Security OÜ25,869 €Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
- 2356SOLAR MAGIC OÜ25,862 €Solaariumide tegevus
- 2357osaühing MINTROL25,821 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 25,774 €Restoranitegevus
- 2359Unyrt OÜ25,731 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 25,667 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2361parencor OÜ25,620 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2362Leviso Group OÜ25,589 €Toitlustamine üritustel
- 25,436 €Sõiduõpe
- 2364Waksal Wabrik OÜ25,373 €Restoranitegevus
- 2365AEG Kivi OÜ25,358 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2366osaühing Finak25,344 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 2367Hea Õhtu OÜ25,339 €Jookide serveerimine
- 23681Autod OÜ25,324 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2369osaühing ATRENDA25,310 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 25,306 €Arhitektitegevused
- 25,221 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2372AD Projekt OÜ25,210 €Muu disainerite tegevus
- 2373Matger OÜ25,133 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2374osaühing TaVo25,131 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 25,104 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 2376Kappazeta OÜ25,058 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 2377Toiduproff OÜ25,057 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2378Scriba OÜ24,956 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2379osaühing KUKKEL24,941 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2380SerhiMet OÜ24,940 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 2381Lehelinnu OÜ24,923 €Lapsehoiuteenus
- 2382OÜ Aadlipreili24,738 €Hotellid
- 2383FASMERK OÜ24,583 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2384R.K Install OÜ24,519 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 2385Selekol OÜ24,380 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2386EUM Events OÜ24,338 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2387OÜ Aknamees24,282 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 2388Osaühing AVINDA24,274 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 24,165 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2390OÜ Astja24,128 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 2391Viikingehitus OÜ24,120 €Elektripaigaldustööd
- 2392HB Tammel OÜ24,078 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2393OÜ i-reltik24,068 €Õendusabi osutamine
- 2394ESTLA OÜ24,043 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2395OÜ PALGISALU24,006 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2396Glasraim OÜ23,848 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2397Urve Köök OÜ23,820 €Restoranitegevus
- 23,789 €Muud eriehitustööd
- 2399OÜ Tervisetestid23,772 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 23,770 €Muude piimatoodete, k.a või tootmine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2301 | OÜ E-4 Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 29,089 € |
| 2302 | Arhitektibüroo Siim & Põllumaa OÜ Arhitektitegevused | 29,062 € |
| 2303 | OÜ ETNIKA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,033 € |
| 2304 | STENSTRÖMS SKJORTFABRIK EESTI osaühing Alusrõivaste tootmine | 28,880 € |
| 2305 | osaühing Kallaste Rand Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 28,870 € |
| 2306 | Osaühing Bellre Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 28,835 € |
| 2307 | Astri Buffet OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 28,689 € |
| 2308 | RAF CHIPS TRADING COMPANY OÜ Jookide serveerimine | 28,653 € |
| 2309 | J Metall OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 28,540 € |
| 2310 | BubblyBoba OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 28,489 € |
| 2311 | Trix OÜ Muu disainerite tegevus | 28,425 € |
| 2312 | osaühing Taararing Muu puhastustegevus | 28,386 € |
| 2313 | Wulcan OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 28,367 € |
| 2314 | Vermuteria OÜ Restoranitegevus | 28,356 € |
| 2315 | Rivning OÜ Lammutamine | 28,310 € |
| 2316 | OÜ Magnum & Co Hambaravi | 28,197 € |
| 2317 | Osaühing Tartu Metallivabrik Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,837 € |
| 2318 | Pro-Decor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,833 € |
| 2319 | Baumeister OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 27,827 € |
| 2320 | OÜ Rübliku Lastepere Lasteaiad | 27,820 € |
| 2321 | Elva Varahalduse OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 27,781 € |
| 2322 | ASN SERVICE OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 27,779 € |
| 2323 | TaviteOne OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,756 € |
| 2324 | OÜ DIGIGRAMM Isolatsioonitööd | 27,688 € |
| 2325 | osaühing TAVATRONIC Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 27,483 € |
| 2326 | Toprexal OÜ Elektriinstallatsioon | 27,427 € |
| 2327 | Salat ja disko OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,418 € |
| 2328 | OÜ FATMON Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 27,352 € |
| 2329 | ESTSCAPE OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 27,184 € |
| 2330 | osaühing Lõuna Ilusalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 27,096 € |
| 2331 | OÜ CHRISTON Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 27,091 € |
| 2332 | osaühing RODRIGO Mootorsõidukite jaemüük | 26,769 € |
| 2333 | KÄHARI Advokaadibüroo OÜ Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 26,755 € |
| 2334 | aktsiaselts "BARCLAY HOTELL" Hotellid | 26,705 € |
| 2335 | Geko Cycling OÜ Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 26,667 € |
| 2336 | OÜ TT Labor Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 26,664 € |
| 2337 | Faceman OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 26,658 € |
| 2338 | 3D Punkt OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 26,634 € |
| 2339 | OÜ Quretec Programmeerimine | 26,628 € |
| 2340 | Aktsiaselts Munkfors Saed Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 26,600 € |
| 2341 | Sims ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,587 € |
| 2342 | Avirox OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,560 € |
| 2343 | OÜ Soliidne Kodu Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,512 € |
| 2344 | OÜ EVELAIN KÖÖK Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 26,507 € |
| 2345 | Osaühing MARKO KONSULTATSIOONID Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,483 € |
| 2346 | OÜ AJK Kliinik Eriarstiabi | 26,470 € |
| 2347 | Osaühing Pesumaja REA Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 26,438 € |
| 2348 | OÜ Ö Stuudio Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 26,405 € |
| 2349 | Osaühing Advokaadibüroo In Jure Advokaatide ja advokaadibüroode tegevus | 26,336 € |
| 2350 | Badaam OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 26,274 € |
| 2351 | Martin Stone OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,240 € |
| 2352 | Estpro Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,163 € |
| 2353 | MetsaMen OÜ Metsavarumine | 26,054 € |
| 2354 | BetaMed OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 26,035 € |
| 2355 | Real Security OÜ Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse | 25,869 € |
| 2356 | SOLAR MAGIC OÜ Solaariumide tegevus | 25,862 € |
| 2357 | osaühing MINTROL Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 25,821 € |
| 2358 | OÜ Vapramäe Allika Restoranitegevus | 25,774 € |
| 2359 | Unyrt OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 25,731 € |
| 2360 | osaühing Autod ja Osad Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 25,667 € |
| 2361 | parencor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,620 € |
| 2362 | Leviso Group OÜ Toitlustamine üritustel | 25,589 € |
| 2363 | OÜ Autokool Kiirendus Sõiduõpe | 25,436 € |
| 2364 | Waksal Wabrik OÜ Restoranitegevus | 25,373 € |
| 2365 | AEG Kivi OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 25,358 € |
| 2366 | osaühing Finak Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 25,344 € |
| 2367 | Hea Õhtu OÜ Jookide serveerimine | 25,339 € |
| 2368 | 1Autod OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 25,324 € |
| 2369 | osaühing ATRENDA Kirjalik ja suuline tõlge | 25,310 € |
| 2370 | OÜ KINO maastikuarhitektid Arhitektitegevused | 25,306 € |
| 2371 | LUDVIG SVENSSON EESTI OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 25,221 € |
| 2372 | AD Projekt OÜ Muu disainerite tegevus | 25,210 € |
| 2373 | Matger OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,133 € |
| 2374 | osaühing TaVo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 25,131 € |
| 2375 | Fööniks konsultatsioon OÜ Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne majutuseta | 25,104 € |
| 2376 | Kappazeta OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 25,058 € |
| 2377 | Toiduproff OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 25,057 € |
| 2378 | Scriba OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 24,956 € |
| 2379 | osaühing KUKKEL Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 24,941 € |
| 2380 | SerhiMet OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 24,940 € |
| 2381 | Lehelinnu OÜ Lapsehoiuteenus | 24,923 € |
| 2382 | OÜ Aadlipreili Hotellid | 24,738 € |
| 2383 | FASMERK OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 24,583 € |
| 2384 | R.K Install OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 24,519 € |
| 2385 | Selekol OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 24,380 € |
| 2386 | EUM Events OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 24,338 € |
| 2387 | OÜ Aknamees Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 24,282 € |
| 2388 | Osaühing AVINDA Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 24,274 € |
| 2389 | Klaasipainutus OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 24,165 € |
| 2390 | OÜ Astja Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 24,128 € |
| 2391 | Viikingehitus OÜ Elektripaigaldustööd | 24,120 € |
| 2392 | HB Tammel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,078 € |
| 2393 | OÜ i-reltik Õendusabi osutamine | 24,068 € |
| 2394 | ESTLA OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 24,043 € |
| 2395 | OÜ PALGISALU Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 24,006 € |
| 2396 | Glasraim OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 23,848 € |
| 2397 | Urve Köök OÜ Restoranitegevus | 23,820 € |
| 2398 | Tänavakivimees OÜ Muud eriehitustööd | 23,789 € |
| 2399 | OÜ Tervisetestid Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 23,772 € |
| 2400 | Teadus ja Tegu OÜ Muude piimatoodete, k.a või tootmine | 23,770 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.