Revenue per employee — TOP 2022 · Tartu maakond
8,067 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 2201Pisuke Legal OÜ34,317 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2202Ravida OÜ34,286 €Eriarstiabi
- 2203NUMEN EHITUS OÜ34,256 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2204OÜ REVOLO34,220 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2205SK Puit OÜ34,178 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 34,040 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 2207GMT Ehitus OÜ33,967 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 33,958 €Eriarstiabi
- 2209JOPP CREATIVE OÜ33,951 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2210osaühing "NRT"33,821 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2211OGRAM GROUP OÜ33,801 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2212OÜ EX SOLVEIG33,745 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 33,739 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2214OÜ M.R. Therapy33,729 €Taastusravi
- 2215Soma OÜ33,662 €Arhitektitegevused
- 2216OÜ AKTON GRUPP33,658 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2217OÜ Propipe33,611 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 33,602 €Kaubavedu maanteel
- 33,498 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2220Vestmint Pro OÜ33,434 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2221Sport Osaühing33,389 €Arhitektitegevused
- 2222Valeks OÜ33,308 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 33,248 €Kaubaladude töö
- 2224OÜ Harger33,232 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 33,194 €Eriarstiabi
- 33,184 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 33,149 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 33,135 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 33,030 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2230osaühing Rosidor32,969 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2231Tarmel ehitus OÜ32,953 €Muud eriehitustööd
- 2232OÜ BESKID32,940 €Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine
- 2233Turvax OÜ32,851 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 32,708 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 2235OÜ Ränduri32,649 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2236Spargel OÜ32,604 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2237Habe Team OÜ32,544 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2238DP Recycling OÜ32,424 €Ohtlike jäätmete kogumine
- 2239AMRA OÜ32,424 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2240Privamal OÜ32,413 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 2241osaühing AGEETA32,355 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2242FIIDER L.E.G. OÜ32,325 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 2243osaühing GPP32,316 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 2244OÜ AMTT32,129 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2245Redwall OÜ32,097 €Programmeerimine
- 2246E-Metsad OÜ32,078 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2247tikinti OÜ31,959 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,900 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2249RÜÜTLI KORP OÜ31,783 €Jookide serveerimine
- 2250MATOR Ehitus OÜ31,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 31,751 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2252OÜ Malve TK31,682 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2253Soojemaks OÜ31,610 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2254Kongo Tango OÜ31,589 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2255STACC OÜ31,569 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2256VOLFFIX OÜ31,464 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus
- 2257BMG OÜ31,463 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 31,449 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 2259ARF ARENDUS OÜ31,351 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2260WIERA NATURAL OÜ31,199 €Tööstustoote- ja moedisain
- 31,185 €Kaubavedu maanteel
- 2262OÜ TOOMEDOR31,166 €Tavajäätmete kogumine
- 31,153 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 31,001 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 2265JK Barber OÜ30,881 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2266osaühing ILUTARE30,871 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2267Laari Talu OÜ30,826 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 2268I grupp OÜ30,646 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 30,639 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2270osaühing KUMMIX30,611 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2271Pai käsi OÜ30,486 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2272Elvake OÜ30,480 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 30,436 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 30,389 €Lapsehoiuteenus
- 2275OÜ Meline30,358 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 30,313 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2277Hilpdesign OÜ30,291 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 2278FULCBON OSAÜHING30,216 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2279OÜ Greeny30,198 €Teede ja kiirteede ehitus
- 2280EVT Ehitus OÜ30,190 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2281OÜ ARWEST30,134 €Tarbeelektroonika parandus ja hooldus
- 2282Elmonte OÜ30,119 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2283TheraSync OÜ30,000 €Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
- 2284Konkrit-Agro OÜ29,967 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 2285Osaühing Kevira29,958 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2286Ruto OÜ29,954 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2287Etikett OÜ29,949 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2288Samreis Eesti AS29,917 €Kõnekeskuste tegevus
- 2289Cyborg OÜ29,898 €Värvimine ja klaasimine
- 2290Raital OÜ29,876 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2291Koogihaldjas OÜ29,869 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2292Toruvana OÜ29,847 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 29,673 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus
- 2294Kolm talenti OÜ29,596 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2295LOG House OÜ29,472 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2296OÜ Treilamehed29,428 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 29,280 €Lasteaiad
- 2298AS ASTROMOTO29,229 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 29,203 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2300OÜ ELKER RMT29,133 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2201 | Pisuke Legal OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 34,317 € |
| 2202 | Ravida OÜ Eriarstiabi | 34,286 € |
| 2203 | NUMEN EHITUS OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 34,256 € |
| 2204 | OÜ REVOLO Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 34,220 € |
| 2205 | SK Puit OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 34,178 € |
| 2206 | Ikomet Varahaldus OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 34,040 € |
| 2207 | GMT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,967 € |
| 2208 | OÜ Tartu Linna Polikliinik Eriarstiabi | 33,958 € |
| 2209 | JOPP CREATIVE OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 33,951 € |
| 2210 | osaühing "NRT" Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 33,821 € |
| 2211 | OGRAM GROUP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,801 € |
| 2212 | OÜ EX SOLVEIG Muu spetsialiseerimata jaemüük | 33,745 € |
| 2213 | osaühing HUMAL Elektroonika Muu mujal liigitamata tootmine | 33,739 € |
| 2214 | OÜ M.R. Therapy Taastusravi | 33,729 € |
| 2215 | Soma OÜ Arhitektitegevused | 33,662 € |
| 2216 | OÜ AKTON GRUPP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 33,658 € |
| 2217 | OÜ Propipe Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 33,611 € |
| 2218 | Osaühing INGEMAR AUTO Kaubavedu maanteel | 33,602 € |
| 2219 | ProVida Kliinik OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 33,498 € |
| 2220 | Vestmint Pro OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 33,434 € |
| 2221 | Sport Osaühing Arhitektitegevused | 33,389 € |
| 2222 | Valeks OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 33,308 € |
| 2223 | AsapTrade Group OÜ Kaubaladude töö | 33,248 € |
| 2224 | OÜ Harger Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 33,232 € |
| 2225 | osaühing BioDesign Eriarstiabi | 33,194 € |
| 2226 | VULPINUS INVEST OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 33,184 € |
| 2227 | T.K. Varahalduse OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 33,149 € |
| 2228 | Osaühing Kallaste Kalur Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 33,135 € |
| 2229 | Tehase Catering OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 33,030 € |
| 2230 | osaühing Rosidor Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,969 € |
| 2231 | Tarmel ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 32,953 € |
| 2232 | OÜ BESKID Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine | 32,940 € |
| 2233 | Turvax OÜ Tööhõiveagentuuride tegevus | 32,851 € |
| 2234 | osaühing Sauna Pesuteenus Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 32,708 € |
| 2235 | OÜ Ränduri Restoranide ja kohvikute tegevus | 32,649 € |
| 2236 | Spargel OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 32,604 € |
| 2237 | Habe Team OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 32,544 € |
| 2238 | DP Recycling OÜ Ohtlike jäätmete kogumine | 32,424 € |
| 2239 | AMRA OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 32,424 € |
| 2240 | Privamal OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 32,413 € |
| 2241 | osaühing AGEETA Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 32,355 € |
| 2242 | FIIDER L.E.G. OÜ Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 32,325 € |
| 2243 | osaühing GPP Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 32,316 € |
| 2244 | OÜ AMTT Maanteede ja kiirteede ehitus | 32,129 € |
| 2245 | Redwall OÜ Programmeerimine | 32,097 € |
| 2246 | E-Metsad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 32,078 € |
| 2247 | tikinti OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,959 € |
| 2248 | osaühing ARHEOGRAATOR Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 31,900 € |
| 2249 | RÜÜTLI KORP OÜ Jookide serveerimine | 31,783 € |
| 2250 | MATOR Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 31,756 € |
| 2251 | osaühing Dia-Autodiagnostika Mootorsõidukite remont ja hooldus | 31,751 € |
| 2252 | OÜ Malve TK Restoranide ja kohvikute tegevus | 31,682 € |
| 2253 | Soojemaks OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 31,610 € |
| 2254 | Kongo Tango OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 31,589 € |
| 2255 | STACC OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 31,569 € |
| 2256 | VOLFFIX OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus | 31,464 € |
| 2257 | BMG OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 31,463 € |
| 2258 | EEKBL - Valduste Osaühing Muude kasutatud kaupade jaemüük | 31,449 € |
| 2259 | ARF ARENDUS OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 31,351 € |
| 2260 | WIERA NATURAL OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 31,199 € |
| 2261 | Transport Partners Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 31,185 € |
| 2262 | OÜ TOOMEDOR Tavajäätmete kogumine | 31,166 € |
| 2263 | OÜ Gravitas Consult Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 31,153 € |
| 2264 | aktsiaselts LIIVIMAA PAGAR Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 31,001 € |
| 2265 | JK Barber OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 30,881 € |
| 2266 | osaühing ILUTARE Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 30,871 € |
| 2267 | Laari Talu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 30,826 € |
| 2268 | I grupp OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 30,646 € |
| 2269 | Heidi Plumberg International OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 30,639 € |
| 2270 | osaühing KUMMIX Mootorsõidukite remont ja hooldus | 30,611 € |
| 2271 | Pai käsi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,486 € |
| 2272 | Elvake OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,480 € |
| 2273 | Tabivere Soojus OÜ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 30,436 € |
| 2274 | Hansu ja Grete lastehoid OÜ Lapsehoiuteenus | 30,389 € |
| 2275 | OÜ Meline Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,358 € |
| 2276 | FORCE ARENDUS OSAÜHING Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 30,313 € |
| 2277 | Hilpdesign OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 30,291 € |
| 2278 | FULCBON OSAÜHING Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 30,216 € |
| 2279 | OÜ Greeny Teede ja kiirteede ehitus | 30,198 € |
| 2280 | EVT Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 30,190 € |
| 2281 | OÜ ARWEST Tarbeelektroonika parandus ja hooldus | 30,134 € |
| 2282 | Elmonte OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 30,119 € |
| 2283 | TheraSync OÜ Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused | 30,000 € |
| 2284 | Konkrit-Agro OÜ Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 29,967 € |
| 2285 | Osaühing Kevira Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,958 € |
| 2286 | Ruto OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 29,954 € |
| 2287 | Etikett OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 29,949 € |
| 2288 | Samreis Eesti AS Kõnekeskuste tegevus | 29,917 € |
| 2289 | Cyborg OÜ Värvimine ja klaasimine | 29,898 € |
| 2290 | Raital OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 29,876 € |
| 2291 | Koogihaldjas OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 29,869 € |
| 2292 | Toruvana OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 29,847 € |
| 2293 | Virexa 11 Mgmt OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus | 29,673 € |
| 2294 | Kolm talenti OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 29,596 € |
| 2295 | LOG House OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,472 € |
| 2296 | OÜ Treilamehed Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 29,428 € |
| 2297 | Väike Päike Tartu OÜ Lasteaiad | 29,280 € |
| 2298 | AS ASTROMOTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 29,229 € |
| 2299 | Betoonpõrandad OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 29,203 € |
| 2300 | OÜ ELKER RMT Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 29,133 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.