Revenue per employee — TOP 2019 · Tartu maakond
6,806 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 701Laimincom OÜ89,792 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 89,686 €Lammutamine
- 703Majakas OÜ89,664 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 89,526 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 705VABAX OÜ89,334 €Kaubavedu maanteel
- 89,296 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 707OÜ MELIOR-M89,269 €Taimekasvatuse abitegevused
- 89,262 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
- 709OÜ STD & J89,241 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 89,140 €Mitteelektriliste kodumasinate tootmine
- 89,064 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 712Umami OÜ88,883 €Muude toidukaupade jaemüük
- 88,765 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 88,664 €Õpikute, sõnaraamatute jm teatmeteoste kirjastamine
- 88,659 €Elektripaigaldustööd
- 88,499 €Kaubavedu maanteel
- 88,493 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 88,430 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 88,369 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 720OÜ MEILETOP88,276 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 721Ranher OÜ88,090 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 722OÜ KAUBAPALL88,001 €Rõivaste jaemüük
- 87,832 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 87,813 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 87,741 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 726AS ODE87,721 €Hambaravi
- 727CH TRANS OÜ87,711 €Kaubavedu maanteel
- 87,622 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 87,613 €Kaubavedu maanteel
- 87,572 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 87,555 €Kellade ja ehete jaemüük
- 732Termofix OÜ87,494 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 733OÜ MALDIVAR87,298 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 734ERGOSTAL OÜ87,099 €Elektripaigaldustööd
- 735Italest OÜ87,058 €Muude toidukaupade jaemüük
- 86,991 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 86,978 €Arvutialased konsultatsioonid
- 86,856 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 86,701 €Vundamendi-, betooni- jm müüritööd
- 86,660 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 86,605 ۆldarstiabi
- 86,578 €Kaubavedu maanteel
- 86,535 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 744OÜ Tarfin86,520 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 86,496 €Kaubavedu maanteel
- 746AS Reach-U86,388 €Programmeerimine
- 86,205 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 748TORULILL OÜ86,077 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 86,048 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 85,951 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 751Contexpo OÜ85,909 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 85,703 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 753OÜ Kurelaane85,697 €Kaubavedu maanteel
- 85,455 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 755Hedgehog OÜ85,377 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 85,228 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 85,203 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 85,112 €Kaubavedu maanteel
- 85,026 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 84,919 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 761Felivet OÜ84,827 €Veterinaaria
- 84,826 €Piimakarjakasvatus
- 84,823 €Metalluste ja -akende tootmine
- 84,805 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 84,751 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 84,746 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 84,619 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 768Graafen OÜ84,593 €Kaubavedu maanteel
- 84,487 €Mehaaniline metallitöötlus
- 84,334 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 771OÜ RENDIBUSS84,218 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 772OÜ NORDLUM84,085 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 83,894 €Mootorsõidukite jaemüük
- 83,877 €Klaasist ehitusmaterjalide tootmine
- 775OÜ Klav83,742 €Kaubavedu maanteel
- 83,582 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 83,530 €Kartuli töötlemine ja säilitamine
- 83,341 €Kaubavedu maanteel
- 83,288 €Arhitektitegevused
- 83,247 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 781Minora OÜ83,235 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 83,075 €Taimekasvatuse abitegevused
- 82,974 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 82,949 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 82,948 €Kaubavedu maanteel
- 786Atmel OÜ82,923 €Elektriinstallatsioon
- 787ECCOM OÜ82,802 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 82,635 €Mehaaniline metallitöötlus
- 789Tasku MC OÜ82,618 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 82,525 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 82,367 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 792Vanerex OÜ82,247 €Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine
- 82,212 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 82,076 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 795AG.Weilem OÜ82,063 €Kaubavedu maanteel
- 81,992 €Kaubavedu maanteel
- 81,965 €Programmeerimine
- 81,936 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 799Möku OÜ81,848 €Jookide serveerimine
- 81,845 ۆldarstiabi
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 701 | Laimincom OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 89,792 € |
| 702 | TARTU TEENUSED OÜ Lammutamine | 89,686 € |
| 703 | Majakas OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 89,664 € |
| 704 | OÜ LAEVA PÕLD Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 89,526 € |
| 705 | VABAX OÜ Kaubavedu maanteel | 89,334 € |
| 706 | Fast Group Baltic OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 89,296 € |
| 707 | OÜ MELIOR-M Taimekasvatuse abitegevused | 89,269 € |
| 708 | In Hause Work OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus | 89,262 € |
| 709 | OÜ STD & J Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 89,241 € |
| 710 | Primus Eesti OÜ Mitteelektriliste kodumasinate tootmine | 89,140 € |
| 711 | Osaühing Salutaris Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 89,064 € |
| 712 | Umami OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 88,883 € |
| 713 | aktsiaselts Grüne Fee Eesti Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 88,765 € |
| 714 | Osaühing Juura Õpikute, sõnaraamatute jm teatmeteoste kirjastamine | 88,664 € |
| 715 | Osaühing Newin Elektripaigaldustööd | 88,659 € |
| 716 | osaühing ORLEND Kaubavedu maanteel | 88,499 € |
| 717 | OÜ Ringtee Kiirtoit Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 88,493 € |
| 718 | Kompanii Hub OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 88,430 € |
| 719 | Aktsiaselts Kane Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 88,369 € |
| 720 | OÜ MEILETOP Muud kaeve- ja mullatööd | 88,276 € |
| 721 | Ranher OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 88,090 € |
| 722 | OÜ KAUBAPALL Rõivaste jaemüük | 88,001 € |
| 723 | OÜ Tartu Uksetehas Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 87,832 € |
| 724 | osaühing TUNOR Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 87,813 € |
| 725 | Kaumes Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 87,741 € |
| 726 | AS ODE Hambaravi | 87,721 € |
| 727 | CH TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 87,711 € |
| 728 | Epomeister OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 87,622 € |
| 729 | Guitra Autoremont OÜ Kaubavedu maanteel | 87,613 € |
| 730 | Teadusmosaiik OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 87,572 € |
| 731 | osaühing Kullassepp Karl Kellade ja ehete jaemüük | 87,555 € |
| 732 | Termofix OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 87,494 € |
| 733 | OÜ MALDIVAR Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 87,298 € |
| 734 | ERGOSTAL OÜ Elektripaigaldustööd | 87,099 € |
| 735 | Italest OÜ Muude toidukaupade jaemüük | 87,058 € |
| 736 | OÜ Kemmerling Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 86,991 € |
| 737 | Astro Baltics osaühing Arvutialased konsultatsioonid | 86,978 € |
| 738 | osaühing Gerd ITC Muu spetsialiseerimata jaemüük | 86,856 € |
| 739 | arianto ehitus OÜ Vundamendi-, betooni- jm müüritööd | 86,701 € |
| 740 | osaühing Deil-Metall Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 86,660 € |
| 741 | OÜ PEREARST TARVO KIUDMA Üldarstiabi | 86,605 € |
| 742 | MHK Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 86,578 € |
| 743 | osaühing Ergomeeter Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 86,535 € |
| 744 | OÜ Tarfin Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 86,520 € |
| 745 | Riipal Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 86,496 € |
| 746 | AS Reach-U Programmeerimine | 86,388 € |
| 747 | JAP Camions OÜ Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 86,205 € |
| 748 | TORULILL OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 86,077 € |
| 749 | Osaühing Baltic Loghouses Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 86,048 € |
| 750 | OÜ MP-Reklaamtrükk Reklaamiagentuuride tegevus | 85,951 € |
| 751 | Contexpo OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 85,909 € |
| 752 | Augumeister OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 85,703 € |
| 753 | OÜ Kurelaane Kaubavedu maanteel | 85,697 € |
| 754 | KM Element OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 85,455 € |
| 755 | Hedgehog OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 85,377 € |
| 756 | OÜ DUO INVEST Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 85,228 € |
| 757 | OÜ Ööklubi Maasikas Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 85,203 € |
| 758 | Osaühing Bitutrans Kaubavedu maanteel | 85,112 € |
| 759 | osaühing Külmaservis Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 85,026 € |
| 760 | APStone & Loghouses OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,919 € |
| 761 | Felivet OÜ Veterinaaria | 84,827 € |
| 762 | aktsiaselts TERRAX Piimakarjakasvatus | 84,826 € |
| 763 | Osaühing Doordec Metalluste ja -akende tootmine | 84,823 € |
| 764 | Epler & Lorenz OÜ Materjalide taaskasutusele võtmine | 84,805 € |
| 765 | Osaühing Novabuilders Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 84,751 € |
| 766 | osaühing Hindren Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 84,746 € |
| 767 | GS Production OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 84,619 € |
| 768 | Graafen OÜ Kaubavedu maanteel | 84,593 € |
| 769 | osaühing Palmet Mehaaniline metallitöötlus | 84,487 € |
| 770 | taimekasvatusühistu "Mäksa Seeme" Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 84,334 € |
| 771 | OÜ RENDIBUSS Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 84,218 € |
| 772 | OÜ NORDLUM Puidu saagimine ja hööveldamine | 84,085 € |
| 773 | Tartu Autokeskus OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 83,894 € |
| 774 | Tartu Klaaspakett OÜ Klaasist ehitusmaterjalide tootmine | 83,877 € |
| 775 | OÜ Klav Kaubavedu maanteel | 83,742 € |
| 776 | osaühing Daneraal Liha ja lihatoodete jaemüük | 83,582 € |
| 777 | OÜ Juurviljaait Kartuli töötlemine ja säilitamine | 83,530 € |
| 778 | OÜ Stekkor Transport Kaubavedu maanteel | 83,341 € |
| 779 | OÜ ARHITEKTRUM Arhitektitegevused | 83,288 € |
| 780 | M.T.M.Fortun OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 83,247 € |
| 781 | Minora OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,235 € |
| 782 | Trifolium Pratense OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 83,075 € |
| 783 | Lihtne Kodu OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 82,974 € |
| 784 | NEURON SYSTEMS OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 82,949 € |
| 785 | aktsiaselts LINTER- TRANSPORT Kaubavedu maanteel | 82,948 € |
| 786 | Atmel OÜ Elektriinstallatsioon | 82,923 € |
| 787 | ECCOM OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 82,802 € |
| 788 | osaühing I&T Metall Mehaaniline metallitöötlus | 82,635 € |
| 789 | Tasku MC OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 82,618 € |
| 790 | K&K Services OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 82,525 € |
| 791 | Door Build OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 82,367 € |
| 792 | Vanerex OÜ Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine | 82,247 € |
| 793 | Industrial Systems Engineering OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 82,212 € |
| 794 | OÜ SEIRO ELEKTER Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 82,076 € |
| 795 | AG.Weilem OÜ Kaubavedu maanteel | 82,063 € |
| 796 | osaühing ELDER TRANSPORT Kaubavedu maanteel | 81,992 € |
| 797 | GOING SOFTWARE OÜ Programmeerimine | 81,965 € |
| 798 | OÜ Land-Trans Muud kaeve- ja mullatööd | 81,936 € |
| 799 | Möku OÜ Jookide serveerimine | 81,848 € |
| 800 | OÜ MAARJAVÄLJA PEREARSTID Üldarstiabi | 81,845 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.