Revenue per employee — TOP 2019 · Tartu maakond
6,806 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 102,161 €Konverentside ja messide korraldamine
- 602OÜ Rattaring102,097 €Sporditarvete jaemüük
- 603InstruMed OÜ101,962 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 604OÜ RESTMEC101,669 €Mööblitootmine
- 101,637 €Ohtlike jäätmete kogumine
- 101,455 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 101,328 €Piimakarjakasvatus
- 101,045 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 100,988 €Piimakarjakasvatus
- 100,955 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 611Veeta OÜ100,810 €Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
- 100,778 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 100,666 €Õlletootmine
- 100,548 €Piimakarjakasvatus
- 615OÜ ANKOED100,486 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 616Ehiteks OÜ100,387 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 100,363 €Muud juriidilised toimingud
- 100,270 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 100,264 €Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 100,255 €Põllumajandusmasinate tootmine
- 100,136 €Kaubavedu maanteel
- 99,689 €Hambaravi
- 99,403 €Kaubavedu maanteel
- 99,189 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 99,144 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 626KERVIL OÜ99,131 €Kaubavedu maanteel
- 98,857 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 98,743 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 98,500 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 98,430 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 98,171 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 98,101 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 633Wentelax OÜ98,088 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 634KATERAS OÜ98,052 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 635OÜ VIKERMONT97,983 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 97,901 €Kaubavedu maanteel
- 97,880 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 97,722 €Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine
- 639PISO OÜ97,659 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 640OÜ Futurtek97,483 €Kaubavedu maanteel
- 641AS OLBTAR97,466 €Kaubavedu maanteel
- 97,267 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 97,215 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 644OÜ ITAK97,158 €Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
- 645Miiler OÜ97,069 €Kaubavedu maanteel
- 96,955 €Programmeerimine
- 96,516 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 96,380 €Spordiehitiste käitus
- 96,373 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 96,096 €Kaubavedu maanteel
- 96,094 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 96,088 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 96,082 €Hambaravi
- 95,692 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 95,683 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 656Tahmamees OÜ95,257 €Ajalehtede ja muu perioodika ning kirjatarvete jaemüük
- 95,164 €Kaubavedu maanteel
- 95,105 €Kaubavedu maanteel
- 94,871 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 94,720 €Muude elektriseadmete tootmine
- 94,568 €Muude plastist ehitustoodete tootmine
- 662OÜ KURE MÕIS94,509 €Piimakarjakasvatus
- 663Roadplan OÜ94,428 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 664OÜ Aabwell94,180 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 94,166 €Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine
- 94,065 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 93,927 €Mehaaniline metallitöötlus
- 93,896 €Kaubavedu maanteel
- 93,891 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 670AS ABRASIIV93,737 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 671Veguma OÜ93,531 €Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmine
- 672S-Trans OÜ93,458 €Kaubavedu maanteel
- 93,420 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 674OÜ FASTEREN93,246 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 93,128 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 93,095 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 93,020 €Põhifarmaatsiatoodete tootmine
- 678OÜ SECURER92,972 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 679Aldreht OÜ92,968 €Isolatsioonitööd
- 680RECANDER OÜ92,966 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 92,927 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 92,870 €Betoonist ehitustoodete tootmine
- 92,627 €Mootorsõidukite jaemüük
- 92,602 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 685KROONIPUU OÜ92,549 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 92,456 €Kaubavedu maanteel
- 687TANZELT OÜ92,146 €Muude valmis tekstiiltoodete tootmine
- 92,086 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 689RoadWest OÜ91,961 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 91,870 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 91,582 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 91,404 €Metsavarumine
- 91,043 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 91,021 €Spooni ja vineeri tootmine
- 695AS HEARUM90,907 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 90,796 €Autode tehniline ülevaatus
- 90,173 €Piimakarjakasvatus
- 90,126 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 699Karni OÜ89,885 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 89,870 €Kirjalik ja suuline tõlge
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 601 | aktsiaselts TARTU NÄITUSED Konverentside ja messide korraldamine | 102,161 € |
| 602 | OÜ Rattaring Sporditarvete jaemüük | 102,097 € |
| 603 | InstruMed OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 101,962 € |
| 604 | OÜ RESTMEC Mööblitootmine | 101,669 € |
| 605 | DP Recycling OÜ Ohtlike jäätmete kogumine | 101,637 € |
| 606 | Labidakäsi OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 101,455 € |
| 607 | OÜ Ranna Farm Piimakarjakasvatus | 101,328 € |
| 608 | OÜ Tooman Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 101,045 € |
| 609 | aktsiaselts TARTUMAA MAAMEES Piimakarjakasvatus | 100,988 € |
| 610 | Osaühing SFINX-E Maitseainete ja -kastmete tootmine | 100,955 € |
| 611 | Veeta OÜ Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine | 100,810 € |
| 612 | Systemseparation OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 100,778 € |
| 613 | Pühaste Pruulikoda OÜ Õlletootmine | 100,666 € |
| 614 | osaühing Rannu Mõis Piimakarjakasvatus | 100,548 € |
| 615 | OÜ ANKOED Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 100,486 € |
| 616 | Ehiteks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 100,387 € |
| 617 | Patendibüroo KÄOSAAR OÜ Muud juriidilised toimingud | 100,363 € |
| 618 | OÜ Vamos Automaatika Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 100,270 € |
| 619 | Kaljevera management OÜ Rõivaste jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 100,264 € |
| 620 | osaühing SAME Põllumajandusmasinate tootmine | 100,255 € |
| 621 | BISMARCK LOGISTIKA OÜ Kaubavedu maanteel | 100,136 € |
| 622 | OÜ A & D Hambaravi Hambaravi | 99,689 € |
| 623 | Skandinavian roads OÜ Kaubavedu maanteel | 99,403 € |
| 624 | Lõunaliiklus OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 99,189 € |
| 625 | Formforest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 99,144 € |
| 626 | KERVIL OÜ Kaubavedu maanteel | 99,131 € |
| 627 | Diotech Electric OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 98,857 € |
| 628 | OSAÜHING HECTORCOM Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 98,743 € |
| 629 | osaühing IMPEL Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 98,500 € |
| 630 | OÜ Vein ja Vine Restoranide ja kohvikute tegevus | 98,430 € |
| 631 | BÜROODISAIN OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 98,171 € |
| 632 | Expressline OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 98,101 € |
| 633 | Wentelax OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 98,088 € |
| 634 | KATERAS OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 98,052 € |
| 635 | OÜ VIKERMONT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 97,983 € |
| 636 | osaühing Tammex Grupp Kaubavedu maanteel | 97,901 € |
| 637 | CAPR EHITUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 97,880 € |
| 638 | aktsiaselts SALVEST Homogeenitud toiduainete ja dieettoitude tootmine | 97,722 € |
| 639 | PISO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 97,659 € |
| 640 | OÜ Futurtek Kaubavedu maanteel | 97,483 € |
| 641 | AS OLBTAR Kaubavedu maanteel | 97,466 € |
| 642 | OÜ ABM Kinnistud Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 97,267 € |
| 643 | OÜ MEL-SOOMSON Metsamajandust abistavad tegevused | 97,215 € |
| 644 | OÜ ITAK Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük | 97,158 € |
| 645 | Miiler OÜ Kaubavedu maanteel | 97,069 € |
| 646 | Concise Systems OÜ Programmeerimine | 96,955 € |
| 647 | EST Networks OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 96,516 € |
| 648 | OÜ Dorpat Sport Spordiehitiste käitus | 96,380 € |
| 649 | aktsiaselts Helia Puit Puidu saagimine ja hööveldamine | 96,373 € |
| 650 | aktsiaselts Fastek Kaubavedu maanteel | 96,096 € |
| 651 | SALUTARY SERVICE OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 96,094 € |
| 652 | osaühing Astar Transport Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 96,088 € |
| 653 | aktsiaselts MAXILLA Hambaravi | 96,082 € |
| 654 | SINDELKATUSE OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,692 € |
| 655 | UNIRO GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,683 € |
| 656 | Tahmamees OÜ Ajalehtede ja muu perioodika ning kirjatarvete jaemüük | 95,257 € |
| 657 | AKTSIASELTS JANVEMAR Kaubavedu maanteel | 95,164 € |
| 658 | CRH Ehitus OÜ Kaubavedu maanteel | 95,105 € |
| 659 | OÜ Arteg Projektbüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 94,871 € |
| 660 | Digital Group OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 94,720 € |
| 661 | Harvia Estonia OÜ Muude plastist ehitustoodete tootmine | 94,568 € |
| 662 | OÜ KURE MÕIS Piimakarjakasvatus | 94,509 € |
| 663 | Roadplan OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 94,428 € |
| 664 | OÜ Aabwell Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 94,180 € |
| 665 | osaühing SPRAYTEC Kaevandus-, karjääri- ja ehitusmasinate tootmine | 94,166 € |
| 666 | AS Emajõe Veevärk Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | 94,065 € |
| 667 | OÜ LGT Konsultatsioonid Mehaaniline metallitöötlus | 93,927 € |
| 668 | osaühing Contrailer Kaubavedu maanteel | 93,896 € |
| 669 | OSAÜHING AED JA MURU Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 93,891 € |
| 670 | AS ABRASIIV Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 93,737 € |
| 671 | Veguma OÜ Kummirehvide tootmine, protekteerimine ja taastamine ning sisekummide tootmine | 93,531 € |
| 672 | S-Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 93,458 € |
| 673 | osaühing Vennad Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 93,420 € |
| 674 | OÜ FASTEREN Restoranide ja kohvikute tegevus | 93,246 € |
| 675 | OSAÜHING TARTU TULI Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 93,128 € |
| 676 | osaühing TRV-Külm Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 93,095 € |
| 677 | osaühing TBD Pharmatech Põhifarmaatsiatoodete tootmine | 93,020 € |
| 678 | OÜ SECURER Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 92,972 € |
| 679 | Aldreht OÜ Isolatsioonitööd | 92,968 € |
| 680 | RECANDER OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 92,966 € |
| 681 | Tommi Play OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 92,927 € |
| 682 | aktsiaselts "COLUMBIA-KIVI" Betoonist ehitustoodete tootmine | 92,870 € |
| 683 | MASAREELIA OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 92,627 € |
| 684 | KRIS GRUPP OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 92,602 € |
| 685 | KROONIPUU OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 92,549 € |
| 686 | Akala Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 92,456 € |
| 687 | TANZELT OÜ Muude valmis tekstiiltoodete tootmine | 92,146 € |
| 688 | aktsiaselts AA-LAN Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 92,086 € |
| 689 | RoadWest OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 91,961 € |
| 690 | OÜ Kaevupuurija Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 91,870 € |
| 691 | TET-KO Tallinn OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 91,582 € |
| 692 | osaühing "VILKEST" Metsavarumine | 91,404 € |
| 693 | osaühing AESTOVEEG Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 91,043 € |
| 694 | Tarmeko Spoon OÜ Spooni ja vineeri tootmine | 91,021 € |
| 695 | AS HEARUM Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 90,907 € |
| 696 | Osaühing Tehnokonsult Autode tehniline ülevaatus | 90,796 € |
| 697 | Andre Farm OÜ Piimakarjakasvatus | 90,173 € |
| 698 | OÜ Preferred by Nature Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 90,126 € |
| 699 | Karni OÜ Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 89,885 € |
| 700 | OÜ LÕUNA-EESTI TÕLKEKESKUS Kirjalik ja suuline tõlge | 89,870 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.