Revenue per employee — TOP 2019 · Tartu maakond
6,806 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 27,132 €Lasteaiad
- 27,115 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2003Seri Disain OÜ27,035 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 26,941 €Jookide serveerimine
- 2005BellaVia OÜ26,929 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2006Legoehitus OÜ26,882 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2007Qvant Ehitus OÜ26,763 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 26,739 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 2009osaühing Kolm26,696 €Mis tahes materjalist kohvrite, käekottide, sadulsepatoodete ja rakmete tootmine
- 2010Pleht Grupp OÜ26,651 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2011Tõlvamäe Agro OÜ26,630 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2012Difrotec OÜ26,610 €Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine
- 2013OÜ Lerotrans26,607 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2014Scrapco OÜ26,526 €Mehaaniline metallitöötlus
- 26,444 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2016J Metall OÜ26,260 €Mehaaniline metallitöötlus
- 2017MRB INVEST OÜ26,189 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2018Ojatrom OÜ26,111 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2019Masker OÜ26,083 €Kaubavedu maanteel
- 2020Insauna OÜ26,068 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 26,019 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2022osaühing GPP25,945 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 2023Cyborg OÜ25,944 €Värvimine ja klaasimine
- 2024OÜ SINUMAITSE25,845 €Puu- ja köögivilja jaemüük
- 25,803 €Plastist ehitustoodete tootmine
- 25,775 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 25,752 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 2028OÜ Jõe-Projekt25,726 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2029osaühing AKITO25,725 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 2030OÜ ACROBALTIC25,710 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 2031RS CONSULTING OÜ25,699 €Tsiviillaevade ehitus
- 2032RÜÜTLI KORP OÜ25,653 €Jookide serveerimine
- 25,555 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 25,522 €Rõivaste jaemüük
- 2035Munchers OÜ25,355 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2036Tõstetrans OÜ25,126 €Kaubavedu maanteel
- 2037NAVINMEDIA OÜ25,001 €Programmeerimine
- 2038Finemang OÜ24,983 €Muu inimressursiga varustamine
- 2039Milos OÜ24,957 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 24,945 €Jookide serveerimine
- 2041OÜ E-424,939 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 24,843 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2043OÜ Metsareiv24,828 €Metsavarumine
- 2044PowerLight OÜ24,796 €Muud tööjõuteenused
- 24,785 €Antiikesemete jaemüük
- 24,677 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 24,646 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,644 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2049OÜ DiKristall24,630 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2050VaruosaMarket OÜ24,569 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 24,554 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 24,521 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,455 ۆldarstiabi
- 2054OÜ Räni Kraana24,408 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 24,401 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2056K15 Projekt OÜ24,351 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2057OÜ Mandragora24,307 €Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused
- 2058Stronghouse OÜ24,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,235 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2060Belwood OÜ24,198 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 24,191 €Vanurite ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta
- 24,184 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 2063Pisuke Legal OÜ24,159 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 24,153 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2065OÜ SATIRMO24,100 €Lapsehoiuteenus
- 2066KuMa Wood OÜ24,098 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 2067OÜ PURAKAS24,089 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 24,077 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 24,071 €Kolimisteenused
- 2070Hore hooldus OÜ24,037 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 2071Domik OÜ24,036 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2072TONY OÜ24,025 €Toitlustamine üritustel
- 2073Bali71 OÜ23,952 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 23,937 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 23,911 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2076OÜ Uniplex23,885 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2077OÜ Maitsemõis23,860 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 23,856 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 2079REVELIN OÜ23,840 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 2080RSM Studio OÜ23,816 €Muud iluhooldused ja iluteenused
- 23,802 €Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus
- 2082Mahlabaarid OÜ23,623 €Jookide serveerimine
- 23,622 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 23,479 €Arhitektitegevused
- 2085kodu soojaks OÜ23,454 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 23,453 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 23,428 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 23,377 €Tööjõurent
- 2089OÜ L-Wood23,371 €Küttepuude tootmine
- 2090HB Tammel OÜ23,338 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,322 €Alusrõivaste tootmine
- 2092AEG Kivi OÜ23,305 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2093osaühing KUKKEL23,305 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2094Impost OÜ23,294 €Muud eriehitustööd
- 2095OÜ M.R. Therapy23,249 €Taastusravi
- 23,043 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2097Vana Raad OÜ23,033 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2098HVK OÜ22,993 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 22,958 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2100Timberlight OÜ22,920 €Jookide serveerimine
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 2001 | Väike Päike Tartu OÜ Lasteaiad | 27,132 € |
| 2002 | osaühing Lõuna Ilusalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 27,115 € |
| 2003 | Seri Disain OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 27,035 € |
| 2004 | RAF CHIPS TRADING COMPANY OÜ Jookide serveerimine | 26,941 € |
| 2005 | BellaVia OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 26,929 € |
| 2006 | Legoehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,882 € |
| 2007 | Qvant Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,763 € |
| 2008 | Lunch Time & Catering OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 26,739 € |
| 2009 | osaühing Kolm Mis tahes materjalist kohvrite, käekottide, sadulsepatoodete ja rakmete tootmine | 26,696 € |
| 2010 | Pleht Grupp OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 26,651 € |
| 2011 | Tõlvamäe Agro OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 26,630 € |
| 2012 | Difrotec OÜ Optikainstrumentide, magnet- ja optiliste andmekandjate ning fotoseadmete tootmine | 26,610 € |
| 2013 | OÜ Lerotrans Mootorsõidukite remont ja hooldus | 26,607 € |
| 2014 | Scrapco OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 26,526 € |
| 2015 | Aktsiaselts Munkfors Saed Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 26,444 € |
| 2016 | J Metall OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 26,260 € |
| 2017 | MRB INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,189 € |
| 2018 | Ojatrom OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 26,111 € |
| 2019 | Masker OÜ Kaubavedu maanteel | 26,083 € |
| 2020 | Insauna OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 26,068 € |
| 2021 | OÜ Pindisain Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,019 € |
| 2022 | osaühing GPP Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 25,945 € |
| 2023 | Cyborg OÜ Värvimine ja klaasimine | 25,944 € |
| 2024 | OÜ SINUMAITSE Puu- ja köögivilja jaemüük | 25,845 € |
| 2025 | osaühing KASKAAD-TS Plastist ehitustoodete tootmine | 25,803 € |
| 2026 | Aawar Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,775 € |
| 2027 | LUDVIG SVENSSON EESTI OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 25,752 € |
| 2028 | OÜ Jõe-Projekt Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 25,726 € |
| 2029 | osaühing AKITO Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 25,725 € |
| 2030 | OÜ ACROBALTIC Muude keemiatoodete hulgimüük | 25,710 € |
| 2031 | RS CONSULTING OÜ Tsiviillaevade ehitus | 25,699 € |
| 2032 | RÜÜTLI KORP OÜ Jookide serveerimine | 25,653 € |
| 2033 | S.V.K Viimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 25,555 € |
| 2034 | Ilmeliine Butiik OÜ Rõivaste jaemüük | 25,522 € |
| 2035 | Munchers OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 25,355 € |
| 2036 | Tõstetrans OÜ Kaubavedu maanteel | 25,126 € |
| 2037 | NAVINMEDIA OÜ Programmeerimine | 25,001 € |
| 2038 | Finemang OÜ Muu inimressursiga varustamine | 24,983 € |
| 2039 | Milos OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 24,957 € |
| 2040 | Georgian Kitchen ''Gruusia'' OÜ Jookide serveerimine | 24,945 € |
| 2041 | OÜ E-4 Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 24,939 € |
| 2042 | OÜ Kinnisvarahaldus Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 24,843 € |
| 2043 | OÜ Metsareiv Metsavarumine | 24,828 € |
| 2044 | PowerLight OÜ Muud tööjõuteenused | 24,796 € |
| 2045 | Katariina Vanavara OÜ Antiikesemete jaemüük | 24,785 € |
| 2046 | Osaühing Avi Puutöökoda Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 24,677 € |
| 2047 | Kiku Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,646 € |
| 2048 | SAPPHIRE LUXURY OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 24,644 € |
| 2049 | OÜ DiKristall Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 24,630 € |
| 2050 | VaruosaMarket OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 24,569 € |
| 2051 | Osaühing Tartu Metallivabrik Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 24,554 € |
| 2052 | Osaühing NOVATREK GROUP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,521 € |
| 2053 | Tartu Koolitervishoiu OÜ Üldarstiabi | 24,455 € |
| 2054 | OÜ Räni Kraana Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 24,408 € |
| 2055 | Elva Varahalduse OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 24,401 € |
| 2056 | K15 Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,351 € |
| 2057 | OÜ Mandragora Kultuuripärandi säilitamine, taastamine ja muud säilitamise abitegevused | 24,307 € |
| 2058 | Stronghouse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,301 € |
| 2059 | OÜ Heller Kaubandus Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 24,235 € |
| 2060 | Belwood OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 24,198 € |
| 2061 | Estkeer Hoolduabi OÜ Vanurite ja puuetega inimeste sotsiaalhoolekanne majutuseta | 24,191 € |
| 2062 | Tabivere Soojus OÜ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 24,184 € |
| 2063 | Pisuke Legal OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 24,159 € |
| 2064 | TK TÄIENDUSKESKUS OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 24,153 € |
| 2065 | OÜ SATIRMO Lapsehoiuteenus | 24,100 € |
| 2066 | KuMa Wood OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 24,098 € |
| 2067 | OÜ PURAKAS Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 24,089 € |
| 2068 | aktsiaselts LIIVIMAA PAGAR Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 24,077 € |
| 2069 | ADDUCO KOLIMISTEENUSED OÜ Kolimisteenused | 24,071 € |
| 2070 | Hore hooldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 24,037 € |
| 2071 | Domik OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 24,036 € |
| 2072 | TONY OÜ Toitlustamine üritustel | 24,025 € |
| 2073 | Bali71 OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,952 € |
| 2074 | Parim Seltskond OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,937 € |
| 2075 | osaühing Dia-Autodiagnostika Mootorsõidukite remont ja hooldus | 23,911 € |
| 2076 | OÜ Uniplex Metsamajandust abistavad tegevused | 23,885 € |
| 2077 | OÜ Maitsemõis Restoranide ja kohvikute tegevus | 23,860 € |
| 2078 | osaühing TAVATRONIC Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 23,856 € |
| 2079 | REVELIN OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 23,840 € |
| 2080 | RSM Studio OÜ Muud iluhooldused ja iluteenused | 23,816 € |
| 2081 | osaühing Küütri Rätsep Mujal liigitamata tarbeesemete ja kodutarvete parandus ning hooldus | 23,802 € |
| 2082 | Mahlabaarid OÜ Jookide serveerimine | 23,623 € |
| 2083 | ProVida Kliinik OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 23,622 € |
| 2084 | OÜ KINO maastikuarhitektid Arhitektitegevused | 23,479 € |
| 2085 | kodu soojaks OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 23,454 € |
| 2086 | AS Bercman Technologies Muu mujal liigitamata tootmine | 23,453 € |
| 2087 | Electrical Material Trading OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 23,428 € |
| 2088 | Mere Fassaaditööd OÜ Tööjõurent | 23,377 € |
| 2089 | OÜ L-Wood Küttepuude tootmine | 23,371 € |
| 2090 | HB Tammel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,338 € |
| 2091 | STENSTRÖMS SKJORTFABRIK EESTI osaühing Alusrõivaste tootmine | 23,322 € |
| 2092 | AEG Kivi OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 23,305 € |
| 2093 | osaühing KUKKEL Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 23,305 € |
| 2094 | Impost OÜ Muud eriehitustööd | 23,294 € |
| 2095 | OÜ M.R. Therapy Taastusravi | 23,249 € |
| 2096 | Autodiagnostika OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 23,043 € |
| 2097 | Vana Raad OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 23,033 € |
| 2098 | HVK OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 22,993 € |
| 2099 | OÜ Roviilia Viimistlus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 22,958 € |
| 2100 | Timberlight OÜ Jookide serveerimine | 22,920 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.