Revenue per employee — TOP 2019 · Tartu maakond
6,806 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 31,043 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 31,019 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 31,000 €Reisibüroode tegevus
- 1904Haine OÜ30,981 €Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- 1905Redwall OÜ30,963 €Programmeerimine
- 1906Laoehitus OÜ30,936 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1907GeoBaltica OÜ30,921 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1908Meat Market OÜ30,790 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 30,777 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 30,593 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1911E2 Haldus OÜ30,517 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 30,445 €Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine
- 1913Banaania Lugu OÜ30,409 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1914OÜ VESTENLAU30,337 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 1915OÜ FELDUM30,322 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 1916OÜ TORMOLEN30,321 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1917osaühing Pak L&P30,297 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 30,136 €Kodulinnukasvatus
- 30,093 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 1920SPL AUTO OÜ30,083 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1921Pööripäev OÜ30,072 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 30,019 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 29,935 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1924Bowlex OÜ29,904 €Spordiehitiste käitus
- 1925OÜ Clinica29,855 €Eriarstiabi
- 1926Romuveski OÜ29,839 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 29,834 €Lasteaiad
- 29,802 €Kaubavedu maanteel
- 1929osaühing MINTROL29,790 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1930Abemark OÜ29,779 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 1931osaühing FORMIXI29,776 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 29,753 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1933OÜ Metsanurk29,677 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 29,610 €Kolimisteenused
- 1935Bentte OÜ29,596 €Muud posti- ja kullerteenused
- 1936OÜ SAEVARUSTUS29,273 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1937CAD Projekt OÜ29,255 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1938Wulcan OÜ29,236 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1939Elvake OÜ29,217 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 29,107 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1941OÜ Kasanta29,076 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1942T.J. Henare OÜ29,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 28,993 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1944MedAid OÜ28,926 €Õendusabi osutamine
- 28,842 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 28,814 €Muud eriehitustööd
- 28,812 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1948OÜ YESPAR MÖÖBEL28,757 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1949deTolly OÜ28,708 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1950Faceman OÜ28,689 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1951OÜ AKTON GRUPP28,684 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1952Verkur OÜ28,559 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1953MALITON OÜ28,547 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1954Astri Buffet OÜ28,513 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1955Pai käsi OÜ28,510 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1956Osaühing Truude28,395 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1957OÜ FAMO28,382 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 1958Vectio OÜ28,353 €Kaubavedu maanteel
- 28,350 €Muude kasutatud kaupade jaemüük
- 28,347 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1961Privamal OÜ28,329 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1962CHAPLIN OÜ28,272 €Restoranitegevus
- 1963Sport Osaühing28,243 €Arhitektitegevused
- 1964OÜ VEREVI PUIT28,230 €Puittaara ja puitaluste tootmine
- 1965osaühing ILUTARE28,206 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 28,196 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 1967OÜ VOOLMAR28,178 €Muu disainerite tegevus
- 1968MenRox Ehitus OÜ28,136 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 28,134 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 28,133 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 28,053 €Restoranitegevus
- 28,036 €Kaubavedu maanteel
- 1973Kuivaks Grupp UÜ28,035 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1974Digisec OÜ28,014 €Mujal liigitamata turvatöö
- 1975tammiskilp OÜ27,992 €Muud eriehitustööd
- 1976osaühing "Tipe"27,902 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1977Maiers Group OÜ27,867 €Hoonete üldpuhastus
- 27,856 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- 1979Samreis Eesti AS27,850 €Kõnekeskuste tegevus
- 27,800 ۆldarstiabi
- 1981OÜ MODIFOR27,754 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 27,750 €Töörõivaste tootmine
- 1983OÜ OMAMARK27,684 €Kaubavedu maanteel
- 1984Eriking Tartu OÜ27,632 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 1985osaühing OTTERM27,624 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 1986KR AUDEX OÜ27,554 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1987OÜ ANNA EDASI27,544 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1988Viru Süsi OÜ27,507 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1989OÜ Avokol Ehitus27,498 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1990OÜ Rasler Grupp27,498 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 27,417 €Programmeerimine
- 1992LEGES CONSULT OÜ27,405 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 1993OÜ TUNK ZAHUR27,339 €Autopesu jms teenindus
- 1994osaühing RAKALL27,335 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 1995Lucky Loore OÜ27,316 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 27,286 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 1997FixumPro OÜ27,276 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1998Spargel OÜ27,261 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1999Hea Öö OÜ27,202 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 2000E-Metsad OÜ27,176 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Revenue per employee | |
|---|---|---|
| 1901 | AKELA KAUP OSAÜHING Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 31,043 € |
| 1902 | Saree Tekstiil OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 31,019 € |
| 1903 | OSAÜHING TARTU REISIBÜROO Reisibüroode tegevus | 31,000 € |
| 1904 | Haine OÜ Mujal liigitamata tekstiilitootmine | 30,981 € |
| 1905 | Redwall OÜ Programmeerimine | 30,963 € |
| 1906 | Laoehitus OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 30,936 € |
| 1907 | GeoBaltica OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 30,921 € |
| 1908 | Meat Market OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,790 € |
| 1909 | osaühing Heveko Com Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 30,777 € |
| 1910 | OÜ Restoran Ülikooli kohvik Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,593 € |
| 1911 | E2 Haldus OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 30,517 € |
| 1912 | täisühing "Liilia" Plastplaatide, -lehtede, -torude ja -profiilide tootmine | 30,445 € |
| 1913 | Banaania Lugu OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 30,409 € |
| 1914 | OÜ VESTENLAU Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 30,337 € |
| 1915 | OÜ FELDUM Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 30,322 € |
| 1916 | OÜ TORMOLEN Maastiku hooldus ja korrashoid | 30,321 € |
| 1917 | osaühing Pak L&P Restoranide ja kohvikute tegevus | 30,297 € |
| 1918 | Järveotsa Vutifarm OÜ Kodulinnukasvatus | 30,136 € |
| 1919 | Osaühing Mileedi Lilleärid Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 30,093 € |
| 1920 | SPL AUTO OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 30,083 € |
| 1921 | Pööripäev OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 30,072 € |
| 1922 | TARTU PESUKÖÖK OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 30,019 € |
| 1923 | TH Building service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,935 € |
| 1924 | Bowlex OÜ Spordiehitiste käitus | 29,904 € |
| 1925 | OÜ Clinica Eriarstiabi | 29,855 € |
| 1926 | Romuveski OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 29,839 € |
| 1927 | OÜ Rübliku Lastepere Lasteaiad | 29,834 € |
| 1928 | OÜ Autoveod Tartu Kaubavedu maanteel | 29,802 € |
| 1929 | osaühing MINTROL Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 29,790 € |
| 1930 | Abemark OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 29,779 € |
| 1931 | osaühing FORMIXI Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,776 € |
| 1932 | Aktsiaselts "FAETON" Mehaaniline metallitöötlus | 29,753 € |
| 1933 | OÜ Metsanurk Puittaara ja puitaluste tootmine | 29,677 € |
| 1934 | Kakumäe Autokoda OÜ Kolimisteenused | 29,610 € |
| 1935 | Bentte OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 29,596 € |
| 1936 | OÜ SAEVARUSTUS Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 29,273 € |
| 1937 | CAD Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 29,255 € |
| 1938 | Wulcan OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 29,236 € |
| 1939 | Elvake OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 29,217 € |
| 1940 | Ikomet Varahaldus OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 29,107 € |
| 1941 | OÜ Kasanta Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 29,076 € |
| 1942 | T.J. Henare OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,074 € |
| 1943 | OÜ Pauluse Raamatupood Muu spetsialiseerimata jaemüük | 28,993 € |
| 1944 | MedAid OÜ Õendusabi osutamine | 28,926 € |
| 1945 | osaühing "T-STYLE" Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 28,842 € |
| 1946 | Tänavakivimees OÜ Muud eriehitustööd | 28,814 € |
| 1947 | Inseneribüroo Tandem OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 28,812 € |
| 1948 | OÜ YESPAR MÖÖBEL Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 28,757 € |
| 1949 | deTolly OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 28,708 € |
| 1950 | Faceman OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 28,689 € |
| 1951 | OÜ AKTON GRUPP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 28,684 € |
| 1952 | Verkur OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 28,559 € |
| 1953 | MALITON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,547 € |
| 1954 | Astri Buffet OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 28,513 € |
| 1955 | Pai käsi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,510 € |
| 1956 | Osaühing Truude Restoranide ja kohvikute tegevus | 28,395 € |
| 1957 | OÜ FAMO Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 28,382 € |
| 1958 | Vectio OÜ Kaubavedu maanteel | 28,353 € |
| 1959 | EEKBL - Valduste Osaühing Muude kasutatud kaupade jaemüük | 28,350 € |
| 1960 | Laisholm Catering OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 28,347 € |
| 1961 | Privamal OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 28,329 € |
| 1962 | CHAPLIN OÜ Restoranitegevus | 28,272 € |
| 1963 | Sport Osaühing Arhitektitegevused | 28,243 € |
| 1964 | OÜ VEREVI PUIT Puittaara ja puitaluste tootmine | 28,230 € |
| 1965 | osaühing ILUTARE Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 28,206 € |
| 1966 | Lõuna-Eesti Hooldekeskus AS Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | 28,196 € |
| 1967 | OÜ VOOLMAR Muu disainerite tegevus | 28,178 € |
| 1968 | MenRox Ehitus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 28,136 € |
| 1969 | OSAÜHING KOLMNURK Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 28,134 € |
| 1970 | Art & Building OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 28,133 € |
| 1971 | Chek-in Kiirtoit OÜ Restoranitegevus | 28,053 € |
| 1972 | FreeWay Transport Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 28,036 € |
| 1973 | Kuivaks Grupp UÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 28,035 € |
| 1974 | Digisec OÜ Mujal liigitamata turvatöö | 28,014 € |
| 1975 | tammiskilp OÜ Muud eriehitustööd | 27,992 € |
| 1976 | osaühing "Tipe" Mootorsõidukite remont ja hooldus | 27,902 € |
| 1977 | Maiers Group OÜ Hoonete üldpuhastus | 27,867 € |
| 1978 | Teatritehnoloogia OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | 27,856 € |
| 1979 | Samreis Eesti AS Kõnekeskuste tegevus | 27,850 € |
| 1980 | Valgamaa Arstikeskus OÜ Üldarstiabi | 27,800 € |
| 1981 | OÜ MODIFOR Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 27,754 € |
| 1982 | Taivoster Textile OÜ Töörõivaste tootmine | 27,750 € |
| 1983 | OÜ OMAMARK Kaubavedu maanteel | 27,684 € |
| 1984 | Eriking Tartu OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 27,632 € |
| 1985 | osaühing OTTERM Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 27,624 € |
| 1986 | KR AUDEX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 27,554 € |
| 1987 | OÜ ANNA EDASI Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,544 € |
| 1988 | Viru Süsi OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 27,507 € |
| 1989 | OÜ Avokol Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,498 € |
| 1990 | OÜ Rasler Grupp Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 27,498 € |
| 1991 | New Garage Time OÜ Programmeerimine | 27,417 € |
| 1992 | LEGES CONSULT OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 27,405 € |
| 1993 | OÜ TUNK ZAHUR Autopesu jms teenindus | 27,339 € |
| 1994 | osaühing RAKALL Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 27,335 € |
| 1995 | Lucky Loore OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,316 € |
| 1996 | osaühing HUMAL Elektroonika Muu mujal liigitamata tootmine | 27,286 € |
| 1997 | FixumPro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 27,276 € |
| 1998 | Spargel OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 27,261 € |
| 1999 | Hea Öö OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 27,202 € |
| 2000 | E-Metsad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 27,176 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.