Turnover TOP — last 12 months
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 7,407,014 €Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
- 7,400,895 €Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük
- 7,400,480 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 7,400,000 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 7,399,519 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 7,396,430 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 2207Anava Eesti AS7,396,156 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 7,395,732 €Lukkude ja hingede tootmine
- 7,388,943 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 2210MATKaSPORT OÜ7,385,473 €Sporditarvete jaemüük
- 2211Baltic Clean OÜ7,369,829 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 7,350,475 €Ravimite jaemüük
- 7,349,909 €Laevade ja paatide remont ja hooldus
- 2214OÜ RESTMEC7,349,282 €Mööblitootmine
- 2215OÜ Oerzen7,348,381 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 2216Wallenium OÜ7,347,465 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 7,341,262 €Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine
- 2218Oru Maja OÜ7,340,461 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2219Via Express OÜ7,340,349 €Kaubavedu maanteel
- 7,340,087 €Kaubavedu maanteel
- 2221PK TERMINAL OÜ7,332,802 €Laadungikäitlus
- 7,330,643 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2223Hea Apteek OÜ7,323,225 €Ravimite jaemüük
- 7,322,855 €Biogaasi tootmine
- 7,320,381 €Piimakarjakasvatus
- 2226OÜ Nurmiko Hulgi7,314,442 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 7,312,173 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 2228Outbound Labs OÜ7,311,484 €Valdusfirmade tegevus
- 7,309,291 €Kartuli töötlemine ja säilitamine
- 7,301,727 €Hotellid
- 7,297,972 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 2232Biomarket OÜ7,293,614 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2233Snabb OÜ7,293,571 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 2234AS Silikaat7,293,396 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 7,291,971 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 7,287,333 €Elektriinstallatsioon
- 7,274,545 €Valdusfirmade tegevus
- 2238OÜ MARTELLA7,270,567 €Puu- ja köögivilja hulgimüük
- 2239Belief Water OÜ7,265,389 €Muude jookide hulgimüük
- 7,261,797 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 2241DMG Ehitus OÜ7,259,359 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2242AbbVie OÜ7,256,463 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 7,255,218 €Piimakarjakasvatus
- 2244JOTEL OÜ7,254,729 €Sideseadmete tootmine
- 2245Jet Express OÜ7,254,630 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2246OÜ Nelgeron7,253,647 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 7,251,775 €Maitseainete ja -kastmete tootmine
- 2248Balti Tehnika OÜ7,251,710 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 7,245,344 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 7,244,089 €Reklaami vahendamine meedias
- 7,239,133 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 2252Flexovent OÜ7,237,672 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 7,233,027 €Piimakarjakasvatus
- 7,232,452 €Reklaami vahendamine meedias
- 7,230,193 €Muude plasttoodete tootmine
- 7,214,575 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2257Noltic OÜ7,205,534 €Programmeerimine
- 2258WESTechnology OÜ7,205,440 €Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus
- 2259Kodu Kvartal OÜ7,200,485 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 7,199,626 €Rõivaste jaemüük
- 2261AS Galv-Est7,195,675 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 7,174,264 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 7,170,872 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2264Lumbar OÜ7,165,977 €Metsavarumine
- 7,165,968 €Jalatsite ja nahktoodete jaemüük
- 7,159,567 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 7,159,427 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 7,153,997 €Muud ehituspaigaldustööd
- 7,136,243 €Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük
- 2270Krooniapteek OÜ7,126,779 €Ravimite jaemüük
- 7,125,406 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 7,123,960 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 7,123,439 €Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- 2274TEMAT EESTI OÜ7,116,607 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,115,826 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 7,115,555 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 7,108,635 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 7,102,977 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 7,092,102 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2280OÜ Kvatropharma7,090,026 €Ravimite jaemüük
- 2281Gym Eesti OÜ7,088,720 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 7,087,719 €Sporditarvete jaemüük
- 7,083,625 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 2284Passware OÜ7,081,293 €Programmeerimine
- 7,075,361 €Ravimpreparaatide tootmine
- 2286Apliteni OÜ7,074,972 €Muu tarkvara kirjastamine
- 2287Keraplast OÜ7,071,421 €Metalluste ja -akende tootmine
- 7,069,351 €Laadungikäitlus
- 2289Osaühing Javicar7,068,349 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 7,066,612 €Programmeerimine
- 2291KOPEIKA OÜ7,060,350 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 2292Sadamatehase OÜ7,057,950 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2293Danbalt Shoes OÜ7,056,782 €Jalatsite ja nahktoodete jaemüük
- 7,051,314 €Piimakarjakasvatus
- 2295Carbon Global OÜ7,049,829 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2296Intransline OÜ7,049,815 €Jalatsite hulgimüük
- 2297Juuli OÜ7,048,878 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2298Floristix OÜ7,047,778 €Lillede ja taimede hulgimüük
- 7,044,101 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 7,042,087 €Piimakarjakasvatus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 2201 | osaühing KBM Pharma Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | 7,407,014 € |
| 2202 | MeisterTextile OÜ Kangaste, kodutekstiili ja õmblustarvete hulgimüük | 7,400,895 € |
| 2203 | AstraZeneca Eesti OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,400,480 € |
| 2204 | Natura Üürikodud OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 7,400,000 € |
| 2205 | Baltic Steelarc OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 7,399,519 € |
| 2206 | Osaühing GALLAPLAST Muude vahetoodete hulgimüük | 7,396,430 € |
| 2207 | Anava Eesti AS Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 7,396,156 € |
| 2208 | AIM Production OÜ Lukkude ja hingede tootmine | 7,395,732 € |
| 2209 | OceanWavesAgency OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 7,388,943 € |
| 2210 | MATKaSPORT OÜ Sporditarvete jaemüük | 7,385,473 € |
| 2211 | Baltic Clean OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 7,369,829 € |
| 2212 | Premium Pharma OÜ Ravimite jaemüük | 7,350,475 € |
| 2213 | OÜ Krivest Marine Laevade ja paatide remont ja hooldus | 7,349,909 € |
| 2214 | OÜ RESTMEC Mööblitootmine | 7,349,282 € |
| 2215 | OÜ Oerzen Puidu saagimine ja hööveldamine | 7,348,381 € |
| 2216 | Wallenium OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 7,347,465 € |
| 2217 | aktsiaselts Balteco Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 7,341,262 € |
| 2218 | Oru Maja OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 7,340,461 € |
| 2219 | Via Express OÜ Kaubavedu maanteel | 7,340,349 € |
| 2220 | Kopra Transport Osaühing Kaubavedu maanteel | 7,340,087 € |
| 2221 | PK TERMINAL OÜ Laadungikäitlus | 7,332,802 € |
| 2222 | Osaühing GERMUND HULGI Puu- ja köögivilja hulgimüük | 7,330,643 € |
| 2223 | Hea Apteek OÜ Ravimite jaemüük | 7,323,225 € |
| 2224 | Bioforce Viiratsi OÜ Biogaasi tootmine | 7,322,855 € |
| 2225 | AS Peetri Põld ja Piim Piimakarjakasvatus | 7,320,381 € |
| 2226 | OÜ Nurmiko Hulgi Lillede ja taimede hulgimüük | 7,314,442 € |
| 2227 | Osaühing Kompressorikeskus Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 7,312,173 € |
| 2228 | Outbound Labs OÜ Valdusfirmade tegevus | 7,311,484 € |
| 2229 | Osaühing Laheotsa Kartuli töötlemine ja säilitamine | 7,309,291 € |
| 2230 | aktsiaselts Sanatoorium Tervis Hotellid | 7,301,727 € |
| 2231 | Osaühing ESTETIX GROUP Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 7,297,972 € |
| 2232 | Biomarket OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 7,293,614 € |
| 2233 | Snabb OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,293,571 € |
| 2234 | AS Silikaat Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 7,293,396 € |
| 2235 | OÜ Kitman Coldtech Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 7,291,971 € |
| 2236 | Insta Globe Engineering OÜ Elektriinstallatsioon | 7,287,333 € |
| 2237 | AKTSIASELTS INFORTAR Valdusfirmade tegevus | 7,274,545 € |
| 2238 | OÜ MARTELLA Puu- ja köögivilja hulgimüük | 7,270,567 € |
| 2239 | Belief Water OÜ Muude jookide hulgimüük | 7,265,389 € |
| 2240 | aktsiaselts LINFORD Veokite rentimine ja kasutusrent | 7,261,797 € |
| 2241 | DMG Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,259,359 € |
| 2242 | AbbVie OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,256,463 € |
| 2243 | aktsiaselts LAATRE PIIM Piimakarjakasvatus | 7,255,218 € |
| 2244 | JOTEL OÜ Sideseadmete tootmine | 7,254,729 € |
| 2245 | Jet Express OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 7,254,630 € |
| 2246 | OÜ Nelgeron Muude keemiatoodete hulgimüük | 7,253,647 € |
| 2247 | Tarplani Kaubanduse Osaühing Maitseainete ja -kastmete tootmine | 7,251,775 € |
| 2248 | Balti Tehnika OÜ Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 7,251,710 € |
| 2249 | Optiland Eesti Osaühing Muu spetsialiseerimata jaemüük | 7,245,344 € |
| 2250 | Yalla Classifieds OÜ Reklaami vahendamine meedias | 7,244,089 € |
| 2251 | Defendec Services OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 7,239,133 € |
| 2252 | Flexovent OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 7,237,672 € |
| 2253 | Osaühing Järva PM Piimakarjakasvatus | 7,233,027 € |
| 2254 | Dentsu Estonia AS Reklaami vahendamine meedias | 7,232,452 € |
| 2255 | Osaühing Vesimentor Muude plasttoodete tootmine | 7,230,193 € |
| 2256 | Aktsiaselts Papiniidu Projekt Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,214,575 € |
| 2257 | Noltic OÜ Programmeerimine | 7,205,534 € |
| 2258 | WESTechnology OÜ Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus | 7,205,440 € |
| 2259 | Kodu Kvartal OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 7,200,485 € |
| 2260 | Osaühing N-Kaubandus Rõivaste jaemüük | 7,199,626 € |
| 2261 | AS Galv-Est Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 7,195,675 € |
| 2262 | Pärnu Majandusühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 7,174,264 € |
| 2263 | SALOME TARTU AKTSIASELTS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 7,170,872 € |
| 2264 | Lumbar OÜ Metsavarumine | 7,165,977 € |
| 2265 | Deichmann Kingad OÜ Jalatsite ja nahktoodete jaemüük | 7,165,968 € |
| 2266 | Aktsiaselts Baltflex Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 7,159,567 € |
| 2267 | HCL Technologies Estonia OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 7,159,427 € |
| 2268 | Aktsiaselts EESTI OTIS Muud ehituspaigaldustööd | 7,153,997 € |
| 2269 | aktsiaselts Kulbert Kontorimasinate ja -seadmete hulgimüük | 7,136,243 € |
| 2270 | Krooniapteek OÜ Ravimite jaemüük | 7,126,779 € |
| 2271 | AKTSIASELTS SISUSTUSEKSPERT Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 7,125,406 € |
| 2272 | Osaühing Claire Foods Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 7,123,960 € |
| 2273 | Osaühing Rotaks-R Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük | 7,123,439 € |
| 2274 | TEMAT EESTI OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,116,607 € |
| 2275 | Benders Baltic Nord OÜ Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 7,115,826 € |
| 2276 | Iconic Beauty Brands OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 7,115,555 € |
| 2277 | N.R. Energy Osaühing Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 7,108,635 € |
| 2278 | Forus Takso Eesti AS Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 7,102,977 € |
| 2279 | DA VINCI RESTORANID OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 7,092,102 € |
| 2280 | OÜ Kvatropharma Ravimite jaemüük | 7,090,026 € |
| 2281 | Gym Eesti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | 7,088,720 € |
| 2282 | Veloplus Osaühing Sporditarvete jaemüük | 7,087,719 € |
| 2283 | Milectria Karu OÜ Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 7,083,625 € |
| 2284 | Passware OÜ Programmeerimine | 7,081,293 € |
| 2285 | TALLINNA FARMAATSIATEHASE AKTSIASELTS Ravimpreparaatide tootmine | 7,075,361 € |
| 2286 | Apliteni OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 7,074,972 € |
| 2287 | Keraplast OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 7,071,421 € |
| 2288 | Aktsiaselts SilSteve Laadungikäitlus | 7,069,351 € |
| 2289 | Osaühing Javicar Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 7,068,349 € |
| 2290 | Perforce Software OÜ Programmeerimine | 7,066,612 € |
| 2291 | KOPEIKA OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 7,060,350 € |
| 2292 | Sadamatehase OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,057,950 € |
| 2293 | Danbalt Shoes OÜ Jalatsite ja nahktoodete jaemüük | 7,056,782 € |
| 2294 | Osaühing Raikküla Farmer Piimakarjakasvatus | 7,051,314 € |
| 2295 | Carbon Global OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,049,829 € |
| 2296 | Intransline OÜ Jalatsite hulgimüük | 7,049,815 € |
| 2297 | Juuli OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 7,048,878 € |
| 2298 | Floristix OÜ Lillede ja taimede hulgimüük | 7,047,778 € |
| 2299 | Hansa Ship Management OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 7,044,101 € |
| 2300 | Osaühing KOHALA SF Piimakarjakasvatus | 7,042,087 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.