Turnover TOP — last 12 months
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1501Mobyzar OÜ11,311,994 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 11,309,354 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1503Pomemet Osaühing11,300,763 €Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine
- 1504Pactum AI OÜ11,291,741 €Programmeerimine
- 1505STORENT OÜ11,288,381 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 11,284,385 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 11,280,624 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1508Ek Trans OÜ11,276,128 €Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- 11,275,274 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 1510Realeyes OÜ11,272,052 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 1511PG Oil OÜ11,269,188 €Õli ja rasva tootmine
- 1512JobCross OÜ11,254,470 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 11,253,240 €Pealisrõivaste tootmine
- 11,249,605 €Muu infoalane tegevus
- 1515OÜ SADALA AGRO11,227,198 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 11,222,952 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 11,212,125 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1518Modulship OÜ11,209,717 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 11,200,723 €Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük
- 11,197,482 €Hotellid
- 1521SKS Võru OÜ11,186,056 €Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 1522OÜ DA VINCI FOOD11,178,729 €Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük
- 11,178,312 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1524AS UWEKO11,162,742 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 11,157,352 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 1526Alpek OÜ11,150,183 €Mööblitootmine
- 11,149,591 €Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- 11,139,636 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1529Timberbalt OÜ11,131,556 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 11,127,355 €Logistikaalane tegevus
- 1531Henkel Balti OÜ11,122,211 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 1532OÜ Nor-Maali11,121,253 €Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- 1533Werkado OÜ11,104,409 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 1534Tori Sawmill OÜ11,089,323 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1535Dana Europe OÜ11,076,166 €Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- 1536Osaühing Ursus11,071,000 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1537ZONE MEDIA OÜ11,066,292 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 1538Pro Farm OÜ11,054,934 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 11,049,660 €Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- 11,040,393 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1541Tehase Auto OÜ11,037,712 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1542Osaühing RUGGES11,031,883 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 1543Collaborator OÜ11,017,727 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 11,016,193 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 11,003,115 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 1546Kominox OÜ11,002,715 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 10,995,606 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1548Transreval OÜ10,976,416 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1549Bigbank AS10,970,559 €Krediidiasutused
- 10,951,620 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1551Mercantile AS10,950,682 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 1552Estneti Osaühing10,949,597 €Programmeerimine
- 1553ISG Supply OÜ10,947,331 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,946,684 €Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine
- 10,946,620 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 1556Filter Plus OÜ10,935,127 €Tööstuslike kliimaseadmete tootmine
- 10,928,493 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 10,923,671 €Programmeerimine
- 10,920,584 €Tööjõurent
- 1560TraderBar OÜ10,919,321 €Info- ja sidetehnika jaemüük
- 10,914,015 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 10,907,015 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1563Nova natura OÜ10,905,063 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1564A-Trix Group OÜ10,900,705 €Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük
- 1565FAST BALTIC OÜ10,897,368 €Laadungikäitlus
- 10,890,052 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 10,876,978 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1568AS Baltic Rail10,876,018 €Kauba raudteevedu
- 10,873,327 €Kaubavedu maanteel
- 10,872,266 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 10,870,429 €Kaubavedu maanteel
- 10,864,563 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 10,860,923 €Tööpinkide hulgimüük
- 1574Osaühing Prenton10,859,760 €Metsamajandusmasinate tootmine
- 1575AS Tartu Graanul10,857,860 €Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine
- 1576Fiizy OÜ10,855,973 €Reklaami vahendamine meedias
- 10,839,013 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 10,837,432 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 1579Bigbox.ee OÜ10,831,953 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1580OÜ Qualitista10,831,457 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 10,829,056 €Hoonete üldpuhastus
- 1582Osaühing OptiPRO10,821,433 €Optiliste seadmete jaemüük
- 1583EstEmploy OÜ10,811,807 €Tööjõurent
- 10,808,269 €Piimakarjakasvatus
- 10,769,168 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1586DCSolution OÜ10,761,000 €Programmeerimine
- 1587OÜ Trendmark10,754,230 €Reklaami vahendamine meedias
- 10,743,597 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 10,740,245 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 10,723,885 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 1591City Kliima OÜ10,722,055 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1592OÜ INF Maavarad10,720,694 €Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine
- 10,717,547 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 10,707,159 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1595Solar Light OÜ10,706,912 €Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist
- 1596Digisound OÜ10,705,086 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 1597Odys Global OÜ10,694,473 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 10,687,515 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,669,365 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 10,658,922 €Elektriliste kodumasinate jaemüük
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1501 | Mobyzar OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 11,311,994 € |
| 1502 | OÜ Giga Investeeringud Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,309,354 € |
| 1503 | Pomemet Osaühing Tõste- ja teisaldusseadmete tootmine | 11,300,763 € |
| 1504 | Pactum AI OÜ Programmeerimine | 11,291,741 € |
| 1505 | STORENT OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 11,288,381 € |
| 1506 | Ecopress Waste Systems OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 11,284,385 € |
| 1507 | UNICARGO GROUP OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 11,280,624 € |
| 1508 | Ek Trans OÜ Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük | 11,276,128 € |
| 1509 | Monefit Investments OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 11,275,274 € |
| 1510 | Realeyes OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 11,272,052 € |
| 1511 | PG Oil OÜ Õli ja rasva tootmine | 11,269,188 € |
| 1512 | JobCross OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 11,254,470 € |
| 1513 | Trimtex Baltic OÜ Pealisrõivaste tootmine | 11,253,240 € |
| 1514 | Fractory Solutions OÜ Muu infoalane tegevus | 11,249,605 € |
| 1515 | OÜ SADALA AGRO Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,227,198 € |
| 1516 | Abbott Medical Estonia OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 11,222,952 € |
| 1517 | Ehitus ja Masinad AS Muud kaeve- ja mullatööd | 11,212,125 € |
| 1518 | Modulship OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 11,209,717 € |
| 1519 | osaühing ESTINVAIT Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | 11,200,723 € |
| 1520 | Estonia Spa Hotels AS Hotellid | 11,197,482 € |
| 1521 | SKS Võru OÜ Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 11,186,056 € |
| 1522 | OÜ DA VINCI FOOD Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük | 11,178,729 € |
| 1523 | Laagri Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,178,312 € |
| 1524 | AS UWEKO Muude vahetoodete hulgimüük | 11,162,742 € |
| 1525 | Aktsiaselts Prime Partner Muu mujal liigitamata tootmine | 11,157,352 € |
| 1526 | Alpek OÜ Mööblitootmine | 11,150,183 € |
| 1527 | Aktsiaselts Läätsa Kalatööstus Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine | 11,149,591 € |
| 1528 | Aktsiaselts Veikand Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,139,636 € |
| 1529 | Timberbalt OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 11,131,556 € |
| 1530 | Tuleviku Logistika OÜ Logistikaalane tegevus | 11,127,355 € |
| 1531 | Henkel Balti OÜ Muude keemiatoodete hulgimüük | 11,122,211 € |
| 1532 | OÜ Nor-Maali Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük | 11,121,253 € |
| 1533 | Werkado OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 11,104,409 € |
| 1534 | Tori Sawmill OÜ Puidu töötlemine ja viimistlemine | 11,089,323 € |
| 1535 | Dana Europe OÜ Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük | 11,076,166 € |
| 1536 | Osaühing Ursus Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,071,000 € |
| 1537 | ZONE MEDIA OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 11,066,292 € |
| 1538 | Pro Farm OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,054,934 € |
| 1539 | SIA GRUNDFOS Pumps Baltic Eesti filiaal Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 11,049,660 € |
| 1540 | Ränilinna Ehituse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,040,393 € |
| 1541 | Tehase Auto OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 11,037,712 € |
| 1542 | Osaühing RUGGES Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 11,031,883 € |
| 1543 | Collaborator OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 11,017,727 € |
| 1544 | Veeriku Property OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,016,193 € |
| 1545 | Epler & Lorenz OÜ Materjalide taaskasutusele võtmine | 11,003,115 € |
| 1546 | Kominox OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 11,002,715 € |
| 1547 | OÜ McKenzie Invest Restoranide ja kohvikute tegevus | 10,995,606 € |
| 1548 | Transreval OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 10,976,416 € |
| 1549 | Bigbank AS Krediidiasutused | 10,970,559 € |
| 1550 | Scuderia Tallinn OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 10,951,620 € |
| 1551 | Mercantile AS Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 10,950,682 € |
| 1552 | Estneti Osaühing Programmeerimine | 10,949,597 € |
| 1553 | ISG Supply OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,947,331 € |
| 1554 | osaühing TARFURGO Haagiste, poolhaagiste ning konteinerite tootmine | 10,946,684 € |
| 1555 | Aktsiaselts FRELOK Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 10,946,620 € |
| 1556 | Filter Plus OÜ Tööstuslike kliimaseadmete tootmine | 10,935,127 € |
| 1557 | Algol Chemicals Osaühing Muude keemiatoodete hulgimüük | 10,928,493 € |
| 1558 | Games Global Estonia OÜ Programmeerimine | 10,923,671 € |
| 1559 | SmartHR Consulting OÜ Tööjõurent | 10,920,584 € |
| 1560 | TraderBar OÜ Info- ja sidetehnika jaemüük | 10,919,321 € |
| 1561 | FerrMix Construction OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 10,914,015 € |
| 1562 | Lihula Tarbijate Ühistu Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 10,907,015 € |
| 1563 | Nova natura OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 10,905,063 € |
| 1564 | A-Trix Group OÜ Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük | 10,900,705 € |
| 1565 | FAST BALTIC OÜ Laadungikäitlus | 10,897,368 € |
| 1566 | Hilti Eesti Osaühing Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 10,890,052 € |
| 1567 | Civitta International OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 10,876,978 € |
| 1568 | AS Baltic Rail Kauba raudteevedu | 10,876,018 € |
| 1569 | osaühing ALPTER GRUPP Kaubavedu maanteel | 10,873,327 € |
| 1570 | Unlimited Services OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 10,872,266 € |
| 1571 | Osaühing Egesten Transport Kaubavedu maanteel | 10,870,429 € |
| 1572 | Lemeks Timber Trading OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 10,864,563 € |
| 1573 | osaühing KAUR TRADE Tööpinkide hulgimüük | 10,860,923 € |
| 1574 | Osaühing Prenton Metsamajandusmasinate tootmine | 10,859,760 € |
| 1575 | AS Tartu Graanul Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine | 10,857,860 € |
| 1576 | Fiizy OÜ Reklaami vahendamine meedias | 10,855,973 € |
| 1577 | Eesti Teede Hooldus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 10,839,013 € |
| 1578 | EESTI LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | 10,837,432 € |
| 1579 | Bigbox.ee OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 10,831,953 € |
| 1580 | OÜ Qualitista Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 10,831,457 € |
| 1581 | Osaühing Kinnisvarateenindus Hoonete üldpuhastus | 10,829,056 € |
| 1582 | Osaühing OptiPRO Optiliste seadmete jaemüük | 10,821,433 € |
| 1583 | EstEmploy OÜ Tööjõurent | 10,811,807 € |
| 1584 | osaühing Härjanurme Mõis Piimakarjakasvatus | 10,808,269 € |
| 1585 | Aktsiaselts JÄRVAK Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 10,769,168 € |
| 1586 | DCSolution OÜ Programmeerimine | 10,761,000 € |
| 1587 | OÜ Trendmark Reklaami vahendamine meedias | 10,754,230 € |
| 1588 | aktsiaselts Monotal Alkohoolsete jookide hulgimüük | 10,743,597 € |
| 1589 | Aktsiaselts Neiser Group Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 10,740,245 € |
| 1590 | Johnson & Johnson AB Eesti filiaal Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 10,723,885 € |
| 1591 | City Kliima OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,722,055 € |
| 1592 | OÜ INF Maavarad Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamine | 10,720,694 € |
| 1593 | HANZA SSC Tartu OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 10,717,547 € |
| 1594 | Coffee Address OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 10,707,159 € |
| 1595 | Solar Light OÜ Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | 10,706,912 € |
| 1596 | Digisound OÜ Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 10,705,086 € |
| 1597 | Odys Global OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 10,694,473 € |
| 1598 | Manerox Invest OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,687,515 € |
| 1599 | Ecosauna Project OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 10,669,365 € |
| 1600 | E-LUX KODUTEHNIKA OÜ Elektriliste kodumasinate jaemüük | 10,658,922 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.