Turnover TOP — last 12 months · Metsaraie
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 37,839 €Metsavarumine
- 37,715 €Metsavarumine
- 303Saluda OÜ36,450 €Metsavarumine
- 304OÜ MeriRai36,325 €Metsavarumine
- 35,932 €Metsavarumine
- 306KUUSEKÄBI OÜ35,786 €Metsavarumine
- 307SP Mets OÜ35,781 €Metsaraie
- 308OÜ Somern35,711 €Metsavarumine
- 35,399 €Metsavarumine
- 35,100 €Metsaraie
- 311OÜ Saare Aed34,428 €Metsavarumine
- 32,960 €Metsavarumine
- 313Cherie OÜ32,928 €Metsavarumine
- 314Solutest OÜ32,897 €Metsavarumine
- 315OÜ Alex Mets32,831 €Metsavarumine
- 316Relaskoop OÜ32,227 €Metsavarumine
- 317OÜ Hiiuhalud31,765 €Metsavarumine
- 31,360 €Metsavarumine
- 31,318 €Metsavarumine
- 320OÜ Raja&Raja31,061 €Metsavarumine
- 321OÜ Rehe Talu29,925 €Metsavarumine
- 29,577 €Metsavarumine
- 28,741 €Metsavarumine
- 324Soohara OÜ28,569 €Metsavarumine
- 27,805 €Metsavarumine
- 27,552 €Metsavarumine
- 327OÜ PARMECO27,077 €Metsavarumine
- 328Pepimaa OÜ26,063 €Metsavarumine
- 25,410 €Metsavarumine
- 330RaudRatas OÜ25,241 €Metsavarumine
- 24,351 €Metsavarumine
- 332OÜ Kurrotaja23,961 €Metsavarumine
- 23,539 €Metsavarumine
- 334OÜ Dekar23,163 €Metsavarumine
- 22,500 €Metsavarumine
- 336Servapeal OÜ22,281 €Metsavarumine
- 22,000 €Metsavarumine
- 338OÜ OMAPUU21,632 €Metsavarumine
- 339Amikor AB OÜ21,582 €Metsavarumine
- 21,235 €Metsavarumine
- 341VÕSAMETS OÜ20,557 €Metsavarumine
- 20,432 €Metsavarumine
- 343OÜ Kätiku20,099 €Metsavarumine
- 344OT Mets OÜ19,742 €Metsavarumine
- 345Avelland OÜ19,181 €Metsavarumine
- 346TBL OÜ19,119 €Metsavarumine
- 347Teraskopp OÜ17,817 €Metsavarumine
- 348Siiliott OÜ17,776 €Metsavarumine
- 349Sõrvesalu OÜ16,776 €Metsavarumine
- 16,126 €Metsavarumine
- 351WETASTE OÜ15,905 €Metsavarumine
- 352OÜ VIUSILM15,785 €Metsavarumine
- 353ALLE METS OÜ15,336 €Metsavarumine
- 15,093 €Metsavarumine
- 15,040 €Metsavarumine
- 356OÜ Meoma14,350 €Metsavarumine
- 14,341 €Metsavarumine
- 13,097 €Metsavarumine
- 359OÜ Nõmmehiis13,082 €Metsavarumine
- 12,956 €Metsavarumine
- 12,885 €Metsavarumine
- 12,687 €Metsavarumine
- 363Hurtja OÜ12,671 €Metsavarumine
- 364Aimforest OÜ12,284 €Metsavarumine
- 365KÖSTER OÜ12,197 €Metsavarumine
- 12,054 €Metsaraie
- 11,825 €Metsavarumine
- 11,825 €Metsavarumine
- 369Kriaas OÜ11,765 €Metsaraie
- 11,762 €Metsavarumine
- 11,728 €Metsavarumine
- 11,714 €Metsavarumine
- 373Tammy OÜ11,559 €Metsavarumine
- 11,400 €Metsavarumine
- 375Fergen OÜ10,280 €Metsavarumine
- 10,041 €Metsavarumine
- 9,986 €Metsavarumine
- 9,791 €Metsavarumine
- 379Louhi OÜ9,277 €Metsavarumine
- 8,085 €Metsavarumine
- 381Laastuabi OÜ7,518 €Metsavarumine
- 7,218 €Metsavarumine
- 383OÜ AXE6,770 €Metsaraie
- 384KOSTRAL OÜ6,500 €Metsavarumine
- 385OÜ Kakusoo5,924 €Metsavarumine
- 5,710 €Metsavarumine
- 5,625 €Metsavarumine
- 5,459 €Metsavarumine
- 5,415 €Metsavarumine
- 5,158 €Metsavarumine
- 391Kogri OÜ4,626 €Metsavarumine
- 4,523 €Metsavarumine
- 4,069 €Metsavarumine
- 4,066 €Metsavarumine
- 4,044 €Metsavarumine
- 396OÜ MAGRERA3,784 €Metsavarumine
- 3,644 €Metsavarumine
- 3,570 €Metsavarumine
- 3,048 €Metsavarumine
- 2,829 €Metsavarumine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 301 | Kopra Teenused OÜ Metsavarumine | 37,839 € |
| 302 | Osaühing Jaakson & Pojad Metsavarumine | 37,715 € |
| 303 | Saluda OÜ Metsavarumine | 36,450 € |
| 304 | OÜ MeriRai Metsavarumine | 36,325 € |
| 305 | Peremetsad OÜ Metsavarumine | 35,932 € |
| 306 | KUUSEKÄBI OÜ Metsavarumine | 35,786 € |
| 307 | SP Mets OÜ Metsaraie | 35,781 € |
| 308 | OÜ Somern Metsavarumine | 35,711 € |
| 309 | OÜ Saba ja Sõrad Metsavarumine | 35,399 € |
| 310 | BTF2 Lamda OÜ Metsaraie | 35,100 € |
| 311 | OÜ Saare Aed Metsavarumine | 34,428 € |
| 312 | Merton Metsatööd OÜ Metsavarumine | 32,960 € |
| 313 | Cherie OÜ Metsavarumine | 32,928 € |
| 314 | Solutest OÜ Metsavarumine | 32,897 € |
| 315 | OÜ Alex Mets Metsavarumine | 32,831 € |
| 316 | Relaskoop OÜ Metsavarumine | 32,227 € |
| 317 | OÜ Hiiuhalud Metsavarumine | 31,765 € |
| 318 | Metsamaailm OÜ Metsavarumine | 31,360 € |
| 319 | Osaühing Edmolift Metsavarumine | 31,318 € |
| 320 | OÜ Raja&Raja Metsavarumine | 31,061 € |
| 321 | OÜ Rehe Talu Metsavarumine | 29,925 € |
| 322 | Metsaühistu Metsanurme Metsavarumine | 29,577 € |
| 323 | Osaühing Võseriku Metsavarumine | 28,741 € |
| 324 | Soohara OÜ Metsavarumine | 28,569 € |
| 325 | KMP FOREST OÜ Metsavarumine | 27,805 € |
| 326 | Kopli Toa Talu OÜ Metsavarumine | 27,552 € |
| 327 | OÜ PARMECO Metsavarumine | 27,077 € |
| 328 | Pepimaa OÜ Metsavarumine | 26,063 € |
| 329 | osaühing Vennad Pärnad Metsavarumine | 25,410 € |
| 330 | RaudRatas OÜ Metsavarumine | 25,241 € |
| 331 | Osaühing Skratti Metsavarumine | 24,351 € |
| 332 | OÜ Kurrotaja Metsavarumine | 23,961 € |
| 333 | Grupp Okei OÜ Metsavarumine | 23,539 € |
| 334 | OÜ Dekar Metsavarumine | 23,163 € |
| 335 | Pikati Puit OÜ Metsavarumine | 22,500 € |
| 336 | Servapeal OÜ Metsavarumine | 22,281 € |
| 337 | osaühing Cembra Metsavarumine | 22,000 € |
| 338 | OÜ OMAPUU Metsavarumine | 21,632 € |
| 339 | Amikor AB OÜ Metsavarumine | 21,582 € |
| 340 | Osaühing Accipiter Metsavarumine | 21,235 € |
| 341 | VÕSAMETS OÜ Metsavarumine | 20,557 € |
| 342 | OSAÜHING VIRU LARETO Metsavarumine | 20,432 € |
| 343 | OÜ Kätiku Metsavarumine | 20,099 € |
| 344 | OT Mets OÜ Metsavarumine | 19,742 € |
| 345 | Avelland OÜ Metsavarumine | 19,181 € |
| 346 | TBL OÜ Metsavarumine | 19,119 € |
| 347 | Teraskopp OÜ Metsavarumine | 17,817 € |
| 348 | Siiliott OÜ Metsavarumine | 17,776 € |
| 349 | Sõrvesalu OÜ Metsavarumine | 16,776 € |
| 350 | Osaühing Kristimar Metsavarumine | 16,126 € |
| 351 | WETASTE OÜ Metsavarumine | 15,905 € |
| 352 | OÜ VIUSILM Metsavarumine | 15,785 € |
| 353 | ALLE METS OÜ Metsavarumine | 15,336 € |
| 354 | Solar Wood OÜ Metsavarumine | 15,093 € |
| 355 | Osaühing LASVA AGRO Metsavarumine | 15,040 € |
| 356 | OÜ Meoma Metsavarumine | 14,350 € |
| 357 | Taevaskoja Maitsed OÜ Metsavarumine | 14,341 € |
| 358 | Ligna Rehe OÜ Metsavarumine | 13,097 € |
| 359 | OÜ Nõmmehiis Metsavarumine | 13,082 € |
| 360 | Tuukri Metsatööd OÜ Metsavarumine | 12,956 € |
| 361 | osaühing MALEVER Metsavarumine | 12,885 € |
| 362 | OÜ ARVTEMIKAL Metsavarumine | 12,687 € |
| 363 | Hurtja OÜ Metsavarumine | 12,671 € |
| 364 | Aimforest OÜ Metsavarumine | 12,284 € |
| 365 | KÖSTER OÜ Metsavarumine | 12,197 € |
| 366 | Rehe Kinnisvara OÜ Metsaraie | 12,054 € |
| 367 | osaühing ESTWISSE Metsavarumine | 11,825 € |
| 368 | Osaühing Havater Metsavarumine | 11,825 € |
| 369 | Kriaas OÜ Metsaraie | 11,765 € |
| 370 | Osaühing C.B.A. Metsavarumine | 11,762 € |
| 371 | Osaühing RONOTON Metsavarumine | 11,728 € |
| 372 | Osaühing Blueholm Metsavarumine | 11,714 € |
| 373 | Tammy OÜ Metsavarumine | 11,559 € |
| 374 | Osaühing Viljandi Metsad Metsavarumine | 11,400 € |
| 375 | Fergen OÜ Metsavarumine | 10,280 € |
| 376 | ARMOR GROUP OÜ Metsavarumine | 10,041 € |
| 377 | Osaühing Lesta Tall Metsavarumine | 9,986 € |
| 378 | Vestex Trans OÜ Metsavarumine | 9,791 € |
| 379 | Louhi OÜ Metsavarumine | 9,277 € |
| 380 | Mantra Maa OÜ Metsavarumine | 8,085 € |
| 381 | Laastuabi OÜ Metsavarumine | 7,518 € |
| 382 | Pärnu Puit OÜ Metsavarumine | 7,218 € |
| 383 | OÜ AXE Metsaraie | 6,770 € |
| 384 | KOSTRAL OÜ Metsavarumine | 6,500 € |
| 385 | OÜ Kakusoo Metsavarumine | 5,924 € |
| 386 | Liblikaaed OÜ Metsavarumine | 5,710 € |
| 387 | Põllumaahalduse OÜ Metsavarumine | 5,625 € |
| 388 | PEETRI-MATSI OÜ Metsavarumine | 5,459 € |
| 389 | KV Ekspert OÜ Metsavarumine | 5,415 € |
| 390 | Osaühing Kasepuu Metsavarumine | 5,158 € |
| 391 | Kogri OÜ Metsavarumine | 4,626 € |
| 392 | OÜ Trexon Group Metsavarumine | 4,523 € |
| 393 | Osaühing Loveene Metsavarumine | 4,069 € |
| 394 | Osaühing TH Mööbel Metsavarumine | 4,066 € |
| 395 | Osaühing Vesta Tallid Metsavarumine | 4,044 € |
| 396 | OÜ MAGRERA Metsavarumine | 3,784 € |
| 397 | OÜ Metsakiisu Metsavarumine | 3,644 € |
| 398 | Osaühing Virumaa Mets Metsavarumine | 3,570 € |
| 399 | OÜ Käsper ja Ko Metsavarumine | 3,048 € |
| 400 | OÜ HTP Holding Metsavarumine | 2,829 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.