Turnover TOP — last 12 months · Võru maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 501ALEX-AGRO OÜ181,727 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 181,596 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 180,701 €Metalltoodete remont ja hooldus
- 504KREWORK OÜ179,632 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 179,394 €Külalistemajad
- 506Kopaonud OÜ179,084 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 178,875 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 178,705 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 178,679 €Spordiehitiste käitus
- 510KÜBERPUNK OÜ178,520 €Arvutialased konsultatsioonid
- 178,436 €Kaubavedu maanteel
- 512OÜ Puuslik178,270 €Mööblitootmine
- 177,529 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 177,206 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 177,137 €Lavakunst
- 516Tommirent OÜ177,130 €Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused
- 517OÜ Promerant177,121 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 176,994 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 176,912 €Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused
- 520C GRUPP OÜ176,798 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 176,531 €Elektripaigaldustööd
- 522MUCHWOW OÜ176,445 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 175,676 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 175,361 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 175,192 €Metsavarumine
- 174,824 €Lammutamine
- 174,324 €Metsavarumine
- 173,649 €Laadungikäitlus
- 529Krismai OÜ173,569 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 530TRENEK OÜ172,983 €Tööjõurent
- 531OÜ Car Uno172,798 €Mootorsõidukite jaemüük
- 172,449 €Taastusravi
- 172,169 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 534OÜ PASIMARE171,743 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 535OÜ TIANNE170,295 €Rõivaste jaemüük
- 170,197 €Spordiehitiste käitus
- 537Agropark OÜ170,161 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 538CAMIRO OÜ169,587 €Toitlustamine üritustel
- 539Pesuring OÜ169,583 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 540OÜ Tooland169,045 €Taimekasvatuse abitegevused
- 167,478 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 167,471 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 543NUVOLA OÜ167,185 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 167,150 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 166,992 €Restoranitegevus
- 166,743 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 547EUROVESKI OÜ166,483 €Külalistemajad
- 166,254 €Katusetööd
- 165,226 €Autode tehniline ülevaatus
- 163,402 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 162,860 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 162,777 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 162,751 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 554SSgarage OÜ162,197 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 160,926 €Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
- 556HT-PUIT OÜ160,562 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 160,130 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 558OÜ Aktuaalne159,254 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 559LKP Grupp OÜ158,834 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 560Glosters OÜ158,752 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 561SVS Mets OÜ158,280 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 562ALOMER OÜ158,095 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 563Katman OÜ157,545 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 564Voogman OÜ156,966 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 156,900 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 156,406 €Piimakarjakasvatus
- 156,187 €Muu tarkvara kirjastamine
- 156,139 €Liha ja lihatoodete jaemüük
- 155,871 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 155,864 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 155,804 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 572Nesul OÜ154,626 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 154,157 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 574Ranmel OÜ153,515 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 575OÜ Vidriku153,155 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 152,612 €Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus
- 152,434 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 578Exest OÜ151,773 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 151,184 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 580OÜ Kapeka150,496 €Muud ehituspaigaldustööd
- 581Aromerks OÜ149,914 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 149,696 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 149,581 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 584Reinel OÜ147,563 €Jalatsite ja nahktoodete jaemüük
- 585KAHRO OÜ147,554 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 586MK Põllud OÜ146,916 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 587OÜ Hagu Puit146,895 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 146,833 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 146,161 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 590OÜ GEOMEL146,129 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 145,619 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 145,453 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 593TehnoRuum OÜ145,357 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 144,708 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 143,773 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 596OÜ Kummionu143,744 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 597SIISAMM OÜ143,626 €Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 598Hilensi OÜ142,855 €Metsavarumine
- 599Käomäe OÜ142,494 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 600KriTiv OÜ142,481 €Maastiku hooldus ja korrashoid
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 501 | ALEX-AGRO OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | 181,727 € |
| 502 | OÜ Töökad Mesilased Mootorsõidukite remont ja hooldus | 181,596 € |
| 503 | Osaühing Agometal Metalltoodete remont ja hooldus | 180,701 € |
| 504 | KREWORK OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 179,632 € |
| 505 | Management OÜ Külalistemajad | 179,394 € |
| 506 | Kopaonud OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 179,084 € |
| 507 | OÜ Viljarammu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 178,875 € |
| 508 | Kaabli Grupp OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 178,705 € |
| 509 | Väimela Tervisekeskus Spordiehitiste käitus | 178,679 € |
| 510 | KÜBERPUNK OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 178,520 € |
| 511 | OÜ SÕBRA VEOD Kaubavedu maanteel | 178,436 € |
| 512 | OÜ Puuslik Mööblitootmine | 178,270 € |
| 513 | Haak Machines OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 177,529 € |
| 514 | HIT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 177,206 € |
| 515 | MTÜ Seto Kuninglik Teater Lavakunst | 177,137 € |
| 516 | Tommirent OÜ Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused | 177,130 € |
| 517 | OÜ Promerant Metsamajandust abistavad tegevused | 177,121 € |
| 518 | TL Metsahaldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 176,994 € |
| 519 | Sihtasutus Rõuge valla turism Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused | 176,912 € |
| 520 | C GRUPP OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 176,798 € |
| 521 | Ilves Grupp OÜ Elektripaigaldustööd | 176,531 € |
| 522 | MUCHWOW OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 176,445 € |
| 523 | Vastseliina Piiskopilinnuse Sihtasutus Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 175,676 € |
| 524 | Puhtalt Sinule OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 175,361 € |
| 525 | Maitsar Grupp OÜ Metsavarumine | 175,192 € |
| 526 | GreenCapital OÜ Lammutamine | 174,824 € |
| 527 | OÜ EVEKAS PUHKETALU Metsavarumine | 174,324 € |
| 528 | Kraanatrans OÜ Laadungikäitlus | 173,649 € |
| 529 | Krismai OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 173,569 € |
| 530 | TRENEK OÜ Tööjõurent | 172,983 € |
| 531 | OÜ Car Uno Mootorsõidukite jaemüük | 172,798 € |
| 532 | Sakrumi Tervisekeskus OÜ Taastusravi | 172,449 € |
| 533 | OÜ Uuetooma Trade Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 172,169 € |
| 534 | OÜ PASIMARE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 171,743 € |
| 535 | OÜ TIANNE Rõivaste jaemüük | 170,295 € |
| 536 | Kagu Reketikeskus OÜ Spordiehitiste käitus | 170,197 € |
| 537 | Agropark OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 170,161 € |
| 538 | CAMIRO OÜ Toitlustamine üritustel | 169,587 € |
| 539 | Pesuring OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 169,583 € |
| 540 | OÜ Tooland Taimekasvatuse abitegevused | 169,045 € |
| 541 | TSR Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 167,478 € |
| 542 | A-Nagel Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 167,471 € |
| 543 | NUVOLA OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 167,185 € |
| 544 | OSAÜHING OSULA OSS Metsamajandust abistavad tegevused | 167,150 € |
| 545 | MODUREN GRUPP OÜ Restoranitegevus | 166,992 € |
| 546 | Osaühing "Ehitusmeister" Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 166,743 € |
| 547 | EUROVESKI OÜ Külalistemajad | 166,483 € |
| 548 | KATUSETOHTER OÜ Katusetööd | 166,254 € |
| 549 | Osaühing AUTOVEDUR Autode tehniline ülevaatus | 165,226 € |
| 550 | Taristu Geodeesia OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 163,402 € |
| 551 | osaühing TARGAMA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,860 € |
| 552 | osaühing JEMELLE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 162,777 € |
| 553 | Lõuna Energia OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 162,751 € |
| 554 | SSgarage OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 162,197 € |
| 555 | PR Factory OÜ Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine | 160,926 € |
| 556 | HT-PUIT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 160,562 € |
| 557 | ABL Baltic Seeds OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 160,130 € |
| 558 | OÜ Aktuaalne Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 159,254 € |
| 559 | LKP Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 158,834 € |
| 560 | Glosters OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 158,752 € |
| 561 | SVS Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 158,280 € |
| 562 | ALOMER OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 158,095 € |
| 563 | Katman OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 157,545 € |
| 564 | Voogman OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 156,966 € |
| 565 | H&E ForestWork OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 156,900 € |
| 566 | Siilaku Agro OÜ Piimakarjakasvatus | 156,406 € |
| 567 | OÜ SCT System Components Trading Muu tarkvara kirjastamine | 156,187 € |
| 568 | Nipi Seafarm OÜ Liha ja lihatoodete jaemüük | 156,139 € |
| 569 | OÜ Roopa Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 155,871 € |
| 570 | Emaildesire OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 155,864 € |
| 571 | Kentaur Majad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 155,804 € |
| 572 | Nesul OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 154,626 € |
| 573 | Ruketor Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 154,157 € |
| 574 | Ranmel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 153,515 € |
| 575 | OÜ Vidriku Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 153,155 € |
| 576 | OÜ Castimonia Kodumasinate ning majapidamis- ja aiatööriistade parandus ning hooldus | 152,612 € |
| 577 | Sternoberg OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 152,434 € |
| 578 | Exest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 151,773 € |
| 579 | Vastseliina Meierei OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 151,184 € |
| 580 | OÜ Kapeka Muud ehituspaigaldustööd | 150,496 € |
| 581 | Aromerks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 149,914 € |
| 582 | Baltstar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 149,696 € |
| 583 | Beauty Cosmetics OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 149,581 € |
| 584 | Reinel OÜ Jalatsite ja nahktoodete jaemüük | 147,563 € |
| 585 | KAHRO OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 147,554 € |
| 586 | MK Põllud OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 146,916 € |
| 587 | OÜ Hagu Puit Metsamajandust abistavad tegevused | 146,895 € |
| 588 | ANDI INVEST OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 146,833 € |
| 589 | Loosi Mõis OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 146,161 € |
| 590 | OÜ GEOMEL Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 146,129 € |
| 591 | Osaühing Lõunavara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 145,619 € |
| 592 | RIMMI AGRO OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 145,453 € |
| 593 | TehnoRuum OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 145,357 € |
| 594 | Org eCommerce OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 144,708 € |
| 595 | METSAM Logistics OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 143,773 € |
| 596 | OÜ Kummionu Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 143,744 € |
| 597 | SIISAMM OÜ Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 143,626 € |
| 598 | Hilensi OÜ Metsavarumine | 142,855 € |
| 599 | Käomäe OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 142,494 € |
| 600 | KriTiv OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 142,481 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.