Turnover TOP — last 12 months · Viljandi maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1901GT-68 OÜ26,667 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1902Marer Elekter OÜ26,666 €Elektripaigaldustööd
- 1903Harju Invest OÜ26,555 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1904Sweet Moments OÜ26,532 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 1905Rogsat OÜ26,483 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 1906K.P Grupp OÜ26,445 €Isolatsioonitööd
- 26,361 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 26,351 €Segapõllumajandus
- 1909Kalmark Grupp OÜ26,346 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 1910osaühing Varling26,267 €Sõitjate liinivedu maanteel
- 1911Televel OÜ26,234 €Muud elektroonilise side teenused
- 1912Jooria OÜ26,188 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 1913Puidunurk OÜ26,187 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1914SKV Torutööd OÜ26,166 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1915osaühing K.Luht26,136 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1916OÜ ARSIRU26,110 €Eriarstiabi
- 1917Arbeit OÜ26,055 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1918Kleduks OÜ26,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 25,765 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1920Kostus OÜ25,712 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 25,603 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1922RENTAABLUS OÜ25,468 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1923Sõgesõsara OÜ25,440 €Toitlustamine üritustel
- 1924R&R Metall OÜ25,369 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1925Betula Sport OÜ25,325 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 25,319 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 1927Viru VJ OÜ25,285 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 25,261 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1929Wisetrade OÜ25,235 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1930LustLovecare OÜ25,204 €Parfüümide ja tualetitarvete tootmine
- 1931Heamari OÜ25,188 €Taimede paljundamine
- 1932OÜ Nugised25,115 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1933Bubinga OÜ25,090 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 25,068 €Külalistemajad
- 1935Trefix Auto OÜ25,056 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 25,042 €Kaubavedu maanteel
- 1937OÜ design bed25,022 €Mööblitootmine
- 24,974 €Arhitektitegevused
- 1939Linde OÜ24,785 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1940KMpersonal OÜ24,608 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1941Kulli Talu OÜ24,554 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1942OÜ Vesikala24,504 €Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- 24,432 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1944Meoka OÜ24,420 €Loomakasvatuse abitegevused
- 1945Velkor OÜ24,329 €Elektripaigaldustööd
- 1946SmtEst OÜ24,286 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 24,276 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1948TÕNISMATSI OÜ24,228 €Segapõllumajandus
- 1949AKVAMER OÜ24,171 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 24,155 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1951OÜ Almiku talu24,080 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1952Emidi OÜ23,987 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 23,976 €Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad
- 1954E ja V Grupp OÜ23,927 €Elektriinstallatsioon
- 1955Timely Group OÜ23,916 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1956UKU VARA OÜ23,899 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1957Koivaniidu OÜ23,875 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1958PÕLDE AGRO OÜ23,801 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1959Peas Out OÜ23,729 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 1960Hausfab OÜ23,698 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 23,555 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 23,500 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1963OÜ Heinor SO23,497 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1964OÜ Naka23,321 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1965Ambizole OÜ23,260 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 23,251 €Toiduaine-, joogi- ja tubakatööstusmasinate tootmine
- 1967Kiviter OÜ23,243 €Muud kaevandamist abistavad tegevusalad
- 1968OÜ Vadi23,159 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1969Metsalised OÜ23,152 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 1970OÜ Alder Agro23,019 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1971OÜ KEMP22,995 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 1972Finlum OÜ22,918 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1973Anle Katused OÜ22,910 €Katusetööd
- 1974ElectroBaltic OÜ22,872 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 1975Maivik OÜ22,858 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1976T.A Hooldus OÜ22,840 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1977Elizar OÜ22,830 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1978Rundver OÜ22,813 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1979Osaühing ComPly22,698 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1980KSG METALLIC OÜ22,416 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 22,410 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1982Rulli OÜ22,410 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1983DM Fullfit OÜ22,332 €Muu spordiõpe
- 1984Balti Tuli OÜ22,291 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1985Osaühing AVAX22,211 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1986Fossiil OÜ22,206 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 1987Ruukli Vili OÜ22,185 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 22,144 €Elektrienergia salvestamine
- 1989Palitse OÜ22,100 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1990Super Dried OÜ21,985 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 21,978 €Muud eriehitustööd
- 1992Epomees OÜ21,947 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1993OÜ LUX21,929 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1994hrmusic OÜ21,916 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1995Töötoad Grupp OÜ21,826 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 21,818 €Tööjõurent
- 1997Oja-Raaga OÜ21,712 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 21,699 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1999Amikor AB OÜ21,582 €Metsavarumine
- 2000Võidust OÜ21,570 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1901 | GT-68 OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 26,667 € |
| 1902 | Marer Elekter OÜ Elektripaigaldustööd | 26,666 € |
| 1903 | Harju Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,555 € |
| 1904 | Sweet Moments OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 26,532 € |
| 1905 | Rogsat OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 26,483 € |
| 1906 | K.P Grupp OÜ Isolatsioonitööd | 26,445 € |
| 1907 | Tire Talu Viljad OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 26,361 € |
| 1908 | Ennuvariku Farm OÜ Segapõllumajandus | 26,351 € |
| 1909 | Kalmark Grupp OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 26,346 € |
| 1910 | osaühing Varling Sõitjate liinivedu maanteel | 26,267 € |
| 1911 | Televel OÜ Muud elektroonilise side teenused | 26,234 € |
| 1912 | Jooria OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 26,188 € |
| 1913 | Puidunurk OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 26,187 € |
| 1914 | SKV Torutööd OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 26,166 € |
| 1915 | osaühing K.Luht Muu spetsialiseerimata jaemüük | 26,136 € |
| 1916 | OÜ ARSIRU Eriarstiabi | 26,110 € |
| 1917 | Arbeit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,055 € |
| 1918 | Kleduks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 26,033 € |
| 1919 | Konsulent Sulev OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 25,765 € |
| 1920 | Kostus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 25,712 € |
| 1921 | Ariton Partners OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,603 € |
| 1922 | RENTAABLUS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 25,468 € |
| 1923 | Sõgesõsara OÜ Toitlustamine üritustel | 25,440 € |
| 1924 | R&R Metall OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 25,369 € |
| 1925 | Betula Sport OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 25,325 € |
| 1926 | Kalastusparadiis OÜ Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 25,319 € |
| 1927 | Viru VJ OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 25,285 € |
| 1928 | Osaühing OKTAR MT Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 25,261 € |
| 1929 | Wisetrade OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 25,235 € |
| 1930 | LustLovecare OÜ Parfüümide ja tualetitarvete tootmine | 25,204 € |
| 1931 | Heamari OÜ Taimede paljundamine | 25,188 € |
| 1932 | OÜ Nugised Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 25,115 € |
| 1933 | Bubinga OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 25,090 € |
| 1934 | OÜ Kivi turismitalu Külalistemajad | 25,068 € |
| 1935 | Trefix Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 25,056 € |
| 1936 | Transvil Osaühing Kaubavedu maanteel | 25,042 € |
| 1937 | OÜ design bed Mööblitootmine | 25,022 € |
| 1938 | Projektgrupp Rosenberg OÜ Arhitektitegevused | 24,974 € |
| 1939 | Linde OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,785 € |
| 1940 | KMpersonal OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 24,608 € |
| 1941 | Kulli Talu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 24,554 € |
| 1942 | OÜ Vesikala Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus | 24,504 € |
| 1943 | Osaühing Vanarebase Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 24,432 € |
| 1944 | Meoka OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 24,420 € |
| 1945 | Velkor OÜ Elektripaigaldustööd | 24,329 € |
| 1946 | SmtEst OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 24,286 € |
| 1947 | MTÜ Viljandi Lennukitehas Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 24,276 € |
| 1948 | TÕNISMATSI OÜ Segapõllumajandus | 24,228 € |
| 1949 | AKVAMER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,171 € |
| 1950 | Enmel teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,155 € |
| 1951 | OÜ Almiku talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 24,080 € |
| 1952 | Emidi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,987 € |
| 1953 | Mittetulundusühing Viljandimaa Jahimeeste Liit Jahindus ja seda teenindavad tegevusalad | 23,976 € |
| 1954 | E ja V Grupp OÜ Elektriinstallatsioon | 23,927 € |
| 1955 | Timely Group OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 23,916 € |
| 1956 | UKU VARA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 23,899 € |
| 1957 | Koivaniidu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,875 € |
| 1958 | PÕLDE AGRO OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 23,801 € |
| 1959 | Peas Out OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 23,729 € |
| 1960 | Hausfab OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,698 € |
| 1961 | Watson Folders OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 23,555 € |
| 1962 | Usaldusühing Astel AL Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,500 € |
| 1963 | OÜ Heinor SO Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 23,497 € |
| 1964 | OÜ Naka Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 23,321 € |
| 1965 | Ambizole OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 23,260 € |
| 1966 | Keldrimäe Marjad OÜ Toiduaine-, joogi- ja tubakatööstusmasinate tootmine | 23,251 € |
| 1967 | Kiviter OÜ Muud kaevandamist abistavad tegevusalad | 23,243 € |
| 1968 | OÜ Vadi Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 23,159 € |
| 1969 | Metsalised OÜ Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 23,152 € |
| 1970 | OÜ Alder Agro Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 23,019 € |
| 1971 | OÜ KEMP Kosmeetiku iluhooldusteenused | 22,995 € |
| 1972 | Finlum OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,918 € |
| 1973 | Anle Katused OÜ Katusetööd | 22,910 € |
| 1974 | ElectroBaltic OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 22,872 € |
| 1975 | Maivik OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 22,858 € |
| 1976 | T.A Hooldus OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 22,840 € |
| 1977 | Elizar OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 22,830 € |
| 1978 | Rundver OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 22,813 € |
| 1979 | Osaühing ComPly Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 22,698 € |
| 1980 | KSG METALLIC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,416 € |
| 1981 | Silver Real-Estate Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 22,410 € |
| 1982 | Rulli OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 22,410 € |
| 1983 | DM Fullfit OÜ Muu spordiõpe | 22,332 € |
| 1984 | Balti Tuli OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 22,291 € |
| 1985 | Osaühing AVAX Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 22,211 € |
| 1986 | Fossiil OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 22,206 € |
| 1987 | Ruukli Vili OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 22,185 € |
| 1988 | Osaühing Juhutööd Elektrienergia salvestamine | 22,144 € |
| 1989 | Palitse OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 22,100 € |
| 1990 | Super Dried OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 21,985 € |
| 1991 | Värava Paigalduse OÜ Muud eriehitustööd | 21,978 € |
| 1992 | Epomees OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 21,947 € |
| 1993 | OÜ LUX Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,929 € |
| 1994 | hrmusic OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 21,916 € |
| 1995 | Töötoad Grupp OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 21,826 € |
| 1996 | Osaühing Viljandi Viljad Tööjõurent | 21,818 € |
| 1997 | Oja-Raaga OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 21,712 € |
| 1998 | Fruits and bees OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 21,699 € |
| 1999 | Amikor AB OÜ Metsavarumine | 21,582 € |
| 2000 | Võidust OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 21,570 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.