Turnover TOP — last 12 months · Viljandi maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 135,346 €Mootorikütuse jaemüük
- 135,155 €Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük
- 135,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 904OÜ REOL134,998 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 134,463 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 134,356 €Jahu ja tangainete tootmine
- 907OÜ Ilmaratas134,107 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 908Rankulele OÜ133,680 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 133,395 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 133,034 €Elektripaigaldustööd
- 133,018 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 912SinuSolar OÜ132,965 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 132,802 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 132,322 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 915OÜ SihverCar132,250 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 132,082 €Muu mujal liigitamata õpe
- 917AgroTune OÜ132,013 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 132,007 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 919ESTVEL OÜ131,949 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 920Contrale OÜ131,695 €Elektripaigaldustööd
- 131,686 €Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 131,123 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 923BM Nord OÜ131,055 €Valmistoitude tootmine
- 131,025 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 130,931 €Muud eriehitustööd
- 926MK1 OÜ130,903 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 130,043 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 129,500 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 929OÜ Vilterm129,322 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 930BioMati OÜ128,866 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 128,595 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 127,962 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 127,901 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 934OÜ AMT Grupp127,203 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 127,152 €Muud eriehitustööd hoonete ehitusel
- 126,623 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- 126,515 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 126,427 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 939Omer RT OÜ126,212 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 940Anastasia OÜ125,942 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 941Sildiabi OÜ125,921 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 125,761 €Muud eriehitustööd
- 943Asmic OÜ125,645 €Muud eriehitustööd
- 125,519 €Mootorsõidukite jaemüük
- 125,169 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 125,128 €Kaubavedu maanteel
- 947OÜ Heim125,014 €Restoranitegevus
- 124,934 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 124,612 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 124,229 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 124,024 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 123,823 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 123,495 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 123,481 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 955Septem OÜ123,461 €Elektripaigaldustööd
- 123,263 €Muud eriehitustööd
- 122,600 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 958bhriid OÜ122,363 €Programmeerimine
- 122,337 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 122,071 €Isolatsioonitööd
- 961Jänese OÜ121,556 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 962Mela OÜ120,912 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 120,497 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 964OÜ HAVEMAR119,920 €Krohvimine
- 119,839 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 119,668 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 967Arge OÜ119,472 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 968Sellinor OÜ119,379 €Programmeerimine
- 119,127 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 119,063 €Muu majutus
- 118,738 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 118,729 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 973OK Air OÜ118,444 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 974Romtan OÜ118,115 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 975MG Disain OÜ117,896 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 117,078 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 116,874 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 116,368 €Tulekindlate toodete tootmine
- 979Reventes OÜ116,208 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 115,878 €Muud eriehitustööd
- 981Damso OÜ115,660 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 982OÜ Viljavärk115,655 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 983OÜ Romtrans115,311 €Kaubavedu maanteel
- 115,050 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 114,521 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 114,405 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 114,169 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 114,108 €Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- 113,955 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 113,929 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 113,749 €Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük
- 113,388 €Mageveekalapüük
- 112,905 €Elektriinstallatsioon
- 112,711 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 112,629 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 111,915 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 111,654 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 111,113 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 110,760 €Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus
- 1000Metsahoidja OÜ110,258 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 901 | Osaühing Kruuse Mootorikütuse jaemüük | 135,346 € |
| 902 | Võrtsukala OÜ Kala, koorikloomade ja molluskite jaemüük | 135,155 € |
| 903 | S&M Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 135,074 € |
| 904 | OÜ REOL Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 134,998 € |
| 905 | MK Loodusravi OÜ Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 134,463 € |
| 906 | Koksvere Veski OÜ Jahu ja tangainete tootmine | 134,356 € |
| 907 | OÜ Ilmaratas Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 134,107 € |
| 908 | Rankulele OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 133,680 € |
| 909 | Osaühing Haljaste Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 133,395 € |
| 910 | Jamso Teenused OÜ Elektripaigaldustööd | 133,034 € |
| 911 | Saksamõisa talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 133,018 € |
| 912 | SinuSolar OÜ Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 132,965 € |
| 913 | Osaühing Viljandi Takso Sõitjate juhuvedu maanteel | 132,802 € |
| 914 | Osaühing Agrometalltooted Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 132,322 € |
| 915 | OÜ SihverCar Mootorsõidukite remont ja hooldus | 132,250 € |
| 916 | Innovatsiooni Turundus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 132,082 € |
| 917 | AgroTune OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 132,013 € |
| 918 | Stuudiopunkt OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 132,007 € |
| 919 | ESTVEL OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 131,949 € |
| 920 | Contrale OÜ Elektripaigaldustööd | 131,695 € |
| 921 | Osaühing PIHLAMA AGRO Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 131,686 € |
| 922 | OSAÜHING NIVEK Puhkekülad ja puhkelaagrid | 131,123 € |
| 923 | BM Nord OÜ Valmistoitude tootmine | 131,055 € |
| 924 | Baltik Agro Service OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 131,025 € |
| 925 | Palliplatsid OÜ Muud eriehitustööd | 130,931 € |
| 926 | MK1 OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 130,903 € |
| 927 | osaühing Car-Fix Mootorsõidukite remont ja hooldus | 130,043 € |
| 928 | Bioter Invest OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 129,500 € |
| 929 | OÜ Vilterm Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 129,322 € |
| 930 | BioMati OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 128,866 € |
| 931 | Kimmeli Teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,595 € |
| 932 | sihtasutus Holstre-Polli Spordikeskus Puhkekülad ja puhkelaagrid | 127,962 € |
| 933 | Mittetulundusühing Eesti Identiteedi ja Kultuuri Koda Muude esinejate lavaline tegevus | 127,901 € |
| 934 | OÜ AMT Grupp Mootorsõidukite remont ja hooldus | 127,203 € |
| 935 | RERMAH GROUP OÜ Muud eriehitustööd hoonete ehitusel | 127,152 € |
| 936 | MKO Ecosystem OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | 126,623 € |
| 937 | International Forestry Consultancy OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 126,515 € |
| 938 | Osaühing MARKETEL Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 126,427 € |
| 939 | Omer RT OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 126,212 € |
| 940 | Anastasia OÜ Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 125,942 € |
| 941 | Sildiabi OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 125,921 € |
| 942 | OÜ VSV Betoon Muud eriehitustööd | 125,761 € |
| 943 | Asmic OÜ Muud eriehitustööd | 125,645 € |
| 944 | AutoSalong OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 125,519 € |
| 945 | Osaühing Heimtali Hobusekasvandus Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 125,169 € |
| 946 | Telvaberg Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 125,128 € |
| 947 | OÜ Heim Restoranitegevus | 125,014 € |
| 948 | Jaccon Marine OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 124,934 € |
| 949 | OÜ Võidust grupp Maastiku hooldus ja korrashoid | 124,612 € |
| 950 | OÜ ASTROMANDIA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,229 € |
| 951 | OÜ VILJANDI HALDUR Hoonehalduse kombineeritud teenus | 124,024 € |
| 952 | Raimet Services OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,823 € |
| 953 | Linna Tantsustuudio Usaldusühing Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 123,495 € |
| 954 | osaühing Elvetor Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 123,481 € |
| 955 | Septem OÜ Elektripaigaldustööd | 123,461 € |
| 956 | OÜ A-Puistevillad Muud eriehitustööd | 123,263 € |
| 957 | OÜ Terranos Group Metsamajandust abistavad tegevused | 122,600 € |
| 958 | bhriid OÜ Programmeerimine | 122,363 € |
| 959 | Osaühing Astrita Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 122,337 € |
| 960 | OÜ Mato Tuleohutus Isolatsioonitööd | 122,071 € |
| 961 | Jänese OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 121,556 € |
| 962 | Mela OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 120,912 € |
| 963 | TDA Partners OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 120,497 € |
| 964 | OÜ HAVEMAR Krohvimine | 119,920 € |
| 965 | R&K Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 119,839 € |
| 966 | osaühing Tällevere Agro Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 119,668 € |
| 967 | Arge OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 119,472 € |
| 968 | Sellinor OÜ Programmeerimine | 119,379 € |
| 969 | Katuseeksperdid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 119,127 € |
| 970 | Tilia Consulting OÜ Muu majutus | 119,063 € |
| 971 | Greeninvest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 118,738 € |
| 972 | Viljandimaa Tuletõrjeühing Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 118,729 € |
| 973 | OK Air OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 118,444 € |
| 974 | Romtan OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 118,115 € |
| 975 | MG Disain OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 117,896 € |
| 976 | Rollo Robotics OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 117,078 € |
| 977 | SKV Teenused OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 116,874 € |
| 978 | OÜ Tefire Tootmine Tulekindlate toodete tootmine | 116,368 € |
| 979 | Reventes OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 116,208 € |
| 980 | Dii Ehitus OÜ Muud eriehitustööd | 115,878 € |
| 981 | Damso OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 115,660 € |
| 982 | OÜ Viljavärk Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 115,655 € |
| 983 | OÜ Romtrans Kaubavedu maanteel | 115,311 € |
| 984 | Floorwaves OÜ Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 115,050 € |
| 985 | Mulgi Arendus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 114,521 € |
| 986 | Võrtsu Sahver OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 114,405 € |
| 987 | Mulgi Farm OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 114,169 € |
| 988 | Osaühing FLEIM Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | 114,108 € |
| 989 | Osaühing Männa Farm Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 113,955 € |
| 990 | Looduse Kingitus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 113,929 € |
| 991 | Osaühing Brigitta Äri Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük | 113,749 € |
| 992 | Võrts ja Kala OÜ Mageveekalapüük | 113,388 € |
| 993 | Osaühing Meigas Elektriinstallatsioon | 112,905 € |
| 994 | Tekno-Kate OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 112,711 € |
| 995 | Õuna Investeeringud OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 112,629 € |
| 996 | Osaühing Greenwing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 111,915 € |
| 997 | Osaühing NovaElement Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 111,654 € |
| 998 | Novamaster OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 111,113 € |
| 999 | Osaühing EluJõud Vürtsi-, maitse-, uimastavate taimede ja ravimtaimede kasvatus | 110,760 € |
| 1000 | Metsahoidja OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 110,258 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.