Turnover TOP — last 12 months · Valga maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 1001OÜ Karupea19,072 €Hostelid
- 1002OÜ Logwolf18,988 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 18,907 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1004osaühing CAVI18,637 €Muu majutus
- 1005Liive Talu OÜ18,601 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1006GERE BUILD OÜ18,434 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1007OÜ KOTKAMÄGI18,405 €Puhkemajad
- 1008Luzifer OÜ18,301 €Kaubavedu maanteel
- 1009WALLRIDE OÜ18,239 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 18,206 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 18,162 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 18,100 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1013OÜ Karula Veis17,878 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 17,875 €Jahu ja tangainete tootmine
- 17,845 €Muude seadmete remont ja hooldus
- 17,840 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1017TAMMEST OÜ17,760 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 17,666 €Taimekasvatuse abitegevused
- 17,638 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 17,514 €Hostelid
- 1021OÜ EESTI-WEST17,399 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1022OÜ RKT17,371 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1023Kerli Design OÜ17,338 €Veterinaaria
- 1024ILMECO OÜ17,211 €Kodulinnukasvatus
- 1025LOODUSLIK OÜ17,173 €Lemmikloomade valmistoidu tootmine
- 1026Ropipes OÜ17,150 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1027OÜ MetsaTim17,136 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1028H&E Kaubad OÜ16,986 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1029OÜ Renhold16,903 €Kaubavedu maanteel
- 1030S&M Teenused OÜ16,889 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1031Vare OÜ16,820 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 16,688 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1033GlobWest OÜ16,648 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1034Vannax OÜ16,453 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1035Walk Service OÜ16,415 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 1036Hilderent OÜ16,280 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1037TABANAN OÜ16,262 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1038Aldabra OÜ16,214 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1039Linnukese OÜ16,204 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1040MTÜ TAMM RACING16,180 €Spordiklubide tegevus
- 1041Astrograaf OÜ16,150 €Televisiooniteenused ja videote levitamine
- 1042OÜ SUMEX AUTO16,015 €Mootorsõidukite jaemüük
- 15,994 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 15,866 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1045Lophius OÜ15,734 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 1046Viedoko OÜ15,715 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 15,700 €Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus
- 1048PRODECORO OÜ15,578 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 15,497 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1050Kähriniidu OÜ15,381 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 15,378 €Muude ehituspuusepatoodete paigaldus
- 1052Maainvest OÜ15,342 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1053ALLE METS OÜ15,336 €Metsavarumine
- 1054Hõbevapper OÜ15,270 €Kaubavedu maanteel
- 1055ABC Inspect OÜ15,267 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 1056GoArctic OÜ15,215 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1057Karula Mets OÜ15,125 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 15,078 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1059OÜ Larano15,054 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1060Una Porta OÜ15,000 €Programmeerimine
- 14,924 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1062INGORAN OÜ14,809 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 14,620 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1064Antenor OÜ14,355 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1065Mocu OÜ14,299 €Programmeerimine
- 1066Nordberg OÜ14,295 €Elektriinstallatsioon
- 1067OÜ A.R.-Haus14,247 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 14,200 €Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
- 14,150 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 14,115 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 1071Plaadikeskus OÜ14,024 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 13,629 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1073OÜ DALP13,598 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1074SALANDU OÜ13,544 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1075Merevahu OÜ13,511 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 13,370 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 13,366 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1078Hallimäe farm OÜ13,336 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 1079Traux OÜ13,297 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1080OÜ Kaubiveski13,241 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1081Karita OÜ13,203 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1082Helandro OÜ13,183 €Matuseteenindus
- 1083OÜ BAU13,181 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 13,170 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1085DecisionTree OÜ13,104 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 12,956 €Metsavarumine
- 1087JumpUff OÜ12,885 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1088OÜ ALR Services12,831 €Muu puhastustegevus
- 1089Kullervo KV 1 OÜ12,787 €Muud juriidilised toimingud
- 12,686 €Muu kunstiloome
- 1091Habilon OÜ12,653 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1092Märtes OÜ12,584 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1093KRS Projekt OÜ12,573 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 12,411 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1095SKTools OÜ12,406 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 1096Socamarx OÜ12,385 €Laadungikäitlus
- 12,374 €Elektrienergia jaotus
- 12,346 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 12,166 €Külalistemajad
- 1100Suurmõmmik OÜ12,128 €Muu teenindus
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 1001 | OÜ Karupea Hostelid | 19,072 € |
| 1002 | OÜ Logwolf Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 18,988 € |
| 1003 | Ildesa Teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 18,907 € |
| 1004 | osaühing CAVI Muu majutus | 18,637 € |
| 1005 | Liive Talu OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 18,601 € |
| 1006 | GERE BUILD OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 18,434 € |
| 1007 | OÜ KOTKAMÄGI Puhkemajad | 18,405 € |
| 1008 | Luzifer OÜ Kaubavedu maanteel | 18,301 € |
| 1009 | WALLRIDE OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 18,239 € |
| 1010 | Coffe Caroline OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 18,206 € |
| 1011 | Roobe Maasikas OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 18,162 € |
| 1012 | FinEst Multiservice OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 18,100 € |
| 1013 | OÜ Karula Veis Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 17,878 € |
| 1014 | täisühing Tarmere Jahu ja tangainete tootmine | 17,875 € |
| 1015 | Valgamaa Tuletõrje- ja Päästeühing Muude seadmete remont ja hooldus | 17,845 € |
| 1016 | OÜ Voldemar Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 17,840 € |
| 1017 | TAMMEST OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 17,760 € |
| 1018 | osaühing MENTOR AGRO Taimekasvatuse abitegevused | 17,666 € |
| 1019 | FinMer Capital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 17,638 € |
| 1020 | UDUMÄE PUHKETALU OÜ Hostelid | 17,514 € |
| 1021 | OÜ EESTI-WEST Puidu töötlemine ja viimistlemine | 17,399 € |
| 1022 | OÜ RKT Kirjalik ja suuline tõlge | 17,371 € |
| 1023 | Kerli Design OÜ Veterinaaria | 17,338 € |
| 1024 | ILMECO OÜ Kodulinnukasvatus | 17,211 € |
| 1025 | LOODUSLIK OÜ Lemmikloomade valmistoidu tootmine | 17,173 € |
| 1026 | Ropipes OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 17,150 € |
| 1027 | OÜ MetsaTim Metsamajandust abistavad tegevused | 17,136 € |
| 1028 | H&E Kaubad OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 16,986 € |
| 1029 | OÜ Renhold Kaubavedu maanteel | 16,903 € |
| 1030 | S&M Teenused OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 16,889 € |
| 1031 | Vare OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 16,820 € |
| 1032 | OÜ Kinnisvara kiirabi Hoonehalduse kombineeritud teenus | 16,688 € |
| 1033 | GlobWest OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 16,648 € |
| 1034 | Vannax OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,453 € |
| 1035 | Walk Service OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 16,415 € |
| 1036 | Hilderent OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 16,280 € |
| 1037 | TABANAN OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 16,262 € |
| 1038 | Aldabra OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 16,214 € |
| 1039 | Linnukese OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 16,204 € |
| 1040 | MTÜ TAMM RACING Spordiklubide tegevus | 16,180 € |
| 1041 | Astrograaf OÜ Televisiooniteenused ja videote levitamine | 16,150 € |
| 1042 | OÜ SUMEX AUTO Mootorsõidukite jaemüük | 16,015 € |
| 1043 | Sireena Fishing OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 15,994 € |
| 1044 | osaühing OTEPÄÄ EHITAJA Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 15,866 € |
| 1045 | Lophius OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 15,734 € |
| 1046 | Viedoko OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 15,715 € |
| 1047 | SIUHH ADVENTURES OÜ Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | 15,700 € |
| 1048 | PRODECORO OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 15,578 € |
| 1049 | Valga Ühistumaja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,497 € |
| 1050 | Kähriniidu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 15,381 € |
| 1051 | P-Ehitusteenus OÜ Muude ehituspuusepatoodete paigaldus | 15,378 € |
| 1052 | Maainvest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,342 € |
| 1053 | ALLE METS OÜ Metsavarumine | 15,336 € |
| 1054 | Hõbevapper OÜ Kaubavedu maanteel | 15,270 € |
| 1055 | ABC Inspect OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 15,267 € |
| 1056 | GoArctic OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 15,215 € |
| 1057 | Karula Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 15,125 € |
| 1058 | Mudasilla Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 15,078 € |
| 1059 | OÜ Larano Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 15,054 € |
| 1060 | Una Porta OÜ Programmeerimine | 15,000 € |
| 1061 | AP Tehnikapood OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 14,924 € |
| 1062 | INGORAN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 14,809 € |
| 1063 | Osaühing Tuuletallaja Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 14,620 € |
| 1064 | Antenor OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 14,355 € |
| 1065 | Mocu OÜ Programmeerimine | 14,299 € |
| 1066 | Nordberg OÜ Elektriinstallatsioon | 14,295 € |
| 1067 | OÜ A.R.-Haus Puidu saagimine ja hööveldamine | 14,247 € |
| 1068 | MG Foundation of Eternal Success OÜ Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine | 14,200 € |
| 1069 | Fontana Projekt OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 14,150 € |
| 1070 | H.S.P. Kaevetööd OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 14,115 € |
| 1071 | Plaadikeskus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 14,024 € |
| 1072 | OÜ OSINT Marketing Reklaamiagentuuride tegevus | 13,629 € |
| 1073 | OÜ DALP Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,598 € |
| 1074 | SALANDU OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 13,544 € |
| 1075 | Merevahu OÜ Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 13,511 € |
| 1076 | OSAÜHING Kakulaane Puhkekülad ja puhkelaagrid | 13,370 € |
| 1077 | Karula Elekter OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 13,366 € |
| 1078 | Hallimäe farm OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 13,336 € |
| 1079 | Traux OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 13,297 € |
| 1080 | OÜ Kaubiveski Muu mujal liigitamata teenindus | 13,241 € |
| 1081 | Karita OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 13,203 € |
| 1082 | Helandro OÜ Matuseteenindus | 13,183 € |
| 1083 | OÜ BAU Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 13,181 € |
| 1084 | osaühing Valga Makd Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 13,170 € |
| 1085 | DecisionTree OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 13,104 € |
| 1086 | Tuukri Metsatööd OÜ Metsavarumine | 12,956 € |
| 1087 | JumpUff OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 12,885 € |
| 1088 | OÜ ALR Services Muu puhastustegevus | 12,831 € |
| 1089 | Kullervo KV 1 OÜ Muud juriidilised toimingud | 12,787 € |
| 1090 | Mittetulundusühing WILD BITS Muu kunstiloome | 12,686 € |
| 1091 | Habilon OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 12,653 € |
| 1092 | Märtes OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,584 € |
| 1093 | KRS Projekt OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 12,573 € |
| 1094 | OÜ Rajari Üldehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 12,411 € |
| 1095 | SKTools OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 12,406 € |
| 1096 | Socamarx OÜ Laadungikäitlus | 12,385 € |
| 1097 | Balti Päikesepargid OÜ Elektrienergia jaotus | 12,374 € |
| 1098 | Kleepsuparadiis OÜ Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 12,346 € |
| 1099 | osaühing TAULI TORUPILLITALU Külalistemajad | 12,166 € |
| 1100 | Suurmõmmik OÜ Muu teenindus | 12,128 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.