Turnover TOP — last 12 months · Tartu maakond
Turnover declared on VAT returns, the last four quarters up to 2026 Q3 · Source: Estonian Tax and Customs Board
- 4201Alivin OÜ128,957 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4202RANDO TRANS OÜ128,880 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 128,798 €Programmeerimine
- 4204OÜ Bronx Wood128,771 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4205LANinstal OÜ128,629 €Elektripaigaldustööd
- 128,605 €Muude keemiatoodete hulgimüük
- 4207Mansa OÜ128,510 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 128,451 €Kaubavedu maanteel
- 4209Funkel OÜ128,260 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 128,206 €Elektrienergia jaotus
- 4211Estigen OÜ128,147 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 128,117 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 4213New Normal OÜ128,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 128,057 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 128,043 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4216Trafity OÜ128,037 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4217FRP tooted OÜ127,993 €Muude plasttoodete tootmine
- 4218sunges grupp OÜ127,888 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 127,803 €Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
- 4220OÜ Vesiliiv127,696 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 127,641 €Mageveekalapüük
- 4222OÜ Autoveod EVT127,567 €Kaubavedu maanteel
- 4223Sedum OÜ127,554 €Programmeerimine
- 4224KOLKJA RAND OÜ127,513 €Mageveekalapüük
- 4225Siglin RD OÜ127,498 €Sideseadmete tootmine
- 4226Olla Ehe OÜ127,313 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4227d-Systems OÜ127,223 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 4228OÜ Maitsemõis127,206 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4229HeatCom OÜ127,172 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 127,166 €Kaubavedu maanteel
- 4231ProTuli OÜ127,123 €Katusetööd
- 127,072 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 4233Ants Pants OÜ127,067 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 4234KaupmeheKV OÜ127,010 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 126,880 €Muu mujal liigitamata õpe
- 126,835 €Jookide serveerimine
- 4237Heicar OÜ126,791 €Kaubavedu maanteel
- 4238HB Tammel OÜ126,739 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4239SATIIN DISAIN OÜ126,656 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 4240Tepehitus OÜ126,650 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 126,586 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4242OÜ Lome126,548 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4243OÜ Arles126,489 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4244LVI Ehitus OÜ126,361 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4245Kämara Mahe OÜ126,278 €Segapõllumajandus
- 4246Eludisainer OÜ126,248 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4247Acterna Grupp OÜ126,246 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4248Amprex OÜ126,220 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 126,217 €Külaliskorterid
- 126,168 €Auditeerimine
- 4251osaühing Afanord126,091 €Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
- 4252AUTOKERAAMIKA OÜ126,061 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4253foxsystem OÜ126,009 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4254Arona OÜ125,947 €Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- 4255OÜ EHITUSHOOV125,900 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4256Prosawood OÜ125,842 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 125,743 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 125,688 €Tervisehäiretega, puuetega või erivajadustega isikute ühendused ja nende liidud
- 4259Desmond OÜ125,430 €Fotograafia
- 4260OÜ WorkSkill125,273 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4261Poplux OÜ125,271 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4262OÜ Treimasin125,188 €Mehaaniline metallitöötlus
- 125,172 €Muuseumide ja kogudega seotud tegevus
- 4264Terav Kera OÜ125,126 €Arhitektitegevused
- 4265Deadline OÜ125,057 €Elektripaigaldustööd
- 4266Derik OÜ125,053 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 124,911 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 4268OÜ Tomeli124,724 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4269Pinecco OÜ124,692 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 124,677 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4271OÜ Nebecol124,616 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 124,593 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4273Gramti OÜ124,528 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4274Alicante OÜ124,474 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4275Semlant OÜ124,458 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 124,449 €Isolatsioonitööd
- 124,433 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 124,391 €Rakenduskõrgkoolid
- 4279ECNG Labs OÜ124,352 €Programmeerimine
- 4280Sofa4you OÜ124,319 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 4281OÜ Puente124,272 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 124,269 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 4283RIINBREND OÜ124,237 €Kaubavedu maanteel
- 124,210 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4285AutoDeals OÜ124,175 €Mootorsõidukite jaemüük
- 124,113 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 4287OÜ RM Tools124,000 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 123,920 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 123,906 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4290OÜ Alpriis123,822 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 123,796 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4292OÜ CityShop123,785 €Programmeerimine
- 4293Remericon OÜ123,749 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 123,725 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4295OÜ ELTERMO123,650 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 4296Weski Gastro OÜ123,518 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 4297Arekaro OÜ123,455 €Kaubavedu maanteel
- 4298Convocata OÜ123,453 €Kaubavedu maanteel
- 4299Conexio IT OÜ123,438 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 123,406 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
| # | Turnover (12 months) | |
|---|---|---|
| 4201 | Alivin OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 128,957 € |
| 4202 | RANDO TRANS OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 128,880 € |
| 4203 | Bitcode Solutions OÜ Programmeerimine | 128,798 € |
| 4204 | OÜ Bronx Wood Metsamajandust abistavad tegevused | 128,771 € |
| 4205 | LANinstal OÜ Elektripaigaldustööd | 128,629 € |
| 4206 | Tööstusvärvid Osaühing Muude keemiatoodete hulgimüük | 128,605 € |
| 4207 | Mansa OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 128,510 € |
| 4208 | OÜ CRUMENA-TRANSPORT Kaubavedu maanteel | 128,451 € |
| 4209 | Funkel OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 128,260 € |
| 4210 | Nordic Solar Energy Trade OÜ Elektrienergia jaotus | 128,206 € |
| 4211 | Estigen OÜ Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 128,147 € |
| 4212 | Kangakaubamaja OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 128,117 € |
| 4213 | New Normal OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 128,100 € |
| 4214 | OÜ Pauluse Raamatupood Muu spetsialiseerimata jaemüük | 128,057 € |
| 4215 | KV Ehitus ja Hooldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 128,043 € |
| 4216 | Trafity OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 128,037 € |
| 4217 | FRP tooted OÜ Muude plasttoodete tootmine | 127,993 € |
| 4218 | sunges grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 127,888 € |
| 4219 | Tõnise Autoremont OÜ Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | 127,803 € |
| 4220 | OÜ Vesiliiv Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 127,696 € |
| 4221 | Lõuna kalanduse grupp OÜ Mageveekalapüük | 127,641 € |
| 4222 | OÜ Autoveod EVT Kaubavedu maanteel | 127,567 € |
| 4223 | Sedum OÜ Programmeerimine | 127,554 € |
| 4224 | KOLKJA RAND OÜ Mageveekalapüük | 127,513 € |
| 4225 | Siglin RD OÜ Sideseadmete tootmine | 127,498 € |
| 4226 | Olla Ehe OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 127,313 € |
| 4227 | d-Systems OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 127,223 € |
| 4228 | OÜ Maitsemõis Restoranide ja kohvikute tegevus | 127,206 € |
| 4229 | HeatCom OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 127,172 € |
| 4230 | OÜ Kato Kaubandus Kaubavedu maanteel | 127,166 € |
| 4231 | ProTuli OÜ Katusetööd | 127,123 € |
| 4232 | Ratechain Solutions OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 127,072 € |
| 4233 | Ants Pants OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 127,067 € |
| 4234 | KaupmeheKV OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 127,010 € |
| 4235 | mittetulundusühing KAMELIA Muu mujal liigitamata õpe | 126,880 € |
| 4236 | RAF CHIPS TRADING COMPANY OÜ Jookide serveerimine | 126,835 € |
| 4237 | Heicar OÜ Kaubavedu maanteel | 126,791 € |
| 4238 | HB Tammel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,739 € |
| 4239 | SATIIN DISAIN OÜ Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 126,656 € |
| 4240 | Tepehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 126,650 € |
| 4241 | OÜ Krissu Kinnisvara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 126,586 € |
| 4242 | OÜ Lome Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 126,548 € |
| 4243 | OÜ Arles Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 126,489 € |
| 4244 | LVI Ehitus OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 126,361 € |
| 4245 | Kämara Mahe OÜ Segapõllumajandus | 126,278 € |
| 4246 | Eludisainer OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 126,248 € |
| 4247 | Acterna Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 126,246 € |
| 4248 | Amprex OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 126,220 € |
| 4249 | Artisa Apartments OÜ Külaliskorterid | 126,217 € |
| 4250 | OÜ Audiitorbüroo PROFITIUS Auditeerimine | 126,168 € |
| 4251 | osaühing Afanord Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel | 126,091 € |
| 4252 | AUTOKERAAMIKA OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 126,061 € |
| 4253 | foxsystem OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 126,009 € |
| 4254 | Arona OÜ Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | 125,947 € |
| 4255 | OÜ EHITUSHOOV Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,900 € |
| 4256 | Prosawood OÜ Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 125,842 € |
| 4257 | Terox Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,743 € |
| 4258 | MTÜ TARTU VIIPEKEELETÕLGID Tervisehäiretega, puuetega või erivajadustega isikute ühendused ja nende liidud | 125,688 € |
| 4259 | Desmond OÜ Fotograafia | 125,430 € |
| 4260 | OÜ WorkSkill Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 125,273 € |
| 4261 | Poplux OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 125,271 € |
| 4262 | OÜ Treimasin Mehaaniline metallitöötlus | 125,188 € |
| 4263 | Tartu Linnamuuseum Muuseumide ja kogudega seotud tegevus | 125,172 € |
| 4264 | Terav Kera OÜ Arhitektitegevused | 125,126 € |
| 4265 | Deadline OÜ Elektripaigaldustööd | 125,057 € |
| 4266 | Derik OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 125,053 € |
| 4267 | OÜ Voorepealse Köögiviljad Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 124,911 € |
| 4268 | OÜ Tomeli Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 124,724 € |
| 4269 | Pinecco OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 124,692 € |
| 4270 | Inseneribüroo MATRICO OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 124,677 € |
| 4271 | OÜ Nebecol Mööbli ja valgustite jaemüük | 124,616 € |
| 4272 | KAVU Projektid OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 124,593 € |
| 4273 | Gramti OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 124,528 € |
| 4274 | Alicante OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 124,474 € |
| 4275 | Semlant OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 124,458 € |
| 4276 | Haribol Ehitus OÜ Isolatsioonitööd | 124,449 € |
| 4277 | osaühing Tareli Kaubandus Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 124,433 € |
| 4278 | Tartu Tervishoiu Kõrgkool Rakenduskõrgkoolid | 124,391 € |
| 4279 | ECNG Labs OÜ Programmeerimine | 124,352 € |
| 4280 | Sofa4you OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 124,319 € |
| 4281 | OÜ Puente Restoranid jm toitlustuskohad | 124,272 € |
| 4282 | Osaühing AgroBait Muud kaeve- ja mullatööd | 124,269 € |
| 4283 | RIINBREND OÜ Kaubavedu maanteel | 124,237 € |
| 4284 | Lennu Tee Ärimaja OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 124,210 € |
| 4285 | AutoDeals OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 124,175 € |
| 4286 | osaühing EHITUSSÕBRAD Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 124,113 € |
| 4287 | OÜ RM Tools Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 124,000 € |
| 4288 | Norwex Baltic SIA Eesti filiaal Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 123,920 € |
| 4289 | Eesti Metsahindaja OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 123,906 € |
| 4290 | OÜ Alpriis Muu spetsialiseerimata jaemüük | 123,822 € |
| 4291 | EST Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 123,796 € |
| 4292 | OÜ CityShop Programmeerimine | 123,785 € |
| 4293 | Remericon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 123,749 € |
| 4294 | Rammi koolitus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 123,725 € |
| 4295 | OÜ ELTERMO Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 123,650 € |
| 4296 | Weski Gastro OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 123,518 € |
| 4297 | Arekaro OÜ Kaubavedu maanteel | 123,455 € |
| 4298 | Convocata OÜ Kaubavedu maanteel | 123,453 € |
| 4299 | Conexio IT OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 123,438 € |
| 4300 | TARTU MAAKORRALDUSE osaühing Muud insener-tehnilised tegevusalad | 123,406 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page. Turnover here is the figure the company declared on its VAT returns. Annual-report revenue is a separate measure.
Other metrics
By county
Data as of 10.10.2026 Source: Estonian Tax and Customs Board open data (VAT returns). Each row shows the quarter the rolling 12-month turnover runs to.